Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:11

LOGOUT.hu

Samsung Gear S3 és Gear S3 Frontier Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1951) winben válasza Mikulásbá (#1894) üzenetére


winben
aktív tag

Ilyet rendeltem én is ebay-ről, úgy látom jól néz ki.
Kérdés: a hosszát hogy állítottad be? Remélem azért házilag állítható és nem kell óráshoz bemenni vele, hogy vegyünk ki szemeket belőle...

(#1952) malisonX válasza winben (#1951) üzenetére


malisonX
aktív tag

Nekem is ilyen van.
Ha van hozzá céleszközöd, biztos házilag is megvan pikkpakk a szemkiszedés. Én általában kézzel, egy rajzszög segítségével szoktam kinyomni a stifteket. Viszont ennél a szíjnál egy vékony szög+kalapács kombó bizonyult szükségesnek ;] Kegyetlenül be voltak szorulva a stiftek...

[ Szerkesztve ]

(#1953) Mikulásbá válasza winben (#1951) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Nem kell.Egy pici csavarhúzó vagy késhegy kell hozzá.Nagyon egyszerű.

(#1954) malisonX válasza Mikulásbá (#1953) üzenetére


malisonX
aktív tag

Szuper... akkor ebből is sikerült egy macerásabb példányt kifognom, az egyszerűtől ez nagyon messze volt.
winben:Majd kérlek, írd meg, hogy hogy ment :)

(#1955) Csekusz


Csekusz
tag

Sziasztok !
Segítséget szeretnék kérni !
Szerettem volna az órán a szoftvert frissíteni, de többszöri próbálkozásom után sem sikerült.
A Gear S3 egy I8 Plus-al használom, a szükséges kompromisszumok mellett elégedetten.
A telefonon a legfrissebb "Gear S" szoftver fut, nem ajánl fel ott frissítést. ( 1.6.17102502)
Az órán a tizen 2.3.2.3 -as verziója van fent, knox 2.0.0
Élő wi-fi kapcsolat mellett is azt írja ki az óra, hogy "Nem lehet frissíteni a szoftvert. Hálózati vagy szerverhiba történt.Próbálja meg később..."
Bekapcsoltam a bluetooth-ot is, wi-fi csatlakozva, jelerősség kiváló, kapcs.seb. 54 Mb/s .....
Nem tudom van-e jelentőssége, hogy az órát az edigital-ban vettem, bő két hónapja. Jól funkcionál, egyszer-egyszer volt rá példa, hogy nagyon gyorsan lemerült az akksi, de egy újraindítás után jobb lett.
Azért jó lett volna túlesni a frissítésen...., de hogy mi lehet itt a baj....

Nem értem.... :((
Köszi !

[ Szerkesztve ]

Samsung Wave II., Samsung N7100, Samsung N910F - iPhone 6S, iPhone 8+, S9

(#1956) bigdady válasza Csekusz (#1955) üzenetére


bigdady
nagyúr

Próbáld meg a gyári állapot visszaállítását és úgy frisitsd ha nincs más

(#1957) bigdady válasza Ateszpapa (#1950) üzenetére


bigdady
nagyúr

Folyamatos pulzus meg tökéletes. Nem értem a 10 perces miért nem megy.

(#1958) vmack


vmack
tag

Köszi mindenkinek, így megtaláltam az auto pulzusmérés helyét :)

(#1959) hackeeeee válasza bigdady (#1957) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát, max tolj egy resetet neki, ha nincs rajta túl sok minden, hátha megoldja.

Érdekes, Nekem sem mért jeelnleg. 2 órája volt az utolsó, amikor felvettem.

Véleményem szubjektív...

(#1960) Achiles


Achiles
csendes tag

Sziasztok!
Nekem még nem jött frissítés az órára se és a telóra se.

(#1961) bigdady válasza hackeeeee (#1959) üzenetére


bigdady
nagyúr

Lehet az új frissítés? Frissítés után kapott resetet szóval menni kéne.
Másnál sem megy a 10 percenkénti pulzus a legfrissebb szoftverrel?

(#1962) Something_


Something_
őstag

Sziasztok!

Amerikában vásárolt (amazon) Gear S3 Classicra Magyarországon érvényesíthető a garancia? Habár gondolom mivel nem a magyarországi samsungon keresztül lett vásárolva, így a válasz a nem lesz.

(#1963) Madwe válasza bigdady (#1961) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nálam megy 10percenként már frissített tizen 3al is.

