Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:11

LOGOUT.hu

Samsung Gear S3 és Gear S3 Frontier Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1351) Reggie0 válasza jimmy1801 (#1350) üzenetére


Reggie0
félisten

Nekem inkabb az a bajom, hogy ha keresztbe rakom a kezem, akkor hozzaerek a kijelzohoz es lecsereli a watchface-t. Ezen is segit?

(#1352) jimmy1801 válasza Reggie0 (#1351) üzenetére


jimmy1801
tag

Szerintem próbáld ki! Nekem bejött minden téren.

(#1354) Mikulásbá válasza #45553408 (#1353) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Nekem az előbb jött valami frissítés,szerintem az volt.

(#1355) Symbio válasza #45553408 (#1353) üzenetére


Symbio
senior tag

Igen

(#1356) kozma1986 válasza #45553408 (#1353) üzenetére


kozma1986
tag

Az enyém nem, és változott valami?

(#1357) SharpSA válasza kozma1986 (#1356) üzenetére


SharpSA
veterán

Nem vettem észre semmi újat. Gondolom hiba javítások vannak benne.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1360) Mikulásbá válasza #45553408 (#1359) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Digitálisban van egy jó,már leírtam itt a nevét.

(#1362) Mikulásbá válasza #45553408 (#1361) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Nekem a munkám olyan,hogy gyakran kell időpontot írni,így a digitális nekem a legjobb.Biztos szebb pár analóg,nekem abból elég ami gyárilag van az órában.

(#1363) ferenck válasza #45553408 (#1359) üzenetére


ferenck
senior tag

Szia. Ez a "jeweler adrenaline" nevű számlap. Így keress rá a galaxy appsban a gear részben.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#1365) vmack válasza #45553408 (#1359) üzenetére


vmack
tag

nem pont ilyen, de eléggé hasonló és ingyenes: xenon gear vagy krypton gear, vagy neon gear

(#1367) Mikulásbá


Mikulásbá
nagyúr

Megérkezett a fémszíj a S3-hoz.Elsőre komolynak néz ki,nem gagyi.

[link]

[link]

(#1369) pleslie82


pleslie82
tag

Sziasztok!

Van lehetőség saját csengőhang beállítására az órán?

Samsung Galaxy Tab S7+ LTE / Xiaomi 12 PRo / Redmi Watch 4

(#1370) mSchumi87 válasza #45553408 (#1359) üzenetére


mSchumi87
senior tag

[link]

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#1371) pleslie82


pleslie82
tag

Érdekes módon, éjjel mikor "ne zavarjanak" üzemmódban van az óra, mintha jobban merülne az akksi..telefonnal ugyanúgy bluetooth kapcsolatban van. Tapasztaltatok hasonlót?

Samsung Galaxy Tab S7+ LTE / Xiaomi 12 PRo / Redmi Watch 4

(#1372) Memmaao válasza pleslie82 (#1371) üzenetére


Memmaao
addikt

Nekem éjszaka mindig ki volt kapcsolva, mert viselni nem tudom az ágyban, ahhoz batár.

My name is Bond, James... Dean.

(#1374) Symbio válasza pleslie82 (#1371) üzenetére


Symbio
senior tag

Abból kiindulva, hogy ne zavarj módban nem kapcsolja be a képernyőt kéz mozdulatra, érdekes felvetés.
Én nem tapasztaltam gyorsabb merülést, éppen ellenkezőleg.

(#1375) pleslie82 válasza Symbio (#1374) üzenetére


pleslie82
tag

Így lenne logikus, és mégis..22h-5h között 8%, mjd 5h-11h 3%, úgyhogy már volt egy 40 perc bicajos edzés, igaz telefon GPS-sel, de akkor is

Samsung Galaxy Tab S7+ LTE / Xiaomi 12 PRo / Redmi Watch 4

(#1376) Memmaao válasza pleslie82 (#1375) üzenetére


Memmaao
addikt

De Ti éjszakára fent hagyjátok? Én el nem tudom képzelni, hogy ekkora órával aludjak.

My name is Bond, James... Dean.

(#1377) pleslie82 válasza Memmaao (#1376) üzenetére


pleslie82
tag

Én igen...elég rosszul alszom ezért naplózom is az alvást illetve az óra ébresztőjére kelek.

