Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9551) kali válasza littlerock (#9550) üzenetére


kali
legenda

igen, másolható nagyobb memóriakártyára!

(#9552) Tosee válasza littlerock (#9550) üzenetére


Tosee
őstag

Szia!

Igen, másolható... páran már írták, hogy megcsinálták, és működik!
Az IGO mappát kell átmásolni a másik kártyára, majd ha szükséges, akkor feltelepíteni újra a szoftver-t is!
A térképet passzolom...

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#9553) zistvan


zistvan
tag

Hi.

Spica megeszi az mico SDHC Class 4-es 8gigás kártyát?

Valakinek van ilyen tapasztalata?

Thx.

(#9554) Zolexx válasza tomika (#9496) üzenetére


Zolexx
aktív tag

Nincsen

Az élet egy kurv@, mindenért fizetni kell. És mindig egyre többet...

(#9555) Tosee válasza zistvan (#9553) üzenetére


Tosee
őstag

Hali!

32 Gb-ig kezeli a kártyákat! Az általad említettel is működni fog, esetleg nem használja ki a teljes átviteli sebességet! De ha pendriveként is használod, akkor jól jöhet a sebesség!

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#9556) Blintb válasza Tosee (#9555) üzenetére


Blintb
csendes tag

az márt azért egész jo a 32 gb :D ha jobb gamek mennének rajta meg egy lassan versenyeyhetne a szifonnal sztem :DD

(#9557) Katsu


Katsu
aktív tag

Sziasztok,

Próbáltam tájékozódni az mms beállításokkal kapcsolatban, részleges sikerekkel. A beállítások megtaláltam, de nem jöttem rá, hogy hogyan tudnám kideríteni, hogy én valóban elküldtem az mms-t vagy valamit még be kell-e állítanom. A telóm állandóan 2g használatra van ítélve. Célszerű ezt a beállítást megszüntetni a küldés idejére? Vagy ennek nincs köze hozzá? Amikor kiveszem a 2g-s pipát és szabadjára engedem a 3g-t, azt hol látom? Mennyi idő kell, hogy megjelenjen a 3g-s felirat az infó sávban?
Remélem nem nagy marhaságokat kérdeztem. :)

Előre is köszönöm a válaszokat.

Üdv: Katsu

(#9558) BalanceR


BalanceR
addikt

Itt van nálam egy spica tesztelni, de az istennek nem jövök rá, hogy tudom pl a háttérben futó zenelejátszót teljesen kiőni... :O

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#9559) MartOOn


MartOOn
addikt

embörök! ezt a divx lejátszást hogy tudom én aktiválni a spicámon? vki magyarul el tudná mondani? thx!

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#9560) Tosee válasza MartOOn (#9559) üzenetére


Tosee
őstag

Nem kell aktiválni, alapból tudja! A DivXVod az nem lejátszó... online lehetne vele filmeket vásárolni!

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#9561) MartOOn válasza Tosee (#9560) üzenetére


MartOOn
addikt

dobtam rá egy filmet és azt mondja divx.re hogy nem lejátszható formátum...

a videó sajnos nem lejátszható... eszongya

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#9562) trobi28 válasza MartOOn (#9561) üzenetére


trobi28
addikt

10-ből 1-2 re azt monja hogy nem lejátszható de a többit viszi szépen.
Tegyél rá másikat.

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#9563) MartOOn válasza trobi28 (#9562) üzenetére


MartOOn
addikt

szomorú... köszi!

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#9564) trobi28


trobi28
addikt

ErreNem tudja valaki hogy mi a neve annak a Widget-nek ami a HTC -ken van,1 digit óra alatta időjárással?
Köszi :R

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#9565) BKazar


BKazar
csendes tag

Sziasztok. Lenne egy problemam a 2.1el remelem valaki tud segiteni: marketrol nem tudok letolteni mert kiirja h sikertelen probaljam kesobb. Barmit probalok ezt irja. Otlet?

(#9566) MartOOn


MartOOn
addikt

ne szórakozz Zohannal... :DD :DD :DD :DD :DD ezt viszi! :R

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#9567) MartOOn válasza trobi28 (#9564) üzenetére


MartOOn
addikt

beautifull widget a neve, keress rá itt a forumon, van linkelve letöltési link is.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#9569) sz.zs. válasza BalanceR (#9558) üzenetére


sz.zs.
senior tag

Task Managerrel.

