Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#12101) tybsen válasza peterk (#11923) üzenetére


tybsen
addikt

"Ez a telefon, az új platform és ennek következtében a szoftveres "lyukak" miatt nem üzleti telefon. Ez egy elsőrangú hardverre épített kiváló multimédiás okostelefon, korlátozott üzleti és kiegészítő funkciókkal. (...) Akinek ennyi elég, az qrva jól jár ezzel az árra, akinek nem, az viszont vegyen inkább egy másik telefont. Akár Nokia-t. Az üzleti funkciókban kiváló. Cserében másban sz*r."

Lehet, hogy hülyeségeket kérdezek, de mik ezek az üzleti funkciók? Céges levelezés, office dokumentumok szerkesztése vagy mikre gondolsz/gondoltok, amikor az üzleti funkciók hiányáról van szó?

[ Szerkesztve ]

(#12102) user137


user137
őstag

meghülyülök!! bejöttem a céghez, és megint minden heti ismétlődik... mi a pék pöcse van ezen a helyen???

mit mondjak a szervíznek? tegnap egész este jó volt, ma reggel jó volt, bejövök, bekapcsolom a gépet és HUSSSS a mennyi tökéletes naptár elszállt rosszra...

tudtatok valamelyik szervízben a pultoskislánynál beljebb jutni a szakiig?

(#12103) ZCoyote válasza cryingdr4g0n (#12098) üzenetére


ZCoyote
őstag

Esetleg valaki nem akar írni egy vuvzela widgetet is?

Ne fesd az ördögöt a falra :D Reggel amikor megláttam rám jött a rángógörcs :)

Romani ite domum.

(#12104) leslieke válasza cryingdr4g0n (#12098) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Hál'Istennek jött egy új vuvuzela program is, már éppen kezdtem hiányolni,

Nekem komolyan kezdett hiányérzetem lenni, már a Wave eladásán gondolkodtam, ha nem lesz még több vuvuzela program. :Y

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12105) vidékiürge válasza vidékiürge (#12069) üzenetére


vidékiürge
tag

sziasztok!

Az előbb kérdeztem, hogy a szóközt hogyan lehetne előre varázsolni, senki nem válaszolt. Megkérdezem mégegyszer, hogy a ".", a "@" és a ".com" helyére hogyan lehet inkább a szóköz gombját berakni? Remélem válaszoltok!

Őskor, Ókor, Középkor, Újkor, DualCore *** Köszönöm, hogy nem vagy megmondóember!

(#12106) user137 válasza vidékiürge (#12105) üzenetére


user137
őstag

sehogy. bocs :P

(#12107) leslieke válasza vidékiürge (#12105) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szerintem sehogy! Ahhoz bele kellene nyúlni a rendszerbe.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12108) Killerlaca válasza zack (#12099) üzenetére


Killerlaca
senior tag

Tényleg és ide? http://www.mysamsungwave.hu/
Kérdezd meg az illetékest ugyanis itt van filmek rész elvileg ami csak réd vár remélem. :C

Asus Z170 pro Gaming, i7-6700K, GTX 1060 6GB, OCZ 60GB, Corsair 8GB, Sharkoon 500W

(#12109) cryingdr4g0n válasza Killerlaca (#12108) üzenetére


cryingdr4g0n
aktív tag

Hát ezt röfögtem, hogy oda pl. mehetne.

• Flies around shit - bees around honey •

(#12110) zack válasza Killerlaca (#12108) üzenetére


zack
nagyúr

Jah...Lehet. Végülis én hoztam létre azt a topikot. :DDD Megkérdezem az illetékest, mert eddig csak elméletben volt róla szó. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12111) Z_A_P válasza Varszegig (#11650) üzenetére


Z_A_P
addikt

vCard fogadásnál csak annyit ír ki a teló, h "vCard"
Nekem is, nokiarol kuldtek.
Nem tudom lementeni, az sms popup-menujeben nincs ilyen h lementes, csak a hivo fel szamat ajanlja fel.

valóban annyit ír ki, de lementhető a névjegy.
hogy kell? :R

OK

(#12112) DonMedve válasza bal-ta (#12088) üzenetére


DonMedve
addikt

Szívesen!Ezért vagyunk itt,hogy egymáson segítsünk.

