Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:11

LOGOUT.hu

Samsung Gear S3 és Gear S3 Frontier Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) Pikkolo^^ válasza Luigineto (#1192) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Én MS Band-et használok, ahhoz képest is módosítja.

Strava-t az órára rakod vagy az alkalmazást lehet összekapcsolni vele?

(#1202) Luigineto válasza Pikkolo^^ (#1201) üzenetére


Luigineto
csendes tag

Az SHealth-t lehet a Strava-val összekapcsolni, oda-vissza megosztják az infót egymás között.

(#1203) boksz válasza jacis (#1200) üzenetére


boksz
senior tag

Át kell mosni tengervíz és uszodai használat után csapvízzel, de ezt írják is valahol...

Pontatlan lett a edzés közbeni pulzusmérés, így kikapcsoltam a francba, csak idegesít !
155 mér közben meg 100 körül van. Viszont ha az órán rámérek testmozgás közben, akkor aránylag pontos.

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#1204) Impair1980


Impair1980
aktív tag

Sziasztok!

Ennyi az összes app amit ezen az oldalon látok?
http://www.tizenstore.com/main/getMain.as

Impair

(#1205) nortsen válasza Impair1980 (#1204) üzenetére


nortsen
aktív tag

Ez a Tizen Phones oldala, nem az óráé. Az óra alkalmazásai telefonról telepíthetőek, és tudtommal nincs online web felülete.

Ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani

(#1206) Impair1980 válasza nortsen (#1205) üzenetére


Impair1980
aktív tag

És valahol meg lehet nézni, hogy milyen appok vannak az órához?

(#1207) SharpSA válasza Impair1980 (#1206) üzenetére


SharpSA
veterán

Galaxy Apps-ban

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1208) Luigineto


Luigineto
csendes tag

Tegnap teszteltem a GPS-t, pulzusmérőt futással. Erdőben, völgyben szóval mélyvízbe lett dobva. Mellé elvittem a Suunto Spartan Sportomat is, kíváncsi voltam melyik mit fog mutatni. A képen látható az eredmény.

Samsung Gear S3:

Táv: 3,78km / Átlagtempó: 11:02 P/Km / Max. Tempó:7:17 p/km / Átlag pulzus: 167 / Maximális pulzus: 192 / Kalória: 660 kcal (vmiért a szintkülönbséget nem mutatja :(( )

Suunto Spartan Sport:

Táv: 5,37km / Átlagtempó: 7:35P/km / Max. Tempó: 3:24 p/km / Átlag pulzus: 170 / Maximális pulzus: 195 / Kalória: 621 / Szintemelkedés: 112m

Látható hogy a távolságot elszámolta, mégpedig a második és a harmadik KM között. Ott visszafelé futottam és azt nem számolta bele. Ezáltal az átlag sebesség is rossz lett.

(#1209) Luigineto


Luigineto
csendes tag

Tegnap teszteltem a GPS-t, pulzusmérőt futással. Erdőben, völgyben szóval mélyvízbe lett dobva. Mellé elvittem a Suunto Spartan Sportomat is, kíváncsi voltam melyik mit fog mutatni. A képen látható az eredmény.

Samsung Gear S3:

Táv: 3,78km / Átlagtempó: 11:02 P/Km / Max. Tempó:7:17 p/km / Átlag pulzus: 167 / Maximális pulzus: 192 / Kalória: 660 kcal (vmiért a szintkülönbséget nem mutatja :(( )

Suunto Spartan Sport:

Táv: 5,37km / Átlagtempó: 7:35P/km / Max. Tempó: 3:24 p/km / Átlag pulzus: 170 / Maximális pulzus: 195 / Kalória: 621 / Szintemelkedés: 112m

Látható hogy a távolságot elszámolta, mégpedig a második és a harmadik KM között. Ott visszafelé futottam és azt nem számolta bele. Ezáltal az átlag sebesség is rossz lett.

(#1210) fm! válasza Luigineto (#1209) üzenetére


fm!
tag

Sajnos elrontja akkor is, ha nem visszafelé futsz, méghozzá legalább 10%-al. :(( Az endomondo-val még csinálok egy olyan tesztet, hogy ne a beépített GPS-t használja, hanem a telefonét, talán azzal jobb eredményt ad.

