Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:11

LOGOUT.hu

Samsung Gear S3 és Gear S3 Frontier Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) hackeeeee válasza spanglee001 (#898) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Elvileg nem, gyakorlatilag telefonon sem használom.

Véleményem szubjektív...

(#902) SenonE


SenonE
csendes tag

Csak ajánlani tudom a "jWd Pilot N1" óraszámlapot, minden lényeges információt közöl...

és az AOD képe is tetszetős...

...ééés ingyenes :C

Proponálom még a "Themes and Ringtones Setting" alkalmazást azoknak, akik szeretnék személyre szabni a kütyüt amennyire csak lehetséges persze. Az app fizetős ugyan, de ha jól láttam az egyetlen olyan applikáció, amelyikkel egyszerre tudjuk a hátteret, és a csengőhangot is módosítani. :R

(#903) spanglee001 válasza SenonE (#902) üzenetére


spanglee001
addikt

Nekem az SWF Cipher Chrono black jött be asszem a top2 fizetős mindent mutat analóg és digitális is, és minden parancsikon rajta van (zene/fotó/shealt/ébresztő/időjárás/sms/telefon/stb) nem is keresek tovább. Óraszíjért áttúrtam egész pestet de semmi, így végül ezt rendeltem meg [link]

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#904) SenonE válasza spanglee001 (#903) üzenetére


SenonE
csendes tag

Tetszik ez a számlap is, viszont nekem kicsit zsúfolt így képeken,
Persze élőben lehet más, ha mutatsz egy képet lehet megvenném :U
A fémszíj is érdekel mert az tényleg hiánycikk itthon, ha megjött majd jelentkezhetnél némi tapasztalattal:R

(#905) spanglee001 válasza SenonE (#904) üzenetére


spanglee001
addikt

de ennyire hiánycikk a szíj hihetetlen :F a weboldalon is rendelésre van és nem is írta mikorra érkezik :F majd hétfőn felhívom őket.
az én fotómon se látszik jobban mint amit linkeltem de azért lőttem egy képet

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#906) SenonE válasza spanglee001 (#905) üzenetére


SenonE
csendes tag

Nah így már jobban látszik, és jobban is tetszik mint a gyári képeken. Kipróbálom :K
A szíj meg így elég ebay gyanús, ott találtam 3-4 ezer körül is egész ígéretes darabokat, rendelek és majd jelentkezek. :R

(#907) dave182


dave182
senior tag

Hello, tud valaki valami frankó tag heuer számlapot? Olyat amit használ is, nem csak képen látta... Sztem tök jó lenne ilyen watchface ajánlókat csinálni...

(#908) mati12


mati12
senior tag

Én hónapok óta ezt használom,mident elérek róla amire általában szükségem van.

Ezt amúgy ismeritek?
[link]

Ezzel így néz ki a számlapom:

[ Szerkesztve ]

(#909) hackeeeee válasza mati12 (#908) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Régóta én is a gyári egyszerűt használom, de most már kell valami.

Szerintem kipróbálom Én is ezt a swiss cuccot, mert elsőre tetszik, bár egy kicsit nekem is zsúfoltnak tűnik. :)

Az stilizálható valamennyire?

Véleményem szubjektív...

(#910) vmack


vmack
tag

Egyszerűbb csinálni egyet, olyat ami tetszik és az legalább egyedi is lesz:

(#911) hackeeeee válasza vmack (#910) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ebben vannak alapból témák is, vagy csak sajátot lehet csinálni pl. ps alatt?

Véleményem szubjektív...

(#912) vmack válasza hackeeeee (#911) üzenetére


vmack
tag

pl innen le tudsz tölteni olyat ami tetszik aztán szerkesztgeted. ha akarod csak a számlapot kicseréled egy sajátra a mutatót meg a többit hagyod... .gwd fájlt keress. azt "eszik" :D

https://www.watchfaces.be/

vagy innen:

https://plus.google.com/104704492398430829346

én a számlapos ps alatt készítettem, a mutatókat nyúltam egy másik számlapból, a vezérlőkre meg van script a desiger progiban.

(#913) SenonE válasza mati12 (#908) üzenetére


SenonE
csendes tag

Huuhh.... nekem kicsit a régi GearFit-em jut róla eszembe, azon volt annó hasonló elrendezésű számlapom, viszont azt gondolom, egy ennyire igazi "órára" hasonlító kütyüre mint az S3 Frontier "bűn" ilyen számlapot rakni :F
Persze ízlések és pofonok ;)
A Screenshot viszont új volt számomra, nagy köszi érte :R

(#914) hackeeeee válasza vmack (#912) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ránézek majd, köszi a tippet! :) :R

Véleményem szubjektív...

