Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:11

LOGOUT.hu

Samsung Gear S3 és Gear S3 Frontier Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) wpferi


wpferi
csendes tag

OnePlus 3T telefonom mellé vettem az S3 gear-t, és nem tudom használni, a szöftver nem kompatibilis, telepíteni sem lehet. Lehet, hogy az Android 7.1 miatt?

(#1102) sompetike válasza wpferi (#1101) üzenetére


sompetike
aktív tag

A gear alkalmazást letöltötted a play áruházból?

n450-n1610i-e318-e628-e688-n3210-e10-e20-e28-er310-et65-sm35-sme45-n3650-n6220-mv360-n6230-n6230i-mitacmio a701-n5630xm-n8-NEXUS 4-mate7-Honor 7 Samsung Note7-S7edge-Huawei MATE 10 PRO-Samsung Note10–Iphone 13PM

(#1103) gubolaa válasza Leslie1966 (#1098) üzenetére


gubolaa
tag

Köszönöm a válaszokat, remélem beáll idővel megint a normálisra a fogyasztás.

Adam

(#1104) wpferi válasza sompetike (#1102) üzenetére


wpferi
csendes tag

nem engedi telepíteni, az mondja, nem kompatibilis a készülékemmel

(#1105) gubolaa válasza zezoka (#1100) üzenetére


gubolaa
tag

Akkor neked nagyon jól bírja. Mondjuk én elég sokat nyomkodom a telót úgyhogy régen sem bírt ki 3 napot 😀

Mondjuk most a beállítások között az alkalmazások-jobb sarok három pötty - spec beállítások - akkumlátor optimalizálás - és ott volt egy amit be tudtam kapcsolni azt hiszem a Samsung accessory service. Az biztos hogy köze van a Gear alkalmazáshoz mert mikor megnyitom akkor kiírja hogy a program futhat a háttérben ha megszünteti az optimaplizálást.
Mindenesetre most este egymás mellett voltak BT Wifi stb ment, a teló 6 százalék a Gear 3. Haladás 😁

Adam

(#1106) gubolaa


gubolaa
tag

Esetleg tud valaki olyan számlapot ami jelez " mindent". Most neont használok, de ez nem jelzi a magasságot és a légnyomást. A samsung outdoor szép viszont azon az időjárás helyett a pulzus kellene rá 😁.
Szóval valami olyasmi kellene ami mutatja a pulzust, légnyomást, magasságot, akku szintet, lépést, dátumot, időt. Sajnos a legtöbb az mutat lépcsőt meg megtett utat, időjárást stb csak azt nem amit kellene.
Próbáltam szerkeszteni is de a watch maker a légnyomást és a magasságot csak szenzor adatoknak írja, nincsen rajta ikon mint pl a Samsung outdoor facen.
A pc szerkesztőbe megpróbáltam megkeresni neten az outdoor facet de nem találtam és hasonlót sem. Bezzeg fossil annál több volt 😁
Remélem valakinek nagyobb tapasztalata van :R

Adam

(#1107) wpferi válasza wpferi (#1104) üzenetére


wpferi
csendes tag

Visszaállítottam a gyári ROM-ot, azzal megy.

(#1108) korong


korong
újonc

Sziasztok!

Bocs, ha már volt téma és mégis megkérdezem... Rész infokat találtam, de pontos választ nem még. Önmagában tud-e az S3 a saját beépített GPS-ével "telefonos segítség" nélkül navigálni? A Samsung alapból a Here alkalmazást reklámozza, de írtam a Here-nek és választ tőlük nem kaptam. Letölthető-e Magyarország térkép magára az órára? Elég-e a benne lévő memória ennek kezelésére? A topicban nem túl fényesnek mondott beépített GPS tudja-e kezelni? Volt-e bárki, aki csak magával az órával elnavigált gyalog a Király utcától a Kossuth térig mondjuk?

Előre is köszönöm, ha kapok választ egy tulajtól, aki ezt kipróbálhatta már.

