Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43501) LoGeN90 válasza Tujmos (#43497) üzenetére


LoGeN90
aktív tag

Mi lathato a kepen? :D

(#43502) Tujmos válasza LoGeN90 (#43501) üzenetére


Tujmos
tag

fülhallgató jack dugóján a gumiborítása

(#43503) thamasz válasza LoGeN90 (#43485) üzenetére


thamasz
senior tag

Nekem nincs, de pl lehet, hogy valaki fekve szeretné az autós tartóban használni, passz.

(#43504) sgeza válasza kaisers (#43493) üzenetére


sgeza
veterán

Épp tegnap generáltam újra, és működik. Ahogy kolléga is javasolja, tizen kódot generálj, én is azt tettem!

[ Szerkesztve ]

(#43505) kaisers válasza sgeza (#43504) üzenetére


kaisers
aktív tag

"Bódogsàg" van!:)

Kösz a tippet!

(#43506) KunEmber válasza KunEmber (#43490) üzenetére


KunEmber
senior tag

Ja, értem. Hát majd gondolom cseréled egyszer a routert és akkor neked is jó lesz. :)

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#43507) KunEmber válasza thamasz (#43503) üzenetére


KunEmber
senior tag

Gondolom a tabletek is ezt kapják, ott azért van értelme. (Amúgy Nova ezer éve tudja, de én sem használom.)

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#43508) dkovizoli válasza landi (#43489) üzenetére


dkovizoli
addikt

Galaxy apps-ból frissült nekem ma.

(#43509) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Srácok, aki már vitte szervizeltetni a készülékét a Váci útiba, kb hány nap múlva mehetett érte?

(#43510) Sankó78


Sankó78
újonc

Sziasztok. Telefon csere előtt állok. Jelenleg S6-om van. Nem tudok dönteni az S8 és az S9 között. Nálam nem az ár hanem az üzemidő fog dönteni. Ezért kérnék infókat, tapasztalatokat olyanoktól aki mind a két telót tudta használni. Tudom, hogy 3000-es mind a kettő aksija de ettől függetlenül lehet eltérő az üzemidő. Melyik bírja tovább? :W

(#43511) sgeza válasza Ateszpapa (#43509) üzenetére


sgeza
veterán

Ha reggel viszed, jó esetben aznap délután. Bár gondolom attól is függ, hogy milyen ügyben. Ez például kijelző csere esetén érvényes.

[ Szerkesztve ]

(#43512) Ateszpapa válasza sgeza (#43511) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Én a halott GPS miatt vittem be, de pont egy hete van ott. :(
Nagyon kár, hogy már futárral sem lehet beküldeni szervizbe, pedig akkor 1 hét alatt volt, hogy elkészült párom S7 készüléke.

Huawei persze nem törölte el a háztól házig szolgáltatást...
[link]

[ Szerkesztve ]

(#43513) dnelb válasza Sankó78 (#43510) üzenetére


dnelb
veterán

gsmarena tesztjei alapján az s8-ak jobban bírják mint az s9-ek (+ és sima is) de annyira minimális a diffi hogy ne ez döntsön. Inkább a pluszt vedd, mindegy melyