Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43051) Mo Bill


Mo Bill
aktív tag

Bocsi, most vettem csak észre, hogy fentebb elírtam, a Hüvely Máté 20 Pro a befutó harmadik.😁

Az emberi élet egymilliárd sejtecske szeszélyes összjátéka, amiről azt hiszed, hogy te vagy.

(#43052) EnterR válasza polonic (#43044) üzenetére


EnterR
veterán

Sehogy, biztonsági okok, tudod. :(

PSN ID: marquuard

(#43053) sgeza válasza S e t h (#43043) üzenetére


sgeza
veterán

A gboard sync akkor szokott inaktív lenni, ha például be van kapcsolva a biztonságos mappa.

(#43054) llacee


llacee
őstag

Tudnátok abban segíteni, hogy sokszor kell az otthoni hálózatom elérése a munkahelyről.
A VPN opciót nem lehet valahogy ikonba kitenni. Mire végig megyek a kapcsolatok lehetőségein, hogy elérjem lemegy a naptár.
Az áruházban lévők meg mind anonim szervereket ajánlanak fel....

(#43055) hevepapa válasza oba (#43049) üzenetére


hevepapa
senior tag

Fel kellett volna venned a kapcsolatot a Sygic supporttal, mert az ilyen licenc problémákat nagyon korrekten kezelik.

(#43056) tibike8 válasza oba (#43049) üzenetére


tibike8
őstag

Pár éve mikor én is megvettem a sygicet és telót cseréltem, eljátszotta velem is, hogy nem engedte az új telóra beaktiválni, de a support segített. Azóta teló cserénél nincs gond. Beírom az aktiváló kulcsot és megkérdi, hogy biztos ezen a készüléken akarom-e ezentúl használni és kész. (Más kérdés, hogy az előzőn meg nem deaktiválta ezek után, de gondolom újra telepítésnél már nem menne ott)

(#43057) Tomiii258 válasza sgeza (#43053) üzenetére


Tomiii258
tag

Megpróbáltam kikapcsolni a Biztonságos Mappát, hisz azt úgyse használom, de a Gboardban eleve nem találok olyat, hogy szinkronizálás. Erre célozhatott S e t h, mikor azt írta, hogy a manuális sync-et is egyre több telefonon veszik ki belőle.
A netet feltúrva ugyanis valóban találtam olyan panaszokat, hogy a manuáis sync nem aktív, de hát nekem S8-on nem hogy nem aktív, hanem nincs is :(

Tomiii258

(#43058) polonic válasza EnterR (#43052) üzenetére


polonic
félisten

Oké.
Pedig frissebbet simán lehet apk-ból felrakni.

(#43059) EnterR válasza polonic (#43058) üzenetére


EnterR
veterán

Melyik verzióval próbálkoztál?

PSN ID: marquuard

(#43060) polonic válasza EnterR (#43059) üzenetére


polonic
félisten

Az apkmirror-on nézni szoktam a legfrissebbet, aztán onnan szoktam telepíteni.

Most a 7.2.10.35-öt telepítettem fel így. De mintha kicsit lassabb lenne a betöltés, ezért vissza akarnám rakni a 33-as végűt, ami a play store-ban is elérhető.
És az a vicc, ha letörlöm és a play store-ból telepítem újra, akkor is a 35-ös települ fel és egy pillanat alatt.

(#43061) mrptomi


mrptomi
csendes tag

Telekomos S8-ra megérkezett a frissítés(498,93MB)

(#43062) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

(#43063) zdanee


zdanee
őstag

Sziasztok! Kb 2 hónapja használok egy S8-at. Eddig Pesten használtam, és bár nem volt kifogástalan a térerő, de nem is volt túl jó. Most huzamosabb ideig vidéken fogok dolgozni, és a telefon telefonálásra közel használhatatlan, gyakorlatilag 10 hívásból 7-et csak SMS-ből tudok meg, hogy kerestek, utólag. Mindeközben közel maximális térerőt jelez, de ha pl én tárcsázok, akár 20-25mp is eltelhet, ameddig elkezd kicsöngeni. Próbáltam 2G/3G-only-val, és csak 2G-vel is, ugyan az az eredmény, vagy rosszabb. Sima szilikon-tokban van, nem egy doboz mágnes között tartom. Mindeközben a mobilnet meg hasít. A telefonnal együtt új SIM-et is vettem, ez tehát nem lehet gond. Összehasonlításképen visszatettem a kártyámat a régi (csak 3G-s) telefonomba, azzal tökéletesen lehet telefonálni. A kérdésem: az S8-nak úgy általában szar az antennája, vagy nekem sikerült kifogni egy ilyen példányt? Azaz ha pár hétre leadom szervizbe, akkor tudnak ezzel kezdeni valamit, vagy keressek másik gyártót, ez meg fiók/hardverapró? A telefont rootoltam (a knox ki lett ütve), szóval nem tudom, egyáltalán gariban foglalkoznak-e majd vele.