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#12113) DonMedve válasza DonMedve (#12112) üzenetére


DonMedve
addikt

Urak!Most visszaülök a géphez,és látom,hogy ŐSTAG lettem!! :C :R Bocsánat a kirohanásomér!! :B

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#12114) leslieke válasza DonMedve (#12113) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Grat! :DD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12115) Varszegig válasza Z_A_P (#12111) üzenetére


Varszegig
veterán

na tesztelteltem kicsit ezt a vcard ügyet. Ha valami régi szarról küldöd át (nokia pl:) ) akkor az sms-ként megy, azaz nincs benne kép stb. Újabb teló (még pár éves samu is) vcf-ként küldi mms-ként, azt korrektül kiírja: xy.vcf, és egyből menthető a névjegyzékbe.
vcard-ot isd mentettem már le, de már nem emlékszem hogyan:(

[ Szerkesztve ]

(#12116) mixi10 válasza DonMedve (#12113) üzenetére


mixi10
tag

Hogy rohan az idő, Grt. :C

(#12117) leslieke válasza Varszegig (#12115) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A vcard nem a saját fájlok mappába kerül mentésre és onnan lehet hozzáadni a névjegyekhez? Mintha ilyesmi történt volna nálam.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12118) user137 válasza Varszegig (#12115) üzenetére


user137
őstag

nekem annyit ír ki, h vCard, de ... menüből előhozhatóak a részletek és sztm menteni is lehet... :U

(#12119) zack válasza cryingdr4g0n (#12109) üzenetére


zack
nagyúr

Oda se mehet, megkérdeztem. :(

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12120) mixi10 válasza leslieke (#12117) üzenetére


mixi10
tag

Ha mms-be érkezik rögtön lehet menteni a névjegyzékbe, most próbáltam. Viszont ha sms-be, semmit nem tudok kezdeni vele. Szerintem az van amit már régebben megbeszéltünk, hogy normálisan névjegyet küldeni, fogadni, kezelni csak akkor tudunk ha az kép file. (MMS):((

[ Szerkesztve ]

(#12121) zack válasza mixi10 (#12120) üzenetére


zack
nagyúr

Ez azért elég nagy hiányosság, én még nem próbáltam. :F Vajon az Android ezt a funkciót tudja? :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12122) leslieke válasza mixi10 (#12120) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

közben rájöttem hogy nekem BT-n keresztül jött.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12123) mixi10 válasza zack (#12121) üzenetére


mixi10
tag

Nekem ezelőtt nem volt samum, de itt írta egy régi tag, hogy a samuknál ez mindig így volt.

[ Szerkesztve ]

(#12124) zack válasza mixi10 (#12123) üzenetére


zack
nagyúr

I8910-re nem emlékszem, de a Symbian miatt ott is volt szerintem. Az Omnia2-ben meg ugye a WinMo miatt. Többi tipusnál lehet hogy nem volt. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12125) Varszegig válasza user137 (#12118) üzenetére


Varszegig
veterán

de nem találom, hogy hogyan hozzam elő a részleteket... :F

(#12126) DonMedve


DonMedve
addikt

Köszi mindenkinek. :R

Említettem,hogy tegnap véletlenül lebúrítottam kávéval??? :Y :W

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#12127) mixi10 válasza DonMedve (#12126) üzenetére


mixi10
tag

Akkor most nem alszik be a teló :Y :))
Na jó, bocs remélem nem lett semmi baja?

[ Szerkesztve ]

(#12128) DonMedve válasza mixi10 (#12127) üzenetére


DonMedve
addikt

Nem hál' Istennek!De ilyen gyors nem mostanában voltam.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#12129) Z_A_P válasza leslieke (#12117) üzenetére


Z_A_P
addikt

Nem lehet vele semmit semmit sem csinalni (a szokasos sms muveleteken kivul) :F
Ki lehet menteni memo-ba, onnan meg begepelem kezzel...
File-ba sem lehet menteni (ahogy irod), es a "..." menuben sincs semmi ami mas lenne mint barmelyik sms-nel - ezt vk irta h ott van a megoldas.
Ami bosszanto mert a telo felismeri, mivel csak "vCard" ennyit ir ki, tehat tudja h nem normal sms...

