Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9751) HOZE1 válasza duffbeer (#9739) üzenetére


HOZE1
tag

Csak 2 oldalt kellett volna visszaolvasnod, nem 10ezer hszt, hogy ne kérdezz butaságot! :)

Az élet nagyon drága, de ennek ellenére még mindig elég népszerű, valamint benne van évente egy utazás a Nap körül

(#9752) icepeti


icepeti
tag

Sziasztok,

Annyi lenne a kérdésem, hogy amit kaptunk IGO-t spicához, abban a térképeket lehet hivatalosan frissíteni?, mert én csak magát a programot tudom frissíteni, vagy ne is álmodjak ilyenekről..?

üdv

(#9753) k_laci válasza blueMerle (#9748) üzenetére


k_laci
tag

ezért vártam én múlthétig a vásárlással :D megérte :DD

(#9754) MartOOn válasza darky4e (#9646) üzenetére


MartOOn
addikt

hali! nekem ma kezdte hogy maga az android force close-olt 2x is... még nem fostam be tőle de lehet keresnikellene egy stabilabbat...

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#9755) pdaghost válasza icepeti (#9752) üzenetére


pdaghost
tag

A Naviextras Toolbox programmal lehet a térképet is. Nálam jelenleg a 2009 Q4 térkép van fent.

(#9756) person válasza encoder (#9732) üzenetére


person
senior tag

Én nem írtam alá mert esetemben úgy is közel azonos áron lett volna a készülék mint függetlenbe. Na de mi van ha aláírtam volna? Így is 5 éve ugyan ott vagyok ugyan abban a csomagban és valószínű hogy ott is maradok. Akkor miért ne írnám alá ha ebből bármi hasznom, előnyöm származna? Arról nem beszélve hogy esetleg kapnék hozzá igo-t és ha garis gondom lenne csak bedobnám a sarki boltba és nem kéne Pestre postázgatnom esetemben saját költségre. A frissítésről nem beszélve.
Szóval szerintem azt mindenki döntse el maga a helyzetétől függően hogy számára mi a legmegfelelőbb, kedvezőbb, kevésbé kockázatos vagy éppen szimpatikus megoldás. :K
Mindezt mondom úgy, hogy én is függetlenbe rendeltem de még mindig nem vagyok benn biztos, hogy annyira jól döntöttem.
Sorry...

[ Szerkesztve ]

(#9757) BloodRay válasza DeadMeat (#9743) üzenetére


BloodRay
veterán

Grafika, kiegészítők, működés, sokminden. De tényleg. Próbáld ki, fel lehet rakni a régi mellé, megvannak együtt. Aztán ha tetszik megtartod, ha nem marad a régi.
Én a régit szedtem le. ;)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#9758) MartOOn válasza tundite (#9687) üzenetére


MartOOn
addikt

nem értelek, nekem is 2,1 van fent, a középső home sreenen kint va a bjútiful widget de simán elfér alá a majd 2 centis facebook widget is!!! wtf???

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#9759) EczkE válasza r.zozo (#9711) üzenetére


EczkE
addikt

Szombathelyen hova vitted?

Asszem mindenféleképpen!

(#9760) duffbeer válasza HOZE1 (#9751) üzenetére


duffbeer
őstag

Egy létező probléma ügyében érdeklődtem.
Az, hogy nem akarjátok 3szor leírni, nem jelenti, hogy butaság. Ahogy olvasom sok ember nincs tisztában vele.
Többször írjátok, hogy csak egy oldalt kell visszaolvasni... Te ezt tudod, de aki új a fórumon, az nem.

(#9761) darky4e válasza MartOOn (#9754) üzenetére


darky4e
tag

Dolgozom az ügyön

Live long and prosper

(#9762) MartOOn válasza darky4e (#9761) üzenetére


MartOOn
addikt

vagy várjunk a szegedi hivatalos 2.1-re és majd akkor vissza 1,5 és go service? nem tom... majdnem mindegy... a gyári 2.1-nél úgyis lesz jobb főzött 2,1! tuti!!!

nekem gyorsabb a helix mint ez a zeam... helix 2-őt próbálta valaki? vélemény?