(#1211) Pikkolo^^ válasza Luigineto (#1208) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Szerencsére ezt a Strava korrigálja, de eléggé probléma, hogy ilyen sokat csal.

[ Szerkesztve ]

(#1212) SharpSA válasza Luigineto (#1209) üzenetére


SharpSA
veterán

Hol van a kép? :F

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1213) Carambola


Carambola
tag

Sziasztok!

Január óta használom a Gear S3-t. Eddig minden jó volt. Az akku 2 teljes napig bírta.
Kb két hete az akku idő drasztikusan lecsökkent. Még egy napig sem bírta.
Samsung szervíz akkut cserélt és softwaret frissített állítólag. Gyanús, hogy a software nem frissült így frissíteni sem lehetett, plusz 57%kal adtam be kikapcsolt állapotban és 53%volt, mikor visszakaptam, szintén kikapcsolt állapotban. Az összes letöltött program, óralap változatlan, a beállítások is.... És sajnos a fogyasztás most is óriási.
Esetleg hasonló problémája, tapasztalata valakinek?
Neten amerikai oldalon azt írták, hogy csak alaplapcsere oldja meg a problémát, akkucsere nem.

(#1214) jacis válasza Carambola (#1213) üzenetére


jacis
nagyúr

Miért nem nullázod le az egész órát és húzol rá mindent újra? Lehet hogy csak valami beragadt nála. A szervízre meg......

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1215) Carambola válasza jacis (#1214) üzenetére


Carambola
tag

Már 2x lenulláztam.Gyári állapot visszaállítása. Semmi javulás. 15 óra telt el a legutóbbi teljes töltés óta és közben volt egy éjszaka. Most 16% maradt az órában!

[ Szerkesztve ]

(#1216) Vicavoice


Vicavoice
újonc

Sziasztok.Nekem tegnap érkzett meg a gear s3 classic.Nagyon meg vagyok vele elégedve,nagyon szép,nagyon okos😊.Viszont,én rövid és lehet kevés utána olvasás után kaptam szülinapomra a férjemtől.Ugyanis én a már meglévő Huawei mate 9 telefonom mellé kaptam,amivel tökéletesen működik.Ami miatt írok az az,hogy volna e aki tudja,hogy van e lehetőségem valahogy letölteni más óraszámlapot a már meglévőkön kívül,úgy hogy nekem nincs samsung fiokom.Már próbáltam,de a kiválasztás után Galaxy Apps-re lépne,ha volna s kéri a fiók ID szám ,és jelszavam.Létezik,hogy nincs megoldás a letöltésre számomra,csak ha samsung telefonom lenne akkor?😢

(#1217) ImTilk


ImTilk
csendes tag

Sziasztok. Létezik az, hogy ha kapcsolatban van az óra és a telefon akkor az óra csak a telefon gps-ét hajlandó használni, a sajátját nem? Mert nálam jelen pillanatban ez van, és sehogy sem tudok rájönni, hogy hogyan lehetne rávenni az órát, hogy minden esetben a saját gps-ét használja, csak akkor teszi azt, ha kikapcsolom a telefonon a helyet, vagy bontom a bluetooth kapcsolatot. Nekem ez gáz montizáshoz használom az órát, telefon a hátizsák mélyén biztonságban, ahol nem mindíg jó a gps vétel. Meg minek fogyassza a telefon akksiját ha van neki sajátja.

(#1218) ImTilk válasza Vicavoice (#1216) üzenetére


ImTilk
csendes tag

Miért nem csinálsz egy samsung fiókot. Még ha feltétel is lenne egy samsung eszköz, bár nem hiszem, akkor is van már egy neked, az órád...

(#1219) Luigineto válasza SharpSA (#1212) üzenetére


Luigineto
csendes tag

Sajnos a képet vmilyen okból kifolyólag nem rakta be, pedig feltöltötte.

(#1220) sompetike válasza Vicavoice (#1216) üzenetére


sompetike
aktív tag

Telepítsd a facer alkalmazást a play áruházból,s beállitod,hogy s3 gear órád van.igy lesz jó sok számlap...