OK

(#12130) user137 válasza Z_A_P (#12129) üzenetére


user137
őstag

JH3-on "..." menü jobb felső pont "Beírás telefonkönyvbe", tökéletesen megjön minden mező, bal alul gomb "Névj.-be felvesz", katt és kész.

hmm?? :R

[ Szerkesztve ]

(#12131) Z_A_P válasza user137 (#12130) üzenetére


Z_A_P
addikt

Sajnos nem nyert :)
[link]

"Add to contacts"-nal pedig a kuldot akarja elmenteni, nem a vcard-ot

[ Szerkesztve ]

OK

(#12132) leslieke válasza Z_A_P (#12129) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nálam más volt a helyzet, írtam is: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12133) Kis@ válasza Z_A_P (#12131) üzenetére


Kis@
tag

ZAP! Jól tudom, hogy neked még valami JEE-s verziód van? Ráadásul nem is magyar, ha jól látom. Frissíteni, esetleg, nem kéne már? :))

Kis@

(#12134) Z_A_P válasza Kis@ (#12133) üzenetére


Z_A_P
addikt

SW: XXJF8
CSC: XENJF3

No mindegy, annyira nem lenyeges, mert evente 1* elmentem memo-ba, onnan copy-paste a telkonyvbe, de azert megoldhattak volna :)
Utanaolvasgattam, es ahany telefon annyi fele vcard formatum, problema, stb,stb van

[ Szerkesztve ]

OK

(#12135) bwoay válasza zack (#12121) üzenetére


bwoay
nagyúr

kétlem, mert amit az imént küldtem N7110-ről Milestone-ra, az még mindig nem érkezett meg. Amit meg V8-ról küldtem rá, az átment MMS-ként, de ahogy elnéztem, csak a számot tartalmazta. Magyarán még rosszabb a helyzet. Plusz Android BT-n sem fogad vcardot alapból, kellett hozzá BT file transfer app (igaz, marketről lerántható pikk-pakk), ami egyrészt fogadja, másrészt SD-re kimenti, és onnan már képes az oprendszer beimportálni a kontaktok közé.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#12136) Kis@ válasza Z_A_P (#12134) üzenetére


Kis@
tag

Bocs, akkor nem szóltam, biztosan összekevertelek valakivel.

Na de. Nekem még a Vodás JF4-es verzión volt olyan, hogy fogadtam VCard-ot (Nokiáról küldték, de nem tudom milyenről) és ugyanúgy én sem tudtam elmenteni. Mondjuk azóta még nem próbáltam, hogy tudok-e fogadni VCard-ot.

Kis@

(#12137) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Na remek. A Kies csak a legfrissebb verzióval csatlakozik az Apps-hoz.
Most megint tölthetem le az egészet. :W

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12138) Varszegig válasza Kis@ (#12136) üzenetére


Varszegig
veterán

én már valahogy letudtam, csak nem emlékszem hogyan:)

(#12139) PáNtOs PoLáR


PáNtOs PoLáR
csendes tag

a grey és a black között milyen különbség van? mert én eddig akárhány képet néztem mindenhol ugyanúgy néznek ki, ugyanaz a szín... (gondolom egyik szürke, másik fekete de még nem láttam, csak egyfajtát)

(#12140) Karma válasza PáNtOs PoLáR (#12139) üzenetére


Karma
félisten

Milyen különbség lenne vajh'? A grey lilás-szürkés, a black meg fekete teljesen.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#12141) iua válasza vidékiürge (#12105) üzenetére


iua
csendes tag

Ha a kurzor a szöveg mezőben van, automatikusan kirakja, ill. cseréli. Tehát a "cimzett" részben lévő kurzornál "@", stb., :K megérinted a "szöveg hozzáadása" részt, és vált is. :K

(#12142) PáNtOs PoLáR válasza Karma (#12140) üzenetére


PáNtOs PoLáR
csendes tag

Köszönöm :)) így már értehető, cs én kerestem és minden képen ugyanolyan színe volt(google)

(#12143) user137 válasza Z_A_P (#12131) üzenetére


user137
őstag

mondom JH3! :) ott már javítva ez is, ezekszerint, nekem tökéletes, úgy megy ahogy kell.

