Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:11

LOGOUT.hu

Samsung Gear S3 és Gear S3 Frontier Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1651) hackeeeee válasza bok92 (#1650) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Üdv a klubban. :)

Fizetni szeretnél vele? Ezt már Én is kérdeztem.. Tudomásom szerint csak Samsung Pay van, az pedig nem megy Nálunk.

Véleményem szubjektív...

(#1652) bok92 válasza hackeeeee (#1651) üzenetére


bok92
addikt

Neem. Hanem rögzíteni a órán, hogy mennyit költöttem el pl egy bevásárlásnál. :)

(#1653) hackeeeee válasza bok92 (#1652) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Valami kézzel felvivős/jegyzet app biztos van rá, csak a kérdés, h ez mennyire praktikus.

Véleményem szubjektív...

(#1654) Reggie0 válasza bok92 (#1652) üzenetére


Reggie0
félisten

Szerintem azt a blokkon irjak :)

(#1655) mati12


mati12
senior tag

Vannak érdekes dolgok a GalaxyApps házatáján is. Még januárban megvásároltam a Gmaps alkalmazást az órára 562 forintért ma jelezte a Samsung Gear,hogy frissítés érhető el az app-ra,gondoltam frissítem és ekkor jött a meglepetés miszerint 535 forintért frissíthetem is. Szerintem ez enyhén szólva is gusztustalan,ha egyszer már megvettem miért kellene újra fizetnem érte...?

[ Szerkesztve ]

(#1656) bok92 válasza Reggie0 (#1654) üzenetére


bok92
addikt

Valóban, de a telefonon tudom tárolni, és több hónapra visszamenőleg megtudom nézni, hogy mire költöttem. A blokk megőrzése ilyen szempontból nem igazán praktikus. :)

[ Szerkesztve ]

(#1657) hackeeeee válasza bok92 (#1656) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

És, ezt, hogyan? Fotózod a nyugtákat? Vagy mégis, hogyan? Mert ugye mobilfizetéssel simple-ben ott van minden fizetés, pl.

Nem nagyon értem, hogy miként terveznéd dokumentálni, mert max kézi bevitel van.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#1658) bok92 válasza hackeeeee (#1657) üzenetére


bok92
addikt

Kézzel vinném be. Azt a pár számot amit mobilon írtam be, azt lehetne az órán is. Lásd apple watch-ra ( money pro app) van több ilyen megoldás is. Jó lenne ha egyszer lenne itt is ilyen megoldás.

(#1659) hackeeeee válasza bok92 (#1658) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Notes, lists app van, csak pl. a notes fizetős.

Véleményem szubjektív...

(#1660) Reggie0


Reggie0
félisten

Mai leguljabb problema a friss szoftverrel: leraktam power savingbe, es onnan nem ter vissza. Ha vissza akarok valtani normal uzemmodba, akkor fekete kepernyo az eredmenye es nem reagal semmire, csak a kikapcsolasi menu jon fel.

(#1661) nortsen


nortsen
aktív tag

Ugyan nem sokat nyomkodtam az órát a napokban, de 3 napot kibírt, amit eddig nem. Max 2.5 volt idáig.

Ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani

(#1662) jacis


jacis
nagyúr

Sziasztok,
Ennek a watch face-nek tudja valaki a nevét?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1663) bok92 válasza jacis (#1662) üzenetére


bok92
addikt

Golfzon Watch Face- Dark Chronograph :)

(#1664) thebear007


thebear007
aktív tag

Na, megérkezett nekem is. Annyira volt időm, hogy kipróbáltam, este nyomkodom majd. Azonnal a frissítéssel kezdett.

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#1665) Zedlog


Zedlog
csendes tag

Frissítés óta az órán nem jelennek meg a naptárbejegyzések között a névnapok. Érdekes, a születésnapok viszont igen. A telefonon mindkettő látszik. Más is járt így? Mit lehet tenni?

(#1666) hackeeeee válasza Zedlog (#1665) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nekem telefonon a samsung naptárban sem látszódnak a névnapok.

Update, megcsináltam google naptárral a szinkront, és így már megy, az órán is.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#1667) (ex)Cat válasza Zedlog (#1665) üzenetére


(ex)Cat
senior tag

Hogy lehet a névnapokat láttatni?

(#1668) gyuri2008 válasza (ex)Cat (#1667) üzenetére


gyuri2008
veterán

Arra én is kíváncsi lennék.

(#1669) hackeeeee válasza (ex)Cat (#1667) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Így.

