Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:11

LOGOUT.hu

Samsung Gear S3 és Gear S3 Frontier Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#602) hackeeeee válasza aggleány (#600) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Messenger-rel próbálgattam egy ideig, az működött folyamatosan.

Véleményem szubjektív...

(#603) Hanfi


Hanfi
csendes tag

Sziasztok egy olyan kérdésem lenne hogy Iphon IOS 10 el használja e valaki? És ha igen mik a tapasztalatok? Érdemes megvenni vagy csak nyüg az egész? Gondolok itt az appok használatára. Amire szeretném használni hogy az üzeneteket azonnal meglássam és tudjak rájuk rögtön válaszolni, (diktálásal). Válaszotokat elöre is köszönöm!

https://www.flickr.com/photos/andraskovacs1987/

(#604) Darko válasza Hanfi (#603) üzenetére


Darko
senior tag

Magyarul diktálva nem fogsz tudni válaszolni, angolul minden további nélkül működik. :(

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

(#605) jacis válasza Hanfi (#603) üzenetére


jacis
nagyúr

katt

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#606) Hanfi válasza jacis (#605) üzenetére


Hanfi
csendes tag

Köszi szépen a válaszokat! Látom sok a hátránya sajnos. Pedig nagyon jol néz ki.

https://www.flickr.com/photos/andraskovacs1987/

(#607) Darko válasza jacis (#605) üzenetére


Darko
senior tag

Na igen IOS-el még angolul sem :(

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

(#608) aggleány válasza hackeeeee (#602) üzenetére


aggleány
addikt

Megijedt, most nekem is megy simán. :DDD

(#609) hackeeeee válasza aggleány (#608) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hehehe. :)

Simán lehet, hogy a fb kliens rakoncátlankodik.

Véleményem szubjektív...

(#610) aggleány válasza hackeeeee (#609) üzenetére


aggleány
addikt

Jaja, akár az is lehetséges. :DDD

(#611) hackeeeee válasza aggleány (#610) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nem lepne meg, mert az minden, csak nem jó. :DDD

Véleményem szubjektív...

(#614) anonymus89


anonymus89
addikt

Sziasztok!

Sikerült jó áron beújítanom (egy fószer leadta telekomos vásárlás volt, garjegyet megkaptam) egy Frontierre kérdésem be kell-e regisztrálnom az órát a samsung oldalán?

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#615) Ateszpapa válasza anonymus89 (#614) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Érdemes regisztrálni.

(#616) anonymus89 válasza Ateszpapa (#615) üzenetére


anonymus89
addikt

Köszönöm! :R

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#617) kozma1986


kozma1986
tag

Üdv Uraim!

Valaki már kipróbálta, hogy mennyire vízálló az óra? Mert az enyém kicsit poros...

(#618) anonymus89


anonymus89
addikt

Üvegfóliát rendelt már valaki esetleg rá?

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#619) vmack válasza anonymus89 (#618) üzenetére


vmack
tag

én rendeltem, de mivel kisebb mint a számlap (alig 1 mm-el) de így ronda lenne, arról nem is beszélve, hogy a kosz szépen megülne ott. valamelyik fiókom mélyére elrejtettem :D

(#620) anonymus89 válasza vmack (#619) üzenetére


anonymus89
addikt

Na ez nem jó hír, megkérdezhetem honnan rendelted?

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#621) Darko válasza kozma1986 (#617) üzenetére


Darko
senior tag

Vizálló teljesen, nyugodtan leöblítheted!

anonymus89:

Nekem van rajta üvegfólia, és egy picit - lehet hogy 1mm-rel - kisebb, a szélein 0,5mm jelent, nem szembetűnő. Először én is aggódtam hogy csúnya lesz, de szerintem k.jó. Mondjuk szerintem nem annyira érzékeny az üveg, ellenállóbb minta a mobilképernyők többsége. Frontiernél inkább a lünetta a szűk keresztmetszet, na az kevésbé bírja a megpróbáltatásokat. A kosz nem ül meg, és szerintem minden üvegfólia kisebb méretű.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

(#622) Colani válasza kozma1986 (#617) üzenetére


Colani
tag

én is napi szinten (vagy heti 😁😁) zuhanyzom benne... bírja 😉

(#623) kozma1986 válasza Colani (#622) üzenetére


kozma1986
tag

Na akkor én is víz alá teszem, köszönöm! :R

(#624) anonymus89 válasza Darko (#621) üzenetére


anonymus89
addikt

Fő a biztonság én mindenképpen tennék rá valamilyen fóliát csak kérdés honnan?
Neked honnan sikerült megvenni?