[ Szerkesztve ]

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#43064) LoGeN90


LoGeN90
aktív tag

S8akat is erinti az uzenetkuldos para?

(#43065) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Ha Viber üzenetet kapok akkor körbe világít a kijelző lilán
A többi alkalmazás ilyet miért nem tud?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#43066) polonic válasza enginev3.0 (#43065) üzenetére


polonic
félisten

Mert nem kompatibilisek.

(#43067) dkovizoli válasza zdanee (#43063) üzenetére


dkovizoli
addikt

Nem tudom melyik a szolgáltatód. A napokban itt többen is jeleztük ugyanezt a problémát. Úgy vettem észre, hogy telenorosokat érint most. Jelezd az ügyfélszolgálatnak. Én tegnapelőtt cseréltettem ez miatt kártyát a saját S8+ és párom S8-ában is. De telenor topikban is sokan jelezték ugyanezt.

[ Szerkesztve ]

(#43068) dkovizoli válasza enginev3.0 (#43065) üzenetére


dkovizoli
addikt

Van rá alkalmazás, ha jól emlékszem a galaxy áruházban is. Természetesen fizetős. De fent volt a fb-on is, az s8 csoportban, csak én kiléptem onnan, mert nagyon gáz volt a közösség egy része.

(#43069) Ateszpapa válasza enginev3.0 (#43065) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Pontosan melyek azok a többi alkalmazások?
Ha a "világító szélek" listájában nincsenek rajta?
Lehet külön be kell ott kapcsolni.

(#43070) róland válasza Ateszpapa (#43069) üzenetére


róland
veterán

A Facebook Messenger nincs a listán, azaz nem kompatibilis a világító szélek funkcióval. Mindezt úgy, hogy maga a Facebook alkalmazás meg ott a listán.

[ Szerkesztve ]

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#43071) sgeza válasza zdanee (#43063) üzenetére


sgeza
veterán

A problémádtól függetlenül, ha rootoltad és ugrott a knox, nincs gari!

(#43072) EnterR válasza polonic (#43060) üzenetére


EnterR
veterán

Ha használtál SABS-ot korábban, akkor APK editorral ugyanilyen módszerrel írd át az APK csomagnevét, hátha ki tudod játszani vele ezt a baromságot.

PSN ID: marquuard

(#43073) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Nekem ezek a listán vannak, de még a gyári email app sem villogtatja meg

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#43074) MCMLXXXII válasza hunluigi (#21126) üzenetére


MCMLXXXII
tag

Szia Ma megjött nekem is, és első próbálkozásra elég f...ányos! esetleg az egér pad funkció az működik nem tudod ?

2000 ---> Alkatel Max ; Siemens m35i ; Motorola v3i ; Samsung Omnia ; Samsung Note 3 ; Samsung Note 8+Dex-Pad helyett Melopow m002;. Note 10

(#43075) Mr.Silkó válasza LoGeN90 (#43064) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Eddig csak a Note8 és az S9 tulajokról tudok, valami új frissítés hozta ezt a biztonsági rést elvileg, de azért jobb a békesség alapon javaslom, hogy vond meg az SMS küldő app idevágó jogosultságait a beállításokból.

[ Szerkesztve ]

(#43076) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Miért "homokórázik" fb app egy s8-on??? :U ez erősen wtf...

(#43077) hunluigi válasza MCMLXXXII (#43074) üzenetére


hunluigi
senior tag

Már miért ne menne? Ha nem dugsz rá egeret automatikusan aktiválja a tapipad funkciót.

A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

(#43078) Tiger. válasza ToBeY (#43076) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nálam egy idő után, fogja magát és ki lép.

S9 plus.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#43079) dnelb válasza ToBeY (#43076) üzenetére


dnelb
veterán

mert rosszul van megírva

(#43080) LoGeN90 válasza Mr.Silkó (#43075) üzenetére


LoGeN90
aktív tag

Done. Koszi. ;)

(#43081) KunEmber válasza enginev3.0 (#43073) üzenetére


KunEmber
senior tag

Nálam van Gmail app a listában.