(#915) dave182


dave182
senior tag

A letöltött számlapokat hogy tudom az órára varázsolni?

(#916) mati12 válasza dave182 (#915) üzenetére


mati12
senior tag

A Samsung Gear alkalmazás segítségével.

(#917) anonymus89 válasza dave182 (#907) üzenetére


anonymus89
addikt

Én ezt használtam a Facer alkalmazás segítségével: Tag Heuer Calibre 17

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#918) Darko


Darko
senior tag

Ma levettem a 7 hónapja használt tempered glass kijelzővédőt a frontieremről. Azt már vásárláskor olvastam hogy miért kisebb egy picivel a mérete a számlap méretétől (mivel lekerekített szélű ezért alig látszik hiába kisebb), de most megtapasztaltam hogy milyen jó hogy ilyen. Így legalább le lehet szedni mindenfajta roncsolás nélkül, így sem egyszerű, de van rés ahová be lehet támasztani egy vékony pengét, és megemelni az üveget. Nem könnyű, óvatosan kell nehogy a gyűrű megkarcolódjon. Ha az üveg teljesen lefedi a számlapot akkor hogy lehet leszedni később az üveget?
Viszont amiért igazából írok:
Eltörtem az új kijelzővédő üveget, és zavar így, majd rendelek másikat, de míg megjön addig esetleg használnám az órát anélkül. Kérdésem, aki védelem nélkül használja annak hogy bírja karc szempontjából?

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

(#919) Memmaao válasza Darko (#918) üzenetére


Memmaao
addikt

Karcmentes.

My name is Bond, James... Dean.

(#920) anonymus89 válasza Darko (#918) üzenetére


anonymus89
addikt

Szia, honnan rendelted az üveget?

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#921) Darko válasza Memmaao (#919) üzenetére


Darko
senior tag

Akkor addig nem lesz baja míg meg nem jön a másik.

anonymus89: A régit itt vettem PH-n még decemberben, az új még nincs megrendelve. "Eladó egy csomag (2db), kiváló minőségű (2.15D), Samsung Gear S3 Tempered Glass." ez lekerekített szélű volt (2.15D). Azt nem tudom, hogy alapból ilyenek-e mostanában?

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

(#922) faco válasza anonymus89 (#920) üzenetére


faco
újonc

Szia!
Én innen rendeltem az üveget és 3-4 nap alatt itt volt. 2db -os és ~1700 pénz.
http://www.ebay.com/itm/2X-TEMPERED-GLASS-DISPLAY-PROTECTOR-FOR-SAMSUNG-GEAR-S3-CLASSIC-FRONTIER-CRYSTAL/361811193519

[ Szerkesztve ]

(#923) Darko válasza faco (#922) üzenetére


Darko
senior tag

méretre milyen, teljesen fed, vagy marad egy kis hézag, széle kerekített?

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

(#924) spanglee001 válasza faco (#922) üzenetére


spanglee001
addikt

megrendeltem 1745ft lett remélem ugyanaz méret a classic és a frontiernek? mert csak simán kifizettem a linken található terméket :DDD

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#925) faco válasza Darko (#923) üzenetére


faco
újonc

Nem fed 100% -osan ez sem. Így jobban kell figyelni rárakáskor, hogy pontos legyen, viszont van esélyed levenni az óra megkarcolása nélkül. Igen, ránézésre lekerekített kicsit a széle. Papir szerint 0,33mm -es.

(#926) martinkeet válasza mati12 (#916) üzenetére


martinkeet
aktív tag

Egy új telefon miatt resetelnem kellett a Gear-t.
A már megvásárolt számlapjaimat viszont nem találom sehol...

(#927) hackeeeee válasza martinkeet (#926) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Elvileg galaxy apps-ban találod meg, saját alkalmazások között.

3 pont, saját alkalmazások, mind, gear. Asszem.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#928) boksz


boksz
senior tag

Nekem most ez a kedvenc:

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#929) Vekkerúr


Vekkerúr
csendes újonc

Valaki kérdezte korábban, hogy jobban merül-e a telefon az óra használatától. Akkor azt válaszoltam, hogy igen, mert 20% többletfogyást tapasztaltam.
Viszont hétvégén nem használtam az órát, tehát a telefont szerintem az S healt alkalmazás fogyassza az átlagnál jobban. Mert ez az alkalmazás nekem korábban nem volt a telefonon.
Igaz, a Gear alkalmazás sem, szóval az is lehet a felelős.

