Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:11

LOGOUT.hu

Samsung Gear S3 és Gear S3 Frontier Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1851) hackeeeee válasza madkiller (#1850) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nekem is szinkronizálta a wifi pass-t samsung fiókból. pedig, csak internet van szinkronizálva oda, semmi más (böngésző).

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#1852) Madwe válasza madkiller (#1850) üzenetére


Madwe
nagyúr

Here we go van még fent? én sehol nem találtam. sok elérhető valóban, főleg gmapsosokat találtam, de olyat ami turn by turn tenné ki az infot olyat nem. pedig annak lenne értelme, térképet a fene se akar ezen nézni :D s elvileg a here we go az ezt tudta, meg bkvt is ismeri, ennek ellenére sehol nem találom :(
wifit nekem is szinkronizálta, pedig oneplusom van. amúgy órán vhol be lehet pipálni, h szinkronizálja e a wifi adatokat, lehet az nincs nála kipipálva? vhol connection résznél talán...

[ Szerkesztve ]

(#1853) winben válasza madkiller (#1850) üzenetére


winben
aktív tag

Bocsánat, elfelejtettem mondani: Huawei P9 -el használom (7-es droiddal). A wifi részt azért is nem szedtem a felsorolásomba, mert gyanítom, hogy csak Samsung-ról mennek át a wifi csatlakozási adatok. Egyébként minden appot ami beüzemeléskor elém jött telepítettem, samsung fiókba beléptem, semmit sem skippeltem.
Egyébként akkor követeli a wifi meglétét ahogy figyeltem amikor a spotify app-ot használnám, máskor nem.

A Here we go-ról olvasgattam eddig, láttam róla hivatalos oldalt, de a Samsung Gear alkalmazásba lépve, infó fül, további alkalmazások, keresés mezőbe gépeléssel "Here we go"-ra,"Here wego"-ra és "wego"-ra nincs találat, "Here we"-re, "Here"-re, "we go"-ra számlapok vannak csak.

Egyedül egy "Autó megkeresése" app-ot találtam, ami jól használható. Elég sok van, ami kínai, két ujjas görgetést kívánt vagy kezelhetetlenül aprócskák a beviteli mezők. Úgy néz ki térképezésre nem lesz jó. :)

@Memmaao köszönöm a bőr szíj tippet, utánanézek, ha a stuntcalls-al sikerül valamit alkotnom akkor közzéteszem.

(#1854) hackeeeee válasza Madwe (#1852) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Véleményem szubjektív...

(#1855) winben válasza hackeeeee (#1854) üzenetére


winben
aktív tag

Ezt valami spec samsung apps programban nézed? Csakmert nálam a Samsung Gear app nem így néz ki. Play Áruházban találtam here wego-t, de egyelőre még nem jöttem rá hogyan kéne gear-re is telepíteni.

(#1856) hackeeeee válasza winben (#1855) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Galaxy apps, mobilon.

Én alapból mindent innen telepítek. Azt hittem, hogy ez alap. Ezek szerint mégsem.. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#1857) winben válasza hackeeeee (#1856) üzenetére


winben
aktív tag

Nos, nekem Huawei-en nincs galaxy apps. Leszedtem apkmirror-ról, de indításkor azt kapom, hogy nem kompatibilis a készülékemmel.
Szóval valami előny csak van a Samsung mobilosoknak. :Y

(#1858) Madwe válasza hackeeeee (#1854) üzenetére


Madwe
nagyúr

De ez mi, h a samsung telefonon a watch részen fent van, de a samsung gearből indítva meg nincs fent:D? így a nem samsungos mobilosok meg se kaphatják a HERE Wego-t:(?

(#1859) hackeeeee válasza Madwe (#1858) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát akkor ezek szerint sehogy..So sorry. Ezek szerint csak Samsung Store-ban van fent.

Véleményem szubjektív...

(#1860) Madwe válasza hackeeeee (#1859) üzenetére


Madwe
nagyúr

Írtam nekik ticketet, nem hiszem h ez szándékos lenne :D Sőt konkrétan egy how to install részen náluk a gear pluginből launcholt galaxy appsot javasolta, ami ugye nem megy...