Utána Google naptárban be kell kapcsolni a Samsung naptár szinkront, és ennyi, működik.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#1670) viera


viera
őstag

Csatlakozom én is a topikhoz. :K
A héten beszereztem én is egy Frontier-t S8+ -hoz. :))

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#1671) pleslie82


pleslie82
tag

Kicsit nehezményezem, hogy az új szoftverrel tetszőleges hangfile-t csak csengőhangnak lehet beállítani, ébresztési hangnak nem, ott csak a gyáriak játszanak, amire meg nem túl kellemes ébredni. Ezt már igazán hozzá tehették volna, ha már a testreszabhatóságot akarták növelni....

Samsung Galaxy Tab S7+ LTE / Xiaomi 12 PRo / Redmi Watch 4

(#1672) Zedlog válasza hackeeeee (#1666) üzenetére


Zedlog
csendes tag

Egy visszaállítás oldotta meg. El akartam kerülni, de nem maradt más megoldás.

(#1673) hackeeeee válasza Zedlog (#1672) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az az érdekes, h alapból nincs köze az órához, mert telóról szedi az adatokat, ahogy elnézem.

Véleményem szubjektív...

(#1674) Zedlog válasza hackeeeee (#1673) üzenetére


Zedlog
csendes tag

Igen, én sem értem.

Azóta volt egy kikapcsolás éjszakára, és reggelre megint eltűntek a névnapok. Ez így elég gáz.

(#1675) gyuri2008


gyuri2008
veterán

A gyári csomagolásban van töltő fej is vagy csak usb kábel?
Ha nincs töltő fej,akkor hány amperes jó hozzá,hogy ne tegye tönkre az aksit.

(#1676) Mikulásbá válasza gyuri2008 (#1675) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Van.

(#1677) (ex)Cat


(ex)Cat
senior tag

Az Update óta nekem - bár ahogy olvasom a külföldi topic-okat, nem vagyok egyedül vele - nagyon sok gondom van az órával.

- Értesítésnél nem mindig - sőt, inkább nem, mint igen - kapcsolja be a kijelzőt. Csak rezeg egyet és kész.
- Az előzőhöz kapcsolódva a sárga kis pötty se mindig jelenik meg.
- Az emeleteket rosszabul számolja
- Néha ötletszerűen belassul
- Rosszabb az aksi idő
- Igaz csak 1x fordult elő, de a frissítés után pár nappal kb. félóra alatt 85-ről 13%-ra merült.
- Ma edzés közben nem volt hajlandó pulzust mérni, holott villogott a led alól mint a veszett fene. Csak az újraindítás oldotta meg.
- Nem tölt fel 100%-ra, megragad jellemzően 95-96-nál és úgy jelzi, mintha 100%-on volna. (azaz zölden világít a led)

Orvoslásként volt már HR (FR), ez után már a hirtelen merülés és a töltés probléma nem jelentkezett többet, de a többi igen.

+ Nálam ugyan nem jött elő, de sokan írták, hogy az időjárás app hurrikánt jelez. Még itt Mo-on is :) Mondjuk ez vélhetően nem az update hibája.

(#1678) SharpSA válasza (ex)Cat (#1677) üzenetére


SharpSA
veterán

HR után új beállítás volt vagy visszaállítás?
Nálam minden rendben, bár én nem nézem a pulzust és az emeleteket sem. Értesítések mindig vannak sárga pöttyel.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1679) (ex)Cat válasza SharpSA (#1678) üzenetére


(ex)Cat
senior tag

Új beállítás.

(#1680) madkiller válasza (ex)Cat (#1677) üzenetére


madkiller
őstag

Nálam csak annyi van, hogy sztem kicsit gyorsabban merül, amúgy az órát gyorsabbnak érzem.

(#1681) hackeeeee válasza Zedlog (#1674) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Mondjuk Én nem nagyon szoktam kikapcsolni az órát, így ezt nem tudom megmondani, hogy Nálam megmarad-e.

(ex)Cat: A random belassulást Én is tapasztalom, de tényleg random, mert van amikor nem tapasztalom egész nap, de van amikor többször .s

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#1682) kozma1986 válasza (ex)Cat (#1677) üzenetére


kozma1986
tag

Nálam ugyan ez a helyzet, már azt hittem, hogy egyedül vagyok vele... DE, ami a legjobban hiányzik, az az, amikor egyel vissza akarok lépni (felülről lefelé húztam az ujjam a régi szofton), ezt aa frissítés óta kizárólag a felső gombbal lehet csak, ez kurvára zavar :W

(#1683) Gergőkee válasza (ex)Cat (#1677) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

Igen, pont így van nálam is. (FR után pont nekem is az általad említettek álltak helyre.)

(#1684) hackeeeee válasza Gergőkee (#1683) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én is csináltam egy resetet, vagyis, hogy új készülékhez szeretném csatlakoztatni, meglátjuk majd milyen lesz.

