Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:11

LOGOUT.hu

Samsung Gear S3 és Gear S3 Frontier Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) mati12


mati12
senior tag

Nem értem ezt a +1 éves garanciális regisztrációt mivel az órára minden hivatalos forgalmazónál alapból 2 év garancia van. Tehát aki tudja regisztrálni annak 3 évre ugrik a garanciája....???

[ Szerkesztve ]

(#852) hackeeeee válasza mati12 (#851) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nem.

De az üzlet alapból 1 évet ad, regisztráció után lesz 2 év.

Bár, lehet, hogy van olyan üzlet, aki bevállalja, hogy Ő maga intézi. Én a Telekomtól is 1 év garit kaptam hozzá alapból ha jól emlékszem.

Véleményem szubjektív...

(#853) mati12 válasza hackeeeee (#852) üzenetére


mati12
senior tag

Én anno Ausztriában vettem az enyémet a Media Marktban 2 év garanciával mindenféle regisztráció nélkül. És ahogy a pár hsz-el lejjebb linkelt edigitálos adatlapot nézem ott sincs szó külön regisztrálásról.

(#854) Tsityu válasza mati12 (#851) üzenetére


Tsityu
csendes tag

https://my.samsung.hu/

lss n csk nzz!

(#855) mati12 válasza Tsityu (#854) üzenetére


mati12
senior tag

Ezt vágom. Volt már pár Samsung készülékem,még fényképezőgép objektívem is amit regisztráltam,illetve regisztrálni kellett a +1 év garanciához. Viszont pont ezért nem értem az óránál,hogy ez minek amikor alapból 2 év garancia van rá.

[ Szerkesztve ]

(#856) Memmaao válasza mati12 (#855) üzenetére


Memmaao
addikt

Mert alapból 1 év garancia van rá. Minden hivatalos forgalmazó 2 évvel írja ki, de a második évhez neked kell regisztrálni.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#857) hackeeeee válasza mati12 (#853) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát: Pedig, alapból 1 év jár,: az üzlet pedig max bevállalja, hogy majd Ő intézi a +1 évben.. a + kiterjesztett gari, ami regisztráció nélkül van.

Galaxy Gear, Gear VR2 (Nem mobilszolgáltatónál vásárolt)

Alapjótállás időtartama (hónap): 12
Kiterjesztett jótállás időtartama (az alapjótálláson felül): Termékregisztráció nélkül (hónap): 12
Szerviz szolgáltatási szint: ügyfél általi beszállítás

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#858) nope00


nope00
tag

Akiknek van német ismerőse amazon prime előfizetéssel gear s3 classic és frontier 235euro még 6 órán kersztül.

(#859) mati12 válasza hackeeeee (#857) üzenetére


mati12
senior tag

Megfogom nézni a garancia papirt ha otthon leszek,de szerintem Ausztriában ez nem így van.

(#860) hackeeeee válasza mati12 (#859) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát, passz.. Ez a Samsung saját német oldalán meg kell nézni, hogy mit írnak. Más ötletem nincs.

Véleményem szubjektív...

(#861) Vekkerúr


Vekkerúr
csendes újonc

Üdv! Amikor az órán az értesítseket megnézem és éppen nincsen semmilyen értesítés, akkor ott van alul egy "beállítások" funkció. Amire ha rákattintok, akkor kéri, hogy módosítsam a telefon beállításait. De milyen beállításokra gondol, hiszen mindent engedélyeztem az órának.

(#862) spanglee001


spanglee001
addikt

mennyire vízálló a ketyere strandolásnál le kell venni?
a szöveg diktálás megy magyar nyelven? ha erre a 2 opcióra képes akkor vennék egyet.
illetve a pulzus mérés valós idejű, vagy el kell indítani méreget egy ideig és kijelzi.
s7 edge talóval használnám

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#863) hackeeeee válasza spanglee001 (#862) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Folyamatos klóros vízzel Én nem próbálkoznék. Ezt a telefonoknak sem ajánlott, tudomásom szerint.

Véleményem szubjektív...

(#864) spanglee001 válasza hackeeeee (#863) üzenetére


spanglee001
addikt

az s7 edge bírja legalábbis megjelenése óta még igen :DDD bár inkább balatonra gondoltam, de néha megyünk a klórosba is de az max 2-3 óra
és aki használt már ilyen animált hátterű óra skineket, az jobban meríti az akksiját, mintha csak a mutató mozogna?