(#1861) hackeeeee válasza Madwe (#1860) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jah az szép. :D Eddig ez fel sem tűnt senkinek szerintem..

Véleményem szubjektív...

(#1862) KengelRoland válasza winben (#1848) üzenetére


KengelRoland
aktív tag

Üdv!

Szerintem ott lehet a hiba, hogy a Gear alkalmazásban nem jelentkeztél be a Samsung account-oddal, vagy nem kapcsoltad be a szinkronizálást. Mert úgy működik hivatalosan, hogy a telefon által ismert összes wifire felcsatlakozik. Így az értesítéseket is megkapod telefon nélkül is, ha wifi lefedett helyen vagy (hívást nem). Szóval nézz szét a beállításokban, mert nem kell bepötyögni :).
Az óraszíjjal kapcsolatban pedig azt vettem észre, hogy már a MediaMarkt is kínából rendeli, mert nem eredeti Samsungot szíjat árul. A kezdetekben még árultak eredetit is, de gondolom nehezen ment el 9 ezerért az a szilikon cucc.
Térképet próbáltam, de csak a Here WeGo nevűt és engem nem győzött meg, de attól még neked tetszhet.

Úristen! Kitiltattak az ájoesz fórumból. Most mi lesz? Egymás előtt villognak?

(#1863) madkiller válasza KengelRoland (#1862) üzenetére


madkiller
őstag

Márkás igazi órához készült bőr szíjjak vannak 6k körül , no name bőr van jóval olcsóbban is. Szerintem jobban jártok, ha úgy kerestek szíjat, mintha egy hagyományos órához vennétek és többszörös minőséget fogtok venni töredék áron.

(#1864) testify


testify
csendes tag

Én ezt rendeltem most hozzá. 316L orvosi acél. 6k. Nagyon profi.

[ Szerkesztve ]

(#1865) Szaszabond válasza winben (#1857) üzenetére


Szaszabond
aktív tag

Nekem is Huawei van és működik. Gear alkalmazást rakd fel és azon belül van a Samsung apps.
Rögtön a Samsung Health alatt és a Gear névjegye felett

[ Szerkesztve ]

(#1866) Madwe válasza Szaszabond (#1865) üzenetére


Madwe
nagyúr

Külön Galaxy appsrol volt szó. Pl a te huaweieden megtalálod a here wego appot az órára:) mert a külön appban fent van, ahol mi nézzük ott nincs...

(#1867) Szaszabond válasza Madwe (#1866) üzenetére


Szaszabond
aktív tag

Mondjuk az is lehet, hogy a Here WeGo-t magán az órán adtam hozzá..és ott találtam meg...annyi a lényeg, hogy ez az alkalmazás elérhető Huawei telefonnal párosítva is...

(#1868) Madwe válasza Szaszabond (#1867) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nekem az órán sem található:) pedig nekem nagyon kéne:)

(#1869) EAndrew


EAndrew
aktív tag

Sziasztok!

A voice control-t hol lehet beállítani? Többször szaladok bele, hogy egyszer csak elkezd beszélni, hogy nem érti amit mondok ezért ismételjem meg. Ez van hogy elég kínos egy megbeszélés közben :) . Az S-voice mint alkalmazás nincs hozzárendelve semmilyen érintő felülethez, vagy gombhoz.

"Nem tudtam pontosan, hogy mit akarok, de azt tökéletesen megvalósítottam." :)

(#1870) soneec


soneec
tag

Akadt valakinek gondja az energia takarékos móddal mert én amióta felraktam a frissítést 3.0 és ha bekapcsolom a módot utána nem akar vissza állni normál órára.
Csak ha nyomok egy hard resetet. Másnál nem fordul ilyen elő? :W

(#1871) hackeeeee válasza soneec (#1870) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Valaki mintha írta volna már ezt korábban.

Véleményem szubjektív...

(#1872) KengelRoland válasza EAndrew (#1869) üzenetére


KengelRoland
aktív tag

Szerintem a kisegítő lehetőségek/látás menüpontban. Már ha egyre gondolunk.

Úristen! Kitiltattak az ájoesz fórumból. Most mi lesz? Egymás előtt villognak?

(#1873) Reggie0 válasza soneec (#1870) üzenetére


Reggie0
félisten

De, ilyen nekem is volt. Viszont a hard resetet csak boot menubol tudtam inditani.

