Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:11

LOGOUT.hu

Samsung Gear S3 és Gear S3 Frontier Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1301) Albanlabszag


Albanlabszag
újonc

Sziasztok,

egy hete vettem s3 frontiert és nagyon tetszik, Xiaomi Mi5-el használtam a mai napig probléma mentesen. Aztán 2 órája frissült a Gear app és a Gear S Plugin alkalmazás a Playből, azóta folyamatosan kifagy a telefonon a Gear S Plugin program, így a kapcsoalt is mindig bomlik. Egyértelmú, hogy az új verzió valahogy nem kompatibilis a telómmal. A telefonról egyszer már tölröltem mindent és az órát is újra párosítottam.(kezdeti állapotra állítottam) Elsőre be volt kapcsolva az újra aktiválási zár, de másodikra már kikapcsoltam, újrarakások óta is ugyanez a problémám. Tudnátok segíteni, van/volt vkinek hasonló gondja?

Előre is köszönöm!

(#1302) fm! válasza Albanlabszag (#1301) üzenetére


fm!
tag

Szia! Én is küzdöttem Xiaomi Mi4-en, itt leírtam a lehetséges megoldást:

https://prohardver.hu/tema/re_samsung_gear_s3_masodik_kor/hsz_848-848.html

Épp ezért én ki is kapcsoltam az automatikus frissítést. Ez a közvetlen link a javított apk fájlokhoz:
google drive

[ Szerkesztve ]

(#1303) Mikulásbá


Mikulásbá
nagyúr

Adjatok ötleteket,milyen számlapot használtok.Valami jópofát szívesen látnék az órán.

(#1304) Gergőkee


Gergőkee
aktív tag

Sziasztok!

Új óratulaj vagyok, tegnap került a birtokomba egy Gear S3 frontier.

Lenne egy pár kérdésem az órával kapcsolatban (visszaolvastam, de ezekre választ nem találtam):

- Lehet-e valahogy az érkező Gmail üzeneteket elolvasásuk után olvasottá tenni? Ha megnézem, majd elpöckölöm, akkor az értesítés ugyan törlődik a telefonról, de az üzenet olvasatlan marad. Ha törlöm vagy archiválom, akkor pedig eltűnik a listából. Azt szeretném, hogy ottmaradjon a levelek között, csak legyen olvasott. Ez megoldható-e?

- Az Shealth emeletszámlálója csak akkor működik, ha 1,5-2 emeletnyit megyek felfelé. (Ekkor mér 1 emeletet). Egyemeletes irodaházban dolgozom, elég sokat rohangálok le-fel, de sosem ugrik a számláló. Nektek sem mér jól?

- Vannak olyan appok a telefonomon, amelyek nem jeleznek át az órára. (Például egy Google Taskokat kezelő GTASKS nevű app.) - Ez mitől lehet, mivel próbálkozzak, hogy ezek az értesítések is átjöjjenek? (Minden értesítés be van kapcsolva a mobil Gear appjában.)

(#1305) ferenck válasza Gergőkee (#1304) üzenetére


ferenck
senior tag

Szia. Én csak erre tudok válaszolni:

Lehet-e valahogy az érkező Gmail üzeneteket elolvasásuk után olvasottá tenni? Ha megnézem, majd elpöckölöm, akkor az értesítés ugyan törlődik a telefonról, de az üzenet olvasatlan marad. Ha törlöm vagy archiválom, akkor pedig eltűnik a listából. Azt szeretném, hogy ottmaradjon a levelek között, csak legyen olvasott. Ez megoldható-e?

Ha megnézed az emailt a jobb oldalán van három függőleges pont. Ezt megbökve bejutsz a választható opciók listába és itt az utolsó kuka ikonra bökve törli az óráról és olvasottá teszi a telefonon.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#1306) Mikulásbá válasza Mikulásbá (#1303) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Erre valaki?Találtam pár pofás,de fizetős óraszámlapot,de hátha van még valakinek-ha nem titkos. :U

(#1307) spanglee001 válasza Mikulásbá (#1306) üzenetére


spanglee001
addikt

a fizetősök közt sok gagyi is van. de ami nekem a lehjobban bejött és sok funkviója van az a SWF cipher Crono black [link]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#1308) Mikulásbá válasza spanglee001 (#1307) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Köszi.Kicsit tömény,a szemem már nem a régi.
Nekem ez tetszik,meg is vettem : adRon 05 Blue 24H

(#1309) Gergőkee válasza ferenck (#1305) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

Köszi, de nekem ezzel csak leveszi az értesítést a telefonról (és az óráról), olvasott nem lesz a levél.

(#1310) SharpSA válasza Gergőkee (#1309) üzenetére


SharpSA
veterán

Az Aquamailben van okosóra támogatás és ne is lehet állítani milyen lehetőségek legyenek az órán, mint például az olvasottság állítás. Lehet, hogy a gmail app nem tudja, ezt nem tudom, mert nem használom. Nálam az Aquamailben van beállítva a gmail fiók is.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1311) nortsen válasza Gergőkee (#1304) üzenetére


nortsen
aktív tag

- Az Shealth emeletszámlálója csak akkor működik, ha 1,5-2 emeletnyit megyek felfelé. (Ekkor mér 1 emeletet). Egyemeletes irodaházban dolgozom, elég sokat rohangálok le-fel, de sosem ugrik a számláló. Nektek sem mér jól?

Én azt látom, hogy 1-1 emeletet nem mér, ha többet mész, akkor igen.
De valóban, néha nem jelez semmit, néha meg hülyeséget. Volt egy nap emeletrekordom vagy 88 emelet, amikor kb 4 emeletet mentem egész nap.
De ugyanez igaz a hirtelen nyomáskülönbségre is. Ha pl liftel felmegyek magasra, szerinte a hirtelen nyomáskülönbség a közelgő viharra utal...

Ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani

(#1313) zezoka válasza Mikulásbá (#1303) üzenetére


zezoka
őstag

Nekem ezek most a kedvenceim: Főleg a ThPilot és a Vectorlabs Elements, digitálisból pedig az utolsó kettő (utolsó magyarul írja a napokat is):

[ Szerkesztve ]

(#1314) Albanlabszag válasza fm! (#1302) üzenetére


Albanlabszag
újonc

Köszönöm, visszatettem én is egy régebbi apk-t és azóta megy. Amiket adtál linekeket, azok lekövetik a frissítéseket?

A másik problémám,hogy most meg kb két napja csak hívás kijelzés/értesítés van az órán. Pedig mindenről kellene kapni és eddig ment is. Sms, messenger, e-mail, minden értesítés megjött....most csak a hívás és nem változtattam semmit. Valaki tudja, hogy miért lehet ez és mi a megoldás?
Köszönöm

(#1315) Moralespg válasza Albanlabszag (#1314) üzenetére


Moralespg
tag

Nekem a teló újrainditása segített,minden jó lett azóta.

Samsung Galaxy s8 +Samsung gear s3

(#1317) Leslie1966


Leslie1966
senior tag

A Tizen 3 mikor jön vajon?

Garmin Fènix 7X Solar, Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Watch 3, Huawei Watch GT 2,

(#1318) rep3at válasza m_geza (#1300) üzenetére


rep3at
őstag

Ne haragudjatok, de mint láma kérdést fel kell tennem: Mire használjátok ezt a funkciót?

Forward thinking. كرر

(#1319) Memmaao válasza rep3at (#1318) üzenetére


Memmaao
addikt

Én helikopteren rendszeresen néztem rajta a repülési magasságot.

My name is Bond, James... Dean.

(#1320) Reggie0 válasza zezoka (#1313) üzenetére


Reggie0
félisten

Nekem Opulence Black OPS 24 Glow. Ez nez ki a legjobban, ha az always on be van kapcsolva es standby-ba megy(bal oldali). Guglin nincs rola kep sajnos, de erdemes kiprobalni.

Megtalaltam:

[ Szerkesztve ]

(#1321) Mikulásbá


Mikulásbá
nagyúr

Nekem a RB004mTap Action Hero v2 24hr a favoritom most.

(#1322) fm! válasza Albanlabszag (#1314) üzenetére


fm!
tag

Igen, most is a legújabb van fent! Én még nem álltam neki frissíteni, de van pár probléma/hiányosság, talán javításra került:
- GPS jelet pár futás után nem talál, ilyenkor az órát újra kell indítani
- ha nem kapcsolom ki éjszakára, akkor egész éjszaka a repülő módban lévő telefont keresi, így le is merül 100%-ról 10%-ra
- néha nekem sem jön meg egy-egy értesítés, mostanában azt csinálom, hogy estére feltöltöm a telefont és éjszakára kikapcsolom, így rendben lévőnek tűnik
- az SHealth iramdiktálóban nem lehet saját tempót felvenni (a telefonos változatban lehet), ami benne van, az nekem túl lassú :))
- a GPS továbbra is nagyon pontatlan, akármelyik progival is nézem.

(#1323) spanglee001


spanglee001
addikt

valamiért 3napja kb óránként rezeg és kiirja hány fok van :F hol lehet ezt kipacsolni idegesítő kezd lenni és meríti is a wekkert

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#1324) the_stig válasza fm! (#1322) üzenetére


the_stig
tag

Nos, igen. És az a röhej, hogy egy 40ezer forintos Polar m400 kenterbe veri pontosságban.
Számtalanszor teszteltük már, és kétszer nem mér egyforma távolságot. A polar minden esetben, méterre azonosat mér.

(#1326) spider23


spider23
aktív tag

Üdv. Szeretnék egy ilyen órát venni magamnak újonnan. Honnan érdemes megvásárolni ahol jó árban adják és a garancia is rendesen működik?

(#1328) spider23 válasza #45553408 (#1327) üzenetére


spider23
aktív tag

Amit előzőleg linkeltél boltot az nen vált be? Vagy nem egy megbízható webshop?

(#1330) spider23 válasza #45553408 (#1329) üzenetére


spider23
aktív tag

Értem, és ezt tudod regisztrálni a samsung oldalán, tehát érvényes rá a 2 év gyártói garancia?

(#1331) Mikulásbá válasza spider23 (#1330) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

:K

[link]

[ Szerkesztve ]

(#1332) spider23 válasza Mikulásbá (#1331) üzenetére


spider23
aktív tag

Innen is érvényes a gyári két év garancia vajon, vagy csak bolti 2év? Emag

(#1333) Mikulásbá válasza spider23 (#1332) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Ezt tőlük kérdezd meg,de nem csodáloznék azon,ha beígérik,viszont ha valami gebasz van,elhajt a magyar Samsung.
Én mindenképp itthonról venném,még ha kicsit drágább is.

(#1334) pleslie82


pleslie82
tag

Sziasztok!

Most cseréltem a Gear Fit 2-őt az S3-ra... hát a súlyát még szokni kell! :)
Viszont abban segitsetek kérlek, hogy lehet olyat, hogy csak az ébresztésnek van hangja, a hivásnak és értesítésnek nem, ott csak rezgés. Mert úgy látom, hogy nem lehet külön kezelni...

Samsung Galaxy Tab S7+ LTE / Xiaomi 12 PRo / Redmi Watch 4

(#1335) mati12 válasza pleslie82 (#1334) üzenetére


mati12
senior tag

A beállításoknál leveszed a hangokat csak a rezgést engedélyezed (hívások,éresítések),az ébresztő beállításnál meg engedélyezed a hangot az adott ébresztésnek.

[ Szerkesztve ]

(#1336) csabicska válasza Reggie0 (#1320) üzenetére


csabicska
senior tag

Szia.
Ezt honnan tudom letölteni?