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#865) hackeeeee válasza spanglee001 (#864) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nem azt mondtam, hogy nem bírja, csak azt, hogy nem ajánlott. :)

Elvileg amúgy bírja, bár Én csak lemosni szoktam, amikor megunom, hogy maszatos, nem megyek vele strandolni.

Biztosan, ha már pár alkalmazás a háttérben marad, már akkor is jobban merül, szal tuti, hogy megérzi, főként ha folyamatosan világít az óralap.

Véleményem szubjektív...

(#866) spanglee001 válasza hackeeeee (#865) üzenetére


spanglee001
addikt

nem kell a folyamatos világítás csak mikor ránézek, és legalább 2 napot kellene kibírnia.
a pulzust az real time mutatja mindig ha olyan óralap van beállítva? és a telefon is jobban merül az óra miatt?
rég volt már egy soni mn2 okosvekkerem na az nemigazán maradt sokáig :DDD de ez nagyon megtetszett a frontier mindig megnyomkodom a trémobilba ha arrajárok, és hosszasan gondolkodok de nem veszem meg :DDD ma nézegettem pár videót róla és egyre jobban tetszik.

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#867) Vekkerúr válasza spanglee001 (#866) üzenetére


Vekkerúr
csendes újonc

Két napot azt hozza vidáman. Igazából én éjszakára ki is kapcsolom, mert nem tudom elviselni ha van valami a kezemen alvás közben. Így 5 napig is elmegy. Naponta 18-22% fogyást tapasztalok, de ez az én felhasználói szokásomhoz van mérve.
A telefonom jobban merül, de az nem zavar, mert mindenképpen teli telefonnal szeretek reggel elindulni.

[ Szerkesztve ]

(#868) boksz válasza spanglee001 (#862) üzenetére


boksz
senior tag

1, Dunába, strandolásnál, otthon a kerti medencébe simán szoktam használni ( általában a vízben egyhuzamban eltöltött időm kb.30 perc és 1,5 méter ).

2. Szöveg diktálás megy magyar nyelven nem működik. Csak világnyelvek.

3. A pulzus mérés valós idejű, beállíthatod, hogy 24 órába mérje folyamatosan automatikusan, vagy csak mikor te szeretnéd.

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#869) hackeeeee válasza spanglee001 (#866) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

X időközönként mér pulzust ha kézen van.

Nekem úgy, hogy ki sincs kapcsolva, úgy 2-3 napot megy általában. Nem nyomkodom folyamatosan, csak a BT van rajta bekapcsolva, wifi nincs, és ebben van nagyjából 30-40 perc endomondo naponta.

Véleményem szubjektív...

(#870) spanglee001


spanglee001
addikt

És valami extra funkció ami nem annyira köztudott ? Vagy valami tippek trükkök hibák esetleg amit jó tudni vásárlás előtt? Sehogy sem lehet magyarul diktálni nincs rá valami app?

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#871) hackeeeee válasza spanglee001 (#870) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Tudomásom szerint nincs rá lehetőség.

Nekem Simple app kéne Gear-re, de sajnos nincs.. így itthon nincs mobilfizetés. Pedig, jó lenne.

Véleményem szubjektív...

(#872) spanglee001 válasza hackeeeee (#871) üzenetére


spanglee001
addikt

Mobilon megy a simple érintéses fizetés. Alapnak gondoltam hogy az óra is tudja ha már nfc-s

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#873) spanglee001


spanglee001
addikt

Akkor csak annyira lehet használni nemkeves pénzért hogy az értesítéseket megnezzuk :F ebbe a napsütésben mennyire olvasható a kijelző?

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#874) hackeeeee válasza spanglee001 (#872) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az elejét félre olvastam, sorry..

Mivel Gear-re nincs Simple, vagyis, Én nem találtam, csak Samsung pay van tudtommal, ami itthon nem megy. Az NFC magában kevés.

Még mindig nem csak arra.. Én monitorozok vele folyamatosan endomondo-val, szépen teszi a dolgát. Az időjárás alkalmazást is használok sokszor. Szerintem ez csak nem értesítés, de ahogy gondolod.

