Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43401) Mr.Silkó válasza sgeza (#43399) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Teljesen logikus lenne! :D

(#43402) <Lacy85> válasza Mr.Silkó (#43392) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Én majd akkor fogok iPhone-ra váltani, ha......
Tehát soha. :DDD

(#43403) Mr.Silkó válasza <Lacy85> (#43402) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Ízlések és pofonok. :)

Na, zárom az OFF-ot!

(#43404) icemad válasza Mo Bill (#43397) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Beállítások - kijelző - automatikus fényerő - használati minták visszaállítása.
Ezt próbáld meg. Kell neki pár nap, hogy újra beálljon. Remélem segít.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#43405) KunEmber válasza TOZ (#43391) üzenetére


KunEmber
senior tag

Persze, félreírtam, bocsi.

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#43406) Mo Bill válasza icemad (#43404) üzenetére


Mo Bill
aktív tag

Megpróbálom, köszönöm!

Az emberi élet egymilliárd sejtecske szeszélyes összjátéka, amiről azt hiszed, hogy te vagy.

(#43407) Mo Bill válasza icemad (#43404) üzenetére


Mo Bill
aktív tag

Per pill úgy néz ki, hogy ok lett!
Igazábol csak szürkületkor, kicsit sötétebb helyeken volt nagyon lassú a fénymérő.
Most kimondottan sötét helyen is próbálgatom és tökéletesnek tűnik.
Thx!

Az emberi élet egymilliárd sejtecske szeszélyes összjátéka, amiről azt hiszed, hogy te vagy.

(#43408) S@c@


S@c@
őstag

Este nektek mennyire pontos az irisz scaner?

(#43409) iceQ! válasza S@c@ (#43408) üzenetére


iceQ!
addikt

Míg használtam 10-ből 9x sikeres volt. Ja és szemüvegben.

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#43410) EnterR válasza S@c@ (#43408) üzenetére


EnterR
veterán

Cseszik felismerni amióta új lencséim lettek a szemüvegbe. :D

PSN ID: marquuard

(#43411) California1


California1
őstag

Urak!
Wifi megosztásnál ,hogy lehetne beállítani,hogy 5Ghz-en menjen a default 2,4Ghz helyett?

(#43412) EnterR válasza California1 (#43411) üzenetére


EnterR
veterán

Hotspotnál ott kell lennie, hogy használja az 5GHz-et amennyiben lehet. Pipálható.

PSN ID: marquuard

(#43413) dkovizoli válasza S@c@ (#43408) üzenetére


dkovizoli
addikt

Jobb, mint napsütésben.

(#43414) $atirka


$atirka
senior tag

Ritkán jatszom telefonon, de most felnyomtam ezt a PUBG Mobile-t! Hát... Csalódásra adhat okot, hogy a rendszer közepes teljesítményűre állította / minősítette a telefont?
Tobbet vártam...

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#43415) California1 válasza EnterR (#43412) üzenetére


California1
őstag

Nem tudom hol keressem. :-(

(#43416) zseko


zseko
veterán

Van valami normális tűzfalprogram a telefonra root nélkül? van pár app (jellemzően játék...) ami időnkénti unaloműzésnek jó, viszont ha netet lát, töménytelen mennyiségű reklám jön. A net lekapcsolása persze segít, de azért ez sem egy jó opció, hogy kapcsolgassam ki-be, maga az android meg ugye kalap sz.rt ér ebből a szempontból, mert a google magasról tesz rá, minek legyen benne, hiszen akkor nem jön belőle pénz nekik :((( (és sajnos még a Samsung sem érte fel ésszel, hogy ajánlatos lenne egy ilyen)

Gyorsan visszakeresve itt a Kronos-t láttam mint opciót, az viszont vpn-es ha jól értettem, akkor ez most mindent átküld vpn-en? Nem szeretném ha az emailek, vagy pláne a banki használat vpn-en menjen.

HR24.hu

(#43417) thedarkfox válasza California1 (#43415) üzenetére


thedarkfox
senior tag

Csak 2,4Ghz-es opciót látok csatorna választással. 5Ghz nincs.

