Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:11

LOGOUT.hu

Samsung Gear S3 és Gear S3 Frontier Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) vmack válasza mati12 (#176) üzenetére


vmack
tag

Darko , mati12 köszi!
naná, hogy kikapcsoltam a hely mentését, mert teremben edzésnél használom és marhaságokat rajzolt a térképre :) Jó lenne ha össze lehetne hozni szabadon egy olyan edzést ahol folyamatos pulzusmérés van grafikonnal, és meg leet adni, hogy még mi az amit esetleg megjegyezzen az edzésről, ja és persze mindezt kiexportálni a végén :D

(#202) Darko válasza ithomas (#199) üzenetére


Darko
senior tag

Én is "szobakerékpározok" állandóan. :)

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

(#203) RaveForce válasza ithomas (#183) üzenetére


RaveForce
veterán

Te edzotetemben akarod magad kontrollarni, merni, egyaltalan ezzel a cuccal kezeden edzeni?! Nincs tobb kerdesem...

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#204) HUTCHDB válasza RaveForce (#203) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Ez az óra szerinted mire való?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#205) ithomas válasza RaveForce (#203) üzenetére


ithomas
őstag

Miért mi bajod van ezzel?
Nyilván poénból gyártanak speciálisan edzőtermi gyakorlatokhoz trackereket, mert nincs rá igény meg amúgy is mindenki hülye.
[link]
[link]

Meg poénból vannak a gearben is kitörés,guggolás,hasprés meg evezőgép funkciók, mert a Samsung is hülye.
Na...nekem sincs több kérdésem. :W :C

Real eyes realize real lies!

(#206) JHonnny válasza Zitta (#164) üzenetére


JHonnny
csendes tag

Szia, írtam PÜ-t. Nézd meg kérlek, érdekelne engem is a lehetőség :) Köszi

dslr cinematographer, pro photographer, Asus G 551- I7 4710HQ, 16GB RAM, GTX860M,246GB SSD, 1T HDD 7200rpm

(#207) JHonnny


JHonnny
csendes tag

Estleg tudja valaki, hogyha samsungos telóval letöltök watch face-eket majd párosítom IPhonnal, akkor megtartja e vagy törli őket? MIvel iphonnal használnám, de igen szegényes a felhozatal jelenleg. Erről nem láttam sehol infókat. Örülnék, ha valaki tudna segíteni ebben :) Köszi előre is

dslr cinematographer, pro photographer, Asus G 551- I7 4710HQ, 16GB RAM, GTX860M,246GB SSD, 1T HDD 7200rpm

(#208) kozma1986


kozma1986
tag

Üdv!

Ma megjött az óra, nagyon tetszik. Viszont amikor feltettem a telóra a gear app alkalmazást, akkor a párosításnál az elején kiírt olyasmit, hogy az akkut jobban meríti valami, én meg az okéra nyomtam. Lehet ezt valahogy visszacsinálni?

(#209) vmack válasza JHonnny (#207) üzenetére


vmack
tag

tölts le innen: http://www.watchfaces.be/
tedd fel őket a watch desingerrel pc ről, és kész. ráadásul úgy szabod személyre ahogy akarod őket.
az elején is is töltöttem le számlapot, volt amiket pénzért meg is vettem, de egyik sem tetszik annyira mint amit magamnak csináltam.

(#210) Symbio válasza kozma1986 (#208) üzenetére


Symbio
senior tag

Az óra folyamatos megjelenítés lehetett.
Ki tudod kapcsolni a Beállítások - Stílus - Mindig van óra ki

(#211) OmniaI900


OmniaI900
tag

szasztok

Innen vásárolt esetleg valaki?, Megbizhatóak??
üdv

(#212) Horovic


Horovic
aktív tag

Sziasztok!
Én is beszereztem egy frontier pèldànyt. Nagyon elégedett vagyok vele. Az klassz, hogy monitorozza a napi mozgàsomat, de azt ki lehet-e kapcsolni, hogy éresítèst küldjön hogy ideje mozogni, meg hogy nyújtsak?

[ Szerkesztve ]

(#213) ithomas válasza Horovic (#212) üzenetére


ithomas
őstag

S health Beállítások Mozgási jelzések Tetlensegi idő kikapcs

Real eyes realize real lies!

