Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#12601) creed2 válasza csabám (#12600) üzenetére


creed2
csendes tag

Akkor vegyél ki szabadságot, és kísérd el a szervizbe... úristen, mi lesz veled egy hétig?! ;)

Gyula

(#12602) Varszegig válasza opi064 (#12597) üzenetére


Varszegig
veterán

és az nem csak a telefonnak jó:DD

(#12603) leslieke válasza creed2 (#12601) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Mérges paprikát ettél, hogy ennyire kötözködős hangulatban vagy?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12604) csabám válasza creed2 (#12601) üzenetére


csabám
addikt

Semmi. Túlélem:D

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#12605) creed2 válasza leslieke (#12603) üzenetére


creed2
csendes tag

Dehogy... csak mint az óvodások... még van némi baj a szövegértésetekkel... hehe... :D

Gyula

(#12606) leslieke válasza creed2 (#12605) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Vegyél vissza!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12607) ABal válasza Varszegig (#12602) üzenetére


ABal
őstag

Megszívlelendő tanács. Pláne, hogy pont egy bikától jött.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#12608) rizso


rizso
addikt

Olvassátok el a kommenteket :((( Na most (ha az angoltudásom nem csal) az van, hogy ez sem tudja megnyitni a nagy fájlokat?! :F

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#12609) peterk válasza leslieke (#12586) üzenetére


peterk
senior tag

Elképzelem milyen lenne ez a telefon, ha minden olyan opciót, amit valaki megálmodik beletennének, függetlenül attól, hogy 0.01% vagy 99% igényli. :Y Bár ez kizárt, mert akkor tuti, hogy lennének emberek akiknek meg az a baja, hogy feleslegesen bonyolult. Sőt, az átlagembert ismerve ők lennének túlsúlyban. :DD

Fogd fel úgy, hogy ezzel fizeted meg annak az árát, hogy mondjuk a hangerő szabályzó nem visszafelé működik egy elfuserált balkezes javaslatára, és mindjárt nem fog annyira hiányozni a resetelés ;]

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#12610) s4hu|SyD^ válasza creed2 (#12605) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Szerintem joggal aggódhat mindenki egy 90-120 ezres telefonért. :)

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#12611) s4hu|SyD^ válasza peterk (#12609) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Kikérem magamnak a balkezesek nevében. :) Sokminden jobb lenne nekem is, ha a bal kezemhez lenne ill. lehetne variálni. :P

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#12612) s4hu|SyD^ válasza rizso (#12608) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Igen sajnos azt mondja, hogy a nagy fájlokat ez sem tudja megnyitni.
Amúgy vicc, hogy minden sz@rért pénzt kérnek el nem is keveset.
Remélem előbb-utóbb valaki meghackeli a rendszert és szépen ingyen beszerezhető lesz minden, ami ér is valamit.(csak egy valakinek kell megvennie aztán töltheti is fel)
Túl új még ez a telefon ill. OS rengeteg pénzt el lehetne b@szni rá, ha minden szirsz@rért fizetne az ember.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#12613) ABal válasza rizso (#12608) üzenetére


ABal
őstag

Hát, konkrétan csak egyvalaki állítja, hogy betöltési hibát tapasztalt, de azt meg ki tudja, hogy nála éppen mitől lehet. Szerintem, ha sokan jártak volna így, senki nem fogná vissza magát, hogy ezt világgá kürtölje.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#12614) s4hu|SyD^ válasza ABal (#12613) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Persze kérdés az, hogy 50 megás vagy 100 megás fájlnál volt így. Egyáltalán nem mindegy, mert egyesek PC-nek nézik az okostelefont is ill. úgy szeretnék, hogy működjön... :Y

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#12615) leslieke válasza peterk (#12609) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Már túl vagyok rajta. :D Ferrari 1-3 a monzai pályán mindent visz.. na jó, 1-2 jobb lett volna.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12616) romoka123


romoka123
csendes tag

hello, ez a fw csere hogy megy? nincs hozzá valami leírás? a telóm t-s , miben külömbözik a nem t-s telóktól/fw-től? meg melyikre érdemes?

(#12617) s4hu|SyD^ válasza romoka123 (#12616) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

2-4 oldalt olvass vissza és mindent megtudsz. :)

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#12618) DonMedve válasza leslieke (#12615) üzenetére


DonMedve
addikt

Mégegy Ferrari szúrkoló!! :C :C Kemény volt Alonso. :K

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#12619) romoka123 válasza s4hu|SyD^ (#12617) üzenetére


romoka123
csendes tag

ok köszi.. de ha van valaki aki ide is le tudja írni annak nagyon megköszönném!! :R :R :R

(#12620) s4hu|SyD^ válasza DonMedve (#12618) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Én Schumi idejében voltam csak Ferraris, azóta F1-et se nézek. :DDD

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#12621) rizso válasza s4hu|SyD^ (#12612) üzenetére


rizso
addikt

Persze, mindenki örülne, ha minden ingyé' lenne, de én úgy vagyok vele, hogy ha valami kell és az korrektül teszi a dolgát, akkor megéri kifizetni, és vele támogatni a fejlesztőket...

ABal: hát reméljük, hogy tényleg csak egyedi eset, és nem a program a gyenge :U Aztán lehet, hogy lesz még több "office" program is, mint pl. documents to go...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#12622) DonMedve válasza romoka123 (#12619) üzenetére


DonMedve
addikt

Le volt már írva 354654064321* egész pontosan,de majd utána számolok.Plusz van két magyar fórum.Ennyire nem lehettek lusták! :(((

s4hu|SyD^:Én is szerettem Schumit,de az idő mindenki felett eljár.Azt szerintem hagyjuk abba mert megszidnak. :B

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#12623) theomo válasza romoka123 (#12619) üzenetére


theomo
tag

Ide van leírva csak egy két oldallal visszább, nyugodtan keress rá, ne várd azt hogy más keressen rá helyetted. Jobbra fent, keres!

Teomo

(#12624) romoka123 válasza theomo (#12623) üzenetére


romoka123
csendes tag

jólvan na.... bocsi... am már utánanéztem de nem igazán értem... :F

(#12625) leslieke válasza romoka123 (#12624) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ha nem sikerült megérteni, akkor inkább ne próbálkozz vele.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12626) romoka123 válasza leslieke (#12625) üzenetére


romoka123
csendes tag

kössz a segítséget :(((

(#12627) HaKo válasza romoka123 (#12624) üzenetére


HaKo
aktív tag

Jó olvasgatást![link][link]

@theomo: az amit linkeltél Messenger az miben tud tönbbet a Palringo-nál? Fut a háttérben is? Sajna még nem tudtam kipróbálni. Ugye jó hozzá a Palringo-s acc?

[ Szerkesztve ]

(#12628) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Valaki tud valami SMS hangos pakkot vagy valami megbízható oldalt, ezek a gyári SMS hangok nem a legjobbak. :DDD

(olyan oldal lenne a legjobb ahol előtte meg lehet hallgatni, nem tölteni egyből)

Közben nézem én is mit dob ki a Google. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#12629) romoka123 válasza HaKo (#12627) üzenetére


romoka123
csendes tag

nagyon köszii :R :R :R ,

(#12630) leslieke válasza s4hu|SyD^ (#12628) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Link

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12631) Teaway válasza leslieke (#12615) üzenetére


Teaway
veterán

Szintén Ferrari? Akkor itt egy háttérkép: [link] :))

Nincs itthon csokid??

(#12632) s4hu|SyD^ válasza leslieke (#12630) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Köszi!

Pont azt a topicot ugrottam át azon a fórumon... :((( :W

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#12633) theomo válasza HaKo (#12627) üzenetére


theomo
tag

Nem kell hozzá palringos account, Utalkos account kell neki, de nem jár együtt regisztrációval, vagy ha mégis akkor jó gyorsan elkészíti, szerintem csak magának a programnak kell, hogy tudjon azonosítani, de lehet most nagy maflaságot írtam.
Megy háttérbe rakva is, amikor ki szeretnél lépni meg is kérdezi, hogy kilépsz, vagy csak háttérbe szeretnéd tenni.

[ Szerkesztve ]

Teomo

(#12634) DonMedve válasza Teaway (#12631) üzenetére


DonMedve
addikt

Ehhez nem fűzök semmit. :C :P

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#12635) szupitijs


szupitijs
csendes tag

sziasztok,frissíteni szeretném kiesel az fw-t...van arra megoldás,hogy a programok ne vesszenek el vagy fel lehetne őket másolni a gépre és utánna vissza ? kössz

Üdv, Robi.

