Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:11

LOGOUT.hu

Samsung Gear S3 és Gear S3 Frontier Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) bandras0226 válasza bandras0226 (#750) üzenetére


bandras0226
aktív tag

Az iPhone-al sikerült párosítani, tehát az óra jó. Talán ha volt fél perc. A Samun azóta sem jó. Pont a saját cuccukkal nem jó. :U

Miért lakik mindenki pont azon a bolygón, amelyiken én???

(#752) beroka79


beroka79
csendes tag

Sziasztok,

Hónap elején vettem egy S3 Frontiert.
Tegnap észrevettem, hogy össze-vissza kapcsolgatja a kijelzőt. Volt 2 reset, a helyzet változatlan. Már csulkó elfordításra is bekapcsol. De ez még semmi, amellett, hogy indokolatlanul bekapcsol, még a screen timeout sem működik. Most 5 percre van állítva, és vagy működik, vagy nem (de általában nem) ~5-6mp és elkussol.

Valaki talákozott már ilyen problémával?
Holnap viszem szervízbe, mert a Sestoreban azt mondták, hogy újraszoftverelés megoldja, mert lehet az update nem ment rá normálisan. Ezt mondjuk kétlem, mert akkor már kezdettől fogva kellene szórakoznia, nem alig két héttel a vásárlás után.

Üdv,
L

(#753) cotag válasza beroka79 (#752) üzenetére


cotag
senior tag

Nekem is öt percre van állítva, de pár másodperc után elsötétül...
Másnál is?

(#754) Memmaao válasza beroka79 (#752) üzenetére


Memmaao
addikt

Ha watchmaker óraszámlapot használtok, az produkál ilyet, külön meg kell adni, hogy a default screen timeout időt használja. Csukló mozdulatra nekem is feléled, ez be van állítva, hogy így legyen.

My name is Bond, James... Dean.

(#755) boksz válasza bandras0226 (#750) üzenetére


boksz
senior tag

Az internet be volt kapcsolva a telefonon ?

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#756) boksz válasza cotag (#753) üzenetére


boksz
senior tag

15 másodpercre van állítva nálam, gombnyomásra tartja is, viszont ha felemelem és automatikusa bekapcsol akkor 5 mp után kapcsol ki.

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#757) bandras0226 válasza boksz (#755) üzenetére


bandras0226
aktív tag

Az volt a baj hogy wifin volt, az meg egy idő után kikapcsolt. Bekapcsoltam az automatikus újrakapcsolódást a wifinél, most jó. Remélem így marad. Nem gondoltam hogy ennyire túltolták a wifit. Máshol elég egy ki-be gomb azt cső. Na mindegy, lényeg hogy működik.

Miért lakik mindenki pont azon a bolygón, amelyiken én???

(#758) cotag


cotag
senior tag

Ki melyik billentyűzetet töltötte le hozzá??

(#759) cotag


cotag
senior tag

Törölni hogy lehet az óráról az általam telepített alkalmazásokat?

(#760) mati12 válasza cotag (#759) üzenetére


mati12
senior tag

Az első kérdésedet nem értem. Alkalmazásokat pedig a telefonodon a Samsung Gear-on belül az alkalmazások fül alatt,vagy magán az órán hosszú nyomással ha az alkalmazások között vagy.

(#761) Anulu79


Anulu79
addikt

Még nincs ilyen órám csak próbálom felmérni a lehetőségeket. :) Az lenne a kérdésem, hogy az órán minden telefonra érkezett üzenetet el lehet olvasni? A másik kérdésem, hogy ha nem olvasom el akkor az óra által el lehet tűntetni a figyelmeztetést a telefonról is?

(#762) kozma1986 válasza Anulu79 (#761) üzenetére


kozma1986
tag

Üdv!

A válasz mindegyik kérdésedre igen.

(#763) Anulu79 válasza kozma1986 (#762) üzenetére


Anulu79
addikt

Szuper köszi! Még annyi lenne, hogy amikor jön valami akkor rezeg az óra is?

(#764) boksz válasza Anulu79 (#763) üzenetére


boksz
senior tag

igen

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#765) Anulu79 válasza boksz (#764) üzenetére


Anulu79
addikt

Köszi! Ez idáig mind pozitívum.

