Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:11

LOGOUT.hu

Samsung Gear S3 és Gear S3 Frontier Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1552) ferenck


ferenck
senior tag

Sziasztok. Nálam a frissítés óta az eddig kifogástalanul működő számlap már nem működik, csak egy fekete képernyő fogad. Más számlapokkal nincs gond. Más is tapasztalt ilyet? Megtenné valaki, hogy kipróbálja ezt, addig nem panaszkodok a fejlesztőnél: Mr.Time Metallic Blue. Telefonról nyisd meg a linket és akkor betölti a Galaxy Appsban. Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#1553) N.otorious válasza ferenck (#1552) üzenetére


N.otorious
senior tag

fizetős

tudatlanság, ellenőrzés hiánya, figyelmetlenség ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#1554) ferenck válasza N.otorious (#1553) üzenetére


ferenck
senior tag

Kösz, nálam ez nem látszott, biztos azért mert már megvettem valamikor. Akkor még kipróbálok egy gyári visszaállítást, hátha segít.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#1555) nortsen válasza Rem-X (#1550) üzenetére


nortsen
aktív tag

Nem, én is tapasztaltam tegnap. Bár szerintem egy óra restart segít, mert néha működött, néha nem.

Ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani

(#1556) Roland861010


Roland861010
addikt

Valaki tud nekem abban segíteni ,hogy miért nem szálmólja egész nap a lépést az óra csak akkor ha bekapcsolom a healt alkalmazást meg abban a sportoljunk funkciót !

(#1557) fm! válasza prolad (#1536) üzenetére


fm!
tag

Mi4-el nekem még trükköznöm kellett az lőző verziókkal, de már azt írják, hogy az új verziók simán mennek Xiaomi-val. Nekem is simán ment a frissítés, nem volt gond.
Brutál jó lett az óra az új rendszerrel, pl. az S Health:
- már az edzés indításakor megkeresi a GPS jelet és ezt jelzi is (a régivel elkezdtem futni, aztán vagy talált jelet menet közben vagy nem)
- ugyanez igaz a pulzus mérésre, rögtön kezdi és jelzi is
- végre egyéni kijelzések is beállíthatóak edzés közben
- viszont nagy hiányosság még nekem, hogy az iramdiktáló nem szabható testre
A GPS pontosságot még nem tudtam tesztelni, de holnap futok egyet telefon nélkül, nagyon kíváncsi vagyok...

(#1558) fm! válasza mézespálinka (#1545) üzenetére


fm!
tag

A Viberről tudok nyilatkozni, ott az előző rendszerrel a legutolsó üzenet látszódott és ha már két üzenet volt, akkor nem is lehetett rá válaszolni. Az újban marha jól kigyűjti azokat az üzeneteket, amiket még nem láttam és lehet(ne) rá válaszolni is simán. Persze a tököm szenved a lapát kezemmel... :)
Az e-mail is sokkal jobb (Aquamail Pro-val nyomom), profin olvasható, törölhető, akár válaszolható is.

(#1559) SharpSA válasza fm! (#1558) üzenetére


SharpSA
veterán

Na ez tök jó, a Viberrel nekem is ez volt a bajom. Legközelebb megnézem az órán. Egyébként könnyű írni az órán is T9-cel.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1560) mézespálinka


mézespálinka
senior tag

Köszi mindenkinek!

Ma este ismét a youtube-on töltöttem egy kis időt, meg redditen. háát nincs fix döntésem :D
Lehet black friday-re bízom, hátha.
Viszont notification-okról nem talátam se képet se videót. Esetleg nektek nincs? :/ vagy egy fotót nem tudna dobni valaki milyen élesben? :/

(#1561) nortsen válasza mézespálinka (#1560) üzenetére


nortsen
aktív tag

Javaslom ugorj le a Media Markt-ba, lesd meg, bár értesítéseket nem tudom hogyan varázsolsz rá, és a szoftver sem biztos, hogy friss lesz.

Ennyit tudok mutatni:
Ez pl egy gmail értesítés, amit magamnak feladott levéllel generáltam (és még van 3 másik levél, amit lent a számon keresztül hívhatsz elő):

Erre az értesítése pl válaszolni tudsz, vagy archiválni, de értesítésenként változik, mit lehet vele csinálni.
A háttérkép pl a google fiókom háttérképe, amit a faladóból ezek szerint kitalál.

[ Szerkesztve ]

Ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani

(#1562) nortsen válasza nortsen (#1561) üzenetére


nortsen
aktív tag

Kb. ennyit lehet vele csinálni, de inkább nézd meg személyesen. :)
Vagy vedd meg, aztán ha nem teszik, vidd vissza.

