Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9051) Tonyo válasza Joe bácsi (#9048) üzenetére


Tonyo
őstag

Itt gondok vannak. Súlyos gondok! Azt se érted mit kifogásoltam.

(#9052) Joe bácsi válasza Tonyo (#9051) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Most őszintén! Szerinted érdekel?!

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#9053) MartOOn válasza Joe bácsi (#9052) üzenetére


MartOOn
addikt

van baj nem kevés...

őszintén? meg is érdemled hogy szart sózott rád a nokia... aki másnak vermet...

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#9054) Tonyo válasza Joe bácsi (#9052) üzenetére


Tonyo
őstag

Látom, hogy nem érdekel. Ezért tart itt Magyarország.

(#9055) Joe bácsi válasza Tonyo (#9054) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Most nem rajtam fog múlni az ország tuti, meg a világ sem!
Ha más sz@rik sok mindenbe, akkor én miért ne?!!!!
El van minden qú..., nem is kicsit!!!!

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#9056) csabooooo válasza Joe bácsi (#9055) üzenetére


csabooooo
aktív tag

Főképp az ilyen felfogású emberek miatt.

[ Szerkesztve ]

(#9057) MartOOn válasza Joe bácsi (#9055) üzenetére


MartOOn
addikt

áááhhh... írni akartam de mindegy ez egy bikicsunáj... ugyanannyi esze van csak kevesebb hangja...

klikk

bazz és most nézem hogy valszeg szegedi??! én kérek elnézést! :(

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#9058) csabooooo válasza MartOOn (#9057) üzenetére


csabooooo
aktív tag

(#9059) MartOOn válasza csabooooo (#9058) üzenetére


MartOOn
addikt

"pedig otthon olyan jól ment!" :C :C :C

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#9060) Nikk


Nikk
senior tag

Nem tudom, hogy mire ez a nagy felhajtás... Van már pár negatív és pár pozitív tapasztalatom ezzel a készülékkel kapcsolatban...

A negatív tapasztalat: 1.5
A pozitív: minden más... + 2.1

Jó kis teló ez csak ne lennének azok az idegesítő hibák. Amúgy meg akik nagyon sokat panaszkodnak rá, azok inkább kerüljék el a kétes forrásokból származó szoftvereket, még ha a Market-ről is legyen szó. Az is hemzseg a Droidot megbolondító alkalmazásoktól, úgyhogy csak óvatosan...

Apropó: nem ártana összeszedni egy hibás program jegyzéket vagy valamit, hogy tudjuk mi az aminek a közelébe sem szabad menni, mert kicsinálja a gépet.

DIGIC

(#9061) Tosee válasza Bandi_1969 (#9025) üzenetére


Tosee
őstag

Szia!

Próbáltam a linkelt böngészőt, szépen viszi is a videókat, viszont előfordult, hogy random kilépett az alkalmazásból! Jelenleg is tesztelgetem, próbáltam pár video megosztó oldalt, és azoknál nem volt gond! Igaz, hogy youtub-nál is kiírja mikor megnyitok egy videót, hogy nincs flash, de ha rákattintok az asló sávban található videó ikonra (ami egyébként villog is, ha videó tartalom található az oldalon) és akkor új ablakban elindul!

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#9062) mindthecrap


mindthecrap
aktív tag

hello, egy hülye kérdés. én használtan vettem a telót, de az előző tulaj nem sokat vacakolt a visszaállítással. mit javasoltok, mit csináljak, hogy tiszta lappal induljon a teló? pl ez a google account reg dolog, telefonkönyv, stb stb

másik, hogy megrendeltem egy 100 megás pannon netet, de csak egy féle hozzáférési pont van a telóban (Pannon data) ugye nem fogok harmincezres számlát kapni? azért kérdezem, mer eddig vodánál voltam és ott külön APN volt minden net csomaghoz.

köszi

olyan cérna vagyok, akit anyám százszor tűvé tett

(#9063) VD válasza mindthecrap (#9062) üzenetére


VD
őstag

Beállítások-Biztonsági beállítsok-Gyári adatok visszaállítása.

A voda az egyetlen, ahol mindenhez külön apn és miegymás van. A T-nél és P-pénél nincs külön.

Magas számlát max akkor kapsz, ha sokat netezel és kis csomagot vettél, amit átlépsz.

(#9064) petipetya válasza Joe bácsi (#9055) üzenetére


petipetya
nagyúr

Szerintem felesleges itt segítséget várnod bárkitől is. Viszlát.

"nincs rá lezsóidő"

(#9065) petipetya válasza mindthecrap (#9062) üzenetére


petipetya
nagyúr

Neked kell utánanézned annak a pannon (telenor) honlapján vagy megkérdezned a 1220-on, hogy ez a 100 megás internet miként működik?

3 eset lehetséges akkor, ha túlléped a 100 megát:
- Lekapcsolják a netedet
- 100 mega felett túlforgalmazási díjat fizetsz
- 100 mega felett nincs túlforgalmazási díj, csak lassítják a netet

"nincs rá lezsóidő"

(#9066) Joe bácsi válasza petipetya (#9064) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Nem is kell nekem ilyen bugos, buta telefon amivel még BT-on nem lehet küldeni bármit. PFFÚÚÚ! :(((

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#9067) werszomjas válasza Joe bácsi (#9066) üzenetére


werszomjas
őstag

A telefon nem buta, csak a nyomorék felhasználók,akik nem tudják használni, kismilioszor le lett írva, hogy 2.1es fw-vel már megy a BT fájlküldés.

Hujegyerek bemegy a boltba, megveszi, asse tudja mi az az android, rátalál a marketre, húú mennyi ingyenes program, dejó, feltesz minden szart, es csodalkozik hogy nem jo a telefon.

[ Szerkesztve ]

üdv

(#9068) devast válasza Nikk (#9060) üzenetére


devast
addikt

Azért a 2.1 sem fenékig tejföl. Tegnap raktam fel jd1-et és bugzik az is. Wifi sleep például egyáltalán nem működik. Akármit állítok, ha lezárom a képernyőt a wifi bekapcsolva marad. Meg a samsung féle pantheon home is elég lassú :(

(#9069) kali válasza devast (#9068) üzenetére


kali
legenda

fel a jd4, hajrá! :)

(#9070) verser233


verser233
senior tag

Sziasztok!

Én voltam az aki hétvégén panaszkodott a zenehallgatás közbeni pattogásra. Jelentem fejlemények vannak :K

Nos, még vasárnap este feltettem egy lite romot, aztán tegnap ledöbbentem, mert hazafelé elkezdtem zenélni és pattogott úgyanúgy még szaggatott is, mintha nem lett volna elég memória neki, holott direkt megnéztem 70mb szabad volt :Y Annyira felhergeltem magam, hogy este megint visszaraktam a JD!-est és fogalmam sincs mitől de most nem pattog és nem szaggat (mondjuk a szaggatást ideáig tényleg csak ennél a lite rom-nál tapasztaltam) :Y

Ki érti ezt? Vasárnap úgyanígy feltettem már a JD4-est és pattogott. Természetesen mindig ugyanazokkal a számokkal próbálkoztam.

A lényeg, hogy most nincs semmi bajom :C csak nem értem a dolgot....

