Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:11

LOGOUT.hu

Samsung Gear S3 és Gear S3 Frontier Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1702) spider23


spider23
aktív tag

Nekem is megjött pénteken amit az Amazonról rendeltem. Természetesen a 2évet nem tudtam beregisztrálni, 1 év gari van rajta. Nekem rendes eu konnektorral jött. Bontatlan csomagban.
Tetszik hogy tudok vele beszélgetni és nem foglalt egyik kezem sem. Az írás rajta nehézkes, de lehet ez csak megszokás kérdése lesz. Amikor jön egy értesítés és rezeg megnézve kicsit lassan jön be hogy mi jött.
Egyébként nem rossz. :K

(#1703) Arvalis válasza #45553408 (#1701) üzenetére


Arvalis
csendes tag

Nem is a töltőtől félek, hanem a szoftveres oldaltól.
Gari szempontjából elvileg nem lehet gond, mert emag saját garit vállal a termékeire.

(#1704) tajner10


tajner10
tag

Üdv,már három hete boldog gear s3 tulaj vagyok,de a mai nap folyamán észrevettem az órámon egy kis lilás négyzetet,a közepén,lehet hogy ez a fény érzékelő,de ennek ennyire láthatónak kellene lennie (amikor úgy esik a fény észre lehet venni)amikor az órát használ akkor nem látom,se akkor amikor aod-el teszteltem),vagy csak túl aggodalmaskodó vagyok?
Segítségeteket előre is köszönöm.
Kép

[ Szerkesztve ]

(#1705) (ex)Cat válasza Arvalis (#1703) üzenetére


(ex)Cat
senior tag

SW-es oldalról nem lesz vele semmi gondod. Garancia viszont csak 1 év lesz rá, nem tudod regisztrálni rá a +1 évet.

(#1706) Memmaao válasza tajner10 (#1704) üzenetére


Memmaao
addikt

Igen, az a fény érzékelő. Örülj neki, hogy kerek a kijelző és nem flat tire! Én inkább ezt nézem, mint a nem teljesen kerek kijelzőt.

My name is Bond, James... Dean.

(#1707) tajner10 válasza Memmaao (#1706) üzenetére


tajner10
tag

Köszi a választ :R

(#1708) hackeeeee válasza Arvalis (#1700) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ha nem Samsung magyarország hozta forgalomba akkor csak 1 év gari van rá. Vagy a bolt vállalt kettőt.

igen vállal, de attól függetlenül, ha magyarországi, akkor ha beregisztrálod, akkor te magad is tudod intézni a samsung ügyfélszolgálaton keresztül, és 2 év gari van ott.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#1709) guriga1234 válasza Tibcsi68 (#1696) üzenetére


guriga1234
addikt

"van-e rá olyan alkalmazás, ami egész órakor jelez?"
Nekem ugyan Gear S2-m van, de szerintem Gear S3-on is működnie kell: Beep! - ez az alkalmazás neve. Ingyenes.

(#1710) Tibcsi68 válasza guriga1234 (#1709) üzenetére


Tibcsi68
tag

Működik, köszi!

Galaxy S22 ultra 512 + Galxy Watch 3 46mm LTE, + 180 piros, 0 feketepont!

(#1711) Reggie0 válasza Szaszabond (#1697) üzenetére


Reggie0
félisten

Ne frissitsd, az elozo firmware jobb.

(#1712) N.otorious válasza Reggie0 (#1711) üzenetére


N.otorious
senior tag

Én nem értek egyet, szerintem semmi baj nincs az új frissítéssel, ami a érint pár embert, azt majd egy javítás javítja. :) Amúgy elérhető pár új gear sport face

tudatlanság, ellenőrzés hiánya, figyelmetlenség ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#1713) Reggie0 válasza N.otorious (#1712) üzenetére


Reggie0
félisten

Akkor biztonsagosabb megvarni a javitas javitasat, mint kockaztatni a szivast az uj fwvel. Annyit nem er az a par watchface :)

(#1714) (ex)Cat válasza N.otorious (#1712) üzenetére


(ex)Cat
senior tag

Azért a pár embertől sokkal többeket érint. Szerintem az arány inkább fordított. Ha tudom előre, hogy ennyi minden nem megy, nem frissítek én sem. Semmi baj nem volt az előző verzióval és semmi olyat nem kaptam a 3.0-tól, ami nélkül ne tudtam volna élni.

(#1715) spider23


spider23
aktív tag

Képernyő képet lehet valahogy az órán készíteni? Amit linkeltetek képeket hogyan készültek?

(#1716) OmniaI900 válasza (ex)Cat (#1714) üzenetére


OmniaI900
tag

Nincs semmi gond ha csináltok frissítés után egy resetet. Minden nagy update utan érdemes...

