Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9101) Kakumix válasza L4mie (#9099) üzenetére


Kakumix
senior tag

Mi - az ínyencek - májusban már a 2.2-őt várjuk :)

Legyen szép napod!

(#9102) Tonyo válasza kali (#9074) üzenetére


Tonyo
őstag

Ide is kérlek! :R

(#9103) L4mie válasza adamfriday (#9100) üzenetére


L4mie
veterán

Na azt én is várom :)

Nuku műköröm :) igazi kocka csaj, műkörömmel nehéz nyomni a WASD-ot ^^, szóval ezzel nem lesz probléma.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#9104) O_L_I


O_L_I
őstag

Műkörömhöz a HTC tattoo szerencsésebb mert az rezisztív :D

(#9105) Cyberbeni válasza botija (#9095) üzenetére


Cyberbeni
addikt

1.5 alatt nem. de ha lefogod hátul a hangszórót, akkor alig hallatszik.
2.1 alatt nem tudom

(#9106) O_L_I válasza Cyberbeni (#9105) üzenetére


O_L_I
őstag

Én 2.1 alatt se találtam ilyen opciót pedig igény az vóna rá :DDD

(#9107) orrlyuk válasza hatus (#9097) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

Nekem 2.1 alatt olyan is van, hogy "törlés a kedvencek közül", meg olyan is, hogy "név törlése". Kipróbálni nem merem :) !

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#9108) gps76


gps76
őstag

Aki felrakta már a JD4-et,nézze már meg van-e benne Wifi tether,esetleg USB tether.
Érdemes feltenni? Csak mert nekem most a JD1,az LKMod 2.0.2-vel van,és jobb-e nála vagy nem.

(#9109) encoder válasza hatus (#9090) üzenetére


encoder
tag

"Következő kérdésem az lenne: Hohy lehet a kedvencekből névjegyet eltávolítani?"

Félénkebbek csinálhatják úgy is (2.1-en), hogy az eltávolítani kívánt bejegyzést kikeresik a telefonkönyvből, aztán a név melletti csillag nyomkodásával ki-be kapcsolható a "kedvencség"... :D

(#9110) duffbeer


duffbeer
őstag

Sziasztok!

Ezt a telefont néztem ki magamnak és lenne pár kérdésem.
T-Mobile függő telefon esetében milyen korlátozások vannak? Milyen mélyen nyúltak bele a szoftverbe? Nagyon régen vettem már hálózatfüggő telefont, és úgy emlékszem, hogy régebben átalakították sok telefon menüjét. Más téma, hozzáadtak nem eltávolítható menüpontokat stb...
Ezen kívül az érdekelne, hogy lehet-e szoftvert frissíteni. Úgy tudom 1.5-ös androiddal jön ki. Lehet frissíteni 2.1-re?
Átlagosnak mondható használat mellett mennyit bír az akku?

És van esetleg valami közismert hibája/hátránya a telefonnak?

Előre is köszi a válasz(oka)t!

(#9111) Nikk válasza duffbeer (#9110) üzenetére


Nikk
senior tag

Nokérem...

Válaszok:

Frissíteni lehet, házilag, garivesztés terhe mellett. 1.5 itt-ott idegesítő dolgokat képes művelni, de megszokható, tekintetbe véve, hogy mennyi minden tud maga a telefon.

A T itt annyira nem nyúlt bele a dologba. A böngésző ikonja más meg az indítóképernyőn előjön 1x a logója. A böngésző w'n'w-s, logójú, de egyébként az alatt is a gyári chrome lite fut, ergo veszteni nem veszt semmit az ember rajta.

Akku: Minden este tölteni kell, de egyébként csak példának okáért, ma végigtanultam rajta egy kb. 200 diából álló tantárgyat, zenehallgatá mellett, + neteztem vele, meg még isten se tudja mit. Annyit mondok, hogy az 1500mAh-es akku nagyon jól állja a sarat.

Korlátozás: csak sim lock... Ennyi... Jah meg ugye, hogy, hogy még nincs rá frissítés hivatalosan itthon. De ugye ezt mindenki magasról és nagy ívben.

