Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:11

LOGOUT.hu

Samsung Gear S3 és Gear S3 Frontier Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) lexpakesos válasza MarciKING24 (#400) üzenetére


lexpakesos
csendes újonc

Üdv okosórások!

Az lenne a kérdésem, hogy ezzel az órával meglehet-e csinálni azt, hogy össze van párosítva bluetooth-on egy okostelefonnal, amivel aktívan használnám is. Tehát futna rajta az órához való szoftver. És pluszban mondjuk csak kézibeszélőként bluetooth-on össze lenne kapcsolva a céges butafonnal. Tehát képes az óra ilyen multipontra?

Köszönöm a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

(#402) Zitta válasza lexpakesos (#401) üzenetére


Zitta
őstag

Tuti nem. :(

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#403) lexpakesos válasza Zitta (#402) üzenetére


lexpakesos
csendes újonc

Köszönöm 😊

(#404) HIJ válasza eje (#398) üzenetére


HIJ
őstag

Androidon nem találtam ilyet. Meg ugye nincs is minta benne, h mikor hogy veszi fel... Az tuti, hogy alapba mindig a telefon a BT eszközre vált, aztán egy pillanat múlva visszavált telefonra. Gondolom akkor van gind, amikor ez valamiért nem valósul meg...

MarciKING24:
Én egy Huawei P9 -el használom. Mondjuk az is dualSIM -es, de csak egy van benne... Sajnos elég idegesítő ez. Ha kikapcsolom a BT eszközöknél a headset funkciót, akkor meg elvesztem ezt az egyébként gyakran hasznos fícsört, hogy felvegyem telóval a hívást...

(#405) Zitta


Zitta
őstag

Végül Moto 360 2nd Gen lett az órám.
Imádtam az elsőt is, de ez nagyon!
Ha valakit érdekel így lett egy bontatlan Frontier.
(Classic már gazdára lelt)
Biztos jó ez Tízen is, de lassan 2 év zökkenőmentes Wear használat után inkább maradok is ott.

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#406) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Energia tak. üzemmódban mennyit bír az frontier? Nekem bőven elég lenne az is.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#407) venge


venge
tag

Sziasztok! Ismeri valaki a Focuscamera nevű céget? Az árukereső őt dobta ki legkedvezőbb áru boltnak, ahonnan ezt az órát meg lehetne rendelni!
Valahogy az eszem azt diktálja, hogy teljesen felesleges kütyü, amire nincs szükségem, de a szívemben ott van az a hülye "KELL" érzés! :)

(#409) mati12 válasza lexpakesos (#408) üzenetére


mati12
senior tag

Nagyon jól tájékozott eladóval akadhattál össze. Mi ez az S7-estől működik csak baromság? Az óra minden olyan Androidos készülékkel tökélesetesen működik amire telepíthető az Shealth alkalmazás,nem is beszélve a Samsung saját készülékeiről amelyeken sok esetben már alapból fent van ez a program. Csak az Iphone-ok esetében áll fenn,hogy bizonyos funkciók nem vagy csak korlátozva működnek együtt az órával.

[ Szerkesztve ]

(#410) Memmaao válasza lexpakesos (#408) üzenetére


Memmaao
addikt

Akkor igazából nem is lett volna lényeges, hogy az a5 az óra tudásának csak felét hozta volna ki, ha nem érdekel az időjárás, lépésszámláló. Mondjunk nem értem, hogy mire gondolt az eladó s7tol való teljes funkcionalitás alatt??? Az A5tel is minden funkciója elérhető az órának. Én 96e Ft ért tudnék gyári 2 év garis frontiert , de a fórumokon leírt magas fokú karcolodasi hajlam miatt letettem róla. OCD s vagyok, nagyon zavarna, ha lekarcolnam a lunettat. Jó, persze használati tárgy , de akkor is. A Huawei watchom karcmentes. Ha az elmegy a jófogáson, max akkor veszek s3t.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#411) Symbio válasza lexpakesos (#408) üzenetére