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#9071) O_L_I


O_L_I
őstag

Felrakná valaki a JD4-et valami kevésbé orosz oldalra? :((
Ahová felrakták a samsung-frimwares oldalom az nem valami bizalom gerjesztő :( Ráadásul bárhova kattintok telepíteni akar valami orosz toolbart amit viszont én kicsit sem szeretnék

(#9072) Kakumix válasza csabooooo (#9050) üzenetére


Kakumix
senior tag

A korrektség nem számít! A lényeg:
Ember, mi alapján találna meg engem???!!!!
:)
szerk: most látom, hogy azóta született még 50 hozzászólás és ezt is letárgyaltátok :)

Más:
Feltettem a múlt héten a 2.1-es JD1-et. 3x fagyott ki azóta. Ebből 2x tűnt fel, hogy aksi ki-be után piros a töltöttségkijelző. Gondolom lemerült, de simán nem lehetett visszakapcsolni csak az aksi ki-be után. Mi lehet a gond?
1. A JD1 ennyire falja az aksit és kevesebb mint 24óra alatt lemerül majd elővigyázatosságból kikapcsol? Ilyenkor nem lehet simán visszakapcsolni rátöltés nélkül, de ezt az aksi ki-be eljárás miatt elfelejti és be lehet kapcsolni.
2. Valami nekiindul, "kifagy" de közben pörgeti a CPU-t és e miatt nem reagál és merül? Ezt is megoldja az aksi ki-be.
3. Valami negatív hatású bolygóegyüttállás volt amikor született a Spicát csomagoló kínai munkás édesanyjának a 7. fekete kismacskája vagy valami hasonlóan misztikus oka lehet?
Időnként megnézem a CPU terhelést, de semmi abnormálisat nem látok.

Van valami ötlet, hogy mi lehet ez?

ui.: Viszont az iGo a 2.1 felrakása óta stabilan indul és működik, ahogy kell! És működik minden más is :)

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#9073) tomika válasza Kakumix (#9072) üzenetére


tomika
aktív tag

JD1 ennyire falta nálam is az akksit.

Megoldás JD4, nálam már termeli az áramot, a gyári 1.5-öt is odaveri üzemidőben... :)

[ Szerkesztve ]

(#9074) kali válasza O_L_I (#9071) üzenetére


kali
legenda

ment a link! ;)

[ Szerkesztve ]

(#9075) encoder válasza Joe bácsi (#9055) üzenetére


encoder
tag

"Most nem rajtam fog múlni az ország tuti, meg a világ sem!
Ha más sz@rik sok mindenbe, akkor én miért ne?!!!!
El van minden qú..., nem is kicsit!!!!"

A parányi vízcseppekből végül óceán lesz, ahogyan a világunk is a pici szarcsomók tömegétől válik ilyen hatalmas szartengerré... ;) Igen! A legkisebb is számít! :K

[ Szerkesztve ]

(#9076) oliolioli


oliolioli
csendes tag

Meg kell védenem a Spicát!Ezért a pénzért igen is jó kis telcsi, bár alap állapotban kevéssé használható!Ezenkívül még egy iPhone 3G S-t használok, ill. volt jó pár WM készülékem, írtam is elég sok cikket, tesztet ebben a témakörben.Nekem JD1 rom van rajta (SamdroidMod v 1.0.2.1 - LK2.03.3 + RootI és egész elégedett vagyok vele.WiFi éled rendesen, három nap alatt 30%-ra esett vissza az akku, igaz nem navigáltam csak fél órát kb. A megyek is működik rendesen, egy 4 órás utat kibírt töltés nélkül, nem dobálta a jelet, pontos.Ami néha furcsa, hogy kevésbé érzékeny a kijelző.Ez alatt azt értem, hogy néha pantetnül, már-már iPhone szinten érzékeny, néha meg egész érzéketlen a kijelző.Az okát még nem találtam, de rajta vagyok.Nekem kb. 70 app van rajta, de kilövöm a feleslegeseket (ésszel nem mindent) és így elég jól bírja az akku.

14 éve újonc...

(#9077) O_L_I


O_L_I
őstag

Más sem talált még semmi changelogot ezekhez az új FWkhez? Azért nem kicsit tenné egyszerűbbé az életünket ha tudnánk hogy mit változtatnak egy-egy revízióban.

