Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43451) gyuri81 válasza enginev3.0 (#43445) üzenetére


gyuri81
veterán

A nyomorult wish még igy is megjelenik 1-2 app-ban. Igy nem sokat er a dolog...

(#43452) hege1989


hege1989
tag

Sziasztok!
Most vettem egy S8-at. Jelenleg 7-es Android van rajta és felajánlotta a lehetőséget a frissítésre Oreora.
Hoz bármi negatívumot az Oreo ami miatt inkább ne tegyem ezt?(akku idő, fagyások, lassulások, teljesítmény, egyebek)
Köszi!

http://hardverapro.hu/tag/hege1989

(#43453) sgeza válasza hunluigi (#43447) üzenetére


sgeza
veterán

Azt csak a mobilnetre vonatkozóan tudod szerintem tiltani.

(#43454) sgeza válasza anrab (#43450) üzenetére


sgeza
veterán

Ha jól emlékszem, a full hd 30fps videónál nincs korlát (de lehet, hogy a 60-nál sem). Legalábbis közvetlenül nincs. Filmanyagtól függően kb. fél óra környékén új fájlt indít (automatikusan, nem fog hiányozni képkocka). Mindezt azért teszi, mert a fájl mérete nem lehet nagyobb, mint 4GB. Ezen a felbontáson ez kb. az említett fél óra környékén következik be.

(#43455) EnterR válasza S@c@ (#43449) üzenetére


EnterR
veterán

Pontosan, a panel kapcsolgatja a pixeleket, azt látod.

PSN ID: marquuard

(#43456) Mr.Silkó válasza hege1989 (#43452) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Hátrány nem fog érni, ha frissítesz, esetleg az értesítési rendszer újításai lehetnek kényelmetlenek, legalábbis nem mindenki szerette meg ez utóbbit innen.

(#43457) icemad válasza gyuri81 (#43451) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Adguard elég jól szűr, de érdemes kivárni egy akciót. Múltkor volt egy éves 15 dollárért 4 gépre, és mellé adtak még 10 progit különböző védelmi megoldásokhoz.

Erről lenne szó...

Van 7 napos trial. Próbáld ki, és majd eldöntöd, hogy megéri e.

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#43458) anrab válasza sgeza (#43454) üzenetére


anrab
addikt

Köszönöm szépen. :)

(#43459) S@c@ válasza EnterR (#43455) üzenetére


S@c@
őstag

Oke...csak mert ipsnel ilyen nem volt aztan meglepett. De ha ez panel sajatossag elfogadom.

(#43460) FirstAndroid


FirstAndroid
tag

Sziasztok!
Lehet, hogy off téma. Ha szabad kérdezni: mennyi lenne egy S8+ törött kijelzőjének cseréje? Köszönöm.

(#43462) hevepapa válasza hunluigi (#43447) üzenetére


hevepapa
senior tag

Sajnos akadnak olyan appok, amik nem is indulnak el ha utólag letiltassz olyan engedélyeket amikre az appnak - szerinte - szüksége van. Jó eséllyel ilyenek azok az appok is amik a hirdetések miatt ingyenesek.

(#43463) $atirka válasza EnterR (#43422) üzenetére


$atirka
senior tag

Csak feltételeztem hasonlóképp csekkolja a hardvert és ahhoz mérten beállítja az optimális frame-t, mint pc-n teszi pár játék. Ebben az esetben "medium" ot állított be.
Amúgy szépen fut persze, csak azt gondoltam maxol mindent majd.

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#43464) dkovizoli válasza EnterR (#43448) üzenetére


dkovizoli
addikt

Köszi az új listát. Én rányomtam most az update all-ra az SABS-ban és az egyik régi adatbázist frissítette maira. Tehát még ez is működik.

(#43465) gyuri81


gyuri81
veterán

Sabs-ba hogyan kell txf-ben összeállított cimeket beilleszteni?

(#43466) icemad válasza FirstAndroid (#43460) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

60-80 ezer között.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#43467) EnterR válasza S@c@ (#43459) üzenetére


EnterR
veterán

Bizony. :K Sötét alapon látható csak.

PSN ID: marquuard

(#43468) thedarkfox válasza dkovizoli (#43464) üzenetére


thedarkfox
senior tag

Én beraktam pár linket xda fórumról SABSba azóta nem tudok playröl se telepíteni :DDD :DD
Este majd kikeresem melyik link az ami akadályozza. :))

(#43469) EnterR válasza thedarkfox (#43468) üzenetére


EnterR
veterán

Custom DNS-t se használj, amiatt sem fog menni a letöltés.

