Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:11

LOGOUT.hu

Samsung Gear S3 és Gear S3 Frontier Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1751) mati12


mati12
senior tag

Akinek problémája van az az órával....
-A telefonon Samsung Gear alkalmazás uninstall majd ismét install.
-Az órán "Gear alaphelyzetbe helyezés".
-Az órán " Kapcsolódás új telefonhoz".
A frissítés után nálam is jelentkeztek a lentebb említett hibák,de miután megcsináltam a felsoroltakat minden helyre állt.Azóta tökéletesen működik az órám.

(#1752) Tibcsi68


Tibcsi68
tag

Korábban kérdeztem, hogy tud-e valaki óránként jelző alkalmazást, és egyik fórumtárs a BEEPER-t ( vagy valami hasonlót, pontosan nem emlékszem a nevére) ajánlotta, telepítettem, de a nap 24 órájából kb 22-szer elfelejt jelezni! Van ötlete valakinek, hogy miért?

Galaxy S22 ultra 512 + Galxy Watch 3 46mm LTE, + 180 piros, 0 feketepont!

(#1753) choco01


choco01
addikt

Hali.

Stabilan működhet az óra mondjuk egy Huawei mobillal is? :U

:R

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#1755) mati12 válasza #45553408 (#1754) üzenetére


mati12
senior tag

Az Iphone-val ne várj csodát,az iosal csak korlátozottan működik együtt az óra.

[ Szerkesztve ]

(#1757) SharpSA válasza #45553408 (#1756) üzenetére


SharpSA
veterán

Szerintem telefont, de a döntés természetesen a tiéd. Nálam rendben működik az óra, mindent jelez és mér ahogy kell.

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1758) Szaszabond


Szaszabond
aktív tag

Sziasztok. Megjött az óra. Frissíteni hogyan kellene? Gear app teflon azt írja, hogy friss de csak R760XXU2BQC5. És a tizen is csak 2.3.2.3.

(#1759) SeatZola


SeatZola
őstag

Nekem minden tökéletesen működik a frissítés után is mindkét S3-on. Mindkettőt S8-al használjuk.

Rappi

(#1760) xAttilaxB


xAttilaxB
csendes tag

Sziasztok.

Egy xperia x compacttal használnám együtt ezt az órát. Miben lesz kevesebb, hogy nem Samsung telom van?

(#1762) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Noh, reset óta érdekes, ha értesítés jön, és felemelem a kezem, akkor elég nehezen kezdi el mutatni. Ha nincs értesítés, akkor azonnal jön az óralap.

Véleményem szubjektív...

(#1763) Ateszpapa válasza #45553408 (#1761) üzenetére


Ateszpapa
addikt

IOS hez az Apple watch dukál. Sajna annyira zárt a rendszer. Nekem 6s és Gear S2 volt. Szifontól megváltam és most s8 cal használom. Ez így pöpec.

(#1765) Memmaao válasza #45553408 (#1764) üzenetére


Memmaao
addikt

Úgy sajnálunk! Pláne így karácsony előtt ;] :P :DDD

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#1767) Memmaao válasza #45553408 (#1766) üzenetére


Memmaao
addikt

Szerintem nyugodtan válj meg tőle, aztán amikor visszatérsz androidra, vedd meg az új aktuális gear S modellt. Én az okosórákat váltogatom kb olyan gyakran, mint te a telefonokat . ( Jó azért annyira nem vagyok notórius, kb 4 hónapot mindegyik bírt). Most kicsit leragadtam egy Pebble Time Round mellett. Szerettem a gear s3at, de nem hiányzik.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#1769) Madwe


Madwe
nagyúr

Sziasztok, bármi info van arról, hogy a samsung pay mikor lesz itthon? akár csak a sima nfc, nem is a mágneses? vagy h esetleg simple vagy más alternatíva várható e? karácsonyi ajándék lenne, de a fő szempont ez lenne, uh ha semmi hír, lehet androidos órát kell keresgélnem, ami baj, mert a frontier néz ki a legjobban :D köszi!