(#43418) hunluigi válasza zseko (#43416) üzenetére


hunluigi
senior tag

Adhell 3

A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

(#43419) Gergőkee válasza zseko (#43416) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

Ha még fenn van a Disconnect Privacy a Samsung Store-ban, akkor azt érdemes megvenni.
(Volt, aki azt jelezte, hogy már nincs fenn, de nekem megjelenik - lehet, hogy csak azért, mert már megvettem.)

[ Szerkesztve ]

(#43420) Mr.Silkó válasza $atirka (#43414) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Az az egyik leginkább erőforrás igényes játék, ha szépen fut nálad, akkor ne törődj vele, minek minősíti a készüléked. :)

(#43421) zseko válasza Gergőkee (#43419) üzenetére


zseko
veterán

Fent van, legalábbis találtam ilyet, de azért még elgondolkodom a 7000 :Y forintos árán.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#43422) EnterR válasza $atirka (#43414) üzenetére


EnterR
veterán

És ennek a játékbeli felmérésnek mennyi köze van a telefon tényleges teljesítményéhez? :D

PSN ID: marquuard

(#43423) Gergőkee válasza zseko (#43421) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

Én nagyon ajánlom, egyszer kell megvenni, és nincs több machinálás a Knox kulcsok egyre bonyolultabb igénylésével. Ez + a Samsung Browser hasonló nevű bővítménye (ha azt használod), és nincs több reklám. És nem VPN-el oldja meg, hanem Knox féle szűrést alkalmaz.

Viszont a böngészőbővítmény nélkül a böngészőben mutatja a reklámokat!

[ Szerkesztve ]

(#43424) hevepapa válasza zseko (#43416) üzenetére


hevepapa
senior tag

Én a Kronos Firewallt ajánlanám. Ez egy nagyon alap tudású VPN-es tűzfal ami csak annyit tud, hogy engedi vagy nem engedi netre az alkalmazást- (rendszeralkalmazásokat is tud szűrni. A pozitívumai: pici, ingyenes, nincs benne reklám, magyar nyelvű (engem lehet szidni érte) és ami nagyon jó: a tűzfal nem kér internet elérés engedélyt, azaz maga az alkalmazás biztos nem megy küld ki adatokat a netre,
[link]

(#43425) zseko válasza Gergőkee (#43423) üzenetére


zseko
veterán

Hát, nem tudom megér-e nekem ennyit. Tény, hogy sokkal előnyösebb lehet mint a vpn, a lentebb írtnál sem tudom ugye, kiken keresztül mennének az adataim, mert ezt nem köti az orromra. Mellesleg a weboldaluknak megadott link sem működik...
Az nem lenne egy rossz dolog ha szimplán tiltani lehetne, mi mehet netre és mi nem, de mivel általában megvannak a már évek óta megszokott és használt programjaim (amiknek meg legtöbbször eleve kell is a net), így túl sok variálás nincs a telefonon :) max néha egy-két játék kipróbálásához kellene, ami nem túl gyakori, és ezért sokallom a 7e-et. De 1-2e-ért már megvettem volna. De akkor marad a 'manuális' mód, kikapcsolom a netet arra az időre.
Ami jobban zavar, az az, mikor pl. (játékot tudok hirtelen mondani megint) anélkül nem indul el, hogy ne kapna hozzáférést olyan dologhoz amihez semmi joga nem lenne, például a telefonkönyv. Vagy a csekkbefizetős postaapp volt olyan, hogy pl. gps nélkül nem volt hajlandó működni. Én meg nem vagyok hajlandó megadni neki, mert semmi szüksége rá...

HR24.hu

(#43426) zseko válasza hevepapa (#43424) üzenetére


zseko
veterán

A vpn kin keresztül megy? Ezt nem mondja.
A play áruházi linken lévő weblap nem működik.
Ne haragudj érte - de nekem innentől nem szimpi.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#43427) hash99


hash99
senior tag

Valaki tud nekem segíteni s8 üveg cserében? Betört de az lcd rendben csak az üveg ment szét. A szervízekben 60ezret írnak csak üveg cserére én ezt kissé sokallom.