A névnapos témához, most csináltam reset-et, és megvannak a névnapok.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#1685) (ex)Cat válasza kozma1986 (#1682) üzenetére


(ex)Cat
senior tag

Na ja, ezt is sokan hiányolják. Nem is értem, miért vették ki :(

Mindenesetre szükséges volna egy hibajavítás szerintem, mert nagyon sokan panaszkodnak. Kinek előbb-kinek utóbb, de előjön a probléma.

(#1687) hackeeeee válasza (ex)Cat (#1686) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Reméljük tényleg figyelnek erre, és javítani fogják a gondokat.

Én TV-re is várom a frissítést, de ott még nem jött semmi.

Véleményem szubjektív...

(#1688) B.Ricsike


B.Ricsike
őstag

Sziasztok.
Mennyire használható nem Samsung telefonnal?

Honor 8 a készülék, amivel párosítanám, de kérdés, hogy mennyire csökkennek a funkciói? Romlik a hangminőség vagy hasonlók?

(#1689) (ex)Cat


(ex)Cat
senior tag

Az már csak apróság, hogy az update óta a gyári Kronográf WFen nem megy a másodperc mutató :(

(#1690) hackeeeee válasza (ex)Cat (#1689) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az a sima kronográf+ lenne? Nekem megy rajta.

Véleményem szubjektív...

(#1691) (ex)Cat válasza B.Ricsike (#1688) üzenetére


(ex)Cat
senior tag

A hangminőség biztosan nem romlik. Valami vagy működik, vagy nem, de mivel BT-n kommunikál, így ezzel nem lesz gond. Lentebb írták, hogy pl. a beépített email és naptár kliens nem megy az órán, de a telefonról jövő értesítéseket persze ettől még megkapja. Jobbára úgyse sokan használják szerintem email írásra az órát, szóval ez nem feltétlenül nagy szívfájdalom.

(#1692) mati12 válasza B.Ricsike (#1688) üzenetére


mati12
senior tag

Amikor megvettem az órát akkor egy S6 Edge-vel használtam,azóta az S6 ment és egy Honor 8 jött. Viszont az óra használhatóságában semmi változás nem mutatkozott,úgyanúgy működik minden funkció mint amikor Samsung készülékkel használtam.

(#1693) B.Ricsike válasza mati12 (#1692) üzenetére


B.Ricsike
őstag

Köszönöm, és (ex)Cat-nek is!

(#1694) Zedlog válasza hackeeeee (#1684) üzenetére


Zedlog
csendes tag

Sajnos egy egész éjszakás kikapcs után megint elveszetette a névnapokat. Aztán eltelt egy nap, reggel nincs névnap, délután meg van. Kezdem elveszteni a fonalat.

(#1695) hackeeeee válasza Zedlog (#1694) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Érdekes... Nálam azóta is jó. Visszaállítás után is azonnal volt, azóta is megvannak.

Véleményem szubjektív...

(#1696) Tibcsi68


Tibcsi68
tag

Üdv nindenkinek! Gear S-ről jöttem át ide, eddig még nem bántam meg! Első körben kérdezném, hogy ez az óra nem jelzi hanggal, illetve üzenettel a bluetoothkapcsolat létrejöttét (a szétkapcsolódást jelzi hanggal)?
Illetve van-e rá olyan alkalmazás, ami egész órakor jelez?

Galaxy S22 ultra 512 + Galxy Watch 3 46mm LTE, + 180 piros, 0 feketepont!

(#1697) Szaszabond


Szaszabond
aktív tag

Sziasztok, erősen elgondolkodtam egy ilyen órán (Frontier). Viszont kicsit el is bizonytalanodtam, hogy talán mégsem annyira megbízható , mint ahogyan én azt eleinte gondoltam. Egyre több a panaszkodás, főleg az új frissítés után. Egy Huawei P10 telefonnal tervezném használni.
Szóval megvehetem e teljes nyugalommal vagy inkább nézzek más modellt, vagy várjak még pár évet?
Nem szívesen vennék pontatlan, vagy nem teljesen jól működő készüléket. Egyébként egy Alcatel Watch-ot váltana, aminek tönkrement a szíjba épített töltő vezetéke.

Köszönettel

(#1698) kozma1986 válasza Szaszabond (#1697) üzenetére


kozma1986
tag

Nyugodtan megveheted! Nem fogod megbánni. :C

(#1700) Arvalis


Arvalis
csendes tag

Sziasztok!

Ma érkezett meg az S3 EMAG-tól, viszont csomagoltak hozzá egy adaptert, ami az amcsi szabványról alakítja a töltőt európai szabványra. Még nem bontottam ki, de ez alapján feltételezem nem az európai piacra szánt egyed érkezett hozzám. A kérdésem az lenne, hogy ez okozhat-e bármilyen problémát? Például magyar nyelvű menü elérhető lesz rajta?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.