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#43082) MCMLXXXII válasza hunluigi (#43077) üzenetére


MCMLXXXII
tag

oké és hogy lehet aktiválni mert nálam nem műkszik ? az egér tuchpad bekapcsolva de semmi

2000 ---> Alkatel Max ; Siemens m35i ; Motorola v3i ; Samsung Omnia ; Samsung Note 3 ; Samsung Note 8+Dex-Pad helyett Melopow m002;. Note 10

(#43083) hunluigi válasza MCMLXXXII (#43082) üzenetére


hunluigi
senior tag

Nem kell aktíválni semmit szerintem. Nálam ha menet közben húzom le az egeret akkor is azonnal éled a kijelző, ha vissza dugom lekapcsol (most próbáltam ki). A legfrissebb firm van fent ugye? Csak mert valamelyik oreoval jött ez a feature...

Mondjuk sok értelmét nem látom... elég macera használni... max egy ppt-projektor-meeting kombóban tudom elképzelni.

[ Szerkesztve ]

A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

(#43084) MCMLXXXII válasza MCMLXXXII (#43082) üzenetére


MCMLXXXII
tag

flip tok a ludas szerintem

2000 ---> Alkatel Max ; Siemens m35i ; Motorola v3i ; Samsung Omnia ; Samsung Note 3 ; Samsung Note 8+Dex-Pad helyett Melopow m002;. Note 10

(#43085) V.T.


V.T.
aktív tag

s8-am van mióta frissült a Samsung böngésző azóta nem működik rendesen a Samsung Pass. Mindig azzal jelentkeztem be nem kellett jelszokat írogatni. Töröltem a böngésző adatait de így is csak néha működik néha nem. Ez mitől lehet?

Más is tapasztalta?

(#43086) thedarkfox válasza MCMLXXXII (#43084) üzenetére


thedarkfox
senior tag

Vagy mert note8-ad van és nem s8?. ;]

(#43087) MCMLXXXII válasza thedarkfox (#43086) üzenetére


MCMLXXXII
tag

csitu tok a ludas toknélkül mükszik😁

2000 ---> Alkatel Max ; Siemens m35i ; Motorola v3i ; Samsung Omnia ; Samsung Note 3 ; Samsung Note 8+Dex-Pad helyett Melopow m002;. Note 10

(#43089) MCMLXXXII válasza hunluigi (#43083) üzenetére


MCMLXXXII
tag

És képernyő billentyűtt hogy lehet át állitani?

2000 ---> Alkatel Max ; Siemens m35i ; Motorola v3i ; Samsung Omnia ; Samsung Note 3 ; Samsung Note 8+Dex-Pad helyett Melopow m002;. Note 10

(#43090) Gergőkee válasza V.T. (#43085) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

Igen, nálam is rossz. Újraindítás után egy darabig jó, de fix megoldást még nem találtam.

(#43091) V.T. válasza Gergőkee (#43090) üzenetére


V.T.
aktív tag

Akkor tuti a frissítéssel rontottak el valamit. Talán hamarosan kijavítják.

Köszi

(#43092) polonic válasza V.T. (#43085) üzenetére


polonic
félisten

Töröld a belépési adatokat a samsung passból.

(#43093) V.T. válasza polonic (#43092) üzenetére


V.T.
aktív tag

Most töröltem. Újra elmenti és ismét nem működik.

(#43094) Mr.Silkó válasza LoGeN90 (#43080) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Igazán nincs mit! :)

(#43095) polonic válasza V.T. (#43093) üzenetére


polonic
félisten

Mi a verziószáma a böngészőnek?

(#43096) oba


oba
addikt

Tudtok ajánlani aliról vagy ebayről tokot? Szövet borításút keresek, ami nem ad hozzá túl sokat a vastagsághoz. Mofikat nézegettem, de elég vastagnak tűnnek.

(#43097) V.T. válasza polonic (#43095) üzenetére


V.T.
aktív tag

7.2.10.33

(#43098) söncö válasza V.T. (#43093) üzenetére


söncö
tag

Mikor ráböksz az adott helyre ahol gépelni fogsz és feldobja a billentyűt akkor várj egy pár másodpercet és addig nd gépelj. Fel fogja dobni. Türelem rózsát terem :)

(#43099) S e t h válasza iceQ! (#43045) üzenetére


S e t h
nagyúr

Azt kell mondjam, hogy a gyári Samsung billentyűzet app szótára sok esetben lekörözi a gboardot is, és jó benne a sync is.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#43100) S e t h válasza sgeza (#43053) üzenetére


S e t h
nagyúr

Igen, inaktív, de ezt ki lehetett küszöbölni tiltással, törléssel, viszont akkor is csak placebo effekt volt a szinkron, mert factory reset után ugyanúgy eltűnt minden.
Jelenleg nincs is már manuális sync lehetőség sem, arról nem is beszélve, hogy nem Samsung telefonon sem mentődtek el a szavak, factory reset után ott is tabula rasa van.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.