(#9078) hatus


hatus
csendes tag

Sziasztok
Én is beléptem a spica táborba. :K
kérdezném is rögtön, hogy létezik-e olyan progi amelyik bezárja a névjegyzéket és visszalép a kezdő képernyőre amikor bontom a beszélgetést.

(#9079) trobi28


trobi28
addikt

Találtam egy jó kis progit ,gondoltam megosztom veletek.
Data On Demand a neve.Ez is egy olyan net kapcsolgató de kicsit tovább van fejlesztve mert azon kivül van benne olyan funkció hogy ha Auto-ra állítjuk akkor lekapcsolja a netet ha ki van kapcsolva a kijelző ezzel sok energiát megspórol a teló,sőt van benne olyan hogy be lehet állítani hogy melyik napon mettől-meddig akarjuk hogy On/Off/Auto legyen a net .Jó kis progi,Marketeről letőlthető :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#9080) botija


botija
csendes tag

sziasztok,

nekem olyan problémám van, hogy cserélgetni szoktam egy "rendes telefonos vodafone sim-et" és egy mobilnet vodafone simet (értsd laptophoz csatlakozható mobilinternet). A gond az, hogy ha simet cserélek a marketől nem tudok semmit letölteni, elkezdi a töltést, aztán kiírja, hogy nem sikerült a letöltés. egyetlen megoldás, ha visszaállítom a gyári beállításokat, de akkor meg az összes eddig marketről leszedett progi eltűnik. Vkinek vmi ötlet?Beállításokat nem piszkálok sim cserekor. Az egész már kezd nagyon idegesítő lenni. Használ vki netezésre mobilinternetet (nem telefonost)?

(#9081) O_L_I válasza hatus (#9078) üzenetére


O_L_I
őstag

Igen, a házikó gomb :)

(#9082) pdaghost válasza botija (#9080) üzenetére


pdaghost
tag

Én csak netes kártyát használok a telóban
De az biztos, hogy nem szereti ha cserélgetik benne a kártyákat. Szóval egy megoldás van. használj egy kártyát. :)

(#9083) trobi28 válasza botija (#9080) üzenetére


trobi28
addikt

Gondolom olyan az a kártya amit adnak a pendrive szerü modemekhez!?
Ha az olyan akkor azért nem bír csatlakozni mert az a kártya más beállításokkal megy fel a netre.Szerintem próbálj meg a Net beállitásoknál létrhozni + egy új profilt és nézz utána hogy annak a kártyának milyen beállítás kell (esetleg ügyfélszolgálat) és ha kártyát cserélsz akkor csak váltsd át hogy melyik profil legyen aktív és úgy mennie kell.

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#9084) hatus válasza O_L_I (#9081) üzenetére


hatus
csendes tag

:R Köszi enyit én is tudtam. :W

(#9085) pdaghost válasza trobi28 (#9083) üzenetére


pdaghost
tag

Sajnos ez nem hiszem hogy fog segíteni.
Nekem "egyfajta" kártya volt mind a kettő amit cserélgettem, de kb a második csere után a végeredmény az lett hogy minden működött ( internetes oldalak is ) de a marketről nem ment a letöltés és csak a hard reset segített. :(

(#9086) botija


botija
csendes tag

köszönöm a hozzászólásokat. hol tudok létrehozni külön profilokat?

(#9087) trobi28 válasza botija (#9086) üzenetére


trobi28
addikt

Beállítások/Vezeték nélküli szolgáltatások/Mobilhálozatok/Hozzáférési pontok neve/menü gomb/új pont hozzáadása

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#9088) botija


botija
csendes tag

igen pendrive sim kártyáról van szó, de hol található a net beállítások, mert nekem csak wifi beállítások vannak a vezeték nélküli vezérlés alatt. ezenkívül van vmi net beállítás is? mert ez nem minősül wifinek.