(#1770) Memmaao válasza #45553408 (#1768) üzenetére


Memmaao
addikt

A gear S3 mellett fapad, nálam mégis kiütötte azt a nyeregből. Transzreflektív LCD, mindig látható kijelző, főleg napfényben. 15 perc töltéssel két napot bír. Olyan vékony, mint egy Skagen óra. Persze, nincs forgatható lünetta, nincs GPS, nincs érintő kijelző, nincs Knight Rider Kit-Kit!. Cserébe BTLE csatlakozás, szinte semmi fogyasztás, brutál gyors értesítés átvitel telefonról órára. Magam sem gondoltam, de sokkal jobban megszerettem, mint a gear S3-at. Eddig volt Gear 2, Gear S2, HW-1, Gear S3 Frontier, PTR, Amazfit. A PTR a befutó nálam.

My name is Bond, James... Dean.

(#1771) hackeeeee válasza Madwe (#1769) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Sajnos szerintem egy ideig még biztosan nem.. :(

Véleményem szubjektív...

(#1773) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Noh, reset óta jobb a helyzet, de, pl. értesítés néha-néha így is elmarad. Vagyis, rezeg, de nincs sárga pötty.

Véleményem szubjektív...

(#1774) (ex)Cat válasza hackeeeee (#1773) üzenetére


(ex)Cat
senior tag

Szerintem ez nem is fog javulni amíg vmi frissítés nem lesz újra. Az is lehet, hogy bizonyos WF- ek megléte esetén jön elő ez a hiba, és ezért nem jelentkezik mindenkinél. Bár ahhoz képest, meg túl sokaknál igen, szóval a franc tudja. Mindenesetre elég zavaró, főleg, hogy 3.0 előtt teljesen jó volt. Sőt, nekem sokkal gyorsabban is működött.

(#1775) Madwe


Madwe
nagyúr

Ha esetleg lenyelnénk a pay hiányát, még ami eszembe jutott:
ha a telefonom lenémítom, az óra is lenémul (illetve be lehet e állítani úgy, h ezt tegye?)
ha hívást az órán fogadom el, megoldható h a telefonba dugott headseten történjen a kommunikáció?
ha jól néztem a herewego app tömegközlekedést is tud? az mennyire használható órán? esetleg rendes gmaps van rá?
köszi!

(#1776) miezez


miezez
csendes tag

Sziasztok!
Kis segítséget szeretné kérni frissítéssel kapcsolatban.
Vettem egy GearS3-at az Edigitalban. Magyar, hivatalos, Samsung a két évet beregisztrálta.
Amit viszont nem értek , hogy az órán még mindig a 2.3.2.3 Tizen verzió van, és nem is tudom frissíteni.
Próbáltam a telefonom (S8) Gear s3 applikáció Gear névjegye->Gera szoftverének frissítésével, de a progi szerint"Már telepítve vannak a legújabb frissítések".
Én bénázok valamit?

(#1777) Szaszabond válasza miezez (#1776) üzenetére


Szaszabond
aktív tag

Pontosan ugyanígy vagyok vele én is..... (3 napos az órám)

Samsung Chat ügyfélszolgálat azt mondja ne aggódjak, várjak, mert batch csomagokban küldik ki a frissítéseket. De 3 hét nem elég az egész világnak a 250MB csomagra?

[ Szerkesztve ]

(#1778) (ex)Cat válasza Szaszabond (#1777) üzenetére


(ex)Cat
senior tag

Nem elég. Sokan nem kapták még meg. Amúgy meg addig örüljetek, amíg 2.x van rajta, az legalább hibátlan. A 3.0-val vagy szívtok, vagy nem, de inkább igen.

(#1779) miezez válasza Szaszabond (#1777) üzenetére


miezez
csendes tag

Kösz a választ. Majd akkor lesz 3.01, és legalább egy-két sz..pást megúszunk :)

(#1780) Szaszabond


Szaszabond
aktív tag

Az online regisztrációhoz tudnátok adni egy linket?

