Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:11

LOGOUT.hu

Samsung Gear S3 és Gear S3 Frontier Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1601) hackeeeee válasza SharpSA (#1599) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Megvan, megvettem, ez már frankó, köszi! :)

Véleményem szubjektív...

(#1602) hackeeeee válasza fm! (#1600) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én a pulzusmérőre azt szoktam mondani, hogy viszonyításnak jó. Ha alul mérne, biztos pontosabb lenne.. De legalább mér. :)

Véleményem szubjektív...

(#1603) Symbio válasza fm! (#1600) üzenetére


Symbio
senior tag

Én is sokszor futok csak órával. Nekem a pulzusméréssel eddig nem volt bajom (most a frissítés után egyszer igen, elvesztette az adatot valahol). Nálam reálisan 130-170 között mutat és ez teljesen hihető nálam. Nekem Gear S3 Classic van, bőr szíjjal, de futáshoz mindig kicserélem a szilikon szíjra. Rugalmasabb, mozgásmentesen tudom rögzíteni a csuklómra, ami a bőrrel nem megy.
Egyszer poénból és kíváncsiságból bevittem kettlebell edzésre. Na ott mért 194-et is :DDD

(#1604) hackeeeee válasza Symbio (#1603) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nekem túrázás közben mért 200 felett. :D

Véleményem szubjektív...

(#1605) (ex)Cat válasza hackeeeee (#1585) üzenetére


(ex)Cat
senior tag

Az AoD nem ég be? Én pont azért nem használom, mert a kijelző szerintem simán beég ilyen esetben.

(#1606) (ex)Cat válasza fm! (#1600) üzenetére


(ex)Cat
senior tag

Nézd meg a Run4Gear-t, vagy a Gear Tracker-t, bár utóbbi sajna az update óta nem működik nekem. De futáshoz szerintem jobb, mint az SH.

(#1607) hackeeeee válasza (ex)Cat (#1605) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Fogalmam sem van. Ugye telefonoknál megoldották, hogy x időnként 1 pixelt arrébb megy a kép, pont ezért, hogy ne égjen be. Itt nem tudom van-e ilyen.

Véleményem szubjektív...

(#1608) fm! válasza hackeeeee (#1602) üzenetére


fm!
tag

Végül is a semminél több, de azért egy random értéknél többet vártam az órától. :)

(#1609) fm! válasza Symbio (#1603) üzenetére


fm!
tag

Én alapból szilikonnal hordom mindig, és nem is húzom meg túl erősen, hogy tudjon mérni. A nyugalmi pulzus is már fura, mert a dokinál 40 körül van (a sok hosszútáv futás miatt), de az óra 55-nél még nem mért kevesebbet. Levonok belőle konstans 20-at, aztán nagyjából jó is. :)

(#1610) fm! válasza (ex)Cat (#1606) üzenetére


fm!
tag

Ránéztem a Run4Gear-re youtube-on, elsőre elég jónak néz ki! Iramdiktáló nincs esetleg benne, olyan, amit tudnék előre konfigolni?
(Én AoD-ban nyomom, mióta megvan. Én éjszakára lerakom, ki is kapcsolom, így biztos nem fog beégni.)

[ Szerkesztve ]

(#1611) hackeeeee válasza fm! (#1608) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát no azért nem random, csak lehet kicsit túltolja. Bár ez is tényleg sokmindentől függhet, ugye a bőrtől, mennyire van ráhúzva a kezedre, stb.

Izé, elvileg ugye van a "villogó" zöld szenzor az óra alján. A frissítés óta Én ezt nem látom villogni. Korábban néha csinált olyat, h amikor kézbe vettem az órát, akkor villant. Másnál is ilyen?

Amúgy az AoD csak akkor megy, ha kézen van az óra, ha lerakjuk, akkor nem megy, lekapcsolja a kijelzőt.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#1612) SharpSA válasza hackeeeee (#1601) üzenetére


SharpSA
veterán

Szívesen. Nekem még az SWF Simplex 24H PRO Series - Digital (Swiss Watch Face) is megvan, Néha ezt, néha azt használom. 816,93Ft
Mindkettőnél a logóra dupla koppal lehet változtatni a háttér színét és jó pár helyre koppintva lehet egyedileg elinduló appot beállítani a telepítettek közül.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1613) fm! válasza hackeeeee (#1611) üzenetére


fm!
tag

Nekem most is villog, néha látom, hogy izomból nyomja napközben, amikor épp mérni támad kedve.
Nekem azt csinálja, hogy hiába kapcsolom ki éjjelre, reggel azt veszem észre, hogy bekapcsolt magától. Mondjuk annyira nem rossz, úgyis felveszem reggel. :)

(#1614) hackeeeee válasza SharpSA (#1612) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A kezdetek óta az egyik alap digitális óralapot használtam, mindenképp valami digitálist kerestem.

