Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9651) norbest válasza BalanceR (#9650) üzenetére


norbest
aktív tag

Mult héten is 55e ért láttam valahol :)

(#9652) pdaghost válasza Goert (#9642) üzenetére


pdaghost
tag

Nem, azok akik bizonyos időpontok között vették Pannonál a készüléket azok postán kaptak egy ilyen kártyát. Azaz alapból nem járt, nem is kötelező, de a Pannon adta.
Egyébként egy ilyen kártyáról van szó.

[ Szerkesztve ]

(#9653) norbest válasza pdaghost (#9652) üzenetére


norbest
aktív tag

Valakinek meg még a boltban adtak hozzá.... :)

(#9654) Katsu válasza norbest (#9651) üzenetére


Katsu
aktív tag

Sziasztok,

Ismét feltenném a kérdésemet, hátha valaki nem látta és tudna segíteni. Szóval, honnan tudom, hogy a telefonom mikor használja ténylegesen a 3g-t? Vagy az csak mobil netnél számít? Telefonáláskor nem? Én azt hittem, hogyha teheti a telefon, akkor azonnal kiírja, hogy 3g és úgy marad. :) Pesten lakom, szerintem van lefedettség.

A másik, esetleg ismer valaki olyan programot, amivel wifin keresztül tudom irányítani a telefont? Mint mondjuk egy rdp vagy hasonló.

Előre is köszönöm a válaszokat.

Üdv: Katsu

(#9655) Goert válasza pdaghost (#9652) üzenetére


Goert
csendes tag

értem, köszönöm a válaszokat.

(#9656) norbest válasza Katsu (#9654) üzenetére


norbest
aktív tag

Hát én már nem tudom... ismerősöm vett pannon nál ilyen készüléket, kötött rá mobil netet, külföldre ment, programmal direkt letiltotta hogy véletlenül se csatlakozzon fel a netre és kapott 2x 50e ft számlát 18mb adatforgalom után...

(#9657) TomRiddle


TomRiddle
csendes tag

Sziasztok!

Ritkán írok, inkább read only üzemmódban működök itt a fórumon. Egy jó hír miatt ragadtam klaviatúrát: bár a Samsung hivatalos ügyfélszolgáltati számán semmit nem tudnak, a Westendben lévő Samsung márkakereskedés/szervízben azt az információt adták számomra, hogy a hivatalos 2.1 már náluk van (Pannon, T, Voda), csak még instabil, de a mostani hét közepére elkészül, és náluk frissíthető lesz a készülék :DD :C ! Nem tudom, hogy ez frissíthető lesz-e PC Studion keresztül, de mindenképpen jó hír, hogy van konkrétum!

Már csak a szervízből kerüljön vissza a telcsim :)

Üdv, Tamás

(#9658) HOZE1 válasza adamfriday (#9648) üzenetére


HOZE1
tag

melyikben voltál? Az újvilág utcaiban vagy a Pálffy útiban? Mert az utóbbiban a zember azt sem tudja, hogy eljött-e otthonról.

Az élet nagyon drága, de ennek ellenére még mindig elég népszerű, valamint benne van évente egy utazás a Nap körül

(#9659) adamfriday válasza HOZE1 (#9658) üzenetére


adamfriday
senior tag

Az utóbbiban, látom akkor te is vele beszéltél. :D Katasztrófa.... Az Újvilág utcairól nem tudtam.. Ilyen közel van egymáshoz 2 szervíz? Biztos az is mobilos?

(#9660) Skynet258 válasza norbest (#9656) üzenetére


Skynet258
veterán

Valamit akkor rosszul csinált, nekem törökben meg sem nyikkant a mobilnet ;)

https://geekpulse.hu

(#9661) norbest válasza Skynet258 (#9660) üzenetére


norbest
aktív tag

Hát nem tudom egy programmal le volt tiltva....

(#9662) Skynet258 válasza norbest (#9661) üzenetére


Skynet258
veterán

Gondolom apndroid vagy hasonló volt, de hidd el, ha megfelelően használja, akkor tilt, mese nincs ;)

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#9663) littlerock válasza norbest (#9656) üzenetére


littlerock
aktív tag

milyen programmal volt tiltva a mobilnet?

én az itt ajánlott APNdroid-ot tettem fel, remélem jó lesz...

általában minden új dolgot úgy veszek, hogy borítékolom mellé a tanulópénzt, de a soktízezer, az nem férne bele a keretbe...

Magyarok vagyunk, nekünk mindenből a fele elég, az sem baj, ha kétszer annyiba kerül...