Symbio
senior tag

Azért itt pár dolgot összezagyváltál.
Milyen tudását nem lehet egy Samu A5-tel kihasználni? :F Azért az nem egy belépő szintű noname kínai android vagy egy kukacos alma. Egy annál régebbi Note 4-gyel használom és nem tudok róla, hogy az óra tudásának felét parlagon hagynám vagy bármelyik funkcióját nem tudnám használni. Ott neked el akartak sütni egy S7 is.
MINDIG ott beszélek, ahol felvettem, sosincs ilyen gondom (az beállítás hiba).
Nem olvastam itt senkinél, hogy kopik a lünetta. Max hallottak róla, hogy amerikában előfordult.
Na mindegy. Így tudsz továbbra is 100%-an koncentrálni! Ez nem a te felesleges kütyüd, de legalább alaposan meggyőzted magad erről :P .

(#412) kozma1986


kozma1986
tag

Ezeket a számlapokat, hogy lehet az órára tenni:

https://plus.google.com/104704492398430829346

(#413) mati12 válasza kozma1986 (#412) üzenetére


mati12
senior tag

Nem oktatási céllal hanem inkább a kényelmi funkciók miatt szólok csak. Ha valamit linkelsz a hsz. írása közben alul megjelennek különböző ablakok,ha itt a link nevű ablak alá másolod a linkelni kívánt dolgokat akkor egyből beszúrásra kerül a szövegbe és nem kell külön másolgatni azt. Ez különösen jól jön mobilos olvasgatás közben.
[link]

(#414) vmack


vmack
tag

Kopik? kis francokat kopik. Heti 4 olyan edzésem van ahol a trx kötél percekig "dörzsöli" és nyoma sincs.
Ütöttem már asztallaphoz ajtófélfához, semmi nyoma.

Mi az a funkció amit egy akármilyen androidos telefonnal ne tudna? Kamu. Iphone esetében tényleg korlátozott képességekkel tudod használni, de androidon teljesen jól működik.

Bt hang bug? na az nálam előfordul, 1x 1x azon szólal meg a hívó, de nem csodálom ha megkavarodik mert kocsiba be, összekapcsolódik a telefon a kihangosítóval, másik kocsiba át, ott szintén közben ott a kezemen a gear, és azzal is kapcsolatban. néha téveszt, hova menjen a hang. nem nagy ügy.

Számlap? GearWatchDesigner (egy rakás esetben írtunk róla)

(#415) concrete86


concrete86
aktív tag

Megy a Watchmaker az óránkon. :) Egyszeri díjért elméletileg korlátlan a számlapszerkesztés, és a feltöltés is.

(#417) kozma1986 válasza mati12 (#413) üzenetére


kozma1986
tag

Bocs, és kössz.

De van, aki próbálkozott ilyennel?

(#421) Zitta válasza lexpakesos (#420) üzenetére


Zitta
őstag

Európai forgalmazásu Gear 3-ba te nem teszel simkártyát az tuti. :N

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#422) Memmaao válasza Zitta (#421) üzenetére


Memmaao
addikt

Más forgalmazású S3-ba sem, mert e-sim van benne.

My name is Bond, James... Dean.

(#425) HIJ válasza MarciKING24 (#400) üzenetére


HIJ
őstag

Na írtam a samsungnak a BT hibával kapcsolatban. Rendkívül színpatikus választ kaptam. Ezt süssétek:
"Köszönjük, hogy kérésével megkeresett bennünket.

Nagyon sajnáljuk a kellemetlenséget!

Engedje meg, hogy tájékoztassuk, hogy ilyen esetben érdemes a Bluetooth kapcsolatoknál kiválasztani az órát és ezen belül a beállításoknál kikapcsolni a hívás hangját.

Továbbá szeretnénk tájékoztatni, hogy más típusú android telefonokkal nem áll módunkban biztosítani a megfelelő hívást, üzenet és e-mail küldést.