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#9763) vadászcsiga válasza MartOOn (#9762) üzenetére


vadászcsiga
félisten

És hol van a gyári 1.5 mert eddig sokan mondták ezt, de én még nem találtam meg sehol az I5700XXIL4-et, ha jól tudom ez a gyári rom. Vagy rosszul kerestem?

(#9764) EczkE válasza MartOOn (#9762) üzenetére


EczkE
addikt

Én a Zeam-et használom szerintem nagyon jó, gyors. Próbáltam már PandaHome-ot azok döcögtek. Helixet nem próbáltam még.

Asszem mindenféleképpen!

(#9765) MartOOn válasza EczkE (#9764) üzenetére


MartOOn
addikt

dobd fel sima helixet, nekem az nagyon bejön. ki kellene próbálni a helix2-őt...

huhh... ennyi vót! helix 2-nél a menü a prgikkal nagyon szét van csúszva!! vagy csak nálam? nem hinném, valaki próbáélja már ki légyszi... 2 perc sincs az egész... köszi!

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#9766) EczkE válasza MartOOn (#9765) üzenetére


EczkE
addikt

Majd valamikor felteszem. :) Fél órája van fennt a Zeam. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#9767) dobost


dobost
senior tag

Sziasztok!
Először is spica a király... én is azt akarok venni. :C
Nokia párti vagyok, de sajnos ők leragadtak a symbian-nál, úgyhogy úgy döntöttem, hogy koros 6131emet lecserélem spica-ra.

Lenne is egy kérdésem a tulajdonosokhoz:
Kikapcsolt állapotban ébreszt a Spica?
A kérdésem elsőre hülyén hangozhat, de sajnos nem minden telefonban alap dolog.

Köszi előre is.

Üdv,
Dobi

(#9768) sz.zs. válasza MartOOn (#9762) üzenetére


sz.zs.
senior tag

Helix 2 többünknek fagyott
de annyira hogy volt akinek resetelni kellett.

Mini Gaggia (Aplimont) pid box-szal vagy nélküle eladó

(#9769) EczkE válasza dobost (#9767) üzenetére


EczkE
addikt

Nem ébreszt ha jól tudom. Bár én nem próbáltam. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#9770) sz.zs. válasza dobost (#9767) üzenetére


sz.zs.
senior tag

Nem ébreszt kikapcsolt állapotban. Néha még bekapcsoltban sem.

[ Szerkesztve ]

Mini Gaggia (Aplimont) pid box-szal vagy nélküle eladó

(#9771) dobost válasza sz.zs. (#9770) üzenetére


dobost
senior tag

Ajaj... ez igen nagy érvágás. :(
2.1en is előfordul, hogy nem ébreszt (bekapcsolt állapotban)?

(#9772) EczkE válasza dobost (#9771) üzenetére


EczkE
addikt

Ott talán javítják, de erről még nincsenek tapasztalatok. :N

Asszem mindenféleképpen!

(#9773) sz.zs. válasza pdaghost (#9746) üzenetére


sz.zs.
senior tag

És ez biztosan megy a JD4-nél is? Nem akarom elcseszni.

Mini Gaggia (Aplimont) pid box-szal vagy nélküle eladó

(#9774) sz.zs. válasza dobost (#9771) üzenetére


sz.zs.
senior tag

2.1-en nekem már ébreszt mindig, csak arra kell figyelni hogy ne lődd ki task killerrel az ébresztőt.

Mini Gaggia (Aplimont) pid box-szal vagy nélküle eladó

(#9775) trobi28 válasza EczkE (#9766) üzenetére


trobi28
addikt

Jobb vagy legalább is gyorsabb a Zeam a Helix-nél.

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#9776) EczkE válasza trobi28 (#9775) üzenetére


EczkE
addikt

A Helixet nem próbáltam, de a Zeam nekem nagyon tetszik. Gyors. :)

Asszem mindenféleképpen!

(#9777) Kakumix válasza sz.zs. (#9770) üzenetére


Kakumix
senior tag

Nekem az első napot leszámítva, mikor kilőttem az ébresztőprogramot minden reggel megbízhatóan ébreszt lassan már egy fél éve és csak 2 hete van rajta 2.1 (korábban kétféle 1.5 is volt rajta).