Samsung Galaxy Tab S7+ LTE / Xiaomi 12 PRo / Redmi Watch 4

(#1378) SharpSA válasza pleslie82 (#1377) üzenetére


SharpSA
veterán

Én már akkor leveszem és kikapcsolom az órát, ha hazaérek, mert nem szeretem, ha rajtam van, a napközbeni használatot is meg kellett szoknom. Aludni órával meg nem jó szerintem, nem is tudnék.
Ha rosszul alszol, akkor elsőnek meg kellene nézni, hogy jó helyen alszol-e.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1379) pleslie82 válasza SharpSA (#1378) üzenetére


pleslie82
tag

Szia!
Igazából ezen a fórumon én nem az alvás minőségemet akarom megvitatni veletek, hanem az óra funkcióit, ezt csak úgy mellékesen említettem. :)
A nyugtalan alvásom egyik fő oka pedig a 3 kis gyermekem, akik bagoly módjára járnak-kelnek éjszaka. :)

Samsung Galaxy Tab S7+ LTE / Xiaomi 12 PRo / Redmi Watch 4

(#1380) Memmaao válasza pleslie82 (#1379) üzenetére


Memmaao
addikt

Hehe! Ismerős, csak két gyerekkel! El sem tudom képzelni, hárommal mennyivel lehet durvább! Szerencsére nálunk beosztják az estét, és ritka, hogy egyszerre kelnek. Az órára visszatérve: Nekem a súlya miatt sem opció éjszakéra. Óra nélkül is lezsibbad a bal tenyerem ( Carpal tunnel sy.), nemhogy órával.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#1381) SharpSA válasza pleslie82 (#1379) üzenetére


SharpSA
veterán

Az egy másik helyzet, sok sikert, örömöt hozzájuk. :)
Mindenesetre én akkor sem aludnék órával a karomon, de kiknek a pap... :)

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1382) vmack


vmack
tag

Arról nem is beszélve hogy alvás közben a kezem közel van a fejemhez, így egész éjjel egy bt rádiós cucc tolja a rádió hullámokat. tuti nem a legegészségesebb dolog.

(#1383) (ex)Cat válasza vmack (#1382) üzenetére


(ex)Cat
senior tag

A Wi-Fi úgyis megy, meg még egy csomó egyéb. A BT is, ha épp nem kapcsolsz ki mindenütt, maximum nem a fejed mellett, nincs ennek nagy jelentősége. Én évek óta BT-s órával alszok.

(#1384) nortsen válasza pleslie82 (#1379) üzenetére


nortsen
aktív tag

Miért kell a ne zavarj üzemmód?
A telefonom nekem éjjel nem küld értesítéseket (LG G4), így nem is zavar semmi, ha meg hívnak, akkor annak oka van (ha éppen nem téves :K ).

Nekem amúgy kb 4-8%-ot merül éjjelente.

[ Szerkesztve ]

Ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani

(#1385) (ex)Cat válasza nortsen (#1384) üzenetére


(ex)Cat
senior tag

Szerintem jobbára - legalábbis nekem - azért van értelme, hogy ha ne kapcsoljon be a kijelző. Tök sötétben, félálomban, nekem elsőre az agyamba égett, amikor épp átfordultam és egy pillanatra kinyitottam a szemem, az óra meg életre kelt. :)

(#1386) Symbio válasza nortsen (#1384) üzenetére


Symbio
senior tag

Mert különben minden karmozdulatra feléleszti az óra kijelzőjét :K ;)

(#1387) pleslie82


pleslie82
tag

Igen, egyrészt a kijelző felélesztése felesleges éjjel, másrészt külföldi partnerek miatt éjjel is kapok email-eket, amiről nagyon nem akarok értesülni az éjszaka folyamán! :) Plusz kispéntekező szingli barátaim hajnali kicsapongásai és közlési ingerei.. :D Ezért kell a ne zavarj üzemmód

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Tab S7+ LTE / Xiaomi 12 PRo / Redmi Watch 4

(#1388) Mikulásbá válasza pleslie82 (#1387) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Ki kell kapcsolni éjszakára. :U

(#1389) pleslie82 válasza Mikulásbá (#1388) üzenetére


pleslie82
tag

Az ébresztőjére kelek reggel!! :D

Samsung Galaxy Tab S7+ LTE / Xiaomi 12 PRo / Redmi Watch 4

(#1390) pleslie82


pleslie82
tag

Persze megoldás, ha a telefont rakom éjjel repülőre, de állitólag akkor méginkább merül az óra, mert egyfolytában keresi a telefont. Erről valakinek tapasztalat? Tényleg így van?