(#43428) Mr.Silkó válasza hash99 (#43427) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Hivatalos helyen csak egyben cserélik, ami alsó hangon is annyi, mint amennyit írtál. Ha házilag valaki kicseréli neked, akkor búcsút inthetsz a garanciának.

(#43429) hevepapa válasza zseko (#43426) üzenetére


hevepapa
senior tag

A VPN a tűzfalon keresztül megy. Viszont mivel a tűzfalnak nincs internet elérés engedélye ezért nem is tudja a rajta átmenő adatokat esetleg elküldeni más helyekre - "haza küldeni".
Mondjuk azt nem teljesen értem mi a problémád a VPN és az email, bankolással stb. kapcsolatban mert ha belegondolsz: elég sok háttérben futó alkalmazás (amiről esetleg nem is tudsz hogy fut) ha akarná lenyúlhatná az adataidat ezen kívül szerintem a komplett minden ott van valamelyik Google és Samsung szerveren is.

[ Szerkesztve ]

(#43430) sgeza válasza hevepapa (#43429) üzenetére


sgeza
veterán

Nem a vpn megy a tűzfalon keresztül, hanem a tűzfal működik úgy, hogy vpn-t használ, vagyis a komplett adatforgalmad keresztül megy valamilyen harmadik fél által üzemeltetett szerveren. A készüléken lévő többi alkalmazás nem látja az adatfolyamodat és nem tudja csak úgy "ellopni" az adataidat, ellenben a szerver igen. Plusz annak van még jelentősége, hogy egy adott szolgáltatót ismersz, megbízol benne, hogy neked kárt okozva nem él vissza az adataiddal, vagy egy ismeretlent használsz.
Nem akarok állást foglalni az alkalmazás ellen vagy mellett, csak a kolléga gondolatait akartam kiegészíteni, valamint személy szerint én sem szívesen küldenem ismeretlen szolgáltatón keresztül az adataimat.

[ Szerkesztve ]

(#43431) hevepapa válasza zseko (#43426) üzenetére


hevepapa
senior tag

Itt a weblap cím: http://www.stargw.net/apps
Azért nem láttad a play linkről mert van némi kavarás a http / https körül. A play linkje https, de a lap csak http-vel érhető el.
Itt a program FAQ-ja is. http://www.stargw.net/apps/fok/faq.html [link]

[ Szerkesztve ]

(#43432) hevepapa válasza sgeza (#43430) üzenetére


hevepapa
senior tag

Igen így pontos a leírás! Én fogalmaztam rosszul. Én azért is tartom ezt a tűzfalat meglehetősen biztonságosnak, mert ha nincs net elérés engedélye sem akkor nem is tudja elküldeni sehova a rajta átmenő adatokat. Legalábbis az alkalmazás infóban ahogy megnéztem az összes engedély fülön ott csak a futtatás indításkor engedély van.

(#43433) sgeza válasza hevepapa (#43432) üzenetére


sgeza
veterán

Igen, de valamilyen szerveren keresztül kell, hogy menjen, ha vpn-t használ. Én személy szerint nem szeretem az ilyeneket.

(#43434) hevepapa válasza sgeza (#43430) üzenetére


hevepapa
senior tag

Egyébként meg melyik szolgáltatóban lehet még megbízni, hogy nem él vissza a személyes adatokkal? :) Nagyvonalakban szerintem mind visszaél - csak az a kérdés mennyire és mikor derül ki? :D
Ez már csak egy ilyen világ.

(#43435) Gergőkee válasza hevepapa (#43434) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

Azért ez egy VPN-nél hatványozottan igaz. Minden bit ki/be adatforgalmad átmegy rajta. Ami nem titkosított, azt még direktben olvasni is tudja. (Pl. ha bárhová nem https protokollon át jelentkezel be, akkor máris birtokukban a jelszavad.)