(#766) aggleány


aggleány
addikt

Melyik navigációs progit érdemes letölteni az órára? Rollerezésnél használnám, ott nem egyszerű a telefont nézegetni. Tudom, hogy volt már róla szó régebben, el is olvastam, amit találtam a keresővel, de nem volt egyértelmű és már régen volt, hátha van azóta jobb.

Előre is köszönöm. :R

(#767) kozma1986 válasza aggleány (#766) üzenetére


kozma1986
tag

HERE WeGo

Én ezt tettem fel, de még nem próbáltam ki.

(#768) aggleány válasza kozma1986 (#767) üzenetére


aggleány
addikt

Köszi, megnézem. :R

(#769) boksz válasza aggleány (#766) üzenetére


boksz
senior tag

Nem igazán érdemes szerintem órára navi...
Helyedben a telefonon használnám és a headset-ben hallgatnám a navit.

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#770) aggleány válasza boksz (#769) üzenetére


aggleány
addikt

Pesten a belvárosban nem igazán lehet jól hallani a fülest sem, én meg nem szeretem, ha ordít. :(

Kipróbálom, hátha jó lesz. Nem rendszeres dolognak szánom, de ma rollerrel kell mennem, és úgy nem igazán tudom nézegetni a telefont.

(#771) boksz


boksz
senior tag

Frissítés érkezett....

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#772) kozma1986 válasza boksz (#771) üzenetére


kozma1986
tag

Na fasza... Mármint a Gear-re? Mert nálam nem mutatja :((

(#773) boksz válasza kozma1986 (#772) üzenetére


boksz
senior tag

A Gear-re, a telefon mutatta....

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#774) kozma1986 válasza boksz (#773) üzenetére


kozma1986
tag

És van esetleg valami új?

(#775) Symbio válasza boksz (#773) üzenetére


Symbio
senior tag

Nem a Gear App frissült?
Nem az órára jött frissítés.

(#776) kozma1986 válasza Symbio (#775) üzenetére


kozma1986
tag

Az app nem frissült, na majd 1-2 nap aztán kiderül :(((

(#777) mati12


mati12
senior tag

(#778) cotag


cotag
senior tag

Teljesen vízálló. Teszteltem ma. Három óra fürdés Fadd-Domboriban, és semmi baja nem lett.
Innentől bárhol bátran vízbe viszem.
Imádom ezt az órát, köszönöm Samsung :R

(#779) the_stig


the_stig
tag

Sziasztok.
Jelenleg a telefonon két bluetooth csatlakozást látok az óra felé: a Gear, meg egy GearLE
A gear-hez írja, hogy csatlakozva, ill. azt, hogy a hívás hangja.
Kikapcsolom, hogy ne errő, hanem a fülesről akarok telefonálni, de magát a hívást az óráról indítanám.
Na erre leválasztja az órát, az meg átvált önálló módra.

Most akkor nem lehet megcsinálni, hogy bt fülessel beszélve, de az órával vezérelve?

(#780) vmack válasza the_stig (#779) üzenetére


vmack
tag

nyomj rá a fogaskerékre (vagy van olyan android ahol hosszan kell a bt eszköz nevére) és szedd ki a pipát a telefon hangjából (mármint a gear-nél) ennyi

(#781) Memmaao válasza the_stig (#779) üzenetére


Memmaao
addikt

A gearLE a low energy csatlakozás, azt az ios használja. A telefon meg persze látja, de android nem csatlakozik hozzá.

My name is Bond, James... Dean.

(#782) the_stig válasza vmack (#780) üzenetére


the_stig
tag

Nos, ha kiveszem, akkor megszakad a kapcsolat. :F

(#783) aggleány


aggleány
addikt

Frissíteni kellett a Gear alkalmazást a telefonon, és azóta nem jelennek meg az értesítések az órán. Más is tapasztalt ilyesmit?

(#784) Symbio válasza aggleány (#783) üzenetére


Symbio
senior tag

Rendben megjelennek az értesítések, nincs ilyen gondom. :K

(#785) aggleány válasza Symbio (#784) üzenetére


aggleány
addikt

Van valami ötleted, hogy mit csináljak? A beállításokat ellenőriztem, ki-bekapcsolás megvolt mindkét eszközön.

