Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:11

LOGOUT.hu

Samsung Gear S3 és Gear S3 Frontier Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) guriga1234 válasza eje (#299) üzenetére


guriga1234
addikt

A samu órája tizenes, a Watchmaker a jövőben tervezi a tizen támogatását, vagyis jelenleg nem alkalmas.

(#302) eje válasza guriga1234 (#301) üzenetére


eje
csendes tag

Sry akkor....most már csak azt nem értem, mi a répáért vann benne a beta verziója a xda developers gear s3 topikjában??

(#303) JHonnny válasza JHonnny (#300) üzenetére


JHonnny
csendes tag

na összejött csak amikor bejelentkezek a samuhoz időtúllépés miatt kidob valamiért. Kéri állítsam be a proxyt..
Két adatot kér proxy :
port:

Mit írjak be? Tud valaki segíteni? Please :)

dslr cinematographer, pro photographer, Asus G 551- I7 4710HQ, 16GB RAM, GTX860M,246GB SSD, 1T HDD 7200rpm

(#304) JHonnny válasza JHonnny (#303) üzenetére


JHonnny
csendes tag

na ip adresszt megadtam, portnak 88 adtam meg de így se engedi csatlakozni az órát. előtte még valamit tennem kell? Aki használja segítsen kérem! Köszi előre is :)

dslr cinematographer, pro photographer, Asus G 551- I7 4710HQ, 16GB RAM, GTX860M,246GB SSD, 1T HDD 7200rpm

(#305) JHonnny


JHonnny
csendes tag

Proxyhoz inkább nem nyúlok, visszaállítottam mindent, csatlakozok látja de time out miatt nem engedi a certificationt, így azt ajánlja fel, hogy állítsam be kézzel a proxyt. Na itt megált a tudomyányom. Nagyon hálás lennék a segítségért..

dslr cinematographer, pro photographer, Asus G 551- I7 4710HQ, 16GB RAM, GTX860M,246GB SSD, 1T HDD 7200rpm

(#306) Darko válasza JHonnny (#305) üzenetére


Darko
senior tag

Ha már az órádat látja, és végig mentél a certificate beállításokon, akkor tölts le másik óralapot. Van aminél nem kell ezekkel a "certificatekkel" bajlódni és simán fel lehet tölteni. Vagy csinálj sajátot és próbáld ki hogy azt fel tudod-e rakni.

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

(#307) eje válasza JHonnny (#303) üzenetére


eje
csendes tag

A Gear Watch Designer-rel van gondod? Nekem simán megtalálta... Debug módban van az óra?
A progi oldalán ez van:

If you have trouble connecting your PC and your Gear:

Check if Debugging is turned on in Gear device > Settings > Gear info

Wake up your Gear device before you scan for devices.

To connect your Gear device via WiFi, turn off Bluetooth. (initial firmware only)

Check your Gear’s IP address in Settings > Connectivity > WiFi

Power off your Gear and try again.

* You can also connect to your Gear via Bluetooth:

Check if Debugging is turned on in Settings > Gear info.

Turn on Bluetooth and connect Gear to your computer.

(#308) JHonnny válasza eje (#307) üzenetére


JHonnny
csendes tag

Igen Debug, minden így van ahogy írtad, csupán amikor certifikálni akar akkor megadom asamus accountomat, gondolom az kell, picit gondolkodik és idő túllépés miatt kidom, felajánlja a proxy beállítást, pedig nincs is proxym ... Nem értem

dslr cinematographer, pro photographer, Asus G 551- I7 4710HQ, 16GB RAM, GTX860M,246GB SSD, 1T HDD 7200rpm

(#309) JHonnny


JHonnny
csendes tag

Bluetooth-al nem engedi..basszus pedig ezért vettem.. :) hogy feltehessem a tuti breitling skineket :(
Nem adom fel, hátha rájövök....

dslr cinematographer, pro photographer, Asus G 551- I7 4710HQ, 16GB RAM, GTX860M,246GB SSD, 1T HDD 7200rpm

(#310) JHonnny válasza JHonnny (#308) üzenetére


JHonnny
csendes tag

Power off your Gear and try again MOndjuk ezt nem értem.. hogy lehet kikapcsolni? Mire érti power off-ot?