(#214) kchris78 válasza eje (#197) üzenetére


kchris78
veterán

errol ha van 1 kis idod irnal? mi a konkret tapasztalat iPhone-al.. Szerintem vagyunk egy paran akik hasonlo cipoben jarnak, es cserelne / beszerezne egy Gear-t.

(#215) Horovic válasza ithomas (#213) üzenetére


Horovic
aktív tag

Köszönöm szépen!

(#216) JHonnny válasza vmack (#209) üzenetére


JHonnny
csendes tag

Köszi a tippet :)

dslr cinematographer, pro photographer, Asus G 551- I7 4710HQ, 16GB RAM, GTX860M,246GB SSD, 1T HDD 7200rpm

(#217) JHonnny


JHonnny
csendes tag

Tudtok esetleg ajánlani boltot,ahol érdemes venni illetve meg lehet nézni tapogatni e becses terméket? :)

dslr cinematographer, pro photographer, Asus G 551- I7 4710HQ, 16GB RAM, GTX860M,246GB SSD, 1T HDD 7200rpm

(#218) Mifi58


Mifi58
csendes tag

Tudnátok segíteni, hogyan tudom letesztelni a belső GPS működését.
A HERE WeGo is csak a telefon GPS-t látja. Minden működik,már csak ezt szeretném látni,
hogy rendben van. Örülnék, ha valaki tudna segíteni ebben. Köszi előre is.

(#219) imrecs


imrecs
csendes tag

Sziasztok!
Huawei Mate 8 vagy Mate 9-el használja valaki az órát,esetleg S2-őt?
Mik a tapasztalatok,értesítések,kapcsolódás,újra kapcsolódás terén?
Most váltok Mate 9-re 8-rol.Eddig Lg watch Urbane-t használtam,most órát is váltanék,megéri-e?
Üdv,
I

(#220) Zitta válasza imrecs (#219) üzenetére


Zitta
őstag

Szerintem ahhoz a telefonhoz Huawei Watch illik. :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#221) Geri1985


Geri1985
tag

Sziasztok! Meg tudja nekem mondani valaki, a leiras szerint az ora kepes felismerni es automatikusan csatlakozni azon wifi halozatokra, amiket a telefon is ismer. Ami nem vilagos szamomra az az, hogy a telefonnak a kozelben kell lennie vagy anelkul is kepes e erre?

(#222) Symbio válasza Geri1985 (#221) üzenetére


Symbio
senior tag

Gondolom igen, ugyanis Automatikus csatlakozás esetén pont akkor csatlakozik wi-fi hálózatra, amikor nincs BT kapcsolat az óra és a telefon között. De wi-fi-n nincs teljes adat kapcsolat (pl nincs hívás fogadás)

(#223) Horovic


Horovic
aktív tag

Sziasztok!
Futáshoz milyen progit használtok? Endomondot kerestem a Samsung gear-en de nem találtam meg. Az s-health nem tetszik mert nem méri az 1000-es részidőket . Vikinek van vmi ötlete?

(#224) Ferell84


Ferell84
tag

Sziasztok!
Elgondolkodtam egy Frontier beszerzésén de még nem sikerült élőben megcsodálnom és kicsit bizonytalan vagyok a mérete miatt. A csuklom nem a legvastagabb (18cm átmérö) Esetleg tudnátok segíteni hogy akinek van kb hánycentis a csuklója és hogy áll az óra? Persze vásárlást személyesen tervezem és mindenképp látnám akkor az órát de ha már tudnám előre hogy hatalmas lenne a csuklómra és hulyén állna nem tennék meg akkora utat érte inkább abban az esetben lemondok róla.

(#225) guriga1234 válasza Ferell84 (#224) üzenetére


guriga1234
addikt

18 centi átmérőjű csuklód van? Az nem lehet semmi! Olyan óraszíj nincs is, ami körbeérne egy ilyen csuklót.
Szerintem te a kerületére gondolhattál (nem ártana szabatosan fogalmazni, meg alapfogalmakkal tisztában lenni).