(#1964) rep3at


rep3at
őstag

Na, most indítottam el az akku tesztet az új szoftverrel, frissen újrahúzva. 5-ös fényerő, 10 percenként pulzusmérés, éjszakára DND..

Forward thinking. كرر

(#1965) bigdady válasza Madwe (#1963) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nálad mi nem megy cserébe? Sárga pötty? Vagy minden oké? :)

(#1966) madkiller


madkiller
őstag

Az aksi idő kezd be állni az új szoftal a korábbi gyenge 2 nap helyett a régi erős 3 napos üzemidő játszik nálam.

(#1967) Reggie0 válasza madkiller (#1966) üzenetére


Reggie0
félisten

Meg mukodnek az ertesitesek. Eddig kb. nem talaltam hibat, innen ha nem muszaj soha nem frissitek el :)

(#1968) bigdady válasza Reggie0 (#1967) üzenetére


bigdady
nagyúr

Korábban voltak értesítési gondok?
Bocs én csak tizen 3-at ismerem most vettem az :B órát

(#1969) Madwe válasza bigdady (#1965) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nalam minden ok, igaz en tegnap frissites utan megleptem egy note8al az orat, lehet amiatt kegyes velem:)

(#1970) bigdady válasza Madwe (#1969) üzenetére


bigdady
nagyúr

S8-al is tökéletes csak a 10 perces pulzus nem megy. Lehet bug, nagyobb baja ne legyen megy folyamatosan és kész :)

(#1971) hackeeeee válasza Madwe (#1969) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én is note8-cal tolom, és érdekes, mert nekem sem mér 10 percenként.

Véleményem szubjektív...

(#1972) Bandita4141


Bandita4141
tag

Vettem egy Geonaute pulzusmérő övet a pontos mérés érdekében. Hogyan tudnám azt összehozni, hogy az órán lássam az öv által mért pulzusszámot, hogy ne kelljen a telefont állandóan figyelnem?

Köszi hogy segítesz!!!

(#1973) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Üdvözlet

A samu ki tud váltani egy sport órát? Futás ra pulzus, gps elvileg van benne.

Thk.

Engem is érdekelne a fenti pántos kérdés, kérlek számolj be ha sikerül.

[ Szerkesztve ]

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#1974) Bandita4141 válasza gyuszmó (#1973) üzenetére


Bandita4141
tag

ok, rajta vagyok! Remélem nem én vagyok az első, aki használná pántos pulzusmérővel ezt a vasat :K

Köszi hogy segítesz!!!

(#1975) gyuszmó válasza Bandita4141 (#1974) üzenetére


gyuszmó
őstag

:R

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#1976) Reggie0 válasza bigdady (#1968) üzenetére


Reggie0
félisten

Igen, az elso tizen 3 release egy hulladek volt.

(#1977) gyuszmó válasza Bandita4141 (#1974) üzenetére


gyuszmó
őstag

Legalább ki taposod előttem az utat :)

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#1978) kozma1986


kozma1986
tag

Uraim!

Nálam semmit sem javított a frissítés az üzemidőn. 2 nap, nem is értem, hogy másoknak hogy megy 3 napot. Valami javaslat? :W :W :W

(#1979) KengelRoland válasza kozma1986 (#1978) üzenetére


KengelRoland
aktív tag

Nekem még többet is megy 3 napnál. Gyári játék és híralkalmazás uninstal, van fent egy számológép app, más nincs. Mindenből tökéletes a gyári app. Számlapból talán 5 db van fent a gyáriakon kívül. Folyamatos pulzus ki van kapcsolva. Feleslegesen méri ha nem figyelem. Ha érdekel a pulzus, akkor mérek egyet és kész. Ha meg sportot mérek, akkor úgyis monitorozza automatikusan. GPS kikapcs, csak sport közben mér. AOD kikapcs. Felesleges. Úgysem tetszik a reakcióidő, ahogyan AOD módból bekapcsol. Meg nekem bevált a kézlendítés.
Éjszakára pedig kikapcsolom. Telefonálás az 1-3 alakom naponta, Kevés viberezés vagy messenger van ebben. Néha a zenelejátszót vezérelem óráról.
Így hozza a 4 napot, de 3 naponta töltöm, mert nem akarom koppra meríteni.

Úristen! Kitiltattak az ájoesz fórumból. Most mi lesz? Egymás előtt villognak?