Lehet bezsákolom majd ezt is, de most ez elég. Nézegettem a funkciókat, elég jó. Színre marad a fekete, a zöld lenne a jó, de az nem túl szép zöld. :)

@fm! : Ó, köszi, megnéztem, igen, pulzusmérésnél villog, köszi! :) Erre nem gondoltam. Nekem gyakorira van állítva.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#1615) (ex)Cat válasza fm! (#1610) üzenetére


(ex)Cat
senior tag

Nincs benne sajna. De lehet írni a fejlesztőnek, elég kommunikatív.

(#1616) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Másik/új telóhoz még mindig csak reset után lehet társítani?

Véleményem szubjektív...

(#1618) hackeeeee válasza #45553408 (#1617) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ejj, akkor majd jöhet minden előről.. Segáz. Köszi! :R

Véleményem szubjektív...

(#1620) hackeeeee válasza #45553408 (#1619) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Reménykedtem, hogy esetleg ez az új szoftver esetleg javított ezen, vagy van rá valami alternatíva. :)

Véleményem szubjektív...

(#1621) kiszu


kiszu
senior tag

Sziasztok. Ha nem Samsung telefonnal használnám az órát hanem pl egy Huawei Mate 9-el, akkor milyen fukció(k)ról kell lemondani?

(#1622) spider23


spider23
aktív tag

Üdv. Emag-on a 24 hónap garancia az a samsung gyári garancia?

(#1623) mati12 válasza kiszu (#1621) üzenetére


mati12
senior tag

Semmiről nem kell lemondanod,teljes értékűen használhatod úgy mintha Samsung készülékkel használnád.

(#1625) hackeeeee válasza spider23 (#1622) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Alapból 1 év gari jár, regisztráció után lesz belőle 2 év.

Véleményem szubjektív...

(#1626) spider23 válasza hackeeeee (#1625) üzenetére


spider23
aktív tag

Ezért kérdezem ezt mert az eMAG oldalán ezt írják:

"Az eMAG által értékesített jótállási jegye (garancialevél) lehet:
– a gyártó által kiállított (amennyiben a gyártó rendelkezik országos szervizhálózattal),
vagy
– az eMAG, mint forgalmazó által kiállított."

Szóval ez is vagy az is lehet! Ha az elsőt adják hozzá akkor ok és nincs gond, de a bolti emag garancia nem olyan vonzó. Ezért kérdeztem hogy ehhez az órához gyártói garanciát adnak vajon?

(#1627) hackeeeee válasza spider23 (#1626) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A garanciát a samsung vállalja a termékre. Korábban diskuráltunk már erről. Akkor a Samsung oldaláról idéztem.

Az üzletből vásároltakra 1 év jár.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#1628) m4csk4fogo válasza spider23 (#1626) üzenetére


m4csk4fogo
tag

Ma elég jó áron van a német Amazonon is. 266€ magyar áfával.

(#1629) kiszu válasza #45553408 (#1624) üzenetére


kiszu
senior tag

Huuu, de jó. Köszi

(#1630) spider23 válasza m4csk4fogo (#1628) üzenetére


spider23
aktív tag

Nem ismerem az Amazont, gyári 2 év garit lehet rá érvényesíteni akár itthon is? Tudsz egy linket adni classichoz? Kerestem, de nekem 249 eurot ír.

(#1631) hackeeeee válasza spider23 (#1630) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Elvileg a +1 év garanciát csak úgy tudod regisztrálni, ha a Samsung Magyarország hozza forgalomba a terméket. Ergo, ha külföldi, akkor nem valószínű, így az itthon 1 év gar, amennyiben Eu-s a termék.

Én a Telekomnál vettem, alapból 1 évet kaptam, regisztráció után lett 2 év.