(#1109) SharpSA válasza korong (#1108) üzenetére


SharpSA
veterán

Melyik programmal lehet az óra GPS rögzítését utólag megnézni?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1110) hackeeeee válasza SharpSA (#1109) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Endomondo-val pl. Bár azt is szinkronizálni kell a telóval, utána kerül fel a profilodba.

Viszont monitorozni elméletileg tud telefon nélkül is.

Véleményem szubjektív...

(#1111) SharpSA válasza hackeeeee (#1110) üzenetére


SharpSA
veterán

Néztem volna a Samsung Health-ben a biciklizés útvonalát, de ott nincs ilyen megjeleníthető az. Csak a távolság és a szerinte felhasznált energia.

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1112) hackeeeee válasza SharpSA (#1111) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én is azzal kezdtem, aztán feladtam.

Endomondo ad elvileg 1 év prémiumot, ha belépsz az órával a fiókodba. Legalábbis Nekem adott.

Véleményem szubjektív...

(#1113) SharpSA válasza hackeeeee (#1112) üzenetére


SharpSA
veterán

És csak prémiumban látszik ez az infó?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1114) hackeeeee válasza SharpSA (#1113) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Elvileg nem, a térkép visszanézhető a profilban, csak meg kell várni amíg szinkronizál.

Én telefonnal is monitoroztam, amikor még nem volt órám, akkor is látszott az útvonal.

Véleményem szubjektív...

(#1115) SharpSA válasza hackeeeee (#1114) üzenetére


SharpSA
veterán

Köszönöm

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1116) otoaak válasza korong (#1108) üzenetére


otoaak
tag

Gyalog még nem próbáltam, de telefon nélkül is működik a navigáció. Én motoron már többször is használtam. Gear navigator jobb szerintem de ahhoz kell a telefon.

SG Note Pro P900

(#1117) korong válasza otoaak (#1116) üzenetére


korong
újonc

Köszönöm otoaak! Megkérdezhetem, hogy Magyarország több táján is használtad-e önmagában sikeresen? Tehát a Here-ről sikerült több térképet is letölteni, vagy egyben van egy magyar,ami ráfér az órára?

(#1118) SharpSA válasza otoaak (#1116) üzenetére


SharpSA
veterán

Melyik navi működik telefon nélkül? Mert nekem a Here is követeli a telefont.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1119) Leslie1966 válasza SharpSA (#1118) üzenetére


Leslie1966
senior tag

Én is most próbáltam a Here-t, és telefon kell hozzá, szerintem nem megy önállóan egyik alkalmazással sem a navigáció.

Garmin Fènix 7X Solar, Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Watch 3, Huawei Watch GT 2,

(#1120) korong válasza Leslie1966 (#1119) üzenetére


korong
újonc

...ami azért szomorú, mert a Samsung kifejezetten ezt állítja a cucc hirdetésénél. Reméljük otoaak megmondja a frankót, hogy neki hogyan sikerült...

(#1121) hackeeeee válasza korong (#1120) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Biztos van olyan app amivel működik.. Csak lehet, hogy Nálunk nem megy.

Véleményem szubjektív...

(#1122) Leslie1966 válasza hackeeeee (#1121) üzenetére


Leslie1966
senior tag

Régió kódot-CSC- lehet ezen változtatni, mint a Samsung telefonoknál ? Persze ahhoz hackelni kellene.

Garmin Fènix 7X Solar, Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Watch 3, Huawei Watch GT 2,

(#1123) hackeeeee válasza Leslie1966 (#1122) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát, nem tudom, hogy ezzel a Tizen szoftverrel mennyit lehet szórakozni, főként úgy, hogy alapból géppel nem nagyon tudod összekötni az órát.

Esetleg ugye lehet, hogy valahogy tud a töltőn keresztül pc-vel kommunikálni, mert más opció nem nagyon van, de ez csak tipp.

Véleményem szubjektív...