(#1781) miezez válasza (ex)Cat (#1778) üzenetére


miezez
csendes tag

Hi! milyen problémák vannak a 3.0-val?
Egyenlőre ne is frissítsek?

Garancia:
https://my.samsung.hu/termekregisztracio/termek-adatok

[ Szerkesztve ]

(#1782) Chrakatoa


Chrakatoa
tag

Sziasztok!

Elsőáldozó vagyok, nagyon megtetszett ez az óra a formája miatt. Soha nem volt még okosórám, mindig is a nagy, masszív analóg órák híve voltam. Problémám a következő, iphone -al szeretném használni. Olvastam hogy sok funkció nem elérhető egyáltalán. ( hívás fogadás, email-ekre válasz stb. , app store) Ahogy látom azért pofozgattak valamit az IOS appon Samsungék, van már store :)) . Az lenne a kérdésem így vásárlás előtt hogy mennyire limitált a használat. Mivel első okosorám ezért szerintem még az a limitált felhasználás is kielégítő lesz számomra ( nem szeretnék Knight Riderest játszani) . Számlapok limitált mennyiségben vannak hozzá? Vagy már a teljes kínálat ( akár a fizetősök is) elérhető. Gyakran szétkapcsol a telefonnal? Ilyenkor mi történik? Később szinkronizálja az adatokat ( lépésszám stb) , vagy addig nem is mér.

Bocsánat a sok hülye kérdésért, de csak januári, februári videókat, leírásokat láttam hogy hogyan működik almával. Azóta nincs semmi fejlemény, vélemény. Én megbékélek azzal az állapottal ami volt februárban, ha javulás tapasztalható azóta az csak plusz pont, viszont ha csak rosszabb lett a helyzet akkor nem verném magam felesleges költekezésbe hogy aztán később eladjam.

Tudom hogy az apple saját órája lenne a legjobb választás, de nagyon nem tudok megbarátkozni a formájával,ezért inkább lemondok a plusz "feature"-ökről , de legalább egy órához hasonló tárgy legyen a csuklómon.

Előre is köszönöm a segítséget és a felhasználó élményeket! :R

Üdv, Peti

(#1784) m4csk4fogo válasza #45553408 (#1783) üzenetére


m4csk4fogo
tag

Szia,

Már ne is haragudj, de nem azt kérdezte hogy mit vegyen. :W
Olyan emberektől vár választ akik még most is használják.

Béke

(#1786) Chrakatoa válasza #45553408 (#1785) üzenetére


Chrakatoa
tag

Köszönöm a válaszokat , véletlenül sem akarok vitát szítani. Többször említetted hogy nem használom ki a képességeit? Melyikre gondolsz? hívásfogadás nem érdekel, notifikációkat megkapom, nem akarok órán válaszolni emailre. Samsung assisztens nem kell, samsung pay sem, amúgy sem lehet fizetni vele MO-n

Aktivitást tudtommal mér rendesen, csak a samsung dedikált alkalmazásába gyűjti ( ezzel semmi problémám nincs)

Óralapok vannak. (itt teljes készlet vagy csak 2-3 oda van dobva hogy nesze almások örüljetek? :P )

Nekem eddig az óra két dolog miatt volt a kezemen, 1 hogy tudjam az időt, 2 mert jól néz ki egy szép óra. Erős túlzással, de ha ezeket tudja akkor már boldog vagyok ( pici irónia ;] )

Tehát Te mint User Gear S3 és iphone x-el mik azok amiket hiányolsz napi használat közben a gear-ből . Erre lennék.

Ugye mint említettem , eddig nem volt okoseszköz a kezemen szóval már az nagy fícsőr ha kapok értesítéseket , adott esetben látom hogy ki hív és nem kell előbányásznom a telefont, mellette meg méri az aktivitásom.

AW részemről kizárva, nem is tetszik a formája, idétlen óralapok , sajnos nem az esetem

(#1788) hackeeeee válasza Madwe (#1775) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nekem BT-s headset-tel alapból úgy van, hogyha órán veszem fel, akkor headset-re megy. Mutatja is, hogy oda fog menni a hívás.