(#12144) cryingdr4g0n


cryingdr4g0n
aktív tag

Ha valakinek még problémát okoz, hogy a zenelejátszó az albumok borítóit nem (mindig) jeleníti meg, erre olyan trükköt olvastam, hogy magukba a számoknak az id3 tag-jébe kell beágyazni a borítókat, amire megfelelő program pl. az Mp3tag nevű ingyenes darab.
Érdemes úgy, hogy egy adott album mindegyik számába beágyazni a jpeg-et.
Nálam működik, frankón megjeleníti a borítókat.
Már csak a lyrics lenne jó, mint a symbianos LCG Jukebox-nál.
Van egy free dalszöveg-kereső proggi az appson (valami francia), de az eddig semmit se talált meg, lehet hogy csak francia dalokat ismer az adatbázisa :U

• Flies around shit - bees around honey •

(#12145) Varszegig válasza user137 (#12143) üzenetére


Varszegig
veterán

nekem jh3 és nem tudom menteni. igaz valami 1000 éves SE vcardjával teszteltem, múlt héten egy nokiást sikerült.

(#12146) user137 válasza cryingdr4g0n (#12144) üzenetére


user137
őstag

erre régen is ez volt az ajánlott megoldás. viszont olyan progit találtál-e, ami le is szedi a borítókat, és úgy utána kevés kattintásból megcsinálja automatikusan? arra erősen beneveznék :)

(#12147) user137 válasza Varszegig (#12145) üzenetére


user137
őstag

az SE és a Nokia sosem szerette egymást vCardilag, lehet ott más a formátum?

ha kell rakok be krémshotot.

(#12148) bwoay válasza cryingdr4g0n (#12144) üzenetére


bwoay
nagyúr

ez így van, de ez nem trükk, az album art így működik. a többi a trükk, amikor nincs beágyazva, mégis meg tudja jeleníteni :)

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#12149) peretyo


peretyo
csendes tag

Na urak, ma voltam egy T pontban, megtapiztam a Wave-t meg a Galaxy S-t is. ( aki nem ismerne nem is csoda, csak pár hsz-re jöttem fel h Glaxy S-t vagy Wave-t vegyek) Hát mit ne mondjak a Galaxy S fogásra közel áll az iPhone-hoz szokott kezemhez, de a Wave... Az a szálhúzott alumínium vagy mi.... Banyek, mnitha egy kínai hamisítvány lenne mellette, mint a szifonom, mind a Galaxy. Eldőlt a meccs, szarok az esetleges hibákra, amint letelik a hűség (fingom sincs am h pontosan mikor:D) máris rendelem webshopból.
Új kérdés. Szifonról a kontaktjaimat hogyan tudom átvarázsolni Wave-re?

(#12150) cryingdr4g0n válasza user137 (#12146) üzenetére


cryingdr4g0n
aktív tag

"olyan progit találtál-e, ami le is szedi a borítókat, és úgy utána kevés kattintásból megcsinálja automatikusan"

OK. ezért írtam úgy, hogy HA még valakinek ez probléma... :)

Kérdésedre válaszolva: Igen, ez olyan. Megkeresi, leszedi, és ha minden számot kijelölsz egy folderen belül, akkor azokba beleírja szépen, automatikusan, tehát nem kell egyenként szarozni vele.

"ez így van, de ez nem trükk, az album art így működik. a többi a trükk, amikor nincs beágyazva, mégis meg tudja jeleníteni :)"

bwoay: Oké, és az a többi trükk akkor hogyan van? :) mert nekem csak így sikerült, és ha nincs beágyazva, akkor párat megjelenített, de a legtöbbét nem :(

[ Szerkesztve ]

• Flies around shit - bees around honey •

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.