Samsung Galaxy Tab S7+ LTE / Xiaomi 12 PRo / Redmi Watch 4

(#1391) fm! válasza pleslie82 (#1390) üzenetére


fm!
tag

Tényleg így van, én minden éjjel repülő üzemmódba tolom a telefont, aztán az óra keresi egész éjjel. Volt, hogy 99%-on hagytam este, reggelre lement 10%-ra... :Y
Azóta minden este kikapcsolom az órát is. Jót is tesz neki, mert pár nap üzem után GPS jelet sokszor nem talál edzéskor, az értesítések is meghülyülnek, meg jobban is merül, úgy vettem észre. Látszik, hogy még tele van hibával a szoftver, jót tesz neki a napi újraindítás.

(#1392) Reggie0 válasza pleslie82 (#1390) üzenetére


Reggie0
félisten

En minden ejjel toltore rakom, mert csak 1.5 napot bir beallitasaimmal: always on screen, brightness 8, no auto brightness, no wifi, no sound. Viszont ha a tolton vibral, arra mar nem kelek fel.

Ennel sokkal jobban zavar, hogy a tekero illesztese nem tokeletes, es amikor vibral az ora, akkor az hangosan rezonal rajta. De ez foleg karon viselve jon elo.

[ Szerkesztve ]

(#1393) Memmaao válasza Reggie0 (#1392) üzenetére


Memmaao
addikt

Racsnis a lunetta, nem nagyon lehet feszesebbre venni, kell neki holtjáték.

My name is Bond, James... Dean.

(#1394) Reggie0 válasza Memmaao (#1393) üzenetére


Reggie0
félisten

Az egy dolog, de neha csinalja, neha nem. Szerintem ebben benne van jocskan a gyartasi hiba es vagy a lunetta nem sik teljesen vagy a csapagy, de nem mindegy hogy mennyire van elforgatva.

Illetve a rugot es a tomeget is ugy kellene hangolni, hogy messze legyen a rezonancia frekvenciaja a vibramotor frekijetol.

[ Szerkesztve ]

(#1395) Memmaao válasza Reggie0 (#1394) üzenetére


Memmaao
addikt

Szerintem ez sok tényezőtől függ. Külső hőmérséklet, nedvesség, racsni helyzete. Az enyém minimálisan "billegett". Ha nagyon kórosnak érzed, vidd szervizbe, cserélik.

My name is Bond, James... Dean.

(#1396) Reggie0 válasza Memmaao (#1395) üzenetére


Reggie0
félisten

Elobb rugatom magam tokon minden reggel, minthogy bemenjek egy fostalicska telemax vagy hasonlo szervizbe. Foleg, hogy nem komoly hiba ez.

(#1397) Memmaao válasza Reggie0 (#1396) üzenetére


Memmaao
addikt

SES-be kell bemenni, és ott jelezni. De geart a telemax sem javít, csereutalványt ad. De a lunetta billegése normális. Az enyém is lazább volt, mint pl a Tag Heuer, vagy Certina órám lunettaja. De nem is egy kategória.

My name is Bond, James... Dean.

(#1398) fm! válasza Memmaao (#1397) üzenetére


fm!
tag

Nekem viszont hajlamos megszorulni a lunetta, néha alig bírom eltekerni... Por mehetett bele? Ha kicsit megmozgatom, akkor utána egy darabig jó, aztán megint megszorul. Ha megmosom az órát, akkor megint jó egy darabig. Ez normális? Vagy menjen neki a WD-40? :DD

(#1399) Memmaao válasza fm! (#1398) üzenetére


Memmaao
addikt

Alapvetően a wd40 mindenre jó. De én ezt szorult helyzetében bevinném a szervizbe, hogy cseréljék.

My name is Bond, James... Dean.

(#1400) kalapacsolok


kalapacsolok
senior tag

Sziasztok! Vennék egy Samsung Gear S3 Frontier-t, a kérdésem, hogy garancia szempontjából lehet GSM-boltban venni, ugyanannyi gyári gari jár hozzá, vagy van különbség pl ahhoz képest, ha Media marktban veszem?

Vagy bármi egyéb kapcsán, pl töltő, felszereltség kapcsán van különbség?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.