(#1980) (ex)Cat


(ex)Cat
senior tag

Gear sajnos csak a Sporty Watch WF telepítésével tud kezelni pulzusmérőt , de ezek közül is csak azt a néhányat, amit a program támogat. (Polar H7, Suunto Smart, Wahoo Tickr) Aztán persze simán lehet, hogy megy a többi is, de leírás csak erre vállal garanciát.

Egy jó sportórát semmiképp sem vált ki ez az óra. Átlagos kocogásra jó, ha maximum arra vagy kíváncsi, hogy kb. milyen tempót mentél, de komolyabb edzéselemzést ettől ne várj. A lépésszám detektálás is eléggé... hát fura. Nekem legalábbis. Ráadásul a saját beépített alkalmazása szerintem tök szar, úgyhogy ehhez is célszerű másik telepíteni. pl. a már fentebb említett Sporty Watch, vagy öv nélkül a Gear Tracker, Run4Gear.

Én azt gondolom, hogy abszolút hobbi szinten elegendő, amit az óra tud, komolyabb sportoláshoz, versenyzéshez, erre való felkészüléshez, ahol számítanak a pontos adatok, nem alkalmas sajnos. Talán majd az S4, ha kijön valamikor.

[ Szerkesztve ]

(#1981) (ex)Cat válasza kozma1986 (#1978) üzenetére


(ex)Cat
senior tag

Érdekes módon nekem az alap üzemidő sokat javult. Azaz ha nem csinálok semmit, csak jövök - megyek, nem indítok semmi alkalmazást, csak arra bízom magam, amit ő detektál, akkor tök lassan merül. De ha meg indítok egy alkalmazást, vagy bármilyen edzés mérést, akkor baromi gyorsan eszi az aksit még akkor is, ha GPS-t nem kell használnia.

No meg csinál pár hülyeséget az update óta. pl. Nekem eddig nem volt olyan gondolom, hogy nem jött kia a Ne zavarj módból, ez most általánossá vált. De szombaton majd kap egy visszaállítást, hátha az rendbe szedi az agyát. Habár rohadtul unom már, hogy ezt kelljen csinálni. :(

(#1982) winben


winben
aktív tag

Ma este játszok a gyerekkel aztán mikor lenyugodtunk ez fogadott:

https://photos.app.goo.gl/nvOP0yysaaeh48Wk2
https://photos.app.goo.gl/XBa55fBxOIVJgYpi2

Valami frissítés - kell tőle félni?

(#1983) gyuszmó válasza KengelRoland (#1979) üzenetére


gyuszmó
őstag

:R

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#1984) (ex)Cat válasza winben (#1982) üzenetére


(ex)Cat
senior tag

Gondolom eddig 2.3-ad volt, ez pedig a 3.0 frissített verziója lesz. Jobb mint az eddigi 3.0, de még nem tökéletes szerintem, viszont már legalább használható.

(#1985) winben válasza (ex)Cat (#1984) üzenetére


winben
aktív tag

2.3.2.3 Tizen verzió van fent. Felkúszott szépen lassan 100%-ig és kiírta, hogy sikertelen a frissítés.
Nem mozdultam el se wifi se telefon közelből, de lekapcsolta a mobilom wifi és bluetooth kapcsolatát és nem lehet visszanyomni. Vártam vele vagy 10 percet aztán újraindítottam mindent és most nem jelez, hogy frissítés elérhető.

...jól kezdődik.

(#1986) gyuszmó válasza (ex)Cat (#1980) üzenetére


gyuszmó
őstag

Ha viszont kezel mellkas pántot, akkor a pulzust pontosan tudja mérni és számomra, ez a legfontosabb szegmens.

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#1987) (ex)Cat válasza gyuszmó (#1986) üzenetére


(ex)Cat
senior tag

Egy próbát megér. Ha teszteled, majd írd már meg milyen. Az is érdekelne, hogy így milyen mértékben csökken az aksi üzemidő, mármint saccra milyen hosszú futást tudna lemérni. Köszi!

@winben
Ha nem sikerült a frissítés próbáld újra. Előbb-utóbb fel kell menjen.

[ Szerkesztve ]

(#1988) Topi70 válasza Topi70 (#1943) üzenetére


Topi70
tag

Tök jó, hogy magamnak válaszolok. Mindegy...hátha másnak is segítek vele. Here Wego a telóra is és akkor oké minden.