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#9778) MartOOn válasza sz.zs. (#9768) üzenetére


MartOOn
addikt

huhh... akkor már szedem is le! nekem nem fagyott le csak a menüben az ikonok igen szétestek... xar az egész. de a sima helix tökjó.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#9779) r.zozo válasza EczkE (#9759) üzenetére


r.zozo
tag

szombathely-szelestey 29 (a számlálós lámpa után a telóbólt)
itt található a samsung szervíz kirendeltsége!
milyen érdekes hányszór elmentem melletük és soha eszembe nem jutott volna hogy ott van:-)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Spica 2.1 /i570EXXJD1 - Samdriod 1.3.1. . Deodexed -LK 2.09.4 - Multitouch kernel - DVM ARM11 - Greendevdroid Thema - ADWlauncher+forzen eclair v7

(#9780) dobost válasza sz.zs. (#9774) üzenetére


dobost
senior tag

Sziasztok!
Köszi a válaszokat.
Kikapcsolt állapotbeli ébresztés nélkül is tuti vétel... főleg hogy érzésem szerint egy oprendszeres teló sem tudja. :)

Üdv,
Dobi

(#9781) pdaghost válasza sz.zs. (#9773) üzenetére


pdaghost
tag

Szerinted különben mondanám? Nem szokásom sz**atni a kérdezőket.
De ha így megnyugtat: nekem is JD4 van fent és a már belinkelt cucc.

(#9782) EczkE válasza r.zozo (#9779) üzenetére


EczkE
addikt

Jaja arra gondoltam. :K Köszi. :R

Már nekem is eszembejutott, hogy bemegyek megkérdezni őket.

Amúgy neked akkor most felteszik a 2.1-et? Neked független?

Asszem mindenféleképpen!

(#9783) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Akinek nehézségei lennének a wifi kapcsolódással, túl sokáig tart vagy egyáltalán nem sikerül, állítsa át a routerét valami más csatornára mint 6-os, mivel ez általában az alapbeállitás. Ha sok wireless van a közelben, elképzelhető hogy összeakadnak. Ez sem megoldás, de hamarabb tér vissza alvó módból (hiába van "soha" állásban).

[ Szerkesztve ]

(#9784) r.zozo válasza EczkE (#9782) üzenetére


r.zozo
tag

igen felteszik a 2.1-t a telóm pannon
ezekszerint a tied független. szerintem vidd be nyugottan, mert ma volt benn 1csaj annak is pannonos volt, de független verziót dobtak rá, mondták a csajnak hogy igazából nem szabadna de..... szal megoldják hogy működjön a tied is hivatalossan 2.1-el
addig rávágják szerintem a pannonost abba nem igne nyúl bele a szólgáltató csak pár kép meg indítási kép, elvileg ennyi mikor meg lesz független is akkor meg átteted azt rá. ugyis ingyen csinálják, illetve esetleg vársz még egy kicsit:-)

Samsung Galaxy Spica 2.1 /i570EXXJD1 - Samdriod 1.3.1. . Deodexed -LK 2.09.4 - Multitouch kernel - DVM ARM11 - Greendevdroid Thema - ADWlauncher+forzen eclair v7

(#9785) EczkE válasza r.zozo (#9784) üzenetére


EczkE
addikt

Na akkor holnap azthiszem megpróbálom. :)) A gari papírt vigyem ugye?

Asszem mindenféleképpen!

(#9786) Drachoo válasza EczkE (#9785) üzenetére


Drachoo
senior tag

Vigyed, holnap én is megyek! :)

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#9787) EczkE válasza Drachoo (#9786) üzenetére


EczkE
addikt

Király. :DD Telón kell valamit állítani? Gondolom majd minden beállítás meg program elveszik. :U

Asszem mindenféleképpen!

(#9788) Drachoo válasza EczkE (#9787) üzenetére


Drachoo
senior tag

Szerintem minden elvész róla... De majd újra húzzuk! :)

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#9789) EczkE válasza Drachoo (#9788) üzenetére


EczkE
addikt

De most olyan jóóóóó. :( :DDD

Le kell jegyzetelni, hogy mi hogy van rajta. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#9790) sz.zs. válasza dobost (#9780) üzenetére


sz.zs.
senior tag

De igen. A Symbian.