(#786) Tinky00


Tinky00
csendes tag

Sziasztok! Esetleg tudja valaki, hogy miképpen lehetne az órán lévő Shealth- hez + sportokat hozzáadni? Letölteni vagy kreálni valahogy? Esetleg más hogy oldott meg edzőtermi mindenféle sulyzós gyakorlatot, squasht? A telefonon van és ahogy kinéz szerintem biztos lehet tenni valahogy...... Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#787) vmack válasza Tinky00 (#786) üzenetére


vmack
tag

ha rájössz, szólj, én trx-et szeretnék belavarázsolni :D

(#788) dave182 válasza Tinky00 (#786) üzenetére


dave182
senior tag

Hello, telefon, S health alkalmazás, fő oldalon legörgetsz, + elemek kezelése és ott van fallabda... Ezzel gondolom az órán is megjelenik.

(#789) mati12 válasza dave182 (#788) üzenetére


mati12
senior tag

Szerinted ezt nem próbálta..?

(#790) Anulu79


Anulu79
addikt

Ha telefonon be van állítva valami biztonsági zár funkció (ujjlenyomat, pin stb....) akkor az órán attól függetlenül el lehet olvasni az üzeneteket?

(#791) Symbio válasza Anulu79 (#790) üzenetére


Symbio
senior tag

Természetesen igen.
Ha az órán megjelenő üzenetet akarsz elolvasni a telefonon, akkor fel kell oldani a telefont. Ezért praktikus az órát beállítani biztonságos eszköznek, amit ha észlel a telefon, akkor nem kér feloldó kódot, ujjlenyomatot.
Azt is beállíthatod, hogy az az üzenet, ami megjelenik a telefonon, automatikusan a telefon kijelzőjén is megjelenjen,ha kézbe veszed. Okosan ki van ez találva :D

(#792) Anulu79 válasza Symbio (#791) üzenetére


Anulu79
addikt

Na és az órára van valami zár? Vagy ha elhagyom vagy pl. megpattintják akkor bárki használhatja egyből?

(#793) Symbio válasza Anulu79 (#792) üzenetére


Symbio
senior tag

PIN védelem van az órához.
Ha jól tudom, csak menüből lehet Kapcsolódás új telefonhoz-t kérni és az Alaphelyzetbe állítás is itt van, így nem annyira egyszerű kikerülni.
De még jobb, ha nem veszed le és nem hagyod el :P Nekem nem volt még olyan szitu, hogy nem biztonságos helyen őrizetlenül kellett hagynom a Geart.

[ Szerkesztve ]

(#794) mati12 válasza Anulu79 (#792) üzenetére


mati12
senior tag

Van külön újraaktiválás tiltás is.

(#795) Symbio válasza vmack (#787) üzenetére


Symbio
senior tag

TRXre miért nem jó az Egyéb edzés? Van pulzus mérés, kalória számlálás, hangbemondás, hogy hol tartasz.
Azt azért ne várjuk, hogy felismeri az evezés, guggolás, egylábas kitörés vagy a többi 150 féle gyakorlatot és számolja is nekünk :U ;)
Nálam működött így, bár csak 1x használtam TRX-en, mert nálunk vannak kettlebelles gyakorlatok is, ott meg szétverné a golyó az órát :DDD

(#796) Symbio válasza mati12 (#794) üzenetére


Symbio
senior tag

És tényleg! Erre nem emlékeztem :D

(#797) Anulu79


Anulu79
addikt

Köszi az infókat a biztonsággal kapcsolatban! Egyébként így a nyári melegben mennyire zavarja meg az érzékelőt, hogy beizzad az ember keze alatta? Van rá valamilyen hatással?

(#798) Symbio válasza Anulu79 (#797) üzenetére


Symbio
senior tag

A pulzusmérő nekem működik, pedig rendszeresen futok benne (ergo csurom vizes vagyok :DDD ). Természetesen sportoláskor érdemes szorosabbra állítani a szíjat, hogy ne nagyon mocorogjon a csuklódon.

Vagy milyen más érzékelőre gondoltál?

[ Szerkesztve ]

(#799) Anulu79 válasza Symbio (#798) üzenetére


Anulu79
addikt

Igen arra gondoltam. :) Vagy még az jutott eszembe, hogy pl. bringázok és az órát folyamatosan süti a nap. Ettől nem hülyül meg az óra kijelzője?

(#800) Symbio válasza Anulu79 (#799) üzenetére


Symbio
senior tag

De meghülyül! Az órát nem lehet napos környezetben használni, kimondottan csak árnyékos helyen! 20 mp-nél tovább nem érheti erős fény! Erre fel is hívja a figyelmet a Samu! Mert felrobban, mint a Note7!!! :W :O :P ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.