Továbbra is szíves rendelkezésére állunk e-mailben, a honlapunkon megtalálható online chaten, vagy pedig a díjmentesen hívható 06-80/726-7864-es ügyfélszolgálati telefonszámunkon."

Ez egy amolyan samsungos megoldás... Többek között ezért is nincs samsung eszközöm (ezen az órán kívül...) Ezzel csak azt érik el, h ha nem sikerül valahogy megoldanom a hibát, akkor egyszerűen visszaküldöm az emagnak. Jó dolog ez a 30 napos pénzvisszafizetés....

(#426) Symbio válasza HIJ (#425) üzenetére


Symbio
senior tag

Hogyan van a Bluetooth beállítva nálad? Ki van kapcsolva a hívás hangja?
A páromnak One plus 3-a van. Ki fogom próbálni :K

(#427) HIJ válasza Symbio (#426) üzenetére


HIJ
őstag

Nem. Be van kapcsolva, hiszen ha kikapcsolom, akkor egyáltalán nem tudok hívást fogadni vagy akár csak elutasítani az órával. Azért ez egy jó dolog /lenne ha nem lenne ez a bug/

Szóval a samsung szerint vegyek samsung telefont (amivel egyébként lehet h ugyan úgy fenn álna a hiba, hiszen azon is csak egy android fut...)

(#428) Symbio válasza HIJ (#427) üzenetére


Symbio
senior tag

Én jan 16-a óta használom és egyszer sem tapasztaltam ilyen hibát (Note 4).
Az ugye egyértelmű, hogy az android egy váz, minden gyártó a saját készülékére szabja. Tehát nem olyan egyszerű, hogy minden androidra optimalizálni egy kütyüt.
Általában igaz,hogy mindig jobb rendszereket használni és nem , azonos összetevőkből. Ez nem konkrétan a kommunikációs dolgokra értem, de ott is igaz.

(#429) HIJ válasza Symbio (#428) üzenetére


HIJ
őstag

Azt megértem hogy nem egyszerű minen androidra optimalizálni, de a hozzáállás a lényeg. Nem foglalkozunk a hibával, mert nem samsung telefonnal haszálom. Igaz azt sem mondták mikor megvettem az órát, h csak samsung telóval tud 100% ban működni. Csupán az szerepel, h 4.4 android felett...

(#430) Zitta


Zitta
őstag

Sziasztok!

Viber és egyéb üzenetek hogyan jelennek meg a Gear órán?

Mit és honnan kell telepíteni hozzá?

Akinek kérdezem az Galaxy S7 Edge telefonnal használja.

Köszi a válaszokat előre is. :R

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#431) Symbio válasza HIJ (#429) üzenetére


Symbio
senior tag

Ha egy kicsit is utána olvasol, akkor tudhattad volna. Rengeteg helyen fent volt/van, táblázatba foglalva, hogy mit tud Samsung készülékkel, más Android telefonnal és iOS kütyüvel. Ez igen is publikált infó volt :K ;)
Csak egy példa:
[Csak egy példa: ]

(#432) JHonnny


JHonnny
csendes tag

Én először órát vettem, aztán vettem hozzá, miatta egy Galaxy 6s edget is :) Na most ez így tuti, sejtettem, hogy így lesz :) Iphone pihen a fiókban :)

dslr cinematographer, pro photographer, Asus G 551- I7 4710HQ, 16GB RAM, GTX860M,246GB SSD, 1T HDD 7200rpm

(#433) venge


venge
tag

Megrendeltem a Camerafocustól szerda délután az órát, csütörtök délután megjött.
IPhonnal használom, tisztában vagyok vele, hogy ez igencsak korlátozva van, de sokkal jobban tetszik az S3, mint az Iwatch.
Még az ismerkedés szakaszában vagyok, így máris a segítségeteket kérem. Nem találom rajta a navigációt. A GPS megvan, be is kapcsoltam, de a térképet nem találom. Külön kell letölteni hozzá?
Köszi

(#434) Zitta


Zitta
őstag

Léci valaki válaszoljon a #430-as kérdésre!?

