Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Tab S 8.4 szakmai topik

Mielőtt kérdeznél, kérlek olvasd el a téma összefoglalót!


Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#594) Luser2000 válasza max-11 (#584) üzenetére


Luser2000
addikt

Szia!

Próbáltam már pár (köztük fizetős) office applikációt, de eddig nem bukkantam olyanra, ami a korrektúrát és a beszúrt megjegyzéseket annyira kényelmesen kezelné, mint az asztali MS Office.

1)
Az MS Office Mobile eleve nem jelent meg tabletre, így a PlayStore-ból le sem tölthető a Tab S-el. :-/ (Mondjuk éppen a telefonomra (LG G3) sem tudom letölteni, mert azt mondja, hogy nem kompatibilis vele).

2)
Quick Office: nem jeleníti meg a korrektúra jelöléseket.

3)
Office Suite 7 Pro: nem jeleníti meg a korrektúra jelöléseket.

4)
Hancom Office Hword (ez gyárilag telepítve van nekem): nem jeleníti meg a korrektúra jelöléseket.
(Megjegyzés: ezt a szoftvert eddig nem használtam, de meglepően jó a felülete és magyarul is kommunikál).

5)
Polaris Office: bekapcsolható módon, (akár) külön kis ablakban (alul) mutatja a korrektúrákat.

6)
Think Free Mobile Pro: nem kezeli a Dropbox / Box fiókjaimat (csak valami 1Drive tárolót), így ezt ki sem próbáltam, töröltem.

7)
Smart Office 2: mutatja a korrektúrát, de elég fapados módon. (Megjegyzés: iszonyatosan béna kezelőfelülete van és vélhetően nem is olyan szmart, mint gondolhatnánk).

Remélem ezzel segítettem valamit.
Jó lenne, ha te is megírnád mire jutottál a kérdésben, mert nekem is szükségem van jó szerkesztőre.
(Eddig a Polaris office tűnik jónak).

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.