(#9664) norbest válasza Skynet258 (#9662) üzenetére


norbest
aktív tag

Galaxy spica volt.... a program nevét nem tudom pontosan, de megkérdezem!!!!! :U

(#9665) Skynet258 válasza norbest (#9664) üzenetére


Skynet258
veterán

Persze, hogy Spica volt, ezt értem, én a program nevét mondtam (apndroid)...

https://geekpulse.hu

(#9666) HOZE1 válasza adamfriday (#9659) üzenetére


HOZE1
tag

Igen hivatalos Samsung márkaszervíz. Sőt, annak a láncnak a tagja, melyről írták, hogy frissítette. Most kérdeztem őket telefonon, azt mondta a srác, hogy 3 óráráa megkérdezia központot, hogy mizu?

Az élet nagyon drága, de ennek ellenére még mindig elég népszerű, valamint benne van évente egy utazás a Nap körül

(#9667) norbest válasza Skynet258 (#9665) üzenetére


norbest
aktív tag

Jaa holnapra mindenképp megtudom, és azt nem is fogom ajánlani senkinek :)

(#9668) werszomjas


werszomjas
őstag

Már úgy várom hogy valaki kiírja ide hatalmas nagy betűkkel félkövérrel, hogy
"KINT VAN A 2.1 LEHET FRISSÍTENI HIVATALOSAN NETEN KERESZTÜL"

Dejóis lesz :D

üdv

(#9669) ReDPiTTY


ReDPiTTY
tag

9637-re valaki?

Einstein nagy igazsága: "Csak két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség.De a világegyetemben nem vagyok olyan biztos.”

(#9670) k_laci válasza werszomjas (#9668) üzenetére


k_laci
tag

de szép lenne :) szerda óta van meg a spicám, direkt nem babráltam bele eddig, hátha kijön a hivatalos, független telókra is felrakható verzió .. :D az első lépés már megvan :C
azt nem értem csak, hogy miért a pannonos verzió lett először kész, miért nem a független ?

(#9671) Tonyo válasza adamho (#9644) üzenetére


Tonyo
őstag

Ébresztési hang nincs leszedve?

(#9672) HOZE1 válasza werszomjas (#9668) üzenetére


HOZE1
tag

NEM VAGY EGYEDÜL!

Az élet nagyon drága, de ennek ellenére még mindig elég népszerű, valamint benne van évente egy utazás a Nap körül

(#9673) norbest válasza werszomjas (#9668) üzenetére


norbest
aktív tag

Azt mondják jövő hét közepére találn stabil lesz :O :Y :Y

(#9674) Katsu válasza Skynet258 (#9665) üzenetére


Katsu
aktív tag

Hali,

Korábban olvastam, hogy lehet valami nem jó a fórumos motorral. Gondoltam ellenőrzöm és valóban nem küldi a második levelet a fórumod. Gondoltam csak tájékoztatlak.
Sry, ha már megbizonyosodtál róla korábban.

Üdv: Katsu

(#9675) Haart


Haart
addikt

Egyébként a HTC-kre van már hivatalos 2.1? Teszem azt pl hero-ra?

(#9676) verser233 válasza Haart (#9675) üzenetére


verser233
senior tag

nincs tudtommal

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#9677) adamfriday válasza HOZE1 (#9666) üzenetére


adamfriday
senior tag

Majd postold pls, hogy mit mondtak, kíváncsi vagyok. :)

(#9678) HOZE1 válasza adamfriday (#9677) üzenetére


HOZE1
tag

Ok. Persze.

Az élet nagyon drága, de ennek ellenére még mindig elég népszerű, valamint benne van évente egy utazás a Nap körül

(#9679) antalze


antalze
tag

Hali! Lenne egy elég elcsépelt kérdésem. Hogy lehet SMS-ket menteni??? Mert jó lenne őket megőrizni frissítés utánra is.

(#9680) germinator66


germinator66
aktív tag

Amúgy, most hogy hivatalos (és 100%-os) lett a 2.1, mennyire valószínű, hogy megkapja a Spica a 2.2-őt is?

(#9681) tundite


tundite
csendes tag

Sziasztok!
Új vagyok itt, van egy kis problémám, kérlek segítsetek ha tudtok!
Nekem is spicám van, szeretem is nagyon:) De elkezdtem belakni a telefont, raktam rá egykét dolgot. Rátettem a 2.1-et, büszke is voltam magamra, bevallom:)

Viszont a widgetekkel nem vagyok kibékülve, nem tetszik, hogy egy képernyőre, egy közepes widget alá már akkor sem fér ki egy laposabb, ha simán lenne rá hely. Pl. egy közepes méretű facebook widget alá már nem fér el a kismáretű twitter widgetem. Nincs erre valami megoldás? Kissé idegesítő.

Előre is köszönettel: Tündite

(#9682) k_laci válasza germinator66 (#9680) üzenetére


k_laci
tag

ne legyél telhetetlen :D :D am nem azt mondták hogy a 3.0-át MINDEGYIK androidos telefon megkapja ?