(#930) anonymus89 válasza boksz (#928) üzenetére


anonymus89
addikt

Esetleg a nevét leírhatnád, hogy más is letölthesse.... :R

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#931) hackeeeee válasza Vekkerúr (#929) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én nem nagyon tapasztalatom ezt, bár persze valamennyivel jobban merül, mert folyamatos bt kapcsolat van.

Véleményem szubjektív...

(#932) Greenm86


Greenm86
csendes újonc

Sziasztok Segítséget szeretnék kérni van egy Galaxy Gear S3 frontier okosórám és az a gondom vele hogy eddig a Messenger üzenetekre tudtam válaszolni az órán keresztül de most nem engedi!

(#933) hackeeeee válasza Greenm86 (#932) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Valszeg frissült az alkalmazás, és az okozhatott valami kavart.

Legalábbis Én valami ilyesmire tudok gondolni.

Véleményem szubjektív...

(#934) nortsen válasza Greenm86 (#932) üzenetére


nortsen
aktív tag

Sokan írták külföldi fórumokon, hogy a teljes messenger, hangouts, stb appok támogatásához (válaszok írásához) fel kell tenni vmi oknál fogva az android wear appot is. Mivel előtte wear-es órám volt, így nekem alapból fent maradt, és nálam ez a probléma nem jelentkezett, de egy próbát megér.

[ Szerkesztve ]

Ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani

(#935) boksz válasza anonymus89 (#930) üzenetére


boksz
senior tag

MD41

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#936) anonymus89 válasza nortsen (#934) üzenetére


anonymus89
addikt

Üdv!

Ha erről van szó akkor a honor 8-at nem látja.

boksz: köszi meglesem

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#937) nortsen válasza anonymus89 (#936) üzenetére


nortsen
aktív tag

Igen ő az, és csak annyit kell tenni, hogy felrakod, semmi mást. Nem értem, hogy ki mit nem lát.
Nem megy fel a telóra, nem látod a telóról az appot?

[ Szerkesztve ]

Ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani

(#938) martinkeet válasza hackeeeee (#927) üzenetére


martinkeet
aktív tag

Sajnos ott csak a jelenleg telepített alkalmazások vannak. :F

(#939) anonymus89 válasza nortsen (#937) üzenetére


anonymus89
addikt

Az órát nem látja ...

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#940) cotag válasza nortsen (#934) üzenetére


cotag
senior tag

Megoldódott

[ Szerkesztve ]

(#941) nortsen válasza cotag (#940) üzenetére


nortsen
aktív tag

Tehát működik a megoldás?

[ Szerkesztve ]

Ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani

(#942) cotag válasza nortsen (#941) üzenetére


cotag
senior tag

Igen!! Nekem Honor 8, viberre nemtudtam eddig válaszolni, mostmár Oké.

(#943) Vekkerúr válasza cotag (#942) üzenetére


Vekkerúr
csendes újonc

Nekem ment alapból is. Sosem volt fent az android wear alkalmazás. Szerintem a Samsung csak szólt volna, hogy kell hozzá...

Több napba tellett nekem mire rájöttem, hogy engedélyezni kell a Viberben az előugró ablakos értesítést. És akkor lehet válaszolni órán is. Persze így is rémálom az egész. Eleve ilyen kicsi kijelzőn pötyögni, fizikai fájdalmat okoz a szememnek. Aztán ott van a szótanulás. A telefonom is samsung, mégis képtelen kiolvasni az óra a már megtanított szavakat a telefonból.
Szóval mondhatnámy, hogy olcsó játék hülyegyerekeknek, csak hát nem túl olcsó az a baj. Igen mellényúlt a Samsung ezzel az órával. Aki unatkozik, annak kiváló kis elfoglaltság, de a mindennapi életet nem megkönnyíti, hanem inkább bosszantó.
Bepötyögtem egy mondatot az órán, de vért pisáltam mire sikerült. Hozzám szólt egy kolléga, rá figyeltem, ugye letelt a timeout az órán, kikapcsolt az óra kijelzője. Eltűnt az egész szöveg amit írtam. Azt hittem széttaposom ezt a szart. Szenvedjen vele más. Még jó, hogy nem kenyérpénzből vettem.

[ Szerkesztve ]

(#944) Memmaao válasza Vekkerúr (#943) üzenetére


Memmaao
addikt

Ha nem a helyén kezeled, akkor tényleg gyötrelmes lehet a használata. Ott nyúlt mellé a Samsung, hogy hagyta ezeket a feles ficsoroket. Ez egy kiegészítő. Nem mini telefon. Üzenetet a telefonról kell írni.

My name is Bond, James... Dean.