DIGIC

(#9112) hatus válasza encoder (#9109) üzenetére


hatus
csendes tag

Sajnos nekem 1.5 van. ott csak névjegy törlése lehetőség van

(#9113) trobi28 válasza hatus (#9112) üzenetére


trobi28
addikt

Az 1.5-ben is ott van.Nyomj rá a névjegyzékre és jobb oldalt fent a sarokba lessz egy csillag,azt nyomkodva tudod variálni hogy kedvenc legyen avagy sem :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#9114) werszomjas válasza Nikk (#9111) üzenetére


werszomjas
őstag

Neked minden este lemerül??

Akkor ott valami nagyon zabálja az akksit, nekem folyamatosan 5-6 napot bír a spica.

1 nap az nagyon kevés, ott valami gubanc van.

üdv

(#9115) duffbeer válasza Nikk (#9111) üzenetére


duffbeer
őstag

Köszönöm a választ!

(#9116) encoder válasza Nikk (#9111) üzenetére


encoder
tag

"1.5 itt-ott idegesítő dolgokat képes művelni, de megszokható, tekintetbe véve, hogy mennyi minden tud maga a telefon."

Az 1.5-nek sok megszokható hibája van (mazochisták számára), de a szaggató billentyűzetet szerintem csak az képes megszokni, aki nem ír vele. Minden tiszteletem azoké a júzereké, akik 1.5-tel képesek használni... :C Én ahogy megvettem, toltam is fel rá a 2.1-et és azóta szinte semmi gondom nem volt vele. A Spica ideális bevezető telefon androidhoz és ár/teljesítmény viszonyban is verhetetlen! :K

[ Szerkesztve ]

(#9117) duffbeer válasza encoder (#9116) üzenetére


duffbeer
őstag

A frissítés hogy múködik? Samsung-on keresztül? Nincsenek ismert típushibák, amik miatt esetleg érdemes várni a frissítéssel (gari miatt)?

(#9118) encoder válasza werszomjas (#9114) üzenetére


encoder
tag

"Akkor ott valami nagyon zabálja az akksit, nekem folyamatosan 5-6 napot bír a spica."

Ha egyáltalán nem használod a netet, akkor elképzelhető, hogy napokig nem kell töltened, de advanced júzernél tuti, hogy legkésőbb este töltőn fog kikötni! Ha viszont nem használod az okostelefon funkcióit, akkor szvsz tökfölösleges volt Spicát venned... Nálam brutál használat mellett is kibír egy teljes napot, de minden híreszteléssel ellentétben: áramot nem termel. Talán majd a 2.2 fw... :DDD

(#9119) trobi28 válasza encoder (#9118) üzenetére


trobi28
addikt

Az enyém is max 2 napot megy el,igaz én nyúzom rendesen :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#9120) encoder válasza duffbeer (#9117) üzenetére


encoder
tag

Vagy vársz türelemmel a hivatalosra (esetleg még néhány hónapot) vagy megcsinálod magadnak. Pl. így: [link]
Annyit azért hozzátennék, hogy flashelés után ajánlott teljes resetet csinálni...

(#9121) sz.zs. válasza werszomjas (#9114) üzenetére


sz.zs.
senior tag

Honnan tudod hogy neki mennyi használat mellett kell naponta tölteni?
Ha sokat vifizek (2-3 óra) és navigálok is akkor nem is bir ki egy napot sem.

Mini Gaggia (Aplimont) pid box-szal vagy nélküle eladó

(#9122) kali válasza encoder (#9120) üzenetére


kali
legenda

csak tudnám, hogy miért másolják automatikusan tovább a téves/időközben már megváltozott részeket is?!?!
például függő telcsi is frissíthető az odin használatával! :K

(#9123) #hpq


#hpq
aktív tag

Hááát nem tudom akkor az én mobilom egy el cseszett széria, mert nekem naponta kell tölteni különben reggelre lemerül. És nincsen nyúzva, még a wifi is ki van kapcsolva általában meg az alkalmazások kilőve. :))

// -

(#9124) trobi28 válasza #hpq (#9123) üzenetére


trobi28
addikt

És a 3g?
Az nagyon szereti szívni :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#9125) #hpq válasza trobi28 (#9124) üzenetére


#hpq
aktív tag

Az is ki van lőve :))
Szerk: Sokszor előfordult, hogy nem raktam rá este töltőre és reggelre már le volt merülve. Volt ez előtt Samsungom az se bírta 3napnál tovább ergo nem csodálkozom de, ez azért elég karcsú.