Arról nembeszélve, hogy pl. endomondo-val elmehetsz telefon nélkül, majd szinkronizál akkor, amikor visszaérsz a telóhoz.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#875) Vekkerúr válasza spanglee001 (#873) üzenetére


Vekkerúr
csendes újonc

Nem csak arra lehet használni. Néha arra sem. Ez egy ékszer. Az arany karláncon semmit nem tudsz nézni. Mégis 160 ezer. A Tissot órán csak időt tudsz nézni meg dátumot és 460 ezer.
Ez ilyen. Ha tetszik neked, megveszed és elmondhatod, hogy van egy 100 ezres órád. Amit töltögetni kell 2-4 naponta. Én pl azt sem értem, hogy mitől van, hogy egyik nap jelez email-nél, másik nap meg nem. Van rajta 12 millió hatszázezer beállítás. Plusz még 6 millió kilencszázezer a telefonon és az óra meg a telefon együtt dolgozik. Tehát tipikusan unatkozó embereknek van kitalálva.

Én ettől függetlenül szeretem és nem bántam meg, hogy megvettem. Ha berágok, lehet, hogy kutyát fogok vele dobálni, lőttem már szét légpuskával mobiltelefont. De pillanatnyilag úgy kezelem, mint újdonság, kihívás. És persze egy szép ékszer, amivel jó megjelenni.
Szigorúan fólia, meg védőburok nélkül használom. De most őszintén, mégis mit vársz egy vízálló órától, amire a a gyártói utasításban le van írva, hogy "ne fürggyé le" az órában, ne érje izzadság (egy fitneszóráról beszélünk, ne érje izzadság), stb.

[ Szerkesztve ]

(#876) hackeeeee válasza Vekkerúr (#875) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez ugye annak a hozománya, hogy hiába vízálló bármelyik termék, a beázásra mint tény, senki sem vállal garanciát.

Az más kérdés, hogy általában annak tudatában is szokták őket javítani.

Véleményem szubjektív...

(#877) Vekkerúr válasza hackeeeee (#876) üzenetére


Vekkerúr
csendes újonc

Erről nincsen tapasztalatom. Hobbi cuccot max kézmosás erejéig viszek vízbe. Pont azért amit írtál.

(#878) Symbio


Symbio
senior tag

Azok a tömítések, amitől vízálló, idővel elöregszenek és kevésbé látják el funkciójukat. Ezért aleinte mindenki használhatja bátran az órát vízben, de 2-3 évesen már csak okosan :K
A cseppmetessége végig megmarad.
Ugyanez érvényes a Samu telefonokra is.

(#879) boksz válasza Symbio (#878) üzenetére


boksz
senior tag

Nem a tömítésektől vízálló ( ásd hangszóló, mikrofon, nyomás érzékelő kimenet szabad ) hanem mert az elektromos nyákot stb. bevonják egy víztaszító bevonattal hőeljárással.

Mint írtam én használom a Duna homokos vizében, rendszeresen biciklizek most is 30 fokban izzadt karral, semmi gond, mutatja rendesen a pulzust stb. csak fentebb húzom a karomon, hogy jobban felvegye a karom formáját. Nyilván ha nincs rászorítva rendesen akkor az adatok sem pontosak. Arrol meg nes is álmodjukn, hogy egy bevizsgált hitelesített orvosi műszerrel felveheti a versenyt.
viszonyítási alapként viszont tökéletesen funkcionál.

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#880) otoaak válasza spanglee001 (#866) üzenetére


otoaak
tag

Nekem AOD-al megy (animált) minden nap töltöm de elmenne 2 napot csak így egyszerűbb alvásnál rajtam van megy az alvás követés és aod akkor is aktív nem kapcsolgatom, kb. 8%-ot merül éjjel.

Telefonálásra én egyre többet használom ez pl. olyan funkció amit eleinte ki se akartam próbálni most viszont eléggé rákaptam. Arra még nem jöttem rá, hogy ha nem csinálok éppen semmit akkor, mi a megfelelő kéztartás főleg ha mások is látnak nem szeretek az órába beszélni. :)

SG Note Pro P900

(#881) Vekkerúr válasza otoaak (#880) üzenetére


Vekkerúr
csendes újonc

A Michael Knight féle pozitúrában azt mondták a túloldalon, hogy olyan mintha telefonról beszélnék. Ha nem mondom, hogy óra kihangosítva, akkor nem lehet észrevenni. 😊