Idézek az előző hozzászólásomban szereplő linkről: (a telefonoknál 100%, hogy ez van, a gear-nél a fentebb leírt dolog miatt nem 100, de szerintem annál is..)

Mobilszolgáltatónál vásárolt termék:
1 A Samsung által az alap (kötelező) jótállási időn (12 hónap) felül vállalt kiterjesztett jótállás kizárólag a termék regisztrációja esetén érvényes. A kiterjesztett jótállást csak a Samsung Electronics Magyar Zrt. által forgalomba hozott készülékekre lehet igénybe venni. A regisztrációt az alapjótállás időtartama alatt lehet megtenni. Abban az esetben, ha a fogyasztó a terméket nem regisztrálja a megadott időszakon belül, kiterjesztett jótállásra nem jogosult. A regisztrációt a Samsung jelen jótállási jegy borítóján feltüntetett internetes oldalán vagy a Samsung ügyfélszolgálatának jelen jótállási jegy borítóján feltüntetett telefonszámán lehet megtenni.

Nem mobilszolgáltatónál vásárolt termék:
3 „Korlátozott Samsung jótállás”: a Samsung az általa forgalomba hozott termékekre 12 hónap teljes körű kötelező jótállást és további 12 hónap „korlátozott Samsung jótállást” biztosít. A „korlátozott Samsung jótállás” alapján a jótállás kizárólag a készülék kijavítására vonatkozik, és nem terjed ki a készülékkel együtt értékesített tartozékokra, továbbá a kötelező jótállási időt (12 hónap) követően történő fődarab csere esetén a jótállási idő nem indul újra.

Ugye ami itt kényesebb, hogy ugye csak korlátozott garancia érvényes a nem szolgáltatós termékekre a +1 évben.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#1632) gyuri2008


gyuri2008
veterán

J5 2016 fn megy ezzel az órával?

(#1633) bok92 válasza spider23 (#1630) üzenetére


bok92
addikt

Ha belerakod a kosárba és elkezded a vásárlási folyamatot akkor 266 lesz belőle.

(#1634) spider23 válasza bok92 (#1633) üzenetére


spider23
aktív tag

Igen, már közben rájöttem. ;) Meg is vettem, majd látjuk.

(#1635) nortsen válasza kiszu (#1621) üzenetére


nortsen
aktív tag

Fenti hozzászólókkal ellentétben én nem vagyok biztos abban, hogy minden ugyanaz más telefonnal is. Nekem az LG G4 telefonom használatakor az órán nem volt sem sms, sem email appom, ami egyértelműen a samsung telefonok gyári sms és email alkalmazás hiánya miatt volt, most éppen ideiglenesen egy Galaxy S4-es telefon van nálam, és ez a két app megjelent, előtte nem is tudtam róla, hogy tuja kezelni. :)
Ilyen meglepetések azért előfordulhatnak...

Ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani

(#1637) (ex)Cat válasza nortsen (#1635) üzenetére


(ex)Cat
senior tag

Nekem ugyan samsung telefonom van, de nem a gyári alkalmazásokat - mail, sms - használom és nincs gond az értesítésekkel.

(#1638) hackeeeee válasza (ex)Cat (#1637) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nekem cska az sms értesítéssel volt gondom, és inkább kikapcsoltam.

Ha engedélyezve volt, akkor az utolsó sms-ről mindig jött értesítés, amikor újra csatlakozott az óra a telóhoz.

Véleményem szubjektív...

(#1639) Reggie0 válasza kiszu (#1621) üzenetére


Reggie0
félisten

Ez nagyon jo kerdes. Valoszinuleg semmirol inkabb az a kerdes, hogy milyen bugokkal kell egyuttelni :) Nalam annyira valtozatos hibakat tapasztalni, hogy csak lesek (Moto Z Play). Nem teljes, de nehany pelda, nem mind az ora hibaja:
- Vibral az ora, de nem jeleniti meg a kepernyon az ertesitest
- Egy-egy alkalommal nem jon ertesites, pl. ha sms jon, vagy barmelyik uzenetkuldoben jon uzenet, de altalaban megy
- Orara kihangositja a telefonhivast, de nem lehet visszavaltani a telefonra a beszelgetest, ekkor a BT-t le szoktam tiltani a telefonon
- Most a legujabb SW-vel tolteskor tulmelegszik az ora es reggelre nem tolt fel teljesen. Ma reggel pl. beraktam a fagyasztoba 10 percre, utana fel tudtam tolteni. Ez lehet altalanos bug is, nem biztos h fugg a telotol.
- Telefon nem mindig csatlakozik automatikusan mas BT eszkozre. En pl. kocsi kihangositora mindig atnyomom
- Neha egyaltalan nem hajlando mas eszkozhoz kapcsolodni a telefon, ha kapcsolodott az orahoz. Ekkor le kell tiltani a bluetooth-ot majd ujra engedelyezni
- Repulesnel airplanebe raktam a telefont, de az orat elfelejtettem. Amikor a telot visszaallitottam 3 ora repules utan, a telefonhoz nem csatlakozott. Az orat kellett ujrainditani.