Köszi

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#435) Symbio válasza venge (#433) üzenetére


Symbio
senior tag

Igen, nincs rajta "gyári" szoft.
Pl HERE WeGo vagy Google Maps, hogy csak a legismertebbeket mondjam

(#436) venge válasza Symbio (#435) üzenetére


venge
tag

Köszi! De a HERE WeGo-t hol találom? A Galaxy APPS-en nincs.

(#437) mati12 válasza Zitta (#430) üzenetére


mati12
senior tag

Semmit nem kell telepíteni hozzá, csak a Samsung Gear alkalmazáson belül engedélyezni kell azokat az alkalmazásokat amiktől értesítéseket szeretnénk kapni. Nálam minden értesítés tökéletesen működik kivétel a Viber. A Vibernél az üzenetet megkapom de se rezgéssel se hangal nem jelzi azt.

(#438) Zitta válasza mati12 (#437) üzenetére


Zitta
őstag

Köszönöm a választ.

Viszont az egy vicc, hogy pont a Viber nem...

Pfff

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#439) mati12 válasza venge (#436) üzenetére


mati12
senior tag

Pedig ott van,de egyszerűen nem tudom linkelni.

[ Szerkesztve ]

(#440) Symbio válasza venge (#436) üzenetére


Symbio
senior tag

De ott kell lennie, onnan töltöttem le én is :K ;)

(#441) imrecs


imrecs
csendes tag

Aki vásárolni szeretne ! ! !
T-Pontban(Telekom) teljes vételár egyösszegű kifizetése esetén üzletvezetői engedéllyel 10-20% kedvezmény is "kialkudható",plusszban még az összegyűjtött hűségpont is beváltható.Nekem így 110 alatt sikerült beszereznem,természetesen 2 év garival!
Részletfizetés esetén csak listaáron,10*12990 ft.

[ Szerkesztve ]

(#442) venge


venge
tag

Halló! Olyan kérdésem lenne, hogy sikerült megoldani a Gear Watch Designer programban a problémát?
Ugyanott akadok el, ahol ti is. A certicitate-t kitöltöttem, az órát felismeri, de idő előtt megáll a feltöltés.

(#443) venge válasza venge (#442) üzenetére


venge
tag

SIKERÜLT!!! :D

(#444) Darko válasza venge (#443) üzenetére


Darko
senior tag

És hogy sikerült?

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

(#445) venge válasza Darko (#444) üzenetére


venge
tag

Simán! :)

(#446) venge válasza Darko (#444) üzenetére


venge
tag

Rebootoltam az órát, és működött!
Gyerekek! Én csak nem találom a Galaxy apps-en a Here Wego-t! Ha keresőbe beírom, akkor sem dobja fel! Ez nem függhet attól, hogy IPhone-ról nyomom, igaz?

[ Szerkesztve ]

(#447) ithomas válasza venge (#446) üzenetére


ithomas
őstag

De szerintem amiatt van, de googlizz rá

Real eyes realize real lies!

(#448) mati12 válasza venge (#446) üzenetére


mati12
senior tag

A Here WeGo mint alkalmazás egyáltalán létezik Ios-ra? Mert ha nem akkor nincs is miről beszélni.

(#449) Ateszpapa válasza venge (#446) üzenetére


Ateszpapa
addikt

De, amiatt nem látod.
Sőt, vannak olyan óra számlapok is amiket nem lehet elérni szifonról. Sajna én is így vagyok vele, de csak addig amíg meg nem jelenik az S8 ;)

(#450) Csibe78


Csibe78
tag

Sziasztok. Szeretnék venni egy ilyen okosórát. Tudnátok az üzemidőről nyilatkozni? Érdekelne, hogy gps-el, zene hallgatassal meddig bírja az óra?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.