PSN ID: marquuard

(#43470) thedarkfox válasza EnterR (#43469) üzenetére


thedarkfox
senior tag

Megtaláltam. Mondjuk azt nemértem minek kellett berakni a playstore linkjeit sabsba. :W
Jé elindult a térkép is :DD

[ Szerkesztve ]

(#43471) EnterR válasza thedarkfox (#43470) üzenetére


EnterR
veterán

Amit mmotti csinál, az bőven elég mindenre. :K

PSN ID: marquuard

(#43472) gyuri81 válasza EnterR (#43448) üzenetére


gyuri81
veterán

Valaki legyszi segítsen, hogy kell ezt a listát beilleszteni

(#43473) TODI1111 válasza thedarkfox (#43468) üzenetére


TODI1111
addikt

SABS-felül kis fogaskerék - manage blocking in apps - itt beállithatod, hogy melyik appnál ne szűrjön

(#43474) zseko válasza hevepapa (#43432) üzenetére


zseko
veterán

Én is úgy gondoltam ahogy sgeza írta, és én sem kifejezetten a program ellen, hanem általánosságban írtam csupán. Egyébként az igen csúnya biztonsági hiba lenne, ha más háttérben futó program csak úgy belenézhetne az előtérben futó alkalmazásba, különösen root nélkül.
Kössz a linket! Mondjuk ez sem az a bizalomgerjesztő kinézet a fekete alapon fehér szöveggel, minimalnál is minimálabb dizájnnal, mint anno a 90-es évek vége, 2000-es évek elejei weblapok :) ;) A többit lásd alább :)

(#43446) sgeza Lehet én olvastam össze két hsz-t mikor gyorsan átfutottam, hogy milyen lehetőségeim vannak ezen a téren :B viszont a program indításkor ezzel kezdi:

Ahogy látható, vpn-t használ, ami nem szerepel a play áruházban. És az oldalon van ez is, ami szintén nem szerepel a play áruházban:

'This firewall app uses a dummy VPN to block unwanted traffic...
If you block an app we send the data to a dummy VPN which is effectively a black hole on your phone. The app will not even be able to establish a full network connection to try to send any private data. Data from blocked apps never leaves your phone.'

Vagyis hamis vpn-t csinál ha jól értelmezem, ami ebben a formában szerintem okés. Ha ez benne lenne a play általi leírásban (vagy működött volna az oldal), én sem problémázok :)
Egyébként azóta kipróbáltam azt, hogy megnéztem a whatismyipaddress oldalon az ip címemet, majd bekapcsoltam a programot és úgy is, nincs változás, ugyanazt az ip címet adja vissza bekapcsolva is mint kikapcsolva, és a speedtest is 97/27Mbps-t mér, vagyis úgy néz ki valóban úgy működik ahogy írja, és ahogy szeretném :R (mert amennyire tudom, ezt a sebességet nem kapom meg csak úgy vpn alatt)

(#43447) hunluigi nem lövi le, mert nincs ilyen engedély. Van Helyadatok, Telefon, Tárhely, amire egyikre sincs szüksége az appnak, de net hozzáférés, az nincs. Én sem értem miért, ez megint valami google fa..ság lehet talán, mert az Egyéb alkalmazáslehetőségeknél van egy teljes hálózati hozzáférés, aminek a vége úgy hangzik, hogy
'A böngésző és egyéb alkalmazások lehetővé teszik az adatok küldését az internetre, így ez az engedély nem szükséges az internetre való adatküldéshez'
Ezt nem tudom igazán értelmezni. Elsőre az jön le, hogy úgy küldözgethet adatot, hogy nem kell hozzá az engedélyem. Hát csessze meg a google a 'nagyszerű' rendszerét :(((
(egyébként a Helix Jump játékról van szó, mint példáról, de ugyanez van pl. egy másiknál is)

HR24.hu

(#43475) thedarkfox válasza EnterR (#43471) üzenetére


thedarkfox
senior tag

Tökéletesen elég volt mindenre, csak a gyái csomagja már nem frissül. :R

(#43476) LoGeN90


LoGeN90
aktív tag

Egy frissitesnek koszonhetoen, hamarosan az S8/Note8-nal is elerheto lesz az opcio, hogy elforgassuk a kezdokepernyot.

Forras: SamMobile

(#43477) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Az normális,hogy airdroid-al csak ilyen 190kb/s lehet letölteni a fényképeket telóról?Az életemet is elunom mire mindent lement róla.

(#43478) oba válasza ToBeY (#43477) üzenetére


oba
addikt

Használj kábelt, gyorsabb, sokkal.

(#43479) ToBeY válasza oba (#43478) üzenetére


ToBeY
nagyúr

És sokkal macerásabb.Ez kényelmes,bárhol működik ahol van wifi.Csak sok file esetén sz***s...