@(ex)Cat: Hát, sanszos, bár jobb a helyzet, mint reset előtt, ez tény.

Véleményem szubjektív...

(#1789) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Üdvözlet uraim

Mennyire használható az óra pl futni?
Ki tud váltani egy "sport" órát pulzus, gps stb terén?

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#1790) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Megköszönöm , ha vki aki aktívan sportol és erre a célra használja az órát is megosztaná tapasztalatait.

:R

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#1791) boksz válasza gyuszmó (#1790) üzenetére


boksz
senior tag

Biciklizéshez használom, GPS tökéletes, sűrű felhőben nincs jel.
A pulzus nálam beragad mostanában néha, lehet lazán használom, annyira nem foglalkozok vele :)
Összességében JÓ.

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#1792) Zedlog válasza gyuszmó (#1789) üzenetére


Zedlog
csendes tag

Futáshoz használom. A GPS jó, a pulzus viszont nagyon nagy szórást mutat. Mellkaspántos méréshez hasonlítottam, 150-es valós pulzusnál mért 120 és 190 között mindent.

(#1793) gyuszmó


gyuszmó
őstag

:R :R köszi

Egyébként össze lehet pánttal párosítani, hogy mutassa ? Mert gondolom akkor te telóval hozod össze :?

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#1794) Zedlog válasza gyuszmó (#1793) üzenetére


Zedlog
csendes tag

Én a pántot a telefonnal lőttem össze. Az órához nem hiszem, hogy lehet, mert nem valószínű, hogy van rá szoftver.

(#1795) gyuszmó válasza Zedlog (#1794) üzenetére


gyuszmó
őstag

:R

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#1796) (ex)Cat válasza gyuszmó (#1793) üzenetére


(ex)Cat
senior tag

A Sporty Watch tud BT-s pántot kezelni.

(#1797) gyuszmó válasza (ex)Cat (#1796) üzenetére


gyuszmó
őstag

ok köszi

A Fenix3 órám is , csak el akarom adni, és gondoltam hátha egy okos órával ki tudom váltani.

[ Szerkesztve ]

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#1798) (ex)Cat válasza gyuszmó (#1797) üzenetére


(ex)Cat
senior tag

A kettő azért nagyon nem egy kategória, jól gondold meg! Ha komolyabban használnád sportra, ahhoz ez az óra kevés. Nekem FR235 volt előtte, én azért adtam el, mert nem futok mostanában, a biciklihez meg van külön GPS (Edge820), amit meg esetleg mégis futok, azon a szinten elég a Gear. De összességében azért ne várj tőle komoly sportóra funkciót.

(#1799) fm! válasza gyuszmó (#1797) üzenetére


fm!
tag

Semmiképpen sem egy garmin szint, de a 3-as tizen óta sokkal jobb lett. Hamar talál jelet, tartja is, 10 km-en 100-200 métert téved (telefonos GPS-hez viszonyítva, de nagyon kíváncsi lennék, hogy egy valódi GPS-hez képest mit tud). Aztán lehet, hogy csak azért jobb, mert pont télen jött a frissítés, a levelek meg pont lehullottak a fákról :D (erdőben futok mindig).
A pulzusmérő össze-vissza mutat mindent sokszor, de ma pl. 160-180 közötti értékeket mutatott, ami még akár reális is lehet.
SHealth-ot használok, pláne mióta frissült az óra, tök jó lett. Van benne edző asszisztens, én bírom, hogy folyton csesztet, ha visszaveszek a tempóból. :DDD
Én a telefonos endomondo-t akartam leváltani, de sajnos az lett belőle, hogy most futás közben a telefon is nálam van, meg az óra is. :W

(#1800) Gaben06 válasza #45553408 (#1772) üzenetére


Gaben06
tag

Szia. A laptopszalon hivatalos magyar garanciával árulja az órát szerinted? Regisztrálható vajon a mysamsung.hu-n?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.