(#945) Vekkerúr válasza Memmaao (#944) üzenetére


Vekkerúr
csendes újonc

Nem feltétlenül. Ugyanis nekem rendkívül jól megy pl a T9 használata. A probléma abból adódik, hogy ha már megtanítottam a szavakat a telefonnak, akkor miért nem tudja kiolvasni a telefonból? Gondolom 2 sor lenne a programozóknak. Vagy ha már akkora memória van az órában mint egy kezdőszintű okostelefonban, akkor tényleg nem képes megjegyezni egy mondatot? Legyen karakterkorlát. Legyen max 500 karakter. Nem akarom én leírni a Háború és béke legújabb részét.
Vagy miért nem lehet az alap válaszokat szerkeszteni? Mert ugye amiket lehet szerkeszteni, azokat Vibernél nem lehet használni. Csak sms vagy email. De könyörgöm, lassan 2020 van, ingyen roaming még internetben is. Ki a franc használ még sms-t? A csomagban foglalt sms-t mindig egy az egyben visszaadom hónap végén, mert ingyen se kell.
Szóval itt a probléma.

[ Szerkesztve ]

(#946) nortsen válasza Vekkerúr (#945) üzenetére


nortsen
aktív tag

Mint írtam wear-es orám volt előtte, de nekem a hangos diktálás nem annyira jött be.
Eleve ott kezdődik, hogy mindig el kell olvasnom mit küldök, mivel bámilyen ultra tech, még téveszt.
Éppen dicsérni akartam egy haveromnak, hogy "kibaszott pontos" a felismerés, erre azt írta, hogy "kibaszott fontos"... :)
Androidod Wear 2-t is lehúzták, hogy fasza, hogy egy 3x3cm-es kijelzőn lehet már gépelni, de inkább a fitnessre gyúrnának rá, meg alvásfigyelésre, mert ugye ez utóbbit még azt sem tudja ugyanennyiért.
Számomra a jelenlegi okosórákból (nem fitness órákból) ez a csúcs most, hibáival együtt, mert még ennek van a legkevesebb baja.
Arról nem is beszélve, hogy a Moto 360 Sportom 2 hónap alatt beszart, 1 hónapig javították, és visszaadták ugyanúgy, szóval az sem mind1, milyen support van mögötte.

Ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani

(#947) Vekkerúr válasza nortsen (#946) üzenetére


Vekkerúr
csendes újonc

Persze, értem én, hogy nem tökéletes egyik sem, csak beigazolódott az, amit már korábban gondoltam. Igazából a gyártóknak addig fontos egy termék, amíg eladják. És nem érzem azt, hogy megtennének mindent a vásárlókért. Számomra ez így csak plusz mégegy kütyü amit tölteni kell, meg nyomkodni. Nem váltja ki a telefont. Azzal nem vagyok kisegítve, hogy jön egy üzenet, elkezdek rá válaszolni, jön ugyanattól mégegy üzenet, mire a választ nem sikerül elküldeni, mert "Küldés nem sikerült". Vagy éppen "Nézze meg a telefont". Ehhez nem kell 100 ezerért óra. A telefon csilingel, tudom, hogy üzenet jött...
Csak ezeket a dolgokat nem írják le a szuper hangzatos reklámokban, promóciós oldalaikon. Csak azt, hogy ez mennyire szuper, megkönnyíti az életet. Aztán van az országban kb 1,5 millió aktívan sportoló ember, abból talán 300 hegymászó. És az se ilyen órában mászik hegyet, mert ez karcolódik ugye. A Casionak vannak hegymászó órái és abban is van hardweres iránytű, hőmérő, légnyomásmérő, meg magasságmérő, csak az full vízálló és nem írják bele a felhasználói útmutatóba, hogy ne érje víz meg izzadság (a sportórát) és persze 9 hónapig elmegy 2 db gombelemmel...
Na mindegy, még pár hetet bohóckodok vele és megy a polcra. És befejeztem a baromkodást. Ezek csak a pénzre mennek.

(#948) zezoka


zezoka
őstag

Sziasztok! Ma rendeltem egy R770 Gear S3 Classicot! :)

Pebble Steel screen tearing miatt cserélődik. Samsung A5 (2016) telefonhoz lenne párosítva, amin nem is tudok változtatni, mert céges. Remélem nem lesz gondja vele. :)

[ Szerkesztve ]

(#949) hackeeeee válasza zezoka (#948) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Gear app fel, és go, nem hinném, hogy probléma lenne. :)

Véleményem szubjektív...

(#950) anonymus89 válasza boksz (#935) üzenetére


anonymus89
addikt

Köszönöm, most már ezt használom nagyon bejövős.... :R

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.