(#9089) geotom


geotom
tag

Sziasztok!
Tapasztalt valaki olyat, hogy ha valakivel beszél a telefonon, akor a
másik oldalon olyan hangokat hallani mintha vezetékes telón tone módban tárcsázna.
Ez elég hülyén hangzik, de saját fülemmel hallottam a sipolásokat, a nejem telója a spica
és többen panaszolták ezt akikkel beszélt. Olyan 5-6 sipolás és csak a túloldalon hallatszik spica-ban nem. Tanácstalan vagyok :-(
Üdv:Tom

(#9090) hatus


hatus
csendes tag

Következő kérdésem az lenne: Hohy lehet a kedvencekből névjegyet eltávolítani?

(#9091) orrlyuk válasza hatus (#9090) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

Hosszan rá köll nyomni, és elédbe ugrik egy menü. Abban van a megoldás. Ez amúgy meglepően sok helyen bejön!!!

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#9092) encoder válasza geotom (#9089) üzenetére


encoder
tag

Ha 1.5-ös fw van benne, akkor azzal kezd, hogy feltolod rá a 2.1-et! Az 1.5-ös fw ezer sebből vérzik, ezért kár is beszélni róla... :)

(#9093) Vagany válasza geotom (#9089) üzenetére


Vagany
őstag

Esetleg a "csak 2G használata" bepipálása?

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#9094) DeadMeat válasza geotom (#9089) üzenetére


DeadMeat
veterán

Nyomkodja a fülével a "gombokat" Amikor felveszik a telefon bekapcsolja a kijelzőt,és előfordulhat hogy a fülével kezeli :D

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#9095) botija


botija
csendes tag

ok, már látom írtad, kipróbálom. még 1 kérdés a telefon bekapcsolásakor jelentkező szignálhangot ki lehet kapcsolni? s ha igen hol?

(#9096) darky4e


darky4e
tag

Win7 64bit alatt is megoldható a frissités! Én Odint vista sp2 kompatibilitásra raktam és rendszergazda módba! Drivereket pedig úgy tettem fel, hogy egy külön mappába és nem program filesba! Így elfogadta! Természetessen azokat is rendszergazdaként vista kompatibilitással telepítettem! kikapcsoltam az automatikus frissitést, megadtam neki hova raktam a drivereket és máris jó lett! odin felismerte és simán ment minden!

Ennyi a titka a 64 bitnek! Nyugodtan próbálkozzatok vele :) :DD

Live long and prosper

(#9097) hatus válasza orrlyuk (#9091) üzenetére


hatus
csendes tag

nekem csak a kedvencek közül kéne törölni, de teljesen törölte

(#9098) geotom


geotom
tag

Köszi a tippeket, este megnézem, hátha...
Tényleg az lehet, hogy nincs lezárva a képernyö beszéd közben? A wines telókon ez
alap, erre nincs valami progi vagy elkerülte a figyelmem valami beállítás?
Ja és igen még 1.5 van rajta, de mivel a nejemé és eddig más panasza nem volt,
megvárom a hivatalost vagy amig valami komolyabb hiba nem jelentkezik.
Hogy én is hozzászóljak a "milyen teló a spica?" szálhoz:
bár nem én használom, de megismertem és kiismertem, ebben a kategóriában
nem hiszem, hogy van jobb, bár a névjegyzék szinkronizálással vannak gondjaink !
Üdv:Tom

(#9099) L4mie válasza geotom (#9098) üzenetére


L4mie
veterán

Hát nemtom, a Legend automata kinyomja a kijelzőt amint fülhöz veszed.
Btw: barátnőm Spicát akar magának, mert nagy Samsungos és márkán belül ez a legszimpatikusabb, viszont az Androidot meg az én Legendemen látta, amin ugye 2.1 van.

Spicára várható 2.1 valaha hivatalosan, vagy csak kézi módszerrel lesz?

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#9100) adamfriday válasza L4mie (#9099) üzenetére


adamfriday
senior tag

Nőket általában lebeszélem róla, műkörömmel nem megy a kapacitív kijelző. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.