(#882) spanglee001 válasza otoaak (#880) üzenetére


spanglee001
addikt

és alvás közben nem állítódik el minden rajta? úgyértem a gyűrű nem forog rajta vagy 2km-t? vannak akik mire az ágyra feküdnek már alszanak is, de én legalább fél órát forgolódom mire elalszom. melóban van hogy egy 1órát is :DDD

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#883) kozma1986 válasza spanglee001 (#882) üzenetére


kozma1986
tag

Én nem vettem észre, hogy forgott volna, előtte aktiválom a ne zavarjanak üzemmódot :)

(#884) otoaak válasza spanglee001 (#882) üzenetére


otoaak
tag

Nem volt még rá példa, hogy bármi elállítódott volna rajta. Én is nyugtalanul alszom sokat mocorgok még elalvás után is.

Fürdést én is kipróbáltam már benne de alapvetően én ezt nem nagyon erőltetem mert fürdés/úszás közben szerintem eleve zavaró ha rajtam van. Ráadásul úszás közben ha nekiveri az ember a medence falának vagy egy kőnek akkor kaphat olyan sérülést az óra, hogy beázik vagy tönkremegy.

SG Note Pro P900

(#885) spanglee001


spanglee001
addikt

rendben és milyen alkalmazásokat tesztek rá aminek van is értelme?
óramszámlap az szubjektív azt elböngészgetem. de pl kell rá külön gps app? vagy csak én nem találom 1 órája nyúzom már :DDD szóval ajánlanátok rá appokat :R nem gond ha ingyenes, de párszáz forinton nem múlik :B

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#886) spanglee001


spanglee001
addikt

Erre nem divat vedofoliat tenni. Vagy nagyon csúnyán nézne ki

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#887) dave182 válasza spanglee001 (#886) üzenetére


dave182
senior tag

Nekem van rajta és észre sem venni...

(#888) Vekkerúr válasza dave182 (#887) üzenetére


Vekkerúr
csendes újonc

Nekem nincsen rajta és nem érdekel...

(#889) cotag


cotag
senior tag

Balaton, Duna már áztatta az órát. Úszás, strand, stb.
Semmi baja nincs, tökéletesen vízálló.
Off-ba teszem, de nekem egyszer sikerült egy gyári visszaállítást csinálni akaratlanul... ;]
Aki kitalálja milyen örömöknek hódoltam közben, viheti a piros hangszórót :DD

(#890) spanglee001 válasza cotag (#889) üzenetére


spanglee001
addikt

melyik gps appot kel szedni a 600 közül? :F

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#891) anonymus89 válasza spanglee001 (#886) üzenetére


anonymus89
addikt

Észre sem veszed rajta az üveg fóliát sem.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#892) spanglee001 válasza anonymus89 (#891) üzenetére


spanglee001
addikt

honnan érdemes venni és milyet rá? 1 fajtát találtam emagon eddig :F
közben keresek fekete fém szíjjat rá, tényleg 20k az is? :W

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#893) nope00


nope00
tag

Volt téma a garancia, én német amazonon vettem a héten. Ott is két évet adnak.

(#894) spanglee001 válasza nope00 (#893) üzenetére


spanglee001
addikt

most regisztráltam be a mysamsungba így 2 év garim van rá nekem is

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#895) anonymus89 válasza spanglee001 (#892) üzenetére


anonymus89
addikt

Én üveget vennék és innen vettem, hétfőn rendeltem pénteken már hozta a postás.
Ha kettőt rendelnél úgy olcsóbban jön ki db-ra.

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#896) hackeeeee válasza anonymus89 (#895) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ezt megfontolom, köszi a tippet!

Véleményem szubjektív...

(#897) anonymus89 válasza hackeeeee (#896) üzenetére


anonymus89
addikt

Inkább üveget mint sima fóliát....

más: el is felejtettem faxán műxik az edzés kerékpárral egyéni beállításokkal most már :R

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#898) spanglee001


spanglee001
addikt

ha megy az AOD akkor beég a kijelző? vagy van benne valami védelem?

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#899) Dikri


Dikri
tag

Sziasztok!

A GEAR S3 SM-R765 Frontier eSIMes. Ha rendelek egy ilyet tudja valaki, mikor lesz használható itthon a virtuális SIM? Mert már tavaly lehetett olvasni híreket róla....

(#900) mati12 válasza Dikri (#899) üzenetére


mati12
senior tag

Ezt a szolgáltatóknál kellene megérdeklődni szerintem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.