[ Szerkesztve ]

(#226) kozma1986


kozma1986
tag

Geri1985:
A telefon wifi kapcsolatait szinkronizálja az óra, de csatlakozni akkor tudsz, ha a telefon menüjében belépsz a beállításokba, és ott az adott wifi kapcsolatnál beírod az óráról a wifi jelszót.

Ferell84:
Nyugodtan megveheted.

(#227) kozma1986


kozma1986
tag

Számla érdekelne, akinek esetleg megvan, az megmondaná, hogy mi a neve:

https://mobilarena.hu/teszt/samsung_gear_s3_harmadik_felvonas_masodik_kor/bevezeto_tartozekok.html

itt az kellene, amikor a töltőbölcsőben van..

(#228) mati12 válasza Mifi58 (#218) üzenetére


mati12
senior tag

Valaki már írta itt az oldalon,hogy a Here egyenlőre nem támogatja a Gear S3 saját gps-ét. Amit azért remélhetőleg hamarosan orvosolnak.

(#229) Darko válasza kozma1986 (#226) üzenetére


Darko
senior tag

Nem teljesen világos mit akarsz mondani. Nekem az óra alapból automatikusan csatlakozik azokhoz a wifi hálózatokhoz, amik be vannak állítva a telefonban is.

(#221) Geri1985: A telefon akár otthon is maradhat ( és csatlakozik az otthoni wifihez), az óra meg a munkahelyi wifihez akár, akkor is képesek egymáshoz csatlakozni, ha van beállított samsung account a telefonon. Tudtommal csak ebben az esetben.De ahogy előttem is mondták bejövő hívást ilyenkor nem jelez, csak a nem fogadott hívást, meg persze megjönnek az értesítések.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

(#230) kozma1986 válasza Darko (#229) üzenetére


kozma1986
tag

Hát nálam kért jelszót

(#231) Symbio válasza kozma1986 (#230) üzenetére


Symbio
senior tag

Minden, a telefon által ismert hálózatra, kérdés nélkül csatlakozott.

(#232) Ferell84 válasza guriga1234 (#225) üzenetére


Ferell84
tag

Igen tudom hogy rohadt nagy baromságot írtam :D :W akartam javítani de vonaton voltam és a hozzászólás kitételével fogyott el a mobilnetem most meg már szerkeszteni nem tudom. Szóval igen kerületet akartam írni.

kozma1986: Köszönöm a válaszod :D

(#233) kozma1986 válasza Symbio (#231) üzenetére


kozma1986
tag

Na majd holnap megnézem a munkahelyemen.

(#234) OmniaI900


OmniaI900
tag

Az arukeesőn van olyan hogy R770 meg R770N
tudja valaki hogy mi a különbség?
üdv

(#235) Geri1985 válasza kozma1986 (#226) üzenetére


Geri1985
tag

Szia koszi a gyors valaszt. Nos en se igazan ertem mit irtal, hogy erted azt, hogy az orarol irom be a wifi jelszot?

(#236) Geri1985 válasza Darko (#229) üzenetére


Geri1985
tag

En is azt szeretnem, hogy ha a telefon nincs a kozelemben es a bt hatotavolsagan is kivul van akkor is az ora kepes legyen csatlakozni a wifire, amit a telefon ismer igy kepes legyek fogadni mindent, amihez csak wifi kapcsolat szukseges.

(#237) kozma1986 válasza Geri1985 (#235) üzenetére


kozma1986
tag

Na szóval itt a munkahelyemen is, ha a telefonom bluetooth hatótávolságán kívül vagyok, akkor ha az órán belépek a wifi beállításokba, akkor a csatlakozáshoz kéri a jelszót, amit az óráról tudok csak beírni. Ez természetesen csak az első csatlakozáskor van.

(#238) iminet válasza Geri1985 (#236) üzenetére


iminet
tag

Nekem ez simán müxik.
Nem állítottam semmit külön az órán.
Otthon is meg munkahelyemen is csatlakozik a wifihez, ha nincs nálam a teló.
Csörögni nem csörög de üzenet jön hogy volt egy hívásom.