[ Szerkesztve ]

n450-n1610i-e318-e628-e688-n3210-e10-e20-e28-er310-et65-sm35-sme45-n3650-n6220-mv360-n6230-n6230i-mitacmio a701-n5630xm-n8-NEXUS 4-mate7-Honor 7 Samsung Note7-S7edge-Huawei MATE 10 PRO-Samsung Note10–Iphone 13PM

(#1221) Carambola


Carambola
tag

Sziasztok!

Senkinek nincs problémája az akku merülésével. Bármit csinálok, gyári visszaállítás, programok lelövése semmi nem segít. 16 óra alatt lemerül 100%-ról 0-ra.

(#1222) Xeon7 válasza Carambola (#1221) üzenetére


Xeon7
aktív tag

Hali,

Én nem tapasztaltam ilyen fokú merülést.

(#1223) ImTilk válasza Carambola (#1221) üzenetére


ImTilk
csendes tag

Én sem. Mondjuk nekem júniusi az óra úgyhogy aránylag friss. Nem használom az állandóan látszó kijelzőt, így 2 napot simán kibír....

[ Szerkesztve ]

(#1224) nortsen válasza Carambola (#1221) üzenetére


nortsen
aktív tag

Vicces, hogy nekem a Moto 360 Sport csinálta ugyanezt, gari, majd detto ugyanabban az állapotban kaptam vissza, egy állítólagos szoftverfrissítés után, de tuti semmit nem csináltak vele.
A vége az lett, hogy vettem ezt a G3-at. :)

Hardver hiba is lehet, nekem az volt.
Panaszkodj, hogy cseréljék le, ha nem sikerül megjavítani gariba, kérheted, hogy csere legyen.

Ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani

(#1225) vmack válasza Carambola (#1221) üzenetére


vmack
tag

Szia. Nekem a saját óraszámlapom csinálja amit a gear watch desinger-el csináltam, hetekis semmi baja, aztán olyan akkumerülést produkál hogy tizenóra alatt lenullázódik.
Érdekes, hogy ha nem is az van kiválasztva csak rajta van az órán akkor is.
Újraindítás nem oldja meg, de ha eltávolítom egy csapásra megszűnik.
Így hiába tetszik inkább fel sem teszem a számlapom

(#1226) mSchumi87


mSchumi87
senior tag

Egy olyan kerdésem lenne, mutatja az ido ttelefon párositás nelkul is? Tehát csak siman az orat hasznalva BT nelkul?

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#1227) Luigineto válasza mSchumi87 (#1226) üzenetére


Luigineto
csendes tag

Ha a pontos időre gondolsz akkor igen mutatja.

(#1228) mSchumi87 válasza Luigineto (#1227) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Koszi igen arra

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#1229) bakkir


bakkir
tag

Üdv!
Gondolkodom, hogy lecseréljem az lg g watch r órámat gear s2-re.
Lehet hogy nem teljesen ide való a poszt, de a rendszer szerintem ua.
Mi a véleményetek róla?
Szerintetek még megállja a helyét az óra? :)
Idáig android wear volt, de kicsit kiábrándultam a 2.0-ból és az óra mérete túl nagy.
Ezért gondolkodtam az s2 classicon, mivel kisebb. Most újonnan 60e, szerintetek megéri?
A másik nem tudom hogy számít-e, de nexus 6p-vel lenne összepárosítva
Olvastam van benne nfc, vásárlásra is használható ~ OTP simple?
Üzemidő?
Köszönöm a válaszatokat előre is, és bocsi ha nagyon off

(#1230) torrente777 válasza bakkir (#1229) üzenetére


torrente777
tag

Otp simple nem megy nincs rá app csak a telefonra de már írtam az otp nek, hogy nagyon sok ember örülne neki.

(#1231) jacis válasza torrente777 (#1230) üzenetére


jacis
nagyúr

Én is írtam :)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1232) zezoka


zezoka
őstag

Megvettem ezt! Baromira bejön!

(#1233) mati12 válasza zezoka (#1232) üzenetére


mati12
senior tag

Hát ez a link nem sikerült valami jól.. Legalábbis én nem tudom megnyitni.

(#1234) SharpSA válasza mati12 (#1233) üzenetére


SharpSA
veterán

Telefonon nyisd meg.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1235) mati12 válasza SharpSA (#1234) üzenetére


mati12
senior tag

Így már OK.