Mini Gaggia (Aplimont) pid box-szal vagy nélküle eladó

(#9570) sz.zs. válasza littlerock (#9550) üzenetére


sz.zs.
senior tag

Az amit adnak hozzá az IGO Magyarország, tehát más térképet nem tudsz belerakni mert nem engedi a licence file.

Mini Gaggia (Aplimont) pid box-szal vagy nélküle eladó

(#9571) sz.zs. válasza Zolexx (#9554) üzenetére


sz.zs.
senior tag

Én is azzal használom.

Mini Gaggia (Aplimont) pid box-szal vagy nélküle eladó

(#9572) DeadMeat válasza sz.zs. (#9568) üzenetére


DeadMeat
veterán

Ezt az oldalt lehetőleg ne legközeleb,max priviben...

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#9573) trobi28 válasza sz.zs. (#9568) üzenetére


trobi28
addikt

Köszi bátor harcos :C

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#9574) MartOOn


MartOOn
addikt

srt-t kezel a lejátszója?

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#9575) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Ezt próbáltátok már: StrokeKeyboard? Érdekes, bár nehéz megszokni viszont utána már talán gördülékenyebb mint a qwerty...talán.

Megtalálható ott amit "bátor harcos" belinkelt :)

[ Szerkesztve ]

(#9576) Stauffenberg válasza BKazar (#9565) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nekem ilyen akkor volt, mikor manualisan toroltem az APN adatokat. Ha nalad is ez a helyzet akkor ird vissza a szolgaltatod adatait, majd APNDroid-al blokkold a mobilnetet mikor nincs ra szukseg.

(#9577) werszomjas válasza MartOOn (#9574) üzenetére


werszomjas
őstag

tedd fel az :

mVideoPlayer -t

az kezeli az srt-t

üdv

(#9578) BKazar válasza Stauffenberg (#9576) üzenetére


BKazar
csendes tag

Nincsenek torolve en folyamatosan mobilnetet hasznalok. Pont ezert kene most nagyon a market mert kene a laptopomon a net es ahhoz kell a pdanet...:s

(#9579) MartOOn válasza werszomjas (#9577) üzenetére


MartOOn
addikt

köszi! :C

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#9580) BKazar válasza BKazar (#9578) üzenetére


BKazar
csendes tag

Esetleg ha valaki tudna linkelni egy pdanetet nem marketrol (tetmeszetesrn az androidon fuyo valtozata kene) az is sokat segitene

(#9581) kali válasza Tosee (#9552) üzenetére


kali
legenda

természetesen működik, hiszen még az igo hivatalos gyártói leírásában is írják, hogy lehet költöztetni nagyobb memóriakártyára! :K

(#9582) ollie válasza sz.zs. (#9568) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A fórumunkon tilos a warez!

***

(#9583) BalanceR


BalanceR
addikt

Hát... itt nyomogatok egy Spicát egy pár órája, de valahogy nem győzött meg....
Tettem rá egy pár 3Ds játékot, több, mint a fele akad....
Gondolom ez 2.1en is akadni fog....

Lehet, hogy inkább HTC Magicet veszek....

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#9584) duffbeer válasza petipetya (#9538) üzenetére


duffbeer
őstag

Szép. én spec nem szeretem a fényes felületeket. Ezért is tetszik a spica.:)

(#9585) DeadMeat válasza BalanceR (#9583) üzenetére


DeadMeat
veterán

hát tedd azt....

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#9586) duffbeer válasza BalanceR (#9583) üzenetére


duffbeer
őstag

Mint írták lejjelbb, nem nagyon van 3D gyorsítás spicán.
Egyébként meg okos telefon nem játékkonzol. Sokkal nagyobb potenciál van benne mint pár akadó 3d játék.
Rajtad áll, de a Magic és a Spica közti árkülönbségből veszel egy PSP-t...

(#9587) MartOOn válasza duffbeer (#9586) üzenetére


MartOOn
addikt

itt a pont! :C :C :C

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#9588) sz.zs. válasza DeadMeat (#9572) üzenetére


sz.zs.
senior tag

Rendben.