(#9683) antalze válasza tundite (#9681) üzenetére


antalze
tag

Annyira nem értek hozzá, de ahogy észrevettem az "ikonok"nak itt is van egy előre meghatározott méretűk, hogy mennyi helyett foglalhatnak a kijelzőn. A widgettek mérete is ebben van meghatározva. csak a látszat, hogy van alatta hely. Próbálj oda egy ikon, s meglátod a határokat. asszem elég érthetetlenül fogalmaztam :D

[ Szerkesztve ]

(#9684) Skynet258 válasza Katsu (#9674) üzenetére


Skynet258
veterán

Elméletileg azóta helyreraktam, legalábbis most az utóbbi cirka 10 regisztrálónak mennie kellett a második mail-nek is ;)

https://geekpulse.hu

(#9685) antalze válasza antalze (#9679) üzenetére


antalze
tag

nah már meg is találtam a választ. Kereső :O Valami backup progit kell felraknom. Lehetőségek? Valaki?
:))

(#9686) antalze


antalze
tag

Skynet! Köszi az infot a blogodon. :) Mármint a pannonos frissítésről. Ha legközelebb fent járok a nagyfaluban, meg is csináltatom. :)

(#9687) tundite válasza antalze (#9683) üzenetére


tundite
csendes tag

igen, ezt én is láttam, és pont ez idegesít. Van pl az a toggle időjárásos órás widget, ami tökjól néz ki, és csak a képernyő felét foglalja el, alá még simán kiférhetne bármi. De hiába van ott még a kijelző majdnem fele üresen, még egy alig 1 centi "vastag" widget sem fér ki, merthogy "állítólag nincs elég hely..."

Lehet h csak engem zavar ez, de engem nagyon:)

(#9688) blueMerle válasza germinator66 (#9680) üzenetére


blueMerle
veterán

Március 17. óta elérhető a Spicára a hivatalos 2.1 frissítés, úghogy nagyon nem most van az a most. Az hogy nálunk még nem, az egy dolog. :U

[ Szerkesztve ]

(#9689) adamho válasza norbest (#9673) üzenetére


adamho
tag

Ma regisztráltam a samsungnál, és feltettem a kérdést, hogy mikor lesz hivatalos 2.1-es frissítés.
A válasz: "Jelenelg hivatalos információval az android rendszer frissítéséről Magyarországon a Samsung GT I5700-es mobiltelefon esetében nem rendelkezünk."
Szerintem vicces. Ha ők nem, akkor ki tudjon erről?

(#9690) attila10x válasza antalze (#9685) üzenetére


attila10x
csendes tag

Pl. ilyen az SMS Backup & Restore, marketen ingyenesen elérhető.

(#9691) encoder válasza tundite (#9681) üzenetére


encoder
tag

Szia,

Marketben telepítsd a Helix Launchert, restart spica, aztán láss csodát! :-)

[ Szerkesztve ]

(#9692) duffbeer válasza ReDPiTTY (#9669) üzenetére


duffbeer
őstag

Ha egy szövegmezőrekattints és tartsd rajta az ujjad, majd beviteli mód. Ha nem megy akkor nézz körül a területi és szövegbeállításokban.

(#9693) verser233


verser233
senior tag

Esetleg sms karakterszámláló programot tud valaki ajánlani?

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#9694) duffbeer válasza verser233 (#9693) üzenetére


duffbeer
őstag

handcent sms

(#9695) verser233 válasza duffbeer (#9694) üzenetére


verser233
senior tag

:R

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#9696) CHIPman válasza littlerock (#9550) üzenetére


CHIPman
nagyúr

kicsit régi hsz-re válaszoltam. :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#9697) tomika


tomika
aktív tag

Hol találni valami jó kis leírást root-oláshoz (pl.: mit nyerek vele, hogy kell csinálni, stb...)?

(#9698) ReDPiTTY válasza duffbeer (#9692) üzenetére


ReDPiTTY
tag

Köszönöm!

Einstein nagy igazsága: "Csak két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség.De a világegyetemben nem vagyok olyan biztos.”

(#9699) Prinz Eugen


Prinz Eugen
tag

Hello!

Új telefont készülök venni és valószínűleg az i5700 lesz az ..elkezdtem árakat nézni.... és hogy lehet az hogy az egyik boltnál (VIP phone ) csak 54.889-ft -ba kerül , egy másiknál meg 64.900-ft -ba (220 volt) .

köszi a válaszokat elöre is :R

itt láttam őket : [link]

(#9700) verser233 válasza Prinz Eugen (#9699) üzenetére


verser233
senior tag

Az első tuti nem samsung garis. A másikat nem ismerem. Ma már linkeltem egy jó boltot 55500-ért, keresd meg ha érdekel

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.