(#43480) oba válasza ToBeY (#43479) üzenetére


oba
addikt

Tudom, ismerem, de nyilván a wifi sebessége nagyon bekorlátolja. Nem hinném, hogy az airdroid szabályozza le a sebességet.

(#43481) ToBeY válasza oba (#43480) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Pedig valószínűleg igen,mivel telefon wifi-én keresztül 70mbit megvan..

(#43482) oba válasza ToBeY (#43481) üzenetére


oba
addikt

Próbáld meg a file kezelő (file manager) nevű appot. Nem tudom mobilról linkelni most. Flashlight + Clock a fejlesztő neve, 4.8 ponton áll. Van benne wifi fájlátvitel rész, egy próbát megér.

(#43483) ToBeY válasza oba (#43482) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Köszi szépen a tippet,ki fogom majd próbálni.

(#43484) thamasz válasza LoGeN90 (#43476) üzenetére


thamasz
senior tag

Most települt nálam a frissítés, és már tényleg elfordul a kezdő képernyő!

(#43485) LoGeN90 válasza thamasz (#43484) üzenetére


LoGeN90
aktív tag

Van barmi letjogosultsaga amugy? :)

(#43486) sgeza válasza ToBeY (#43483) üzenetére


sgeza
veterán

FTP Server!

Sok esetben (például sima kábeles MTP protokoll használatakor is) a rejtett fájlok nem látszanak! Ha mindent le akarsz mondjuk másolni a készülékről, akkor a fent említett alkalmazással (illetve módon) le lehet másolni a rejtett fájlokat is (beállítható).

[ Szerkesztve ]

(#43487) sgeza válasza LoGeN90 (#43485) üzenetére


sgeza
veterán

Személy szerint számomra például teljesen felesleges lehetőség.

[ Szerkesztve ]

(#43488) thedarkfox válasza LoGeN90 (#43485) üzenetére


thedarkfox
senior tag

Széplett mint egy új traktor. :))

(#43489) landi válasza thamasz (#43484) üzenetére


landi
csendes tag

Ez milyen frissítés? Hol található? Köszi!

(#43490) KunEmber válasza ToBeY (#43481) üzenetére


KunEmber
senior tag

5ghz-n megvan a 200 is.

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#43491) MCMLXXXII válasza landi (#43489) üzenetére


MCMLXXXII
tag

https://www.apkmirror.com/apk/samsung-electronics-co-ltd/samsung-experience-home-touchwiz-home/touchwiz-home-9-0-10-76-release/

2000 ---> Alkatel Max ; Siemens m35i ; Motorola v3i ; Samsung Omnia ; Samsung Note 3 ; Samsung Note 8+Dex-Pad helyett Melopow m002;. Note 10

(#43492) landi válasza MCMLXXXII (#43491) üzenetére


landi
csendes tag

Köszönöm szépen! :)

(#43493) kaisers


kaisers
aktív tag

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de a SABS-hoz nem sikerül Enterprise licence key-t generàlnom. Korábban sikerült, de mióta legutóbb lejárt, nem sikerül.

Vmi ötlet, vagy tanács?

..., esetleg vki tud segíteni benne?

[ Szerkesztve ]

(#43494) ToBeY válasza KunEmber (#43490) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Az jó,de nekem sz@r digis zte router van,kábelen megvan a 950mbit,de wifi része gázos... :U

(#43495) lasse001 válasza landi (#43489) üzenetére


lasse001
senior tag

Már fent van a samsung storéban. Nekem is most frissült.

(#43496) Tomiii258 válasza kaisers (#43493) üzenetére


Tomiii258
tag

Ugyanilyen problémával flood-oltam a topicot a múlt héten :DDD
Elsőre Adhell3-ra váltottam,de azt se sikerült emiatt munkára fognom...

Nekem végül EnterR tippje jött be, miután visszaraktam a SABS-ot, ugyanezen a Samsung oldalon Tizen-kódot generáltam és azt adtam be neki.

Tomiii258

(#43497) Tujmos


Tujmos
tag

erre szerintetek lehet érvényesíteni a garanciát, és ha egy próbát megér akkor mit vigyek magammal?

(#43498) Ateszpapa válasza Tujmos (#43497) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Egy éven belül vagy garjegyet, utána imakönyvet.

:)

(#43499) Tujmos válasza Ateszpapa (#43498) üzenetére


Tujmos
tag

fél éven belül vagyunk szóval keresem a garjegyet :)) köszi!

(#43500) kaisers válasza Tomiii258 (#43496) üzenetére


kaisers
aktív tag

És azt, hogy generáltad? Amikor generàltattam a kódot rest API key-t generált.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.