Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9251) MartOOn válasza sz.zs. (#9249) üzenetére


MartOOn
addikt

tetszik de az ékezetes betüket nagyon drágán méri!!!! valamit még át kell állítanom? leszedtem slide it-ot meg a magyar pack-ot telepít kijelől, beállít, minden faszán müxik de ha pl "á" betüt írok nem 1 karakternek számolja és igy vészsesen fogy a 160 karakter. van vmi megoldás rá?
:F

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#9252) Drachoo válasza beers (#9246) üzenetére


Drachoo
senior tag

Ez gáz... :(

[ Szerkesztve ]

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#9253) Melisrác


Melisrác
csendes tag

Áhoj mindenkinek.

Segitsetek léciiiii.Hogyan tudom lementeni a névjegyeket a telefonról.Nekem nem a sim-re
mentette a teló.
Előre is köszi.

(#9254) BloodRay válasza MartOOn (#9251) üzenetére


BloodRay
veterán

Párszor már előjött ez a probléma a topikban és a megoldás a balra dőlő ékezetek használata.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#9255) MartOOn válasza BloodRay (#9254) üzenetére


MartOOn
addikt

de a slide it-ben csak jobbra dőlő á betü van bazz

mondjuk amúgy is egy nehézkess klavi a slide it. írni oksa de ha nincs benne a szótárban akkor már szívás... a spec karakaterek előhívása meg szinta borzalmas... smiley-t se nagyon kell írni vele... szvsz kuka...

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#9256) sz.zs. válasza MartOOn (#9255) üzenetére


sz.zs.
senior tag

Én az sms beállításoknál a szövegbeviteli módot beállítottam ékezet nélkülire.

Lehet, de én még így is sokkal gyorsabban írok vele. a szavak 90%-a benne van.

Egyébként én arra nem jöttem még rá hogy hol számolja a karaktereket?

[ Szerkesztve ]

Mini Gaggia (Aplimont) pid box-szal vagy nélküle eladó

(#9257) #hpq válasza Melisrác (#9253) üzenetére


#hpq
aktív tag

hát több lehetőséged is van, legg egyszerűbb ha marketröl leszeded a "Contact2Sim" alkalmazást és átmásolod sim-re. Vagy Mozilla thunderbird-hez leszeded a "zindus" plugint és össze szinkronizálod. De amúgy ha rámész hogy szinkronizálás felküldi gmailbe a névjegyeid.

// -

(#9258) Nikk


Nikk
senior tag

No pont ezért nem vagyok hajlandó feltenni nem gyári frissítést... Amúgy is fullra kiszámíthatatlanok ezek a szerkezetek... Semmi sem garantálja, hogy valamelyik része beadja a kulcsot...

Hogy is szokták mondani? - "Türelem rózsát terem"

DIGIC

(#9259) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Betudná linkelni valaki az 1.5-ös firmet, illetve a lelőhelyét? Megelégeltem a 2.1 kapcsolódási problémáját.

(#9260) MartOOn válasza sz.zs. (#9256) üzenetére


MartOOn
addikt

én handcent sms-t használom , az számolja a karaktereket visszafelé... beállítottam ékezet nélkülire, kapásból 160 helyett 70 karaktert ajánlott csak fel / sms ! sztem nézd meg te is a beállításokat nehogy átcsesszen és egy rövid (mondjuk 120 karakteres) sms-t is2 darabban küldjön el! kicsit drága lenne! ;)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#9261) MartOOn válasza vadászcsiga (#9259) üzenetére


MartOOn
addikt

mivel nem tudsz kapcsolódni ? ill melyik 2.1 van fent?

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#9262) Nikk válasza -cobra- (#9232) üzenetére


Nikk
senior tag

Hát... Ha nem zavar, hogy lassú mint a tetü, akkor jó tényleg... :DD

Amúgy egyébként tényleg lassú mint állat, de nem lenne rossz egyébként... A legjobb az alap böngésző... Amire kell azt tudja... :) Pláne mert chrome az is... :P

DIGIC

(#9263) sz.zs. válasza MartOOn (#9260) üzenetére


sz.zs.
senior tag

ok, köszi majd megnézem. bár annál a heti 2 sms-nél amit én írok...

