Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:11

LOGOUT.hu

Samsung Gear S3 és Gear S3 Frontier Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1251) zezoka válasza macsozoli (#1248) üzenetére


zezoka
őstag

Endomondo a telefonra, és az órára is. Meg persze a GPSt (konkrétan) bekapcsolni az órán. Elvileg elég az óra is utánna, ha jól gondolom.

[ Szerkesztve ]

(#1252) Tsityu válasza boksz (#1245) üzenetére


Tsityu
csendes tag

Nekem van egy után gyártott narancssárga, tök jó minőség, de rettenetesen hosszú! Ha valaki felkeres egy nagyon nagy tábla milkával, cserélhetünk. :D

lss n csk nzz!

(#1253) jacis


jacis
nagyúr

katt

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1254) sompetike válasza jacis (#1253) üzenetére


sompetike
aktív tag

Na ebből a videóból az jött le,hogy pontosabb,jobb a gear,de neki akkor is a Apple kell...
Nem baj.nekem meg a gear kell,ezért azt vettem...

n450-n1610i-e318-e628-e688-n3210-e10-e20-e28-er310-et65-sm35-sme45-n3650-n6220-mv360-n6230-n6230i-mitacmio a701-n5630xm-n8-NEXUS 4-mate7-Honor 7 Samsung Note7-S7edge-Huawei MATE 10 PRO-Samsung Note10–Iphone 13PM

(#1255) jacis válasza sompetike (#1254) üzenetére


jacis
nagyúr

Nekem is a Gear kell. Azért linkeltem a videót, hogy megmutassam mennyivel pontosabb a Gear ami nem rossz hír.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1256) Memmaao


Memmaao
addikt

Kövezzetek meg, de mióta rendeltem egy pebble time round órát az amazonrol, kvázi gombokért, nem volt rajtam a gear s3. Annyira nem, hogy már meg is hirdettem, mert csak porosodik. Azt hittem, egy okosóra akkor az igazi, ha mindent tud. A Gear s3 csomó funkcióját nem használom ki. Amit használok azt meg a pebble is tudja.

My name is Bond, James... Dean.

(#1257) Memmaao


Memmaao
addikt

Sikeresen el is adtam a gear S3-at. Van pár nagy méretű analóg órám, de a kedvencem a nem okos óráim közül a Skagen órám. Jelen esetben is úgy jártam, hogy amíg nem volt PTR-om, el sem tudtam volna képzelni, hogy ennyire jó egy pehelysúlyú, vékony okosóra. És tud mindent, amire egy okosóra kell, a gear S3 többletfunkciója inkább csak parasztvakítás. a 15 perc töltési idő külön szuper. Sokan írták, hogy fél- 1 év után megadja magát. Addig úgyis megunom. A gear S3-at már nem szerettem felvenni a Pebble után, kényelmetlenül nagynak éreztem. Április óta havi 2e ft-omba került a gear S3, mert 10e ft mínusszal el tudtam adni, így nem érzem buktának. Ha a Pebble megadja magát és még nem unom, és nem gear S4-et szeretnék, akkor az amazonon tényleg filléres tétel, az eredeti árához képest.

My name is Bond, James... Dean.

(#1258) jacis válasza Memmaao (#1257) üzenetére


jacis
nagyúr

Köszönjük, hogy megosztottad velünk. Hasznos volt.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1259) Memmaao válasza jacis (#1258) üzenetére


Memmaao
addikt

Szívesen! ;]

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#1260) fm! válasza macsozoli (#1248) üzenetére


fm!
tag

Én most már csak úgy futok, hogy a telefonon elindítom az endomondo-t, az órán pedig a samsung health-t (kézzel, nem automatikus mozgásfigyeléssel). Így tutira használni fogja a telefon beépített GPS-t és a mobiltornyok alapján javít a pontosságon, meg Internet se árt neki, akkor még pontosabban mér, lesz térkép stb. Én főleg erdőben, terepen futok, marhára kíváncsi lennék, hogy pl. a garmin fenix5 mit tudna ott önmagában. :F
Ez a dupla mérés persze visszalépés a pebble-hez képest, mert ott legalább az órán tudtam indítani, leállítani az endomondo-t, most még két helyen kell indítani/leállítani... :( Talán van valami más under armour progi, ami úgy működik, mint a pebble-el, de még nem volt kedvem tesztelgetni, elég volt az elején próbálgatni, hogy mi-mikor mér pontosan. A legszebb a 17,5 km futás helyett 0,65 km-es mérés volt... :Y

(#1261) zezoka válasza fm! (#1260) üzenetére


zezoka
őstag

Endomondohoz van app órára (még óra-widgetbe is kitehető), csak még nem próbáltam, h az óra műxik egyedül, vagy vezérli a telót. De asszem önállóan is megy.