Az autos BT kihangositot erinto problemakat (es az uj SW mellett jelentkezo tulmelegedest) leszamitva a tobbi nem jon olyan surun, hogy zavarna.

[ Szerkesztve ]

(#1640) testify


testify
csendes tag

Nekem a frissítés óta véletlenszerűen nem jeleníti meg az óra az értesítéseket. Vibrál és csörög, de az órára ránézve nem jeleníti meg az értesítést. El kell húznom, hogy megnézzem. Az értesítő sárga pötty sem jelenik meg. Máskor meg minden jó. Nem értem. :( Ja igen, eddig minden jó volt és S7-el használom.

[ Szerkesztve ]

(#1641) pleslie82 válasza testify (#1640) üzenetére


pleslie82
tag

Ugyanezt én is tapasztaltam, S7 Edge mellett. Plusz azt vettem észre, ha éjszaka repülőn és ne zavarjanak üzemmódban van, akkor reggel visszaállítva nem ébred a kijelző mozdulatra. Újra kell indítani. Szóval szerintem az ébresztés funkció bugos, az akad össze több dologgal.

Samsung Galaxy Tab S7+ LTE / Xiaomi 12 PRo / Redmi Watch 4

(#1642) hackeeeee válasza testify (#1640) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Igen, ez Nálam is megvan.

Véleményem szubjektív...

(#1644) SharpSA válasza testify (#1640) üzenetére


SharpSA
veterán

Nálam minden rendben S8+-szal.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1645) Reggie0


Reggie0
félisten

Nekem ma reggelre mar olyan hatekonyan nyomta a tulmelegedos jatekot a tolton, hogy konkretan az esti 34%-rol pont most meritette le magat 0%-ra es kapcsolt ki a szemem elott. Ma este megprobalom, hogy energiatakarekos modba atkapcsolom es ugy rakom toltore.

[ Szerkesztve ]

(#1646) pleslie82 válasza Reggie0 (#1645) üzenetére


pleslie82
tag

Ez fura...nem telepítettél mostanában valami gyanús watchface-t vagy alkalmazást?

Samsung Galaxy Tab S7+ LTE / Xiaomi 12 PRo / Redmi Watch 4

(#1647) pleslie82


pleslie82
tag

Olyan lesz ez is, mint az Android, főverzió váltásakor. Ajánlott utána egy factory reset...

Samsung Galaxy Tab S7+ LTE / Xiaomi 12 PRo / Redmi Watch 4

(#1648) nortsen válasza (ex)Cat (#1637) üzenetére


nortsen
aktív tag

Én nem az értesítésekről beszélek, hanem arról, hogy van az órának sms és email alkalmazása, ami "teljes értékű" sms, levél kezelést valósít meg.
Amíg az LG G4-et használtam, meg sem jelentek ezek az appok, én meg nem kerestem, mert nem tudtam róla, hogy van ilyen. Amikor a beszart LG G4 helyett kaptam a cégemtől egy levedlett S4-et, megjelentek ezek az appok.

[ Szerkesztve ]

Ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani

(#1649) Reggie0 válasza pleslie82 (#1646) üzenetére


Reggie0
félisten

Semmit, augusztusban telepitettem utoljara barmit is, azota csak hasznalom.

[ Szerkesztve ]

(#1650) bok92


bok92
addikt

Na megjött a Classic. Gyönyörű. :) Az lenne a kérdésem, hogy van esetleg olyan alkalmazás, amivel a pénzügyeket lehet rendezni ( vásárlások összegét bevinni)?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.