(#1236) zezoka válasza mati12 (#1233) üzenetére


zezoka
őstag

Ilyen:

Nagyjából ezeket a színeket használom a Classicon (szerintem azon jobban mutat érdekes módon, mint itt a Frontier képeken) sötét/világoskék farmeres, világoskék vagy kék-piros kockás, vagy kék/fehér inggel, kék csíkos fehér sportos félcipővel! :)

[ Szerkesztve ]

(#1237) Topi70


Topi70
tag

Biztos hülye kérdés, de a telekomos óra lte képes?

(#1238) Memmaao válasza Topi70 (#1237) üzenetére


Memmaao
addikt

Nem hülye kérdés, nem LTE képes.

My name is Bond, James... Dean.

(#1239) Topi70 válasza Memmaao (#1238) üzenetére


Topi70
tag

Kár😃 Kapható magyarországon egyáltalán?

(#1240) Symbio válasza Topi70 (#1239) üzenetére


Symbio
senior tag

Mo-n sem, EU-ban sem (hivatalosan).

[ Szerkesztve ]

(#1241) SeatZola


SeatZola
őstag

Sziasztok!

Tegnaptól beléptem a táborba egy vadiúj S3 Frontierrel. Nagyon szuper, tetszik mindenben.

Egy kérdésem lenne: honnan érdemes hozzá venni még 1-2 db szilikon szíjat, ami tényleg jó minőségű és jó ár/érték arányú?

Rappi

(#1242) El Joe válasza SeatZola (#1241) üzenetére


El Joe
tag

Pl: Look at this on eBay http://www.ebay.co.uk/itm/132152726233

(#1243) nortsen válasza SeatZola (#1241) üzenetére


nortsen
aktív tag

Én gyári piros / narancs színűt vettem innen: alza.hu
De nem jó az ár/érték :)

Ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani

(#1244) Tsityu


Tsityu
csendes tag

Szia! Én ebay-ről vettem után gyártottat, 1060 huf volt, a minőség elég jó, kicsit hosszabb mint a gyáriból a hosszú. A csatt szürke rajta, ezért át kellett rakni a feketét. (frontierhez)

lss n csk nzz!

(#1245) boksz válasza nortsen (#1243) üzenetére


boksz
senior tag

Én is rendelnék pirosat, csak azt mondták, hogy a gyári piros S méretben létezik. Nekem meg L kellene :Y

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#1246) bakkir


bakkir
tag

Üdv!
Reggel nem ébresztett az óra (igaz s2). Majd későbbre állítottam egy ébresztőt, de az már rezget.
Eszembe jutott, hogy tegnap frissítettem az órát, arra gyanakodtam.
De most este rájöttem, hogy ha lefedem az órát, akkor szundi üzemmódba lép. Lehet hogy reggel is ez történt?
A szoftver frissítés előtt is volt ilyen? Ki lehet kapcsolni valahogy? Mert elég zavaró

[ Szerkesztve ]

(#1247) nortsen válasza boksz (#1245) üzenetére


nortsen
aktív tag

Nekem M-es a gyári piros szíj. Normál (186cm, 85 kg vagyok) méretű csuklómon lötyögve hordom, és van még kettő lyuk nagyobb kézre. Ha szorosabbra veszem, három marad.

Ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani

(#1248) macsozoli


macsozoli
csendes tag

HaliI
Olyan kérdésem lenne, hogy tud e valaki olyan app-ot az S3-hoz amivel az óra a futásomat rendesen méri?
A mai napon futottam 6km-t és csak 5-nek mérte, aztán megnéztem a térképet és eléggé csal rajta.
Van valami megoldás erre vagy az órának ilyen pontatlan a GPS-e?
Köszi

(#1249) SeatZola


SeatZola
őstag

Srácok! Valaki leírná nekem, hogy a Gear Watch Designer progival hogy a fenébe kell feltölteni a watchfaces.be-ről letöltött számlapot? Előre is köszi a segítséget!

Rappi

(#1250) SeatZola válasza SeatZola (#1249) üzenetére


SeatZola
őstag

Megoldottam!

Rappi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.