dslr cinematographer, pro photographer, Asus G 551- I7 4710HQ, 16GB RAM, GTX860M,246GB SSD, 1T HDD 7200rpm

(#311) OmniaI900


OmniaI900
tag

nálam is ugyan az van időtullépés miatt bezár . ha rájönnél hogy kell megcsinálni oszd meg légyszives

(#312) eje válasza JHonnny (#309) üzenetére


eje
csendes tag

Ha a scan device gomb mellet megnyomod a kérdőjelet, feljön egy PDF, a guideline a kapcsolódáshoz... most megnéztem, olyan egyszerű az egész mint a faék, nekem magától kapcsolódott... nem lehet, hogy valami tűzfal gond?

(#313) JHonnny válasza OmniaI900 (#311) üzenetére


JHonnny
csendes tag

Na, úgylesz, hogy valószínű, be kell regisztrálni developernek a samuhoz, ott kapunk majd felhasználó nevet jelszót, és onnantól menni fog :) Certificate nélkül nem fog menni ahogy látom,
Itt kell regisztrálni.

Ha hamarabb megvagy, szólj, mert én most megyek aludni, hétvégén meló van :(

dslr cinematographer, pro photographer, Asus G 551- I7 4710HQ, 16GB RAM, GTX860M,246GB SSD, 1T HDD 7200rpm

(#314) eje válasza eje (#312) üzenetére


eje
csendes tag

Wifi auto-n van vagy always on-on? Nekem always on-on...

(#315) JHonnny válasza eje (#312) üzenetére


JHonnny
csendes tag

NIncs tűzfalam, nem használom, a deffender is levan állítva most, mégsem enged, sőt valami miatt a laptop a Digis wifire nem tud kapcsolódni, a Vodás mobil routerre viszont igen, így azzal própáltam. A végét tudjuk. Nem ment. Kapcsolódni okés, csak az idő túllépés a gond, gondolom samus pass kell hozzá, fentebb írtam, de nem biztos..

dslr cinematographer, pro photographer, Asus G 551- I7 4710HQ, 16GB RAM, GTX860M,246GB SSD, 1T HDD 7200rpm

(#316) JHonnny válasza eje (#314) üzenetére


JHonnny
csendes tag

always-en volt nekem is, neked megy?
Szomorú lettem, basszus, beleéltem magam a különböző tuti skinekbe....

Viszont az alsó buttont kb 12 másodpercig nyomva, rebootol :) ez tök jó :) ha valakinek baja van vele, csak mondom..

[ Szerkesztve ]

dslr cinematographer, pro photographer, Asus G 551- I7 4710HQ, 16GB RAM, GTX860M,246GB SSD, 1T HDD 7200rpm

(#317) eje válasza JHonnny (#313) üzenetére


eje
csendes tag

Én nem regisztráltam... a programon BELÜL a a project fül alatt vannak az author és a distributor certificate-ek, azokat belőttem, de emlékeim szerint semmi mást

(#318) JHonnny válasza eje (#317) üzenetére


JHonnny
csendes tag

akkor nem értem...., látod nekünk a kollegával, a certifikációnál áll le a dolog, tehát a kapcsolat megvan az órával, minden jónak tűnik, csak ott a végén van valami....

dslr cinematographer, pro photographer, Asus G 551- I7 4710HQ, 16GB RAM, GTX860M,246GB SSD, 1T HDD 7200rpm

(#319) eje válasza JHonnny (#315) üzenetére


eje
csendes tag

hmm... akkor valamit megint félreértettem...azt hittem el se kezdi feltölteni az órára a lapokat, mert nem kapcsolódik hozzá? Ezek szerint elkezdi feltölteni és utána leáll?

[ Szerkesztve ]

(#320) JHonnny válasza eje (#319) üzenetére


JHonnny
csendes tag

Ok :) megpróbálom melóhelyről valaki gépén, valahogy ahol van wifi. Köszi a bíztatást :)

[ Szerkesztve ]

dslr cinematographer, pro photographer, Asus G 551- I7 4710HQ, 16GB RAM, GTX860M,246GB SSD, 1T HDD 7200rpm

(#321) eje válasza JHonnny (#320) üzenetére


eje
csendes tag

Utolsó kérdés és utána feladom: hogy csinálod a feltöltést? File és Open project? Kiválasztod a letöltött órát és utána betölti, nem? Utána F9 vagy megnyomod a Run on device gombot, és elkezdi keresni a progi automatikusan az órát nem? És akkor ott megtalálja az órádat? Rá tudsz kattintani, és elkezdi feltölteni, vagy bedob egy ablakot? Vagy a feltöltés közben kapsz timeout-ot?

(#322) OmniaI900


OmniaI900
tag

Én most el is csesztem mert beadtam neki egy proxit ha megadom neki az email cimet meg a jelszót akkor egyből kilép
Vajon ezt hol kell vissza csinálni Í?,

(#323) JHonnny válasza eje (#321) üzenetére


JHonnny
csendes tag

Órához kapcsolódik, de mikor az kéri a certification-t, na ott kidob time out miatt, tehát el sem indul az órára a feltöltés. Szerintem be kell regisztrálni a samuhoz amit írtam feljebb.. Na melóhelyen megpróbálom, illetve egy havernál, hátha a hálózat miatt van, de úgy látom nem ez lesz a baj.

dslr cinematographer, pro photographer, Asus G 551- I7 4710HQ, 16GB RAM, GTX860M,246GB SSD, 1T HDD 7200rpm

(#324) JHonnny válasza OmniaI900 (#322) üzenetére


JHonnny
csendes tag

regisztráltál a samunál? Proxyt csak tiltsd le, sztem nem kell. Én is próbálgatom még...

dslr cinematographer, pro photographer, Asus G 551- I7 4710HQ, 16GB RAM, GTX860M,246GB SSD, 1T HDD 7200rpm

(#325) OmniaI900 válasza JHonnny (#324) üzenetére


OmniaI900
tag

Regisztraltam de nem mukszik a proxit hol kell tiltani ki kapcsolni?

(#326) JHonnny válasza OmniaI900 (#325) üzenetére


JHonnny
csendes tag

Ahol bekapcsoltad, internet hálózat beállítások, asszem,most nem vagyok gép előtt. Basszus, regisztráltál és mégsem megy?.... ez nem lehet igaz....ne adjuk fel , valahogy csak megy azoknak akik ezzel gyártják a skineket..

dslr cinematographer, pro photographer, Asus G 551- I7 4710HQ, 16GB RAM, GTX860M,246GB SSD, 1T HDD 7200rpm

(#327) iminet


iminet
tag

Mai óra gps/s health teszt eredménye nem túl biztató. Reggeli korinál, mivel választás nem sok van, futást állítottam be, a telón meg az endomondo indult (azon volt kori). A két progi eddig közel azonosat mutatott.
A végeredmény óra: 4,89 km teló: 16,74 km. :( Jól látszik hogy a gps adatok kiolvasási sűrűsége nem ugyanaz és ez egy 300 m-es pályán viszonylag gyorsabb mozgásnál jelentős hibát eredményez.

[ Szerkesztve ]

(#328) eje válasza JHonnny (#323) üzenetére


eje
csendes tag

A vicc az, hogy ma nekem is elkezdte csinálni... a feltöltésnél kiírt (elfelejtettem megjegyezni) egy hibaüzenetet, hogy valami certification hiba van, és kérte a Samsung ID-t és a jelszót... beírtam és ugyanúgy time out hibát dobott... F10-el behoztam az órán a build-et, és ott kéri az author certificate-hez megadott jelszót...beírtam és alul build gomb... utána F9-el simán ment a feltöltés megint... nézzétek meg

(#329) JHonnny válasza eje (#328) üzenetére


JHonnny
csendes tag

Milyen jelszót írsz be? Samsung Id-t? Vagy amit regisztráltál mint fejlesztő? Samus ID-m nekem is van, de azt nem fogadja el.

dslr cinematographer, pro photographer, Asus G 551- I7 4710HQ, 16GB RAM, GTX860M,246GB SSD, 1T HDD 7200rpm

(#330) Darko válasza iminet (#327) üzenetére


Darko
senior tag

Így van, a gps pontok mentése nem túl gyakori :( el lehet menteni .gpx formátumban, és pc-n megnézve elég szögletes az útvonal. Azt nem tudom hogy a mintavételi gyakoriságot állítja-e az edzés típusához. Pl. sétához nem kell olyan sűrűn gps pontokat mentegetni mint pl. kerékpározáshoz.