Mini Gaggia (Aplimont) pid box-szal vagy nélküle eladó

(#9264) vadászcsiga válasza MartOOn (#9261) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Most az xxjcb+lkmod 2.4.1, de fent volt a jd1, meg a jd4 is. Mindhárommal vannak ilyen problémák, biztos hogy a 2.1 ilyen bugos mert az 1.5-el nem volt ilyen jellegű gond. Már a routert is átállítottam de úgy sem jobb. A kiváncsiság nem vezet mindig jóra. Sztem több hátránya van a 2.1-nek mint előnye.

(#9265) MartOOn válasza vadászcsiga (#9264) üzenetére


MartOOn
addikt

nekem az xxjce lkmod 2.5.1 van fent, (maóta) orrba und szájba wifizek... nem volt még bajom vele, egy "hátrány"-t látok benne... a live wallpaper miatt lassúl a cucc... de kikapcsoltam... :C

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#9266) vadászcsiga válasza MartOOn (#9265) üzenetére


vadászcsiga
félisten

És melyik rom van mellette?

szerk.ok mar latom

[ Szerkesztve ]

(#9267) Skynet258 válasza beers (#9246) üzenetére


Skynet258
veterán

Akkor annyit tehetsz, hogy rendelsz egyet ebay-ről, asszem láttam is 10 font körül... telefon szétkap, kijelző kicserél, és ennyi. Az Omniámmal anno megcsináltam, raktam bele érzékenyebb panelt, nem nagy kaland ;)

https://geekpulse.hu

(#9268) devast válasza Skynet258 (#9267) üzenetére


devast
addikt

Azt hiszem konkrétan ezekre gondoltál nemde ?

[ Szerkesztve ]

(#9269) beers válasza devast (#9248) üzenetére


beers
addikt

Köszönöm a bíztatást és a segítséget!
Sajnos nem sikerült még független telefonra XXIL4-es romot szerezni!
(Pedig már Leshaktól kezdve próbáltam pár helyen)
Sikerült egy szervízes gyerekkel beszélnem, azt mondta vigyem nyugodtan hozzá, őt nem érdeki milyen szoft van rajta!Elvittem kicserélték, nem lett jó!Tovább küldik valammi nagyobb szervízbe! Én meg bízom a csodában!Legfeljebb 2.1 után újra próbálkozom (ha lesz, már ebben se bízom igazán)!

[ Szerkesztve ]

M&N

(#9270) gps76 válasza MartOOn (#9247) üzenetére


gps76
őstag

Még mindig a Htc touch input.(szerintem)

(#9271) Skynet258 válasza devast (#9268) üzenetére


Skynet258
veterán

Igen :)

https://geekpulse.hu

(#9272) Joe bácsi


Joe bácsi
őstag

Nevetséges, h. kell egy külön program arra is, h. le bírja az ember tiltani, h. a netre másszon fel. :W
Hajrá Android, csak "így" tovább! :((( :W

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#9273) Skynet258 válasza Joe bácsi (#9272) üzenetére


Skynet258
veterán

De azt nem értem, hogy miért használod, ha ennyire szar? :F

https://geekpulse.hu

(#9274) Joe bácsi válasza Skynet258 (#9273) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Akartam venni, de így............... Még ingyen sem!!!

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#9275) Skynet258 válasza Joe bácsi (#9274) üzenetére


Skynet258
veterán

Akkor most végülis nincs is Androidos készüléked?

https://geekpulse.hu

(#9276) Joe bácsi válasza Skynet258 (#9275) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Akartam venni, de így............... Még ingyen sem!!!
Akartam venni, de így............... Még ingyen sem!!!
Akartam venni, de így............... Még ingyen sem!!!

Szerintem magyarul írtam le.....

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#9277) darky4e válasza Joe bácsi (#9274) üzenetére


darky4e
tag

Azt nem értem ha nem veszel és annyira nem tetszik, minek jársz ide szidni a telefont?