Mini Gaggia (Aplimont) pid box-szal vagy nélküle eladó

(#9791) sz.zs. válasza pdaghost (#9781) üzenetére


sz.zs.
senior tag

Ok. Köszi. majd még kérdezhetek ha nem tiszta valami?

Mini Gaggia (Aplimont) pid box-szal vagy nélküle eladó

(#9792) Drachoo válasza EczkE (#9789) üzenetére


Drachoo
senior tag

Ma néztem skynet blogját és ott ír a zeam nevezetű home felületről. Nagyon király! :C Holnap ha meglesz a 2.1 azzal kezdem, hogy azt vissza rakom! :))

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#9793) icepeti válasza pdaghost (#9755) üzenetére


icepeti
tag

nekem azt írja a toolbox, hogy nincs csatalakoztatott készülék, 1.5el nem megy?

(#9794) EczkE válasza Drachoo (#9792) üzenetére


EczkE
addikt

Most nekem is az van, lehet visszatolom majd. :))

Majd még tájékozódnom, kell, hogy mivel is nyújt többet a 2.1. :)

Asszem mindenféleképpen!

(#9795) MartOOn válasza EczkE (#9794) üzenetére


MartOOn
addikt

2.1-hez nekem a helix jobb. de ez én vok... a hivatalos 2.1 melyik főzött romhoz hasonlít? tudja valaki? mi van benne? mi nincs ? mennyire stabil? mennyire bug-os? valaki használja már?

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#9796) Yoshida


Yoshida
aktív tag

Véééégreeeee g**i!!!!!!!

Ez a Zeam iszonyat gyors. Pont olyan gyors mint a gyári home 1.5alatt, ha alig van rajta ikon :D
(5screennel is, igaz még csak 3-at pakoltam csurig)
Sőt, 1.5 alatt sűrűn megreccent, itt semmi ilyesmit nem tapasztalok eddig.

Helix megy a kukába, alig volt gyorsabb nekem mint a pantheon (JD4).

Helix2 JD4 alatt nekem és egy másik tulajnak is szétfagyott írta is 1-2 hete kb.
Nem szabad bepipálni a default home alkalmazásnak, és akkor nem gond ha befagy :)
Helix2 inkább a fejlettebb telefonokhoz való, mint a nexus one.

Ja annyi még, hogy nekem a Zeam-ot sehogy se találta meg marketen, se az appbrain-es linkkel, se QR-kódot scannelve, csak innen.
(igaz ma raktak fel új verziót, lehet amiatt van kavarás, a régi már, az új még nincs fent talán)

[ Szerkesztve ]

(#9797) MartOOn válasza Yoshida (#9796) üzenetére


MartOOn
addikt

zeam alatt megy neked a live wallpaper? nekem nem akarja beállítani!

na basssszzz... több mint 2 hete megvan a vas... használtam 1,5-el majd most 2.1-el is már egy ideje de felraktam 3 perce a zeam-ot és kifagyott a telóm!

balra hátrafelé utána köpve b@szom ki a kukába! :((

vásárlás óta nem vettem le a hátlapot...

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#9798) Stauffenberg válasza sz.zs. (#9774) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Pont ez a lényeg. Nem lehet a rendszert hibáztatni, hogy egy applikáció nem lép működésbe, miközben meg sincs nyitva. Ha feladatkezelővel kilövöd az ébresztőórát akkor hogyan is várhatod el, hogy ébresszen? Velem is volt már olyan, hogy kilőttem és simán elaludtam, mert a telefon meg sem nyikkant...

Hozzá kell adni az ébresztőt a kivételekhez és akkor tuti mindig futni fog (vagy háttérben, vagy üres folyamatként, attól függően, hogy van-e aktív ébresztés érvényben).

(#9799) trobi28 válasza MartOOn (#9797) üzenetére


trobi28
addikt

Valami gond nálad lehet mert én is felraktam és csodásan megy,gyorsabb lett az egész vas,gondolom a Helix jobban megfogta mert most csak úgy pattog minden bármit megnyitok :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#9800) trobi28


trobi28
addikt

Lehet hogy törlöm alulról az eladó feliratot :K
Vissza akartam térni az Iphone -hoz de most el vagyok bizonytalanodva mert kezdem megszeretni ezt a telót.
Még alszom rá párat de lehet hogy megmarad :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.