(#1717) viera válasza N.otorious (#1712) üzenetére


viera
őstag

Igaz,hogy nem sokat használtam az előző rom-mal de nekem a mostanival sincs semmi bajom. :N Nekem tetszik az új. :K

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#1718) rep3at válasza OmniaI900 (#1716) üzenetére


rep3at
őstag

Én megcsináltam tegnap és valóban, mintha javult volna. Azt azért tegyük hozzá hogy ez az új tényleg jobb lett mindent egybevéve..

Forward thinking. كرر

(#1719) hackeeeee válasza spider23 (#1715) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

"Alsó gomb" megnyom, plusz balról jobbra húzod a kijelzőn az ujjad. Kicsit macerás, néha Nekem se nagyon sikerül, csak sokadszorra. :)

Véleményem szubjektív...

(#1720) bok92


bok92
addikt

Én az akksiidővel nagyon elégedett vagyok. 3 napot gond nélkül működik. :)

(#1721) koxminator


koxminator
senior tag

Sziasztok,

Gondolkozom egy ilyen óra megvásárlásán, de még nem sikerült döntenem. Amire szeretném használni (jelenleg erre egy Gear Fit 1 van, ami már kezd kevés lenni, meg egyéb gondjaim is vannak vele): értesítések megtekintése és kezelése (emailek, naptárbjegyzések, emlékeztetők, viber, sms), ha bejön a hívás a telefonra, akkor az órán fel tudjam venni (de a hang persze maradjon a telefonon, tehát csak mint kiterjesztett telefonkezelő működne ebben az 1 esetben), illetve ha az FM rádiót is tudnám az óráról vezérelni, az is szuper lenne. A telefon jelenleg egy Honor 6+, és a jövőben is csak Android jöhet szóba. Természetesen az akksi idő is szempont, jó lenne nem naponta tölteni (még ha egyesek szerint ez a normális).

Előre is köszönök minden tapasztalatot és véleményt.

Üdv,
Kox

[ Szerkesztve ]

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#1722) fm! válasza koxminator (#1721) üzenetére


fm!
tag

Ha a GPS és pulzusmérőt nem használod, akkor a leírtaknak szerintem tökéletesen megfelel az óra. A beépített GPS se rossz, de nem egy GARMIN, a pulzusmérő pedig nekem néha jól mér, néha nagyon nem.
(Nekem különben a frissítés óta sokkal jobb lett az óra, pl. a GPS javult sokat, de az üzemidő is hosszabb.)

(#1723) koxminator válasza fm! (#1722) üzenetére


koxminator
senior tag

A GPS és a pulzusmérő nem igazán mozgat meg, a jelenlegi Fit-en is pár alkalommal használtam csak a pulzusmérőt. A többi képesség a fontosabb.

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#1724) laccaa85


laccaa85
tag

Sziasztok!

Frissítés után vagyok, amikor csorog a telefonom és felveszem a hívást (a telefonon), akkor automatikusan az óra kihangosítóján kezdődik el a beszélgetés... Ez nem jó nekem :( Frissítés előtt, ott kezdődött a beszélgetés, ahol fogadtam a hívást (ha a telefonon, akkor a telefonon, ha az órán akkor az órán).
Tudom odavissza dobálni a hívást telefon és óra között, de az nagyon zavar, hogy akármi van, mindig az óra az elsődleges most. Természetesen híváskezdeményezésnél is ugyan ez van.

Ez beállítási probléma, vagy ez a FR-sel jött és ráb@ftam?

Előre is köszönöm a segítségeket. :)

(#1725) hackeeeee válasza laccaa85 (#1724) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez érdekes, Nekem ott kezdődik a hívás, ahol felveszem a hívást. Ha telefon, telefon, ha headset, headset, ha óra, óra.

Véleményem szubjektív...

(#1726) laccaa85 válasza hackeeeee (#1725) üzenetére


laccaa85
tag

Ez nem túl biztató számomra :(

(#1727) hackeeeee válasza laccaa85 (#1726) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Lehet, hogy egy visszaállítás megoldja.

Igaz, Note-tal még nem próbáltam, de s7e-nél így volt.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#1728) hackeeeee válasza hackeeeee (#1727) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Kipróbáltam, ha van BT headset is, és ha órán veszem fel, akkor telefonra megy, viszont, ha kilövöm a headset-et, onnantól az órára megy.

Kicsit össze is gerjedt minden, sípolt egy kicsit szegény.

Véleményem szubjektív...

(#1729) spanglee001 válasza hackeeeee (#1728) üzenetére


spanglee001
addikt

nálam ha órán veszem fel és van bt headset arra megy, ha nincs headset akkor az órára, ha a telón veszem fel akkkor a telóra megy, magyarul nálam minden okés :K

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#1730) hackeeeee válasza spanglee001 (#1729) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ha be van kapcsolva a headset, akkor kis telefonikon van az órán. De minnya' kipróbálok valamit.

