Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44251) gombii válasza icepeti (#44160) üzenetére


gombii
tag

Szia,

Nekem ilyen fólia van rajta, kis nedvességgel kell rátenni, pár óra alatt kimegy alóla minden buborék és szépen rásimul, elég vastag, de 1 éve rajta van és sehol sem jött fel, elől hátul tartja magát, pedig szoktam tokban használni. Pár nap alatt itt van UK-ból. (Ebay-en is elérhető, talán ott még jobb ajánlatok vannak)

[ Szerkesztve ]

(#44252) Deck válasza gombii (#44251) üzenetére


Deck
titán

Kipróbálom ezt. Standard vagy Case fit?

PS5

(#44253) iceQ! válasza gombii (#44251) üzenetére


iceQ!
addikt

Ez gondolom ez nem üveg, csak sima fólia ugye?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#44254) gombii válasza iceQ! (#44253) üzenetére


gombii
tag

Igen, sima fólia, de szépen fent marad a kijelző kerekített részein is. Én a gyári Clear Cover és Silicone Cover tokkal, illetve Nillkin Nature tokkal hordom, ezek nem nyomják fel a fólia szélét, vettem egy Spigen Ultra Hybrid-et is, de az sajna felnyomja.

Kicsit vastagabb fólia mint az átlagos, de érzésre jobban is védi a telefont, üveghez képest pedig ígyis sokkal vékonyabb.

(#44255) LoGeN90 válasza sgeza (#44250) üzenetére


LoGeN90
aktív tag

Mit ajanlanal? Nem zavaro, leven h csak este latszik bizonyos szogben de azert igen csak bosszanto...

(#44256) EnterR válasza LoGeN90 (#44240) üzenetére


EnterR
veterán

Volt már kijelzőcseréd? Nekem azt mondták, hogy nem ugyanaz a ragasztás a szervizben mint a gyári összeszereléskor.

PSN ID: marquuard

(#44257) LoGeN90 válasza EnterR (#44256) üzenetére


LoGeN90
aktív tag

Nem volt.

(#44258) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Ma 96% megállt a telefon töltése.Se piros,sem zöld led nem világított.Szerencsére egy gyors ki-bekapcs megoldotta a problémát,de azért fura.Fél év alatt még nem történt ilyen,talán a nagy meleg az oka

[ Szerkesztve ]

(#44259) sgeza válasza LoGeN90 (#44255) üzenetére


sgeza
veterán

Nem tudok sajnos semmi okosat mondani. Ha zavar, akkor megpróbálhatod a szervizt.

(#44260) LoGeN90 válasza sgeza (#44259) üzenetére


LoGeN90
aktív tag

Hagyom, lehet, hogy ott még csak jobban szétbarmolnák... Lehet vele élni, aztán majd jövőre úgyis tervezek egy S9+ upgradet. :)

(#44261) balintka


balintka
addikt

Valaki segítsen már, bennem van-e a hiba. Adott egy sincerity-s 64 GB-os narancssárga Samsung kártya. Na ezt sehogy sem tudom normálisan beletenni a microSD foglalatba, vagy az eleje vagy a vége kiáll felfelé. Így meg nem merem betolni a telefonba, nehogy fennakadjon. Megfeszíteni nem akarom. Hozzátartozik, h emiatt a kártya miatt már tört el S7 edge SIM tálcám.

Lehetséges h ez a kártya nem teljesen szabvány méret (akár 1-2 tized mm különbség is okozhat ilyen feszülést gondolom)? Nektek belemennek gond nélkül a kártyák a microSD foglalatba?

[ Szerkesztve ]

(#44262) sgeza válasza LoGeN90 (#44260) üzenetére


sgeza
veterán

Én a Váci úti szervizben többször cseréltettem már kijelzőt, és rendesen megcsinálták.
Ettől függetlenül ha nem zavar, és funkcionálisan sincs baja, akkor talán felesleges javíttatni.

(#44263) Mr.Silkó válasza ToBeY (#44258) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Valószínűleg az volt az oka. :K

(#44264) Mr.Silkó válasza balintka (#44261) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nekem nem volt gondom egyik SD kártyával sem az S8+-nál, mind szépen beilleszkedtek a helyükre. Ha az említett másik telefonodnál is volt ezzel a kártyával probléma, akkor egyértelmű, hogy valami méret eltérés lehet.

[ Szerkesztve ]

(#44265) balintka válasza Mr.Silkó (#44264) üzenetére


balintka
addikt

Most akarok 128-ast venni, de akkor mindenképp magyart fogok venni ezek után.

(#44266) Ateszpapa válasza balintka (#44261) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Valamit rosszul csinálsz.