-Galaxy S20 - The best-

(#1337) csabicska


csabicska
senior tag

A tekerhető lünetta cserélhető?
Jol lehet kapni ,keresni ?
Köszi

-Galaxy S20 - The best-

(#1338) N.otorious


N.otorious
senior tag

Én is csatlakozom, edigitr-ől vettem 2 év gyári garival.... eredeti piros szíjat honnan érdemes venni jó áron?

[ Szerkesztve ]

tudatlanság, ellenőrzés hiánya, figyelmetlenség ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#1339) Reggie0 válasza csabicska (#1336) üzenetére


Reggie0
félisten

Siman a gear appbol toltottem le, "Opulence Black OPS 24-G" a neve.

[ Szerkesztve ]

(#1340) N.otorious


N.otorious
senior tag

A viberen miért nem látszik a szöveg, csak azt látom ki küldte...tudja valaki? Emailt el tudom olvasni.... Amúgy nagyon fasza az óra, egy éjszaka, és egy aktív nap után 21% ot merült, ami nagyon jó szerintem.

tudatlanság, ellenőrzés hiánya, figyelmetlenség ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#1341) SharpSA válasza N.otorious (#1340) üzenetére


SharpSA
veterán

Nálam látszik. Viszont az órán csak akkor lehet válaszolni, ha csak egy viber értesítés jött.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1342) rep3at válasza SharpSA (#1341) üzenetére


rep3at
őstag

Igen, többek között ezzel van összefüggésben az is hogy telón nem látszódnak az új üzenetek, csak ha lejjebb görgetsz.. De szerintem nem olyan rossz így sem, legalább Instával szemben lehet legalább egyre válaszolni :)

Forward thinking. كرر

(#1343) SharpSA válasza rep3at (#1342) üzenetére


SharpSA
veterán

Ezzel szemben a Messenger esetén több üzenetre is lehet válaszolni. A szoftvert íróján múlik a dolog.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1344) rep3at válasza SharpSA (#1343) üzenetére


rep3at
őstag

Ez így van, de nekem nincs vele különösebb problémám, gyorsan visszaírok, bár őszintén szólva néha tényleg kicsit idegesítő mióta azt a hitvány Messengert lecseréltem Viberre elsődleges üzenetkezelőnek..

Forward thinking. كرر

(#1345) N.otorious válasza SharpSA (#1341) üzenetére


N.otorious
senior tag

Megvan a problem, viberen az értesítésnél, az üzenet előnézet nem volt kipipálva, most már jó

tudatlanság, ellenőrzés hiánya, figyelmetlenség ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#1346) SharpSA válasza N.otorious (#1345) üzenetére


SharpSA
veterán

Ja úgy már oké. De akkor telefonon sem volt értesítés.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1347) N.otorious válasza SharpSA (#1346) üzenetére


N.otorious
senior tag

De volt, led meg hang, mostmár egy sávban előnézet is van.

tudatlanság, ellenőrzés hiánya, figyelmetlenség ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#1348) SharpSA válasza N.otorious (#1347) üzenetére


SharpSA
veterán

Szöveges értesítése gondoltam.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1349) Reggie0 válasza N.otorious (#1340) üzenetére


Reggie0
félisten

Elegge valtozatos bugokat tudnak telefonalni a telefonok es a gear s3 komboja. Pl. nekem csinal olyat, hogy a telefon kijelzojet nem kapcsolja be, de hangot kiad, gear pedig vibral, de nem jelenit meg semmit, csak megjelenik a sarga potty. De nem mindig csinalja ezt, illetve a normalis mukodes es a fenti hibas mukodes reszeinek szamos kombinaciojat produkalja.

(#1350) jimmy1801


jimmy1801
tag

Sziasztok!
Eddig nem nagyon írtam ide, csak olvasgattam a hozzászólásokat.
Nem tudom volt-e már, de találtam egy már régóta keresett alkalmazást. Nekem problémát okoz a mai napig, hogy a bezel könnyen elfordul az óra viselése, használata közben.
Az alábbi alkalmazás ezt hivatott megakadályozni úgy, hogy az óra nem veszít a funkcionalitásából.
[Screen Block]
Remélem másnak is segít ebben a problémában.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.