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

(#331) iminet válasza Darko (#330) üzenetére


iminet
tag

Jó ötlet. Holnap újabb próba kerékpárt állítok be. Bár nem bízom benne hogy ez segítene.
A telón az shealth progi közel hasonlót mér mint az endomondo, teszteltem már sokszor.

[ Szerkesztve ]

(#332) eje válasza JHonnny (#329) üzenetére


eje
csendes tag

Írtam, hogy a project fül alatt meg kell csinálni az author certificate-et... az oda megadott pass-t kell.. írja is: "password will also be required when you build"... megcsináltad már az author certificate-t? akkor van jelszavad hozzá...

(#333) JHonnny válasza eje (#332) üzenetére


JHonnny
csendes tag

nem még nem tudtam megcsinálni, meló van hétvégén 13 órázom vidáman :)

dslr cinematographer, pro photographer, Asus G 551- I7 4710HQ, 16GB RAM, GTX860M,246GB SSD, 1T HDD 7200rpm

(#334) vmack


vmack
tag

Szerintem ott a hiba, hogy kifelejtitek a Build lépést.
Ha a számlap szerkesztése után egyből a feltöltésre mentek akkor első hibaüzenet az hogy eszköz nincs regisztrálva, majd mikor megadod a fejlesztői adatokat jön a proxy hibaüzenet.

Viszont ha rendesen a lépéseket betartva a feltöltés előtt a Project fül alatt a Build ot választjátok aztán töltitek fel akkor felmegy.
Persze akkor ha van fejlesztői jelszavatok, ha nincs akkor lövésem sincs hogyan leet most csinálni, mert nekem is elszáll ha másikat akarnék csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#335) vmack


vmack
tag

Tessék, itt még egy adag számlap: https://plus.google.com/104704492398430829346

(#336) JHonnny válasza vmack (#334) üzenetére


JHonnny
csendes tag

Köszi, megcsinálom a certificationt és az általad leírt módon szerintem menni fog. :)
Azt nem is tudtam, hogy az Iphonnal is lehet az órán telefonálni, felvenni beszélni, stb.. tök jó :)

[ Szerkesztve ]

dslr cinematographer, pro photographer, Asus G 551- I7 4710HQ, 16GB RAM, GTX860M,246GB SSD, 1T HDD 7200rpm

(#337) JHonnny


JHonnny
csendes tag

Az aplication informationnál ide mit írtatok: Terms&Conditions URL
enélkül nem enged tovább a kérdőívvel......
Kitöltöttem amit tudtam, de ez mit takar?

Beírtam azt ami ott volt, elfogadta, elküldtem, egy hetet ír várakozásnak. Hát nem tudom, ez mire jó, csak fel akarom tölteni a skineket a saját órámra.... Kicsit bonyolult így.

[ Szerkesztve ]

dslr cinematographer, pro photographer, Asus G 551- I7 4710HQ, 16GB RAM, GTX860M,246GB SSD, 1T HDD 7200rpm

(#338) kozma1986


kozma1986
tag

Üdv!

Nektek mennyit merül 1 éjszaka alatt az óra? Mert nálam ez a 2. nap, hogy 7-8%-ot levesz...

(#339) Symbio válasza kozma1986 (#338) üzenetére


Symbio
senior tag

Kézen vagy letéve? Ne zavarj mód bekapcsolva vagy nem? Mindig óra?
Nálam: kézen van, ne zavarj mód bekapcsolva (nem éled fel kézmozdulatra, ami egy sötét szobában nagyon jó :D ), így egy kb 7 órás alvás után 2-3%-ot esik az akksi. Az alvásfigyelés miatt a pulzusmérés megy éjszaka is.