Tőle rendeltem 128-as kártyát, semmi probléma.
A MicroSD egy szabvány.

A SIM tálca egy kalap kula, nekem is eltört, még nem volt időm vissza vinni emiatt a szervizbe.

(#44267) balintka válasza Ateszpapa (#44266) üzenetére


balintka
addikt

Nem az első telefon, amibe microSD-t rakok, nem tudom, mit csinálhatnék rosszul. Belepróbáltam egy régi 4 gigást, ez belemegy normálisan, viszont a 64-es jobban feszül és a hátulja kiáll felfelé. Szerintem ez nagyobb lehet néhány tized mm-rel, ez lehet a gond. S7 edge-nél is gond volt vele.

Mindenesetre belföldről veszem meg az új kártyát.

(#44268) icemad válasza balintka (#44267) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem ne próbálkozz vele. Annyit nem ér, hogy szétkúrd ezt a telefont...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#44269) balintka válasza icemad (#44268) üzenetére


balintka
addikt

Egyetértek. Óvatos voltam, nem lett baja, többet nem teszem bele ezt a kártyát.

(#44270) LoGeN90 válasza sgeza (#44262) üzenetére


LoGeN90
aktív tag

Koszi, ha esetleg rosszabb lesz, beviszem.

(#44271) Mo Bill válasza LoGeN90 (#44240) üzenetére


Mo Bill
aktív tag

Nem tudnál erről a fényproblémáról megosztani képet?
Még életemben nem hallottam ilyenről!

Az emberi élet egymilliárd sejtecske szeszélyes összjátéka, amiről azt hiszed, hogy te vagy.

(#44272) LoGeN90 válasza Mo Bill (#44271) üzenetére


LoGeN90
aktív tag

Toltok fel, amint hazaerek.

(#44273) EnterR válasza Mo Bill (#44271) üzenetére


EnterR
veterán

Találni neten néhány képet light bleeding néven is.

PSN ID: marquuard

(#44274) Anybody


Anybody
csendes tag

Üdv, vodás s8-ra még mindig nem jött ki a júliusi frissítés. Aggódjak? Vagy majd jön?
Köszönöm!

(#44275) sgeza válasza Anybody (#44274) üzenetére


sgeza
veterán

Majd jön. Hogy emiatt aggódsz-e, az a te döntésed! :DDD

(#44276) Anybody válasza sgeza (#44275) üzenetére


Anybody
csendes tag

Rendben :)) igyekszem nem túlaggódni. Nőből vagyok, kicsit aggódós.

[ Szerkesztve ]

(#44277) Ghostman78 válasza Anybody (#44276) üzenetére


Ghostman78
senior tag

még telenorra se :D

(#44278) EnterR válasza Anybody (#44276) üzenetére


EnterR
veterán

Nekem nem hajlandó automatikus frissítésre, csak manuálisan hozza le. Frissíts rá, hátha. :D

PSN ID: marquuard

(#44279) Ateszpapa válasza Anybody (#44274) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Telekomra sem.

(#44280) Mo Bill válasza EnterR (#44273) üzenetére


Mo Bill
aktív tag

Igen köszi megnéztem, hát döbbenet egy ilyen kategóriájú készüléknél!
Gondolom amelyikeknél a készülék testből jön ki a fény, ott az IP68 védelemnek is lőttek?!

Az emberi élet egymilliárd sejtecske szeszélyes összjátéka, amiről azt hiszed, hogy te vagy.

(#44281) sgeza válasza Mo Bill (#44280) üzenetére


sgeza
veterán

Az kizárt.

(#44282) sgeza válasza EnterR (#44278) üzenetére


sgeza
veterán

Nincs még vodafone-os. Talán hétfőn. Én azt tippelem.

(#44283) iceQ!


iceQ!
addikt

Ki találkozott már azzal a problémával, hogy navigálás során ahol el/le kellett volna kanyarodni később mutatta. Tehát én előrébb voltam, mint ahogy a navigáció érzékelte. Waze, Maps is csinálta már. Nem első eset volt egyiknél sem. Érdekesség képen M0, M3-on csinálta. Másnál is volt már ilyen fajta jelenség?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#44284) Mr.Silkó válasza iceQ! (#44283) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Bár én nem szoktam gyakran a telefonnal navigálni, de korábban mintha tapasztaltam volna hasonlót az S8-on.

(#44285) EnterR válasza Mo Bill (#44280) üzenetére


EnterR
veterán

Nem gondolnám, hogy hiba lenne. Ha megnézem a sajátomat teljes sötétségben, akkor végig a kereten látszik halványan a "fénycsík", bár nem szivárog, csak látszik. Ilyen a hajlított üveg adottsága. Ki tudja hogyan viselkedik nagy melegben ilyen szoros összeszereléssel.