[ Szerkesztve ]

(#1874) ferenck


ferenck
senior tag

Sziasztok. Egy Samsung után, most egy Huawei P10 Plus telefonhoz csatlakoztattam az órát. Nincs vele különösebb gondom, csak egy, az ikonok/funkciók közül hiányzik az SMS rész. Nem sűrűn használtam, de néha jól jött, ha pl. egy kódot abban küldtek, akkor gyorsan vissza tudtam nézni. Másnál sincs, aki huawei telóval használja? Külön hiába kerestem az alkalmazások között, nem találtam. :F

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#1875) (ex)Cat


(ex)Cat
senior tag

Aki eddig nem kapta meg a 3.0 update-et (mert, hogy visszavonták)
most már várhatja

(#1876) N.otorious válasza (ex)Cat (#1875) üzenetére


N.otorious
senior tag

Nekem jött is frissítés......jah nem az, bocs

[ Szerkesztve ]

tudatlanság, ellenőrzés hiánya, figyelmetlenség ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#1877) soneec válasza Reggie0 (#1873) üzenetére


soneec
tag

Így van mivel más nem is segített! Kb azóta van amióta frissítettem. Sztem ebből szerviz lesz és vissza rakatom a régit. :(

(#1878) Achiles


Achiles
csendes tag

Sziasztok!

Tegnapi naptól én is tulajdonosa vagyok egy klasziknak, nagyon tetszik! Előtte huawei volt, de azt a javíthatatlansága miatt visszatartották, cserélték, de ahol garija volt már nem tudtak adni belőle, így lett a samsung. Korábban is szemeztem a gear S3-al, így aztán örültem neki. :DD

(#1879) Reggie0 válasza soneec (#1877) üzenetére


Reggie0
félisten

Nem szabad energiatakarekos uzemmodba engedni, nekem egyszer csinalta csak, azota nem hagyom hogy belelepjen. Igazabol kb. sosincs ra szuksegem, en maxon porgetem, ugyis minden este toltom.

(#1880) bernina


bernina
csendes tag

Sziasztok!

Nagyon tetszik az óra, gondolkodom a vásárláson. Egy olyan kérdésem van a tapasztalt tulajdonosokhoz, hogy kerékpáros használat esetén (fontos lenne nekem) lehet-e az órához bluetooth-os pedálcsapás-keréfordulat mérőt vagy külső pulzusmérő övet társítani és ha igen van -e olyan alkalmazása, mi ezeket kerékpározás közben összegzi, rögzíti mint pl. a strava, garmin teszi?
Válaszotokat előre köszönöm!

(#1881) soneec válasza Reggie0 (#1879) üzenetére


soneec
tag

Nem is direkt rakom abba... Én 2 naponta töltöm fel. csak eléggé zavaró hogy eddig minden tökéletesen ment rajta most meg ilyen van kb amióta fent van az új cucc 3 x kellett resetelnem. Mikorra várható az új javitó csomag?

(#1882) (ex)Cat válasza bernina (#1880) üzenetére


(ex)Cat
senior tag

Tudomásom szerint csapás mérőt nem lehet egyelőre, de BT-s pulzusmérőt tud a Sporty Watch WF., igazából másikról nem is tudok, ami tudná ezt, pedig szerintem alapnak kellene legyen, de mégsem. :( Érdemes megnézni még a Run4Gear, ill. a Gear tracker programokat. Az alap kerékpáros mérésre - de ez igaz a futásra is - én nem támaszkodnék, mert elég pontatlanok.

Azért egy Garmin szintű dolgot ne várj tőle.

[ Szerkesztve ]

(#1883) Reggie0 válasza soneec (#1881) üzenetére


Reggie0
félisten

Passz, en mar nagyon varom, mert most elegge hulladek szegeny.

(#1884) KengelRoland válasza soneec (#1881) üzenetére


KengelRoland
aktív tag

Éjszaka is rajtad van? Vagy az AOD funkciót használod? Nekem a két napos üzemidő kevésnek tűnik. Én éjszakára kikapcsolom, így napi 22-24 %-ot eszik. tehát bírná akár 4 napig is. De nem kisérletezek :D. 3 naponta töltöm.