[ Szerkesztve ]

Ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani

(#1563) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Egész jó az új szoftver, kicsit gyorsabb lett az óra. :)

Tegnap még nem volt sárga pötty az e-mail-es értesítéskor, most már van.

Tudnátok ajánlani valami modernebb, analóg óraszámlapot? Lehetőség szerint ingyenest.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#1565) hackeeeee válasza #45553408 (#1564) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Néztem a fizetősök között is, az a 4-500 Ft mondjuk nem annyira vész. Akár még az is jöhet.

Véleményem szubjektív...

(#1566) hackeeeee válasza #45553408 (#1564) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jeweler adrenaline 4 témát néztem fizetősben.

Véleményem szubjektív...

(#1568) hackeeeee válasza #45553408 (#1567) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Wow tényleg. :) Ezt kipróbálom, hogy használom így, nagyon jó.

Megvettem, kipróbálom.

Véleményem szubjektív...

(#1569) mézespálinka válasza nortsen (#1561) üzenetére


mézespálinka
senior tag

Köszi!!

És ilyenkor ha a 3-asra kattintasz akkor előjön a többi? ki lehet őket választani? ha igen és kiválasztasz egyet választ írni lehet? - amúgy nem tudom hogy menynrie hazsnálnám a válaszírást órán, csak kérdem :D -

(#1570) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Az AOD mennyire eszi az akkut?

Véleményem szubjektív...

(#1571) madkiller


madkiller
őstag

Végre nekem is tölt lefele a 3.0 :)

(#1572) kozma1986 válasza madkiller (#1571) üzenetére


kozma1986
tag

Üdv!

Nálam a frissítés után, ha az óra menüjében vagyok, akkor nem tudok már úgy eggyel vissza lépni, hogy az ujjamat felülről lefelé húzom, most erre más jön be (ahol lehet állítani hogy ne jelezzen, repülő üzemmód, stb.). Ezt vissza lehet valahol állítani?

(#1573) Mikulásbá válasza hackeeeee (#1570) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

(#1575) hackeeeee válasza Mikulásbá (#1573) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Háát, ez kérdéses, számomra, hogy legjobb. Meglátjuk milyen ez a Jeweler.

kozma1986: Nekem fel sem tűnt, hogy eddig volt ilyen, mert az "alsó" gombot megnyomva alapból kilépett, vagy a felsővel egyel visszább.

Véleményem szubjektív...

(#1576) Mikulásbá válasza hackeeeee (#1575) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Persze,ez szubjektív.Nekem az egyik megtetszett,le is szedtem.

(#1577) hackeeeee válasza Mikulásbá (#1576) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Őszintén szólva ezeknél Nekem jobban bejönnek a gyári lapok. :) De tényleg nem vagyunk egyformák.

Véleményem szubjektív...

(#1578) rep3at válasza hackeeeee (#1577) üzenetére


rep3at
őstag

Nekem is, pl. a számomra leghasznosabb Dashboardot használom szinte mindig..

Forward thinking. كرر

(#1579) Mikulásbá válasza hackeeeee (#1577) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Nekem a digitálisok-vagy a vegyesek-tetszenek és a munkám miatt,ahol sokszor kell időpontot rögzíteni,ezek a legjobbak.

(#1580) Rem-X válasza #45553408 (#1551) üzenetére


Rem-X
senior tag

Most úgy tűnik hog a Watchmaker nem engedi az always ont... a gyári lapokkal ébren marad szépen.

Try again, fail again, fail better!

(#1582) nortsen válasza mézespálinka (#1569) üzenetére


nortsen
aktív tag

Igen lehet írni választ mindegyik értesítésre.

De pl nekem az egyik fájdalmam pl, hogy kezdeményezni pl Hangouts üzenetet nem tudsz, mivel erre nincs Hangouts alkalmazás. De pl ha azon írnak nekem, az értesítés miatt lehet rá válaszolni.
Ez pl nem igaz a levelekre és sms-ekre, mert van neki appja hozzá, bár ahogy észrevettem, csak akkor működik, ha a samsung levelezője, sms kezelője van a telefonodon is.

Ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani

(#1583) nortsen válasza kozma1986 (#1572) üzenetére


nortsen
aktív tag

Nem láttam erre lehetőséget, de mondjuk nem is tudtam, hogy a régi FW-vel tudott ilyet.
Miért nem a felső gombot használod erre?

Ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani

(#1584) bok92


bok92
addikt

Sziasztok! Tervezek venni egy Classic órát, viszont lenne 1-2 kérdésem ezzel kapcsolatban. Az AOD mennyit fogyaszt? A másik pedig, hogy a Classic bőrszíjjal mennyire használható sporthoz? Nem úszásra használnám, viszont érdekelne, hogy az izzadást hogyan kezeli a szíj ilyenkor? :)

(#1585) hackeeeee válasza bok92 (#1584) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Brekk. :)

Én Frontier-t használok napi szinten, bringázok napi szinten, szépen bírja. :) De ugye a bőrszíj más.

AoD-t most állítottam be, így erről Nekem még nincs tapasztalatom. Ugye levéve lekapcsolja az AoD-t, így akkor nem merül. Erről a hét végére lesz tapasztalatom.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#1586) bok92 válasza hackeeeee (#1585) üzenetére


bok92
addikt

wow, jó lett az avatárod! :D :))

Igen, a bőrszíj itt a nagy kérdés... Mert a Classic jobban tetszik, viszont a Frontier napról napra szimpatikusabb, szóval még a végén lehet az lesz. :DDD Kíváncsian várom az AOD tapasztalatokat! :)

(#1587) hackeeeee válasza bok92 (#1586) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ugye így más elven működik a kijelző, ami számomra "fura", na meg most rájöttem h ez az óralap nem tartja meg a beállításaimat, vagyis ha kikapcsolom az órát és vissza akkor újra kell állítgatnom.

Véleményem szubjektív...

(#1588) hackeeeee válasza hackeeeee (#1587) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Megvettem még ezt az óralapot (fórumtárs képe), ebben kicsit más az AoD. Ez kicsit jobban tetszik.

Véleményem szubjektív...

(#1589) madkiller válasza bok92 (#1586) üzenetére


madkiller
őstag

Gyakorlatilag barmilyen 22mm-es szabvány óraszíjat rá tudsz tenni.

(#1590) SharpSA válasza hackeeeee (#1588) üzenetére


SharpSA
veterán

Én is ezt szoktam használni és az alkotójának egy másik analóg változatát. Jól összerakott számlap szerintem.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1591) thebear007 válasza #45553408 (#1581) üzenetére


thebear007
aktív tag

Kell neked hűtlenkedni:)

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#1592) Mikulásbá


Mikulásbá
nagyúr

Én acélszíjat vettem a Frontierhez,3000-ért.

(#1593) hackeeeee válasza SharpSA (#1590) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jah nem rossz, 1 dolog zavar, h mondjuk a 12h-s órát nem lehet levenni róla, az nem kellene. :)

Véleményem szubjektív...

(#1594) SharpSA válasza hackeeeee (#1593) üzenetére


SharpSA
veterán

Mármint hogy csak analóg óra legyen rajta?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1595) hackeeeee válasza SharpSA (#1594) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Mert ugye 2 digitális óra van rajta, egy 12-es, és egy 24-es, egymás alatt, és a 12-es nem kéne.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#1596) SharpSA válasza hackeeeee (#1595) üzenetére


SharpSA
veterán

Ja persze, mert nem azt vetted meg, amelyiken a dátum az alsó. Nekem ez van meg. Na és persze a 24 órás.

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1597) hackeeeee válasza SharpSA (#1596) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Akkor az melyik? Mert cipher chrono black-ből csak ez van.

Jaa, megvan, a 835 Ft-os.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#1598) rep3at


rep3at
őstag

Azt nem tudjátok hogy ha hívás közben vagyok és kikapcsol a kijelző (visszaugrik az óralapra), utána hogy lehet a hívásképernyőhöz visszatérni?

Forward thinking. كرر

(#1599) SharpSA válasza hackeeeee (#1597) üzenetére


SharpSA
veterán

Azaz :)

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1600) fm!


fm!
tag

Tegnap kipróbáltam a beépített GPS-t, futottam telefon nélkül, csak az órával 12 km-t. Meglepően jó lett az eredmény! A telefon ugyanezen az útvonal 12,13 km-t mért, az óra pedig 12,21 km-t. Ez bőven belefér, a frissítés előtt 11 km-t mért ugyanerre az útvonalra. Ami nem az igazi: az aktuális sebesség meghatározása. Iramdiktálóval futottam, és sokszor hiába futottam 10-11 km/h-val, a 6,5 km-/h-s etap-nál is állandóan csesztetett, hogy menjek már gyorsabban. Mondjuk motivációnak nem rossz... :)
A pulzusmérésnek egyáltalán nem hiszek, szinte végig 190-200 közötti értékeket mutatott. Sajnos nem tudom mivel összehasonlítani, de kétlem, hogy ennyire magas lenne vagy ha igen, akkor gáz van. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.