(#239) Symbio válasza kozma1986 (#237) üzenetére


Symbio
senior tag

Akkor sajnos ott nálad van a hiba.
6 Wi-Fi hálózatot használok napi rendszerességgel és egyiknél sem kellett pass-t írnom. :K

(#240) vmack válasza Symbio (#239) üzenetére


vmack
tag

Nálam is kér jelszót az ismert hálózatokhoz.

(#241) Zitta válasza vmack (#240) üzenetére


Zitta
őstag

Android wear-nél vagy a telefonon kell beütni vagy csak leokézni - de az órán hogyan is lehetne bepötyögni?

Na ez egy elég hülye megoldás! :W

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#242) kozma1986 válasza vmack (#240) üzenetére


kozma1986
tag

Na már azt hittem, hogy valami gond van nálam :)

(#243) Geri1985


Geri1985
tag

Oksa koszi sracok az infot! Ma lesz az elso napom a munkahelyen holiday utan es ki is probalom, hogy hogyan fog csatlakozni az ora a telefontol tavol.

[ Szerkesztve ]

(#244) eje válasza kchris78 (#214) üzenetére


eje
csendes tag

Szia!

Sajnos Iphonnal az óra funkciói limitáltabbak mint Androiddal.... Maga a Gear app ki van herélve, több beállítási funkció hiányzik, nincs S.O.S (kérdés ez kinek hiányzik, de szvsz. nem rossz dolog), fizetős alkalmazások nincsennek, Samsung pay sincs (megy az MO.-n? Lehet vele fizetni?). Az értesítésekre nem lehet válaszolni (Ez a legidegesítőbb!! Fel nem foghatom miért nem lehet?), meg még van egy jó pár apróság, a youtube-on jó videók vannak erről, nézz meg1-et...

Az órát elvittem a bemutató szalonba, nagyon kedvesek voltak, megnéztem egy kiállított classic-ot, azon is "lötyögött" a funkciógyűrű, de nem annyira mint az enyémen. Megnézték az órámat, és az eladó srác és a szervizes is azt mondta, hogy be kellene küldeni a szervízbe, mert szerintük ennyire nem lenne szabad mozognia... Persze tapasztalatuk nincs, még alig láttak pár darabot, a frontier-eket elviszik azonnal..

(#245) JHonnny válasza eje (#244) üzenetére


JHonnny
csendes tag

Szia, hol nézted meg illetve vetted? Én is szeretnék venni, de előtte megnézném élőben ugye:) BP-i vagyok.
Köszi :)

dslr cinematographer, pro photographer, Asus G 551- I7 4710HQ, 16GB RAM, GTX860M,246GB SSD, 1T HDD 7200rpm

(#246) Ateszpapa válasza JHonnny (#245) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Telekomnál is lehet kapni, sőt ha arany kártyás vagy, akkor részletre is elhozhatod.

(#247) iminet válasza eje (#244) üzenetére


iminet
tag

És otthagytad ?
Ha igen kíváncsi vagyok mit mond majd a szerviz.
A gyári szervizzel elég vegyes a tapasztalatom.

(#248) JHonnny válasza Ateszpapa (#246) üzenetére


JHonnny
csendes tag

Köszi, nem nem hitelre ilyet soha! Nem szabad.... Még keresek, olyan 120 ig mennék el. Frontier érdekel.
Áruhitel nagyon rossz, és megkötöz! De ebbe nem mennék most bele.

Mondjuk nemtudom, hogy telekom vagy kisebb boltok ahol 112K ért is láttam... Talán garancia,szervíz számíthat...

[ Szerkesztve ]

dslr cinematographer, pro photographer, Asus G 551- I7 4710HQ, 16GB RAM, GTX860M,246GB SSD, 1T HDD 7200rpm

(#249) Zitta válasza JHonnny (#248) üzenetére


Zitta
őstag

A 112-es boltok nem fognak gyártói garit adni, hanem csak imádkoznak, hogy a bolti garijuk alatt ne legyen bajod vele.

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#250) JHonnny válasza Zitta (#249) üzenetére


JHonnny
csendes tag

Igazad van gondolom. A gyártói gari mennyivel nyújt többet?

dslr cinematographer, pro photographer, Asus G 551- I7 4710HQ, 16GB RAM, GTX860M,246GB SSD, 1T HDD 7200rpm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.