Vegyél egy 3310est vagy vmi egyszerű telefont ha mindenben csak a rosszat tudod meglátni! Ha nem tetszik van más lehetőséged! Ha meg szeretnél tökéletes telefont kezdj el gyűjtögetni sztem és menj oda a nokiához, hogy neked egy ilyen és ilyen telefon kell itt van rá 200 millió...

Apám a nokia gyárban dolgozik és csinálnak ott külön speciális mobilokat.. pl beckhamnek az egy arany tömbből kiesztergált mobilját és hasonlókat! Szóval látsz vmi jót is ebben a telefonban és az androidban vagy nálad az a szó, hogy vmit vmiért és a kompromisszum nem is létezik?

Live long and prosper

(#9278) csabooooo válasza Joe bácsi (#9276) üzenetére


csabooooo
aktív tag

Troll bácsi! A Spicán kívül is létezik ám Androidos teló!

darky4e: Ő már csak ilyen! Járja a topikokat és trollkodik mindenhol. Beböfögi, hogy ez szar, meg az is szar, aztán várja a hatást! Valami kurblis telefon kéne neki.

[ Szerkesztve ]

(#9279) kaller1 válasza Joe bácsi (#9276) üzenetére


kaller1
veterán

Felejtsd el az androidot, úgy ahogy van. Nem Neked való. :DDD

.::> <::.

(#9280) Drachoo válasza Joe bácsi (#9276) üzenetére


Drachoo
senior tag

Köszönjük de ezt már kifejtetted egy párszor...

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#9281) verser233


verser233
senior tag

Pont a spica az, amelyiknél neked kell beállítani az apn-t addig fel sem megy mobilnetre :U .
Magyarul veszel egy spicat és bekapcsolod még nem fog netre menni, egész addig amíg az apn-t nem kapcsolod be. Értelemszerűen, ha kikapcsold az apn-t nem megy fel mobilnetre. gondolatolvasásra meg egyik teló sem képes még, hogy kitalálja, hogy te most fent akarsz-e lenni vagy sem.

[ Szerkesztve ]

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#9282) pdaghost


pdaghost
tag

Én igazából azt nem értem miért nem képesek egyesek felfogni, hogy az android nem kifejezetten nekünk készült. Elsődlegesen, olyan országokba szánták, ahol nem jelent gondot az hogy a gép állandóan a netet használja.
Akinek ez gond, az mi a faszért akar ilyen telefont.
Vegyen egy Nokia 5110-est azt jól van, az tuti nem fog feleslegesen a neten lógni.

verser233: azért ez így nem igaz :) Az új firmware-ek inditás után automatán belövik az apn-t. azaz már van net ahogy elindul.

[ Szerkesztve ]

(#9283) verser233 válasza pdaghost (#9282) üzenetére


verser233
senior tag

Aha. Nekem JD4-es van. És nem lövi be automatán legalábbis nálam (T-mobilos vagyok, teló független. Viszont volt olyan Custom Rom rajta vagy mod nevezzük aminek akarjuk, amin tényleg már automatán be volt állítva.

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#9284) pdaghost


pdaghost
tag

Képzeljétek, én akartam venni egy Airbus A380-ast.
Erre közölték, hogy kell hozzá kifutópálya ha fel és le akarok szállni vele.
Hát öcsém ez milyen már? Miért nem száll fel helyből.
Gratula Airbus, csak így tovább.
Ezek után kell a f***omnak.

(#9285) kaller1 válasza pdaghost (#9284) üzenetére


kaller1
veterán

:DDD

.::> <::.

(#9286) pdaghost válasza verser233 (#9283) üzenetére


pdaghost
tag

Nálam is a JD4 van fent, de mindenféle mod nélkül.
Ha berakom a kártyát és várok egy kicsit akkor simán belövi magától az apn-t
De ugyanezt csinálta ( ha jól rémlik ) már az előző 2-3 firmware is.