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#625) Darko válasza anonymus89 (#624) üzenetére


Darko
senior tag

Kéz alól vettem itthon, de kínából jött.

Viszont erről azt rebesgetik hogy passzos méret.

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

(#626) otoaak


otoaak
tag

Gondolkodom egy ilyen óra beszerzésén és érdeklődnék attól akinek van tapasztalata, hogy elsősorban nagymotoron használva a gps mennyire használható? Telefon nálam van tehát nem az önálló működés az érdekes hanem az, hogy a navigálás mennyire követhető.

SG Note Pro P900

(#627) Symbio válasza otoaak (#626) üzenetére


Symbio
senior tag

Bár nem motorozom, de nehezen tudom elképzelni, hogy motorozás közben, kesztyűben kabátban hogyan lehet navigációra használni az órát :F

(#628) vmack válasza anonymus89 (#624) üzenetére


vmack
tag

Az enyém innen:

http://www.ebay.com/itm/3-Pack-HD-Clear-Screen-Cover-Guards-Protectors-For-Samsung-Gear-S3-Frontier-/302187130776?hash=item465bc1af98:g:p0MAAOSwImRYNFIw

(#629) anonymus89 válasza vmack (#628) üzenetére


anonymus89
addikt

Köszönöm!

Más:
- valahogy megoldható, hogy a különböző alkalmazások értesítéseire akár válaszolni lehessen ne csak a telefonon nyissa meg?

- Ingyenes app amivel ertesítési hangot lehet átmasolni majd azt beállítani

magasságmérőt kalibrálni kell mert pontatlanul mér

Ha bejövök a házba még najd egy percig tovább méri a lépéseket pedig az órát már levettem.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#630) KillerMike


KillerMike
újonc

Sziasztok. Vásároltam egy Samsung Gear S3 classic okos órát - csak feltehetően hülye vagyok hozzá. :F Szeretném az órát aljas mód felhasználni olyan vizsgákon, ahol a tanár is meglehetősen aljas módon áll a számonkéréshez. Összegezvén...szeretnék az órára valamiféle pdf, doc, és ppt olvasót telepíteni. Ha jól tudom az órának a tárhelye 4,0 GB. Valami olyan megoldás érdekelne, ahol az óra a telefonról képes olvasni a fileokat.

Már próbálkoztam az:
- Appfour Documents for Android Wear pdf readerével.
- Google Inc. Google PDF Viewerével.
- Marcel Dopita PDF Reader for Android Wearével.

Ezekkel én sajnos nem boldogultam....az is lehetséges, hogy én rontottam el valamit...

Kérlek benneteket, ha jártasabbak vagytok a wear appok területén, szíveskedjetek segíteni.

Lehet, hogy egy kicsit off topic, de úgy gondoltam ide passzol ez a téma legjobban.

Előre is köszönöm a segítségetek!

Ui.: bármilyen megoldás érdekel, hogyha ez óra erre nem képes, akkor más ajánlatokat is szívesen várok. :)

(#631) Darko válasza KillerMike (#630) üzenetére


Darko
senior tag

Próbáld ezt: [link]
Telefonon nyisd meg, onnan működik a link. Amúgy meg ne android wear verziót keress.

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

(#632) KillerMike válasza Darko (#631) üzenetére


KillerMike
újonc

Szia. Köszönöm a válaszod. Ezt is próbáltam már, ez működik az órán, viszont nem lát semmit. A mappákban, amiket az órán meg tudok nyitni vele, nincs egy file sem, a telefont nem érzékeli. Valahogy fel kellene töltenem a pdf fileokat az órára? Vagy látnia kellene azokat a fileokat, amik a telefonon vannak?

Az órát nem tudom, hogy lehetne a PC-hez csatlakoztatni, mivel nincs rajta USB csatlakozó (vagy csak szintén béna vagyok és nem találtam meg, de kábelt sem adtak hozzá csak töltőt), a töltése is egy dokkolón keresztül valósul meg.

Köszi szépen előre is a további segítséget.

(#633) concrete86


concrete86
aktív tag

Helló.