[ Szerkesztve ]

(#1262) fm! válasza zezoka (#1261) üzenetére


fm!
tag

Igen, én is azt próbálgattam, önmagában is működőképes, de egy 10%-al biztos, hogy kevesebbet mér, ha telefon nélkül futok. Ha telefonnal, akkor is külön kell indítanom az órán és a telefonon is, a pebble szoftverrel nem így volt.

(#1263) N.otorious


N.otorious
senior tag

Üdv.! Akku időben mut tud átlagot számolva? 1 napot lazán kibír? Meg szerintetek mi a reális ára jelenleg, másodkézből, de új órának?

tudatlanság, ellenőrzés hiánya, figyelmetlenség ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#1264) cotag válasza N.otorious (#1263) üzenetére


cotag
senior tag

Vidd az enyém... lünettát cseréled és máris újszerű, garis órád van féláron kb😃

(#1265) N.otorious válasza cotag (#1264) üzenetére


N.otorious
senior tag

Kopik nagyon?

tudatlanság, ellenőrzés hiánya, figyelmetlenség ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#1266) cotag válasza N.otorious (#1265) üzenetére


cotag
senior tag

Nem kopás. Bemész egy ajtón ami alu v acél..picit odakocc, és van pár apró karc igen.Akksira két napot garantálok.

(#1267) Memmaao válasza N.otorious (#1263) üzenetére


Memmaao
addikt

Én 89e ft-ért tudtam eladni jófogáson 24 órán belül az órámat, gyári khaki és piros szíjat adtam hozzá. 96e ft volt az új ára 2017.03-ban. A két gyári szíj 6-6e, így 19e forintomba került 6 hónap alatt (havi 3,1e ft). Szerintem ez így reális volt. Az óra makulátlan volt, a lünettán sem volt egy karc sem. Az akku 3 napot bírt, de 6 hónap alatt nem gondolom, hogy bármi baja kellett volna lennie. Szerintem a jófógáson van jópár példány reális áron. 80e forintért már van fent 1 hónapos, gyártói garanciás. Érdemes ott megnézned.

# cotag: Az órádat privátban hirdesd, please.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#1268) Reggie0 válasza spanglee001 (#1070) üzenetére


Reggie0
félisten

Sikerult ugyan ezt beszerezni ebayrol, viszont igy 3500-bol megvolt egy het alatt.

(#1269) rep3at


rep3at
őstag

Na srácok beléptem én is a klubba egy Frontierrel. Még korai lenne bármi nagyot mondani de eddig tetszik :)

Forward thinking. كرر

(#1270) kozma1986 válasza rep3at (#1269) üzenetére


kozma1986
tag

Üdv!

(#1271) boksz


boksz
senior tag

Tudja valaki mikortól lesz a Gear Sport óra forgalomba ?

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#1272) Reggie0 válasza boksz (#1271) üzenetére


Reggie0
félisten

Forgalomban? Oktoberre tippelik.

(#1273) malisonX válasza Reggie0 (#1268) üzenetére


malisonX
aktív tag

Szia!
Kérlek, küldj egy linket hozzá! EU-n belülről postázták? Köszönöm!

(#1274) boksz válasza Reggie0 (#1272) üzenetére


boksz
senior tag

:R

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#1275) Reggie0 válasza malisonX (#1273) üzenetére


Reggie0
félisten

gsmarena

(#1276) malisonX válasza Reggie0 (#1275) üzenetére


malisonX
aktív tag

Mármint a fém szíjhoz, ami 3500Ft-ért megjött neked egy hét alatt. Még nem láttam a szilikon szíját élőben, de kép alapján elég gagyinak tűnik az órához képest.
Csak holnap kapom meg az órát, Vaterán lőttem 68500-ért postával, állítólag (valamint kép alapján) újszerű, több mint másfél év gyári garival. Ennyit szerintem megért :)

(#1277) spanglee001 válasza malisonX (#1276) üzenetére


spanglee001
addikt

igen legalábbis nekem is nagyon gagyi hatású volt a szilikon szíjj. ezzel már tetszik :DDD

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#1278) EAndrew


EAndrew
aktív tag

Sziasztok,

Szerintetek a Gear s3-at (legyen az Classic vagy Frontier) le lehet tiltani távolról ha történik vele valami? Néztem hogy elvileg lehet keresni a Gear-t az app-on keresztül, de csak azzal a telefonnal amivel párosítva van. Azonban egy új telefon párosítása után a régin már nem aktív a funkció (ez addig jó amíg nincs párosítva egy másik telefonnal).
Szolgáltatónál vásároltat (igaz listáról) le tud a szolgáltató tiltani távolról probléma esetén (még mondjuk önhatalmúlag is), vagy ez nem működik mert nem kapcsolódik az óra a hálózathoz(nem LTE-s)?