(#1124) spanglee001 válasza hackeeeee (#1123) üzenetére


spanglee001
addikt

a mágneses töltőn keresztül nemhiszem hogy bármilyen adatot lehetne cserélni

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#1125) hackeeeee válasza spanglee001 (#1124) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nem tudom, hogy tud-e valami adatcserét bonyolítani azon keresztül.. Ez csak feltételezés.

Akkor max bt-n keresztül.

Véleményem szubjektív...

(#1126) SharpSA válasza hackeeeee (#1123) üzenetére


SharpSA
veterán

XDA-n van témája. Wifin keresztül lehet ráküldeni romot. A megfelelő gombok nyomvatartása, nyomkodása után a Download (wireless)-t, majd AP módot választva lehet rátölteni a romot. Pontos leírásért nézzétek meg az XDA-n a Samsung Gear S3 rom témáját.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1127) spanglee001 válasza SharpSA (#1126) üzenetére


spanglee001
addikt

és azzal tud valami újat majd az óra, van valami értelme? soha nem romoltam még :F

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#1128) SharpSA válasza spanglee001 (#1127) üzenetére


SharpSA
veterán

Ahogy nézem nem custom romok, hanem különböző gyári verziók vannak ott más csc-vel. De jobban nem néztem bele a témákba.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1129) Reggie0 válasza spanglee001 (#1070) üzenetére


Reggie0
félisten

Mennyi ido alatt jott meg neked?

(#1130) SharpSA válasza Reggie0 (#1129) üzenetére


SharpSA
veterán

Én pénteken rendeltem meg, már úton van. Felhívtam őket, azt mondták, hogy talán még egy van raktáron, így akkor azt küldték el. Szerintem holnap kapom meg.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1131) Reggie0 válasza SharpSA (#1130) üzenetére


Reggie0
félisten

Akkor lehet ebayezni kell. A beszallitonal(rmobilepack.hu) most azt irjak, nincsen raktaron.

(#1132) spanglee001 válasza Reggie0 (#1131) üzenetére


spanglee001
addikt

asszem 10 nap volt

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#1133) Symbio


Symbio
senior tag

Eddig úgy tudtam, hogy nem lehet más indukciós töltővel tölteni az órát, csak a saját bölcsőjével.
A vasárnap kikapcsolt állapotban rátettem egy Samsung töltő padra (még a Note 3-hoz vettem), nem azért, hogy töltsem, csak éppen ott volt hely. Mivel elfelejtettem elvinni magammal a gyári töltőt, ezért kapcsoltam ki, ne merüljön le teljesen. Ekkor kb 30%-on lehetett. Meglepetten tapasztaltam ma, amikor bekapcsoltam, hogy 94%-os az akksi :Y
Nem figyeltem, hogy hány órát töltött ott, de az tuti, hogy feltöltötte. Egyértelműen lassabban, mint a gyári bölcső, de tölti.
Legközelebb tudományosabban utána járok ennek. :K

(#1134) SharpSA válasza Symbio (#1133) üzenetére


SharpSA
veterán

Lehet, csak legfeljebb kiírja, hogy eredeti töltővel töltsünk. Ráraktam egy egyszerű, pár éve kínából rendelt töltőre és töltötte. Azon jobban melegedett és ki is írta, hogy rakjam már rá a gyári töltőre...

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1135) Reggie0


Reggie0
félisten

Azt eszrevettetek, hogy a Timer eszmeletlenul szivja az akksit? 4 oras idozitest allitottam be es 30%-ot megevett.

(#1136) SharpSA válasza Reggie0 (#1135) üzenetére


SharpSA
veterán

Még nem használtam.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1137) #06969344 válasza SharpSA (#1136) üzenetére


#06969344
törölt tag

Sziasztok!
Tervezek venni egy ilyen készüléket, a kérdésem az lenne, hogy 1 szíjjal adják, vagy esetleg van egy nagyobb, és egy kisebb a dobozban? Mert a kiállítottan ami volt az inkább koreai kézre volt méretezve.