(#43436) hevepapa válasza Gergőkee (#43435) üzenetére


hevepapa
senior tag

Ebben maximálisan igazad van. Viszont ha az alkalmazás nem tud internetre kapcsolódni és elküldeni adatokat, akkor mit tud kezdeni bármilyen megszerzett érzékeny adattal? Kb. semmit - szerintem legalábbis.A Kronosnak meg nincs engedélye netre kapcsolódáshoz.

(#43437) Gergőkee válasza hevepapa (#43436) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

Nem az alkalmazás használhatja fel, hanem maga a VPN szerver üzemeltetője (amely valószínűen maga az alkalmazás fejlesztője.)

Tehát az elgondolásoddal szemben minden netes adatod a birtokába kerül.

Kvázi eltereli a netforgalmad. Azaz átengedi a saját VPN szerverén, és a reklám packeteket megfogja, a többit tovább engedi.

Nem véletlenül rak ki ikont az android, annyira fontos biztonsági rés lehet, hogy muszáj jeleznie.

[ Szerkesztve ]

(#43438) hunluigi válasza hevepapa (#43436) üzenetére


hunluigi
senior tag

Szerintem te nem érted a vpn lényegét...

A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

(#43439) dionaea válasza $atirka (#43414) üzenetére


dionaea
őstag

Felesleges én is játszom vele néha és ha a beállításokban át tolod full hd rá pl akkor ki írja hogy a beállítás még nem elérhető. Szerintem nem is lesz vagy csak lassan fejlesztik. Sztem s8 -bírná mert hd ban nem is melegszik szinte még se kottyan nincs lag...

Egyébként tisztára 2000 es évek pc grafika feelning. Nagyon jó 😀

(#43440) hevepapa válasza Gergőkee (#43437) üzenetére


hevepapa
senior tag

Nem szűri a forgalmat. Vagy kiengedi az alkalmazást a netre vagy nem.

(#43441) Gergőkee válasza hevepapa (#43440) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

Akkor meg hogy jön képbe a VPN?

(#43442) gyuri81 válasza Tomiii258 (#43281) üzenetére


gyuri81
veterán

Feltettem a Notsabs-t, a kódot elfogadta, de nem veszem észre, hogy bármi reklámot is blokkna. Miért?

(#43443) enginev3.0 válasza gyuri81 (#43442) üzenetére


enginev3.0
félisten

Adtál hozzá szűrő listát?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#43444) gyuri81


gyuri81
veterán

No:(

Mit is kell pontosan? Es hova?

(#43445) enginev3.0 válasza gyuri81 (#43444) üzenetére


enginev3.0
félisten

[link]

Legvége

Aztán indítsd újra a programot vagy a telefont

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#43446) sgeza válasza Gergőkee (#43441) üzenetére


sgeza
veterán

Most nézem, és az alkalmazásnál nem látom, hogy vpn alapú lenne. Én is csak abból indultam ki, hogy a kolléga ezt említette.
Könnyen lehet, hogy ez csak simán a telefonon blokkolja az adott alkalmazás hálózati forgalmát.

[ Szerkesztve ]

(#43447) hunluigi válasza sgeza (#43446) üzenetére


hunluigi
senior tag

De ahhoz meg minek külön app? Az alkalmazás engedélyeinél lelövöd a net hozzáférést és ennyi.

A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

(#43448) EnterR válasza enginev3.0 (#43445) üzenetére


EnterR
veterán

Ez a friss lista. Commits-ben követhetők a változások.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: marquuard

(#43449) S@c@


S@c@
őstag

Hello! Mas is eszre vette,hogy szurke alapon ha van ilyen fekete kep es gorgetsz van ilyen kis csova. Ez oled sajatossag? Ipsnel nem remlik ilyesmi.

Pl imdb appban filmography game of thronesnal szereplonel gorgetes.

(#43450) anrab


anrab
addikt

Sziasztok.
Lenne egy kérdésem a videósokhoz.
Melyik felbontáson lehet akár egy órát is folyamatosan? Ha jól emlékszem uhd-n csak 10 perc.
Köszi

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.