(#12636) Varszegig válasza rizso (#12608) üzenetére


Varszegig
veterán

meg tudja. azzal nincs gond, mással van.

peterk: ne bántsuk a balkezeseket. :) Sok kiváló balkezest ismerek, itt van pl, mindjárt én :DD
(Mellesleg szerintem a samunál balkezes mérnökök vannak, a lezáró gomb a bal kezemben fogva esik igazán kézre, és én ugye mindig a bal kezemben fogom a telefont:)

szupitijs: nem vesznek el. Ha gépen át telepítetted, akkor ott is megmarad, hogy mit telepítettél, de különben sem vesznek el:)

[ Szerkesztve ]

(#12637) HaKo válasza theomo (#12633) üzenetére


HaKo
aktív tag

Köszi! Holnap kipróbálom, először megpróbálom a Palringo-s accounttal, aztán ha nem megy akkor regisztrálok. Ahogy láttam ez elég hasonló a Palringo-hoz, gondolom egy cég csinálja. Neten nem sok mindent találni róla...

(#12638) szupitijs válasza Varszegig (#12636) üzenetére


szupitijs
csendes tag

köszi,írok majd hogy sikerült e frissíteni :)

Üdv, Robi.

(#12639) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Ez a menü nem rendeződik automatikusan mikor kitörlök valami programot? :(((

(de idegesítő ez, hogy semmire sincs hely az alap telóban mem kártya nélkül :DDD :W )

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#12640) anrab válasza Varszegig (#12636) üzenetére


anrab
addikt

én job kezes vagyok, de valóban jobb balkézben nyitni. jobb úgy tartani a telót. a középső ujjal nyitom olyankor, a mutató a tetején. biztonságosabb érzés, mint a jobb hüvelykel görcsölni.
valóban balkezesek lehettek :)
ja, és ezt a telót már a bal zsebemben hordom, a többivel ellentétben.

[ Szerkesztve ]

(#12641) Varszegig válasza s4hu|SyD^ (#12639) üzenetére


Varszegig
veterán

van egy olyan mód, hogy mindig az kerül előre a menüben amit legtöbbször használsz, az rendeződik. a többi nem, de oda húzol mindent, ahová akarsz:)
memkártya: hát gondolom nem gondoltad, hogy hd kamera+navi meg appok minden elmegy memkari nélkül??

(#12642) s4hu|SyD^ válasza Varszegig (#12641) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Navi egyenlőre nem érdekel, de a fényképek, háttérképek, zenék, játékok eszik a helyez, már egy 8 megás játékot is nehéz rápasszírozni. :DDD
De ahogy hallom Navi marha sok helyet elvesz, teljesen feleslegesen annak, aki nem használja. :O

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#12643) leslieke válasza Teaway (#12631) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Honnan szedhettek össze 5 ennyire nem szép lányt.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12644) Varszegig válasza leslieke (#12643) üzenetére


Varszegig
veterán

a bal kettes azért megerőszakolhatna :DD

(#12645) SlyChocolate válasza SlyChocolate (#12497) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Erre valaki?

[ Szerkesztve ]

(#12646) leslieke válasza s4hu|SyD^ (#12642) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A navi szerintem nem foglal sokat, az alapból rajta van a telefonon, ellenben a térképeket csak a memória kártyára lehet menteni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12647) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

A tücsökciripelésen kívül semmilyen értelmes SMS hangot nem találtam, de az még 1esen is hangos. :C

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#12648) s4hu|SyD^ válasza leslieke (#12646) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Valaki írta, hogy 800 megát foglal az egész. Mi a fene foglal le akkor ekkora helyet a telón?
Mert az, hogy 2 GB az egész az oké, de abból kb. 500 MB-t lehet használni. :F :W

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#12649) leslieke válasza s4hu|SyD^ (#12648) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

800 MB a Route66? Az tényleg sok, főleg, hogy törölni nem lehet.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12650) Teaway válasza leslieke (#12643) üzenetére


Teaway
veterán

Ne azt nézd, hanem a kép felbontását ;)

Nincs itthon csokid??

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.