Most ki-bekapcsoltam a headset-et, és így most egy headset ikon van az órán, ha hívás jön, vagyis hadaset-re megy akkor is, ha órán veszem fel.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#1731) laccaa85 válasza hackeeeee (#1728) üzenetére


laccaa85
tag

Na úgy fest az alapraállítás megoldotta... Oda a sok mai napi lépésszám... :D
Köszönöm az ötleteket! :)

(#1732) vmack


vmack
tag

Hócipőm tele a frissítéssel. Konkrétan aktivitást sem hajlandó mérni az óra. Kiválasztom visszaszámol és kiugrik. Sima restart nem segített, most nincs időm egy teljes fr-hez de a hétvégén megcsinálom, hátha segít.

https://youtu.be/NpGf0XFh5iE

(#1733) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Szuper.

Lehet, hogy valamikor Én is csinálok egy teljes visszaállítást, bár, most nagyjából rendben van minden, leszámítva annyit, h néha csak rezzen értesítéskor, semmi több.

Véleményem szubjektív...

(#1735) hackeeeee válasza #45553408 (#1734) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az értesítés anomália globális, az többeknél jelentkezik. Bár, Én cska új készülékes resetet csináltam, lehet majd fogok egy teljes visszaállítást csinálni, aztán szerintem akkor nagyjából helyreáll a rend.

Véleményem szubjektív...

(#1737) hackeeeee válasza #45553408 (#1736) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Meg is csináltam gyorsan, meglátjuk lesz-e különbség. :)

Véleményem szubjektív...

(#1739) hackeeeee válasza #45553408 (#1738) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Megvan a reset utáni első vesztesem, az endomondo nem indul el az órán. :(

Update, összeszedte magát, elindult.

Sms-eket visszamenőleg nem mutatja igaz, erre jól emlékszem? Csak azt, amik onnantól érkeznek.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#1741) Reggie0 válasza OmniaI900 (#1716) üzenetére


Reggie0
félisten

O dehogynem. Van meg gond boven, parat old csak meg.

(#1734) Bodrik: Bar csak minden ilyen egyszeruen mukodne. Pl. osszerakek egy W95-os gepet, es ha az az elmult 1 napban nem fagyott le, akkor kijelenthetem hogy a W95-ok nem fagynak. Ugye? :) Nyilvan hulyere tesztelik a Samsungnal is, de megis atcsusznak hiba. Mert vagy nem teszteltek arra, vagy naluk atcsuszott a teszten. Ilyen ez.

[ Szerkesztve ]

(#1742) viera válasza Reggie0 (#1741) üzenetére


viera
őstag

Pedig nálam sincs semmi gond az órával. :N :))

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#1743) OmniaI900 válasza viera (#1742) üzenetére


OmniaI900
tag

Dettó nálam is minden flottul működik

(#1744) zezoka válasza tajner10 (#1704) üzenetére


zezoka
őstag

A Classicban 6 óra irányában van a fényérzékelő, kb egy cm-el a 6os fölött. És csak napfényben kikapcsolt kép mellett látszik át annyira, h látszódjon. Tieden meg inkább a 2-3 között van az a kocka.

(#1745) rep3at


rep3at
őstag

Nekem csak annyi a gondom a frissítés óta, hogy nagyon merül.. Természetesen megcsináltam a resetet de így is hitványabb az üzemidő. Viszont ettől függetlenül sokkal jobban tetszik mint a régi, hozzátszem: A sport funkciókat nem igazán használom ki, GPS mindig ki van kapcsolva (telón is, paranoia), nekem nincs is szükségem rá.

Forward thinking. كرر

(#1746) boksz


boksz
senior tag

Resetet és is csináltam frissítés után:
-Gyorsabb
-Merülés változatlan
-Szebb minden :)

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#1747) testify


testify
csendes tag

Én még a frissítés után pár nappal reseteltem az órát, főleg az engem nagyon zavaró értesítés probléma miatt. Jelezni jelez, de az órára nézve sokszor eltűnik, még a sárga pötty is. Ha elhúzom oldalra ott van az mindig, de ez így akkor is gáz. Azon kívül nekem lassabb lett a szoftver, sokszor akadozás tapasztalható, döcög a menüben navigálás, habár az akku idő talán valóban javult egy keveset. Ezek a problémák változatlanul fenn állnak reset után is. Azért ez így gáz. Nagyon kell a javítócsomag, mert habár jobb az új felület, olyan mintha egy gagyi hardverrel szerelt órára cseréltem volna a Geart.

(#1748) (ex)Cat válasza testify (#1747) üzenetére


(ex)Cat
senior tag

Ugyanez van nálam is kb., meg még nagyon sokaknál. A külföldi FB csoportokban, rengeteg hasonló problémáról olvasni. Irigylem azokat, akiknél nem jön elő ezekből semmi.

(#1749) OmniaI900 válasza (ex)Cat (#1748) üzenetére


OmniaI900
tag

De ilyen hogy lehet, valakinek semmi probléma (nekem sem) másnak meg zűrös..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.