(#1138) SharpSA válasza #06969344 (#1137) üzenetére


SharpSA
veterán

Két szíjjal kaptam. A nagyobb volt rajta és mellékeltek egy kisebbet is.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1139) Reggie0 válasza #06969344 (#1137) üzenetére


Reggie0
félisten

A nagyobbat ugy kepzeld, hogy az egy kozepes szij es a dobozban egy kb. XS van.

(#1140) otoaak válasza korong (#1117) üzenetére


otoaak
tag

Pécs, Velence(nem az olasz) és Kelementelke (Erdély) között biztosan megy szerintem nem ország függő mert kell internet kapcsolat nem elég a gps, ha megvan az útvonal akkor elvileg már megy net nélkül is de ezt nem tudom biztosan mindenesetre nem szokott elmenni a navigáció ha valamiért megszakad a net. Nem tudom már, hogy állítottuk be mert nagyon gyorsan kellett navigációt csiholni, nem gondoltam, hogy később még fontos lehet, azóta meg nem piszkáltam.

De én megvettem a gear navigatort is mert igazából mindíg van nálam telefon és sokkal tovább bírja az óra ha nem önállóan navigál. Velencéről mikor hazafele indultunk kb. 23%-on volt és Pakson mikor néztem már nem kapcsolt be (kb. 50 perc). Most ha mégis önállóan használom már csak városban kapcsolom be Pécsen pl. így kerestem szervizt.

[ Szerkesztve ]

SG Note Pro P900

(#1141) korong válasza otoaak (#1140) üzenetére


korong
újonc

Aha... akkor ezek szerint még-ha az óra talán a saját GPS vevőjét is használhatta, ahogy írod kellett hozzá net, amit a telefonon keresztül kaphatott, ergo nem egy offline letöltött térképet használt, hanem a telefon valamilyen térképét. Ha jól értem...

Kár :( Reméltem, hogy van legalább 1 ember, akinek sikerült "standalone" módon teló nélkül navigálni vele. Köszi azért.

(#1144) Darko


Darko
senior tag

Ma jött meg az ali-ról rendelt kijelzővédő üvegem az órára. 15-én rendeltem, piszok gyorsan ideért!!! Ha valakit érdekelne itt a link

[kép]
[kép]

Kerekített szélű és 2db van egy csomagban. Első ránézésre minden rendben van vele, meglátjuk meddig bírja karcok nélkül. Az előző közelről nézve már igaz kicsit, de homályosnak tűnt.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

(#1145) SharpSA válasza Darko (#1144) üzenetére


SharpSA
veterán

Köszönöm.
Az előző? Már volt rajta ilyen?
Melyik számlap ez?

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1146) spanglee001 válasza Darko (#1144) üzenetére


spanglee001
addikt

hát nekem 3 nap alatt jött meg ebayról ez [link] igaz kicsit drágább de cserébe jó és hamar ittvan :DDD

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#1147) SharpSA válasza spanglee001 (#1146) üzenetére


SharpSA
veterán

Ma megkaptam a szíjat, sikerült is beállítanom a hosszát. Jó lesz. :)

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1148) Darko válasza SharpSA (#1145) üzenetére


Darko
senior tag

Az előző üvegtől 7-8 hónap után váltam meg, gondoltam felrakom a másikat (2db-os csomag volt az is), azt meg véletlenül felrakás előtt kettétörtem.

Számlap:

Linkelni sajnos nem tudom, watchmaker appban van.

spanglee001:
Úgy voltam vele, hogy nem is rakok rá semmit. Viszont ezen sokat nem vesztek, gondoltam teszek egy próbát vele. El is felejtettem a rendelést, meglepetés volt ma a csomag a pládában. :)

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

(#1149) SharpSA válasza Darko (#1148) üzenetére


SharpSA
veterán

Köszönöm, ebből már látszik a neve.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1150) otoaak válasza korong (#1141) üzenetére


otoaak
tag

Nem telefonról osztottam a netet.

SG Note Pro P900

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.