"Nem tudtam pontosan, hogy mit akarok, de azt tökéletesen megvalósítottam." :)

(#1279) Reggie0 válasza malisonX (#1276) üzenetére


Reggie0
félisten

Jah:) Ebayen volt UK raktarkeszletbol. ebay.com/itm/201989948523

(#1280) FіkuszKukіsz válasza EAndrew (#1278) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

A szolgáltatók imei alapján tiltják a telefont. Mivel az s3-ban nincs sim, így imei sem, nem lehet tiltani. Szerintem nincs olyan lehetőség mint ami pl. apple watchnál is van, hogy a párosított órát, addig amíg a icloudból nem törli a tulaj, más telefonhoz nem lehet párosítani. (pl. lopás esetén)

Romanes eunt domus

(#1281) FіkuszKukіsz válasza EAndrew (#1278) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Bocs, most látom a telón a Gear alkalmazásban van újraaktiválás elleni tiltás.

Romanes eunt domus

(#1282) EAndrew válasza FіkuszKukіsz (#1281) üzenetére


EAndrew
aktív tag

Helló,

Van ilyen opció, de kipróbáltam kíváncsiságból egy másik telefonnal, és amint egy új telefonnal párosítom az órát, már nem aktív a funkció az előzőleg párosított eszközön. Viszont akkor elvileg csak a tulaj tudja tiltani a saját gear app-on keresztül (ez jó mert milyen is lenne ha egy használtnál az előző tulaj mondjuk "poénból" zárolná a telót), szolgáltató nem tud hozzáférni.

"Nem tudtam pontosan, hogy mit akarok, de azt tökéletesen megvalósítottam." :)

(#1283) Moralespg


Moralespg
tag

Sziasztok!Olyan problémám adodott hogy a gear s3 órám nem jelzi a bejövő hívást, csak utána a nem fogadott hívást . Találkozott már valaki ilyen hibával?

Samsung Galaxy s8 +Samsung gear s3

(#1284) vmack válasza Moralespg (#1283) üzenetére


vmack
tag

Igen. Amikor tönkrement a nexus 5x-em kénytelen voltam a régi note 4-et használni. Na ott volt ez. És sajnos nem is sikerült életet lehelnem bele. Szerencsére 2 hétig kellet csak helyettesítenie a telefonom.

(#1285) Szaszabond


Szaszabond
aktív tag

Sziasztok,
Elgondolkodtam azon, hogy karácsonyra meglepem magam egy Frontier S3-al. Lenne viszont pár kérdésem:

1. A pulzusmérőt be lehet e állítani úgy, hogy folyamatosan mérjen - pl futás, kerékpározás közben? És szóljon ha gáz van, mondjuk egy adott pulzusszám elérésekor?
2. A pulzusmérőt be lehet állítani napi többszöri (pl óránként mérjen) automatikus mérésre?
3. Mennyire pontos a pulzusmérője?
4. Érzékelhet e pillanatnyi szívritmus zavart és riaszt e ilyenkor?
5. Lépéssszámláló, gps tracker mennyire pontos?

Köszi

(#1286) Symbio válasza Szaszabond (#1285) üzenetére


Symbio
senior tag

1) Igen. Nem (hacsak valamelyik app nem tudja)
2) Igen
3) pontos, de az óra elhelyezkedésből, "lötyögéséből" adódóan tévedhet
4) Nem hallottam ilyenről, szerintem nem
5) lépésszámláló pontos, GPS helyfüggő

(#1287) Szaszabond válasza Symbio (#1286) üzenetére


Szaszabond
aktív tag

Köszönöm.
Még egy bonusz kérdés: A Samsung appstore vs. Android Wear választék gondolom, az utóbbi javára lényegesen több, de van e olyasmi app amit erre az órára nem lehet felrakni és nagyon nagyon hiányzik, mert pl. wear-on megvan és itt nincs alternativa?

(#1289) Reggie0 válasza Moralespg (#1283) üzenetére


Reggie0
félisten

A Samsung Gear appban engedelyezve van? Nekem is volt, hogy egyik naprol a masikra nem ertesitett az SMS-ekrol es meglepodve vettem eszre, hogy ki van kapcsolva az ertesites, de tuti nem en kapcsoltam ki.

[ Szerkesztve ]

(#1290) kozma1986


kozma1986
tag

Üdv!