Magyarországon szerintetek hol lehet kapni hajlított végű óraszíjakat a kis okosunkhoz? Nem tudom, a mi nyelvünkön mi a szakmai megnevezés, angolul "curved end". :)

(#634) Colani válasza concrete86 (#633) üzenetére


Colani
tag

passzolom a kérdést... én rakerestem amazonon és nagyon pofás így hogy a vége az óra ívéhez igazodik. köszi 😉

(#635) otoaak válasza Symbio (#627) üzenetére


otoaak
tag

Cruiseren nem feltétlen van rajtam kabát/kesztyű de alapvetően a kesztyű nem olyan vastag rá tudom venni az órát. Valaki írta, hogy rezéssel jelez mikor kanyarodni kell, elvileg ha ez rázkódás közben is érezhető már az is elég lehet és csak az esetleges pontosítás végett pillantassz az órára. De nem tudom én se ezért kérdeztem. :)

SG Note Pro P900

(#637) concrete86 válasza blt.62 (#636) üzenetére


concrete86
aktív tag

Ha normális árat kínálsz, akkor van.:)

(#638) blt.62 válasza concrete86 (#637) üzenetére


blt.62
őstag

Beszéljünk privátban. Írj egy árat és pár dolgot az óráról.

MegtorloXp

(#639) zsoleer


zsoleer
senior tag

Sziasztok

Egy ilyen órát akarok venni, a következő lenne a kérdésem, mennyire bírja a strapát? Víz esetleg ütődés aktiv életmodhoz ajánlott?

(#640) concrete86 válasza zsoleer (#639) üzenetére


concrete86
aktív tag

Bírni bírja, de ha nem akarod elcsúfítani, vegyél rá fóliát. Láttam már olyan szettet is, ami szinte az óra egész testére kiterjedő védelmet nyújt.

(#641) blt.62


blt.62
őstag

Az időt digitális módban is tudja mutatni. Mert szép ez a hagyományos órajelzés de engem zavar hogy a piros másodperc mutató állandóan 12 óránál áll.

A Telenornál kapható ez az óra?

[ Szerkesztve ]

MegtorloXp

(#642) Memmaao válasza blt.62 (#641) üzenetére


Memmaao
addikt

Nem értem, hogy ez most kérdés-e? Nagyjából olyan számlapot állítasz be, amilyet csak akarsz. Én pl. csináltam sajátot a watchmaker premiummal. Amelyik 12 óránál áll, az szerintem a chronograph számlap. Minden analóg chronograph óránál így van ez, a stopper mutató mindig 12 óránál áll, ha nem mérsz vele és a mp. mutató általában külön kis körön van (ezen a számlapon pl. 9 óránál). Az én számlapom ilyen, itt a másodperc mutató folyamatosan megy körbe, mint egy automata óra.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#643) Yager01 válasza Memmaao (#642) üzenetére


Yager01
senior tag

A watchmaker programot felraktam a telefonom a illetve az órára is. Érdekes módon az órán semmi jele hogy bármi is felment volna rá. Semmi indító ikon... a telefonon ha kiválasztok egy számlapot es át akarom küldeni akkor ne történik semmi. Mit csinálok rosszul ?

(#644) vmack


vmack
tag

pont az az egyik varázsa, hogy olyan számlapot teszel rá (vagy csinálsz) amilyet csak szeretnél.
így aztán tényleg lehet olyan órád mint amilyen senki másnak.

már csak az akku töltöttséget kellene valami jobban látható formában kiraknom rá. (valami külső gyűrűt gondoltam ki, de mostanában se időm nincs se ötletem, hogyan kivitelezzem :D )

(#645) jacis válasza vmack (#644) üzenetére


jacis
nagyúr

Frankó lehet ez a progi. Kipróbálom ha egyszer lesz egy ilyen órám végre 😊

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#646) Memmaao válasza Yager01 (#643) üzenetére


Memmaao
addikt

Akkor az órán valamit rosszul csináltál, elvileg ha a gear appon belül telepíted, akkor az órán a számlapok közül választható lesz. Ezután a watchmaker appon belül ki kell választanod, hogy gear s3 órád van. Aztán amit beállítasz az appban, az jelenik meg az órán.

My name is Bond, James... Dean.

(#647) Yager01 válasza Memmaao (#646) üzenetére


Yager01
senior tag

Így már megvan köszönöm. Külön appot kerestem nem számlapot. Az utcai üzemmódot hol lehet kikapcsolni ?? Nem engedi maxra rakni a fényerőt

(#648) Symbio válasza Yager01 (#647) üzenetére


Symbio
senior tag

Az utcai mód maxra tolja a fényerőt és nem engedi levenni. Mint ahogy a sötét mód, ami pint az ellenkezője, nem engedi feltolni a kijelző fényerejét.

(#649) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Nektek a "tekerőn" a festés hogy bírja?

Én ugye napi szinten használom az órát, igaz egy-két húzást kapott már, néha koccant a liftajtón is, de látszik rajta, hogy megkopott rajta a festés.

De, mivel használva van, nem is tudok rá vigyázni mint a hímes tojásra.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#650) Symbio válasza hackeeeee (#649) üzenetére


Symbio
senior tag

Nekem Classic van, nem kopik :K :C ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.