(#340) imrecs


imrecs
csendes tag

Sziasztok!
Már kérdeztem,de hátha azóta változott a helyzet:
Huawei Mate 8 vagy Mate 9-el használja valaki az órát,esetleg S2-őt?
Mik a tapasztalatok,értesítések,kapcsolódás,újra kapcsolódás terén?
Most váltok Mate 9-re 8-rol.Eddig Lg watch Urbane-t használtam,most órát is váltanék,megéri-e?
Esetleg valaki privátban,vagy telefonon keresztül ha pár szóban váltana pár szót ez ügyben,azt megköszönném,felhívnám!
Üdv,
I

(#341) kozma1986 válasza Symbio (#339) üzenetére


kozma1986
tag

Nincs kézen, nincs ne zavarj mód és nincs mindig óra sem. Újra indítottam, majd holnap reggel kiderül. De az első pár nap csak 2 vagy 3% ment le éjszaka.

(#342) ithomas válasza kozma1986 (#341) üzenetére


ithomas
őstag

Akkor valamelyik telepített alkalmazás / óralap okozza.
Nekem az a tapasztalatom, hogy egy szarul optimalizált / csilivili óralap akkor is jobban merít ha nem villan fel a képernyő.
Nálam idáig a legextrémebb merülést a sleep as andoid "mestermű" okozta, ami 1 éjszaka alatt 40-50%-ot merített az akksin.
Utána olvasva ez az általános a használata mellett....szóval fogtam felgyújtottam, és a dunába lőttem az egész alkalmazást ahogy van.

Real eyes realize real lies!

(#343) imrecs


imrecs
csendes tag

Sziasztok!
Újabb kérdés:messenger,illetve viber üzeneteket el lehet olvasni,és válaszolni rá,vagy csak értesítés van?
Még mindig keresek olyan gear s3 tulajt,akivel telón tudok pár kérdésemre választ kapni!
Szép napot!

(#344) Symbio válasza imrecs (#343) üzenetére


Symbio
senior tag

Meesenger üzenetre tudsz hangüzenetet küldeni, smlile-t és szöveget bepötyögni. Viber gondolom ugyanaz, azt nem használom.

(#345) imrecs válasza Symbio (#344) üzenetére


imrecs
csendes tag

Köszi az infót.Azért vagyok kíváncsi több mindenre,mert sehol egy "élő" példány,amit meglehet nézni,esetleg kipróbálni.
MM-ben voltam,de a DEMO készülék még csak össze se volt hajlandó kapcsolódni telefonnal,így nem egyszerű,lutrira meg 130k-t kiadni,azért meggondolandó

[ Szerkesztve ]

(#346) Symbio válasza imrecs (#345) üzenetére


Symbio
senior tag

Annyi videó van a YT-on, mindent kipróbálnak, bemutatnak, csak győzd végig nézni ;)
Az Árkádban az Örsön volt pénteken mindkettő típusból kirakva (Samsung márkaboltban)

(#347) vmack


vmack
tag

A telekomnál is van, menj be egy t-pontba

(#348) imrecs válasza Symbio (#346) üzenetére


imrecs
csendes tag

Nézem őket folyamatosan,de azért csak jobb élőben látni,mint a videókon.
Aki megvette,idáig meg van vele elégedve?Esetleg van valami komolyabb rossz tulajdonsága?
Mert egyre jobban tetszik,és a tartalék alcatel watch-om is haldoklik,sürgősen döntenem kell,hogy mit vegyek.
A másik kiszemeltem egy huawei watch,de android wear-es órám már volt,így az s3 fele húzok egyenlőre.

(#349) imrecs válasza vmack (#347) üzenetére


imrecs
csendes tag

Itt Kecskeméten(Telekom) voltam,S2 van kiállított példány,megmutatták az S3 classicot,az be se kapcsolt,a Frontier legalább bekapcsolt,de azt meg a párosításnál nem lehetett tovább vinni :(

[ Szerkesztve ]

(#350) iminet válasza Darko (#330) üzenetére


iminet
tag

A mai teszt kerékpározás beállítással sokkal jobb lett. Kb ugyanazt mérte mint az endomondo.
Még jövő héten próbálkozom egy teszt nem tesz alapon.
Aztán pilátesszel is megnézem milyen útvonalat rögzít :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.