(#1989) spanglee001


spanglee001
addikt

nálam 30 óra alatt merült 24% ot, jó lett a frissítés :K pulzust méri időnként nem tudom mikor, karlendítés ébresztés, gps ki, értesítések minden megjelenik az órán. aod kikapcsolva én elégedett vagyok
hogy lehet vezérelni zenelejátszót óráról? bluetoothon hallgatok zenét fülessel, nem lenne rossz ha óráról tudnék számot váltani vagy hangerőt állítani a powerampon ami a telón fut.

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#1990) hackeeeee válasza Topi70 (#1988) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Tök jó, hogy lehet, hogy az itteniek közül nem erre figyeltek most, vagy épp nem használja senki?

Amúgy, indításkor ki is írja elvileg, hogy kell a telefonos alkalmazás. Vagy ha nem indításkor, akkor telepítéskor az alkalmazáshoz oda van írva. Vagyis, amikor Én először kipróbáltam amikor megvettem az órát, akkor szólt. Mint mondjuk az ilyen alkalmazások nagyrésze.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#1991) KengelRoland válasza spanglee001 (#1989) üzenetére


KengelRoland
aktív tag

Azt nem tudom, hogy a PowerAmp-ot viszi-e, de szerintem kell, hogy vigye, mert a Google Music-ot is kezelte nálam. Én kiraktam óra vidgetben a zenelejátszót és azzal lehet kezelni. Hangerő, léptetés oda vissza, indítás, megállítás, ilyenek. De most kipróbáltam és a legördülő menüből a Play gombra kattintva is indítja a zenét.
Azt elárulod, hogy a PowerAmp mivel tud többet mint a gyári lejátszó? Vagy csak megszokás?

Úristen! Kitiltattak az ájoesz fórumból. Most mi lesz? Egymás előtt villognak?

(#1992) spanglee001 válasza KengelRoland (#1991) üzenetére


spanglee001
addikt

nemtudom van gyári? :DDD régen megvettem és automatán raktam is fel a telóra. órán ha playt nyomok akkor az órán játsza zenét amit rátettem pár darabot.
ahham user error rákattintok az óra ikonra és akkor a telón lévő muzsikákat vezérlem és hangerőt az alapértelmezett lwjátszón nálam a poweramp-al :C :R mostmár mégjobban tetszik az óra, igaz dísznek vettem kb, de annál sokkal többet tud, nem csalódtam :DDD

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#1993) Achiles


Achiles
csendes tag

Sziasztok! Nekem még nem jött frissítés. :N Hogy lehet elérni a jelenlegi verziót? Várjak majd csak megérkezik? Az óra magyarországon vásárolt Edigitálnál.

(#1994) bigdady válasza Achiles (#1993) üzenetére


bigdady
nagyúr

Telón a gear appban kattints a gear nevjegye menüpontra. Azon belül van

(#1995) winben válasza (ex)Cat (#1987) üzenetére


winben
aktív tag

Nos, végül feltelepült a frissítés (3.0.0.1). Olyan sokáig csinálta, hogy közben megnéztem majdnem egy teljes filmet :)

Egyébként jópofa, vannak benne újítások.

Fun fact: rákerült az órára egy "Galaxy Apps", melybe keresve a "here wego"-ra sincs találat.

[ Szerkesztve ]

(#1996) bigdady válasza winben (#1995) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nekem kb pár perc alatt felment elsőre.
A here wego-t pedig a telón a galaxy apps/gear-ben töltöttem le az órára asszem

(#1997) Madwe válasza bigdady (#1996) üzenetére


Madwe
nagyúr

de neked samsungod van gondolom? ott megtalálható, egyéb készüléken szerintem nem. Legalábbis oneplusomon nem volt fent sehol, note 8on rögtön megtaláltam :D

(#1998) bigdady válasza Madwe (#1997) üzenetére


bigdady
nagyúr

Ja igen. Jogos. S8

(#1999) Achiles válasza bigdady (#1994) üzenetére


Achiles
csendes tag

Igen megtaláltam! Köszönöm! :R

(#2000) Achiles


Achiles
csendes tag

Sziasztok!
Még egy kis segítséget kétek! Az emailt akartam megnézni az órán, de azt írta ki, hogy telepítsem az email alkalmazást a Gearrel a mobilra.
Ezt nem értem milyen emailt telepítsek hiszen már a mobilra teletítve van a Gmail. S8+ használok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.