Mini Gaggia (Aplimont) pid box-szal vagy nélküle eladó

(#9589) t.rudolf


t.rudolf
csendes tag

éljen a spica :R

"Kurvák gengszterek bízni szeretnék bennetek" "Aki engem b*szogat kapja be a gyógyszerét :) "

(#9590) sz.zs. válasza ollie (#9582) üzenetére


sz.zs.
senior tag

Megértettem.

Mini Gaggia (Aplimont) pid box-szal vagy nélküle eladó

(#9591) Nikk válasza BalanceR (#9583) üzenetére


Nikk
senior tag

Hát figy... Nem csak 3d játékok léteznek. A 2D-s játékok, nagyon korrektül futnak rajta. Ha mást nem és az ember szeret filmeket nézni (mint most én is flashforward-ot), akkor célszerű ilyen gépet venni. Sok felesleges küszködéstől megkíméli magát az ember...

Én is csak leszedem, feldobom telóra és már lehet is nézni. Nem kell órákon hosszát a tömörítéssel bajlódni. (DivX/Xvid rulz :) )

Őszintén a 3d játékokból meg azért nincs annyira sok, amik meg vannak, azok sem olyan húde csuda játékok. Aki meg játszani akar, az vegyen egy normális számítógépet... :)

A homescreen-en lévő programok nagy része meg tök felesleges. Amúgy is csak egy oldalt látsz belőle egyszerre, ráadásul a weather widget-ek meg amúgy sem frissítik magukat olyan gyakran, arról nem is beszélve, hogy a ferihegyi hőmérsékletet írják ki, ami meg marhára nem reeális hőmérséklet (bazinagypuszta az egész). Gizdulni jól lehet vele, de szvsz fullra használhatatlan. (még weatherbug is, ami ráadásul tiszta BUG... xD ez de szar volt)

Nah lényeg a lényeg. Ez a teló egy dologgal tud többet mint a többi akár ennél drágább.. Az pedig a DivX. Ez szerintem bőségesen elég indok arra, hogy ilyent vegyen az ember. Csak a sense meg a több RAM miatt tök felesleges más típusú gépet venni.

Jah és hogy lassú volna a proci benne? Hát őszintén... Annyira nem veszem észre...

DIGIC

(#9592) BalanceR


BalanceR
addikt

Nem elsősorban Játékra kell a teló, de volt már a kezemben mindkét teló, de a Magic valahogy szebb, meg gyorsabb is...
Árban mindkettőhöz 55K lenne... nem tudom...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#9593) norbest válasza kali (#9581) üzenetére


norbest
aktív tag

Így van, én is költöztettem már :)

(#9594) duffbeer válasza BalanceR (#9592) üzenetére


duffbeer
őstag

Az azért érdekelne, hogy jön ki mindkettő 55k-ra?

(#9595) orrlyuk válasza Nikk (#9591) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

Időjárás tekintetében és ezt a linket teszem ki a kezdőképernyőre, jobbat nem tudok elképzelni.

A beautifulnak szerintem a digit. óra része jó, amiatt megtartom.

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#9596) MartOOn válasza norbest (#9593) üzenetére


MartOOn
addikt

nekem is 8 gigáson volt míg használtam, aztán lecseréltem a milliószór stabilabb és jobb ndrive-ra! :Y

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#9597) MartOOn válasza orrlyuk (#9595) üzenetére


MartOOn
addikt

jó a grafikája!!! :C

mellesleg a te linkeden: 15-18 fok Szeged környékén és záporok... bjútiful widgeten 16 fok Szeged és eső felirat...

azért annyira nem szar és a grafikai különbségeket leginkább dalban tudnám elmondani! :K :C :Y

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#9598) orrlyuk válasza MartOOn (#9597) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

Retrósnak lehet mondani... Amúgy sok évi tapasztalat mondatja, hogy a középtávú szöveges előrejelzése egész megbízható.

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#9599) BalanceR válasza duffbeer (#9594) üzenetére


BalanceR
addikt

A spica újan a Magic használtan...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#9600) duffbeer válasza BalanceR (#9599) üzenetére


duffbeer
őstag

Értem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.