Nálatok jelzi a youtube értesítéseket? Mert nálam nem, és a kiválasztható appok között sincs. :(((

(#1291) Moralespg válasza Reggie0 (#1289) üzenetére


Moralespg
tag

Jó lett!Vissza állítottam a gyári alapot a gear s3mon meg a gear appon.Hivás jelzés ok sms ok.Csak most meg a messenger nem jön át meg a tapemail emailek.Pedig aktív a gear appban.

Samsung Galaxy s8 +Samsung gear s3

(#1292) SharpSA válasza Moralespg (#1291) üzenetére


SharpSA
veterán

Fog az menni, csak türelem. Legalábbis azt vettem észre, hogy alaphelyzetbe állítás után kell neki némi idő, mire minden rendben működik.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1293) Yodaaa1 válasza kozma1986 (#1290) üzenetére


Yodaaa1
tag

Hi! Nekem minden bejövő értesités megjelenik az órán, mióta elöször bekapcsoltam. Ki sem kellett semmit valasztanom. Ez egy Gyönyörűség! Remélem igy is marad!

(#1294) kozma1986 válasza Yodaaa1 (#1293) üzenetére


kozma1986
tag

Nálam is van minden, kivéve a youtube, ez a kezdetek óta nem jelenik meg

(#1295) SharpSA


SharpSA
veterán

Jó ez a fekete fémszíj, amit korábban vettem, de mivel egy szemet kivéve túl nagy a különbség, kicsit most szorít. Napközben többször ki kell kapcsolnom, mert már nem jó, a szíj lenyomata szépen ott is van a csuklómon. Tud valaki ajánlani sűrűbb szemekkel rendelkező fém szíjat valahol?

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1296) m_geza


m_geza
csendes tag

Sziasztok ! Frontier tulaj vagyok, olvasgatom a fórumot és olyan kérdésem lenne, amit már korábban is felvetett itt valaki, hogy a magasság mérés, és a légnyomás mérés miért így működik ? A magasságomat kb 20m eltéréssel adja meg,és a légnyomást is kb ennek megfelelően alacsonyabbat mutat. Akár az adatkapcsolatos légnyomás frissítést állítom be, akár a kézi kalibrálást.
Az a furcsa, hogy , ha kézi kalibrálást adok meg, és megnézem a neten, hogy a pillanatnyi légnyomás mennyi a tartózkodási helyemen, akkor sem jól jelzi ki, hanem a pl. 1020 hPa helyett 1000 hpa körüli értéket mutat. Már abban a pillanatban is amikor beállítottam. Ha bemegyek a kalibrálásba, akkor bezzeg mindig a valós tényleges légnyomást jelzi, tehát jól mér. A kijelzőn ennek ellenérere 20 hpa-val kevesebbet mutat. Ennél fogva a számolt magasság sem jó..
Pl. most: Kézi kalibrálás:kis kékkel 1013 hpa (és tényleg annyi, ellenőriztem) , ellenben kint 989 hpa-t mutat..
Ez általános problema, vagy csak nálam lehet valami szoftveres gond ?

(#1297) Mikulásbá


Mikulásbá
nagyúr

Üdv Szakik!

Szeretnék venni egy Gear S3 órát,hol érdemes most nézelődni,esetleg akció valahol?

(#1298) csabicska válasza m_geza (#1296) üzenetére


csabicska
senior tag

Nálam is ilyen sz@r.
Nem értem.
Lehet vki tudja a megoldást.
Így használhatatlan.

-Galaxy S20 - The best-

(#1299) zezoka válasza m_geza (#1296) üzenetére


zezoka
őstag

Nálam is ilyen! Szerintem ez ilyen abszolút/relatív nyomás dolog - Abszolútot mutat, de relatívat állítasz be. Vagy nemtom.

(#1300) m_geza válasza m_geza (#1296) üzenetére


m_geza
csendes tag

Megvan a rejtély kulcsa- mégis jól mér az óra :)
Az óra a relatív légnyomást jelzi. Ez kevesebb, mint a tengerszintre átszámított abszolút légnyomás. A Neten a tengerszintre átszámított értékek vannak megadva mindenütt a tartózkodási helyedre. Tehát a kézi kalibrálás esetén megadod a tényleges abszolút légnyomást, valamint a valós tenderszint feletti magasságodat, akkor, ha nem jönnek a frontok, akkor jó értéket fog mutatni..A kijelzett légnyomás relatív, tehát az adott magasságnak megfelelő ! Kevesebb mint az abszolút. Az eltérés : delta P= Ró*g*h, Ró -a levegő sűrűsége (1,3 kg/m3), g- 9,81 nehézségi gyorsulás. Tehát 200 m-el a tengerszint felett az eltérés:25,5 hPa. Nálam stimmel :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.