[ Szerkesztve ]

// -

(#9126) trobi28 válasza #hpq (#9125) üzenetére


trobi28
addikt

Tényleg furcsa mert én most elég sokat nyúztam reggel óta és most van 50%-on ,lehet hogy még kibirná a holnapot de inkább rá rakom éjszakára :K

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#9127) kali válasza trobi28 (#9124) üzenetére


kali
legenda

ahol jó 3g lefedettség van, ott nem kimondottan fogyaszt többet ezen módban, mintha csak 2g hálón lógna!

[ Szerkesztve ]

(#9128) encoder válasza kali (#9122) üzenetére


encoder
tag

Az enyém független, ezért azt a részt átugrottam... ;) Amúgy én is több leírásból bogarásztam össze az infókat, mert egyik sem volt teljesen precíz. :N

(#9129) trobi28 válasza kali (#9127) üzenetére


trobi28
addikt

Én más készülékemnél is tapasztaltam hogy kb 30%-al többet fogyaszt ha 3g-s hálozaton van :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#9130) kali válasza trobi28 (#9129) üzenetére


kali
legenda

annyival garantáltan nem, sőt tényleg nem nagyon van különbség!
ha nem jó a 3g lefedettség, és ugrál a hálók között a készülék, akkor viszont többet fogyaszt 3g módra állítva, mintha csak a jobb térerős 2g hálón menne folyamatosan!

(#9131) #hpq válasza trobi28 (#9126) üzenetére


#hpq
aktív tag

Gondoltam Samsunghoz beviszem és megkérdezem de, nem látom értelmét nem hiszem, hogy valamit is tudnának tenni az ügy érdekében. :D

// -

(#9132) trobi28 válasza kali (#9130) üzenetére


trobi28
addikt

Próbáld ki.Egy nap így,egy nap úgy kb ugyanannyi használta mellett és meglátod :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#9133) kali válasza trobi28 (#9132) üzenetére


kali
legenda

teszteltem már eleget, elég sok telcsivel, de nincs jelentős különbség, sőt!

(#9134) trobi28 válasza #hpq (#9131) üzenetére


trobi28
addikt

Szerintem mindenképp érdemes lenne bevinned mert lehet hogy aksi hibást fogtál ki,de elötte csinálj egy Resetet és próbáld ki úgy,ha nem változik semmi akkor mindenképp vidd be és nem tudnak elzavarni azzal hogy valami progi okozza ,mond meg hogy most volt resetelve és úgy is vacak aztán ennyi :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#9135) encoder


encoder
tag

Foglaljuk össze az akkumulátorral kapcsolatos tapasztalatokat: aki este olyan helyen tér nyugovóra, ahol nincs konnektor, szivargyújtó vagy USB csatlakozó, az inkább ne vegyen Spicát! :D

Jut eszembe! Tuskóban 890 Ft-ért láttam mikro USB-s szivargyújtó töltőt. Gagyi Concord, de legalább ócó... :DDD

(#9136) trobi28 válasza kali (#9133) üzenetére


trobi28
addikt

Nem akarok kötekedni de mi az hogy "sőt" :F
Ha most azt mondod nekem hogy még többet is bír akkor megfogom a farkam és nekicsapom magamat a falnak :DD
Kicsit utána olvasol akkor köztudott hogy többet fogyaszt,az hogy hány %al az készülék függő.Utoljára 1 HTC Diamondon próbáltam és minimum 30% vol :K

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#9137) #hpq válasza encoder (#9135) üzenetére


#hpq
aktív tag

Én lefekvés előtt szoktam töltőre rakni, mondjuk szerintem az se tesz jót ha egész éjjel töltőn van bár erről megoszlanak a vélemények.