(#9287) Joe bácsi válasza darky4e (#9277) üzenetére


Joe bácsi
őstag

LOL! Nokia teló Beckhamnek! Hiába van aranyból, de felőlem lehet gyémántból is, akkor is egy k@ki sw-esen! :W

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#9288) Drachoo válasza pdaghost (#9284) üzenetére


Drachoo
senior tag

:DD

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#9289) pdaghost válasza Joe bácsi (#9287) üzenetére


pdaghost
tag

De könyörgök, te is tudod jól, hogy vannak cégek akik már több évtizede gyártanak szoftvert különböző eszközökhöz.
És még egyszer nem sikerült olyat csinálni ami tökéletes lenne.
Sőt soha nem is lesz ilyen, miért épp a szerencsétlen google lenne ez alól kivétel. Ahelyett hogy örülnél hogy ezt a rendszert hamarosan te magad szabod a saját igényeidhez és nem rád erőltetnek mindenféle szart amit valaki kitalált hogy te ezt akarod használni azt jócakát.
Ha pedig ez nem tetszik akkor inkább maradj a symbian-os vagy iphone készülékeknél.

[ Szerkesztve ]

(#9290) O_L_I válasza Joe bácsi (#9287) üzenetére


O_L_I
őstag

Hát illik hozzád az avatarod :)

(#9291) rilhiro


rilhiro
csendes tag

Hát valami nem ok.
Tegnap felment a 2.1, de van pár dolog, amit nem értek.
A google talk nem sorban hozza az üzeneteket, hanem küldőnként csoportosítva. (nem abababab, hanem aaaabbbb) Ez módosítható?
Az normális, hogy a névjegyeknél nem lehet sms-t küldeni a kiválasztott kontaktnak?
Illetve belassult az egész rendszer.
Van valakinek ötlete?
Kösz, előre is.

(#9292) Mcfery


Mcfery
tag

Hi!
Nem kéne válaszolni "JOE bácsi" fikázásaira!
Ott áll meztelenül ballonkabátban és akkor élvez, ha minél többen sikongatnak! :Y
üdv

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosok meg tele vagyunk kételyekkel! :-)

(#9293) devast válasza pdaghost (#9289) üzenetére


devast
addikt

Minek írtok vissza neki... /ignore azt csá. Ilyen hozzáállással arra se méltó, hogy szóljak hozzá.

(#9294) devast válasza rilhiro (#9291) üzenetére


devast
addikt

Nálam a névjegyekből simán lehet küldeni. Rámegyek a névjegyre, és ott van a szám mellett jobb oldalon az üzenet gomb.

(#9295) vadászcsiga válasza MartOOn (#9265) üzenetére


vadászcsiga
félisten

orrba und szájba wifizek... nem volt még bajom vele

Na? Mára hogy alakult a helyzet stabilan rajta van a neten mert ha igen akkor én is váltok arra a verzióra?

(#9296) rilhiro válasza devast (#9294) üzenetére


rilhiro
csendes tag

Jogos az egy pont. Ketyeg.
:)

(#9297) pdaghost válasza devast (#9293) üzenetére


pdaghost
tag

Ugyan, engem nem zavar. :) Már nem ba**om fel magam ilyeneken. Csak gondoltam ha ő írhat akkor én meg visszaírom amit gondolok, hátha kicsit elgondolkodik.

(#9298) Goert


Goert
csendes tag

hello.

létezik olyan app, amivel a google sync (mail, calendar, contact) periódusát tudom állítani? nekem eléggé összevisszának tűnik, ill. nem találtam erre gyárilag beállítást, 1.5 alap fw-n.

a másik a juicedefender nevű app, ti látjátok a marketben? elvileg free. esetleg erre valami alternatíva létezik? beállított x percenként bekapcsolja az apn-t, és/vagy wifit, indít egy sync-et, majd kikapcsolja őket akksi- és adatforgalom takarékosság végett.

(#9299) pdaghost válasza Goert (#9298) üzenetére


pdaghost
tag

Simán a juice szóra keress marketben. Nekem úgy behozta.

(#9300) Skynet258 válasza Joe bácsi (#9276) üzenetére


Skynet258
veterán

Akkor szerintem valami nincs rendben veled, ha idejársz ebbe a topikba leírni a hülyeségeidet, közben nincs is ilyen készüléked... vagy ez csak nekem tűnik illogikusnak? :U

https://geekpulse.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.