Tényleg, arra talált már valaki felvilágosító cikket, hogy az AOD módban beég-e a kijelző?

Úristen! Kitiltattak az ájoesz fórumból. Most mi lesz? Egymás előtt villognak?

(#1885) SharpSA válasza KengelRoland (#1884) üzenetére


SharpSA
veterán

Pont így használom, ezért nekem megvan a 4 nap. Nyugodtan vágok neki a 4. napnak is 20-25% akku töltöttséggel.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1886) soneec válasza KengelRoland (#1884) üzenetére


soneec
tag

Nem csak napközben használom, de én nem szoktam ki be kapcsolni az órát ha leteszem. AOD al használom.. plusz én nem várom meg amíg lemerül teljesen ezért van a kétnapos ciklus és ha töltöm akkor is max csak addig amíg fullon lesz.

Másnál is van belassulás frissítés óta?

(#1887) bigdady


bigdady
nagyúr

Hali
Ti használtok védő üveget a kijelzőn? Kell? Huaweiem Sapphire arra nem kellett. Erre?
Itthon bőrszijat honnan érdemes venni ami gyors csatlakozós?
Frissítés miatt mindenkinél belassult? Melyik a jól működő még nem.lassú verzíószám? Kösz

[ Szerkesztve ]

(#1888) Madwe válasza bigdady (#1887) üzenetére


Madwe
nagyúr

Szerintem felesleges a kijelzővédő.
A 3.0 frissítés okozott problémákat, ezért visszahívták, úh új órára fel se tudod tenni. Már érkezett a 3hoz egy patch ami elméletben javítja a gondokat, de még azt is csak batchekben küldik ki, januárban lesz majd mindenki számára elérhető.

(#1889) bigdady válasza Madwe (#1888) üzenetére


bigdady
nagyúr

Köszi.
Amúgy ehhez a fém színű szijbol black vagy Grey kell? Melyik az óra pontosan? Koszi

(#1890) Madwe válasza bigdady (#1889) üzenetére


Madwe
nagyúr

Valszeg a frontier a black, sima a silver?

(#1891) bigdady válasza Madwe (#1890) üzenetére


bigdady
nagyúr

Látok fekete meg Grey szíjakat is, meg silvert, de ezek a renderelt képek csalókák

(#1892) Reggie0 válasza bigdady (#1887) üzenetére


Reggie0
félisten

Odacsaptam mar joparszor, de a kijelzot sosem erte el, pont jol van sullyesztve. De a fem is igazan nehezen serul, talan ketto karcolas van a lunettan.

(#1893) hackeeeee válasza Reggie0 (#1892) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát ez szubjektív, hogy nehezen, mármint a fém rész.. Én a tekerő részt kétszer-háromszor vágtam oda asztalnak, és talán egyszer a liftajtónak, és látszik rajta a karc.. Ezt mondjuk szóvá is tettem. :)

Véleményem szubjektív...

(#1894) Mikulásbá válasza bigdady (#1891) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Ilyen a fekete fémszíj.

Boldog Karácsonyt!

(#1895) Something_


Something_
őstag

Sziasztok!
Szeretnek venni egy ilyen orat, de nem tudom eldonteni, hogy melyik fajtat.
Eddig csak a frontiert lattam ismerosnel, de erdekelne a classic is.
MM-ben vagy valamely szolgaltatonal lehet kiallitva vajon?

(#1896) bigdady válasza Mikulásbá (#1894) üzenetére


bigdady
nagyúr

Köszi.
Lehet kapni ilyen adaptereset is, annak mi az értelme?

(#1897) Mikulásbá válasza bigdady (#1896) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Milyen adapteres?

Ez ilyen pontosan : [link] [link]

(#1898) bigdady válasza Mikulásbá (#1897) üzenetére


bigdady
nagyúr

(#1899) Mikulásbá válasza bigdady (#1898) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Amint látod,az enyém nem ilyen-de szerintem vállalható.

(#1900) krita1126


krita1126
újonc

Sziasztok
Ma kaptam egy gear s3 at és azt szeretném megkérdezni hogy mi lehet a probláma hogy nem tudom frissiteni az s3at?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.