// -

(#9138) kali válasza trobi28 (#9136) üzenetére


kali
legenda

természetesen nem bír többet 3g módban, a sőt a jelentős fogalom enyhítésére szolgált, mert erősen sokallom a 30%-os értékedet! sajnos a köznyelvben - tévesen - úgy terjedt el, de a hozzáértőbb szakemberek általában cáfolják ezen tévhitet! mondjuk okostelcsiknél az is beleszól, hogy 3g módban több kapcsolódó háttéralkalmazás fut(hat), és azok is eszik az akkumulátort - de ekkor sem kimondottan csak a 3g vs 2g miatt van akkora eltérés!

[ Szerkesztve ]

(#9139) petipetya válasza kali (#9130) üzenetére


petipetya
nagyúr

Így van. És mivel városon belül is van különbség lefedettség között - pláne ha a metró is szerepel a közlekedési útvonalak között -, érdemes folyamatosan 2G-n tartani a telót (switch network type widget), és csak akkor rácsatlakozni a 3G/HSDPA-ra, ha konkrétan megnézünk valamit a neten. Az EDGE-t direkt hagytam ki a felsorolásból, mivel nekem a voda végett nincs EDGE.

Nálam ez a taktika jól bevált.

"nincs rá lezsóidő"

(#9140) waterphone


waterphone
tag

Sziasztok!

Úgy tűnik a Pannon elgurította a gyógyszerét..
Egy ideje 50K-ért kapható volt a Spica most meg 65K.
Valamiről lemaradtam? Büntetővámot vezettek be a Samsung logo-ra?

Vagy mindjárt jön a csinnadrattás Telenor-ra keresztelés nagy akciókkal , melynek keretében újra 50K-lesz...

(#9141) trobi28 válasza waterphone (#9140) üzenetére


trobi28
addikt

A Pannon szokott ilyeneket csinálni,érdekes húzásaik vannak de röhögni jók :DD

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#9142) trobi28 válasza kali (#9138) üzenetére


trobi28
addikt

Megnyugodtam :))

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#9143) DopeBob válasza waterphone (#9140) üzenetére


DopeBob
addikt

Óóóó b@ssza meg holnap mentem volna megvenni... mi a f...??????? :o

MZ/X

(#9144) gps76 válasza waterphone (#9140) üzenetére


gps76
őstag

Szerintem meg annyira fogyott,hogy vérszemet kaptak. Ha elviszi a pa..szt 65-ért is,miért ne adjuk annyiért?

A JD4-et miért nem tudom letölteni az orosz oldalról ahová a http://samsung-firmware.webs.com hivatkozik?
Kéri a kisze-kusza betüket utána oroszul valami momentet emleget,de semmi.

[ Szerkesztve ]

(#9145) trobi28 válasza DopeBob (#9143) üzenetére


trobi28
addikt

Nézd meg az aláírásomat :))

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#9146) petipetya válasza L4mie (#9099) üzenetére


petipetya
nagyúr

4 hónapja van meg a telóm, és a napi szinten felbukkanó hírek/pletykák/hivatalos infók folyamatos figyelése általi tapasztalat alapján 100%-an kijelenthetem neked, hogy hivatalos 2.1 nem lesz kishazánkban. A 2.2-őt már érdemes várni...

"nincs rá lezsóidő"

(#9147) DopeBob válasza gps76 (#9144) üzenetére


DopeBob
addikt

Arukereso 55.000Ft a vadi uj kártyafüggetlen. Aki ezek után megveszi a pannonnál (HŰSÉGNYILATKOZATTAL) az hülye.

MZ/X

(#9148) DopeBob válasza trobi28 (#9145) üzenetére


DopeBob
addikt

Hát, elsősorban újat szeretnék most, de azért köszi. :)

MZ/X

(#9149) petipetya válasza botija (#9080) üzenetére


petipetya
nagyúr

Vodás? :)

Milyen csomagban vetted ezt a netes sim-et?

"nincs rá lezsóidő"

(#9150) trobi28 válasza gps76 (#9144) üzenetére


trobi28
addikt

Próbáld meg másik böngészővel :K
Én is onnan szedtem le.

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.