PSN ID: marquuard

(#44286) viktorhu válasza iceQ! (#44283) üzenetére


viktorhu
veterán

Waze esetén ismert hiba.

(#44287) Tujmos válasza iceQ! (#44283) üzenetére


Tujmos
tag

a waze ios-en is ugyanezt peodukálja.
mondjuk ami bosszant egy kicsit, hogy ios-en pl egy futás rögzítő appnál gyönyörűen látszik még az is, mikor futottam külső vagy belső íven, androidnál mintha ritkábban küldené a pozíciót és több az egyenes

(#44288) ToBeY válasza iceQ! (#44283) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ezt a google maps is csinálja.Múltkor mondta hogy a következő lehetőségnél fordulj balra,de képernyőn láttam hogy a második utcánál kell balra fordulni,nem pedig az elsőnél... :U

[ Szerkesztve ]

(#44289) Mo Bill válasza EnterR (#44285) üzenetére


Mo Bill
aktív tag

Akkor én félreértettem, én azt hittem valami szerelési hiba miatt...
Oké értem.
De akkor is furi a dolog.

Most gyorsan megnéztem, nekem nem olyan.
Kb fél órát láttam a 13 hónap alatt "meztelenül" a telómat.
Mindig gyári "ruhákban" volt, most meg UAG Metropolis "ruhája" van.😁😁😁

Most mikor kivettem gindolkoztam, hogy visszategyem-e, de mindig győz az ész és visszateszem.

December elején tudok másik telót venni, ez meg az én kincsem-asszonykámé lesz, ezért vigyáznom kell rá továbbra is!

[ Szerkesztve ]

Az emberi élet egymilliárd sejtecske szeszélyes összjátéka, amiről azt hiszed, hogy te vagy.

(#44290) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Szerintetek az ilyen flip szerű tokok összecseszik a kijelzőt ha nincs rajta fólia?
Gondolkodom olyat tokon ami kijelzőt is védi,de nem tudom hogy nem csinálok vele rosszat a kijelzőnek.

[ Szerkesztve ]

(#44291) oba válasza ToBeY (#44290) üzenetére


oba
addikt

Ha a tok nem is, de a rá kerülő porszemek egész biztosan.

(#44292) thedarkfox válasza ToBeY (#44288) üzenetére


thedarkfox
senior tag

Következő lehetőségnél nem feltétlen a következő utca, mert az lehet egyirányú is, neked haladási iránnyal szemben... :R

(#44293) viktorhu válasza ToBeY (#44288) üzenetére


viktorhu
veterán

Ez nem olyan, a waze késik, mintha még nem ott járnál. Pl. már kijöttem a körforgalomból, a waze szerint meg még épp befelé megyek. Ha megállok pl. egy lámpánál, kell pár másodperc, míg a waze is utolér és megáll.

(#44294) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Nekem a sygic,igo es a copilot is jól navigál. A sygic a legpontosabb az igo szokott tevedni.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#44295) ToBeY válasza kbyte1024 (#44294) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Eddig én is Sygic-et használtam,de gondoltam a googlemaps is van olyan jó.Hát lehet visszateszem a Sygic-t :K

(#44296) kbyte1024 válasza ToBeY (#44295) üzenetére


kbyte1024
addikt

Jaja,a copilot is király.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#44297) w333


w333
félisten

Hmmm ... egyre több helyen jelenik meg a FOXM3CRG9 verzió :U

Lehet fel kéne rakni :))

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#44298) sgeza válasza Tujmos (#44287) üzenetére


sgeza
veterán

Ez nem ios <-> Android különbség. A gps hétköznapi értelemben gyors és kellően pontos. Általában az alkalmazásban szokott lenni erre vonatkozó beállítás, hogy milyen sűrűséggel naplózzon.

(#44299) sgeza válasza ToBeY (#44295) üzenetére


sgeza
veterán

Nem tudom, hogy többeknél mi ez a jelenség, de azért azt egy kicsit durvának gondolom, hogy már túl vagy a körforgalmon, de a waze még előtte. Nekem ilyen nincsen. A waze és a Google térkép is teljesen jól mutatja a pozíciót.
Csatlakozom az előttem szólóhoz: a következő lehetőség nem feltétlenül egyezik meg a következő utcával (ha ugye ott például behajtani tilos)!
Hozzáteszem, az én véleményem az, hogy mindent összevetve a waze nyújtja a legjobb eredményt!

[ Szerkesztve ]

(#44300) EnterR válasza w333 (#44297) üzenetére


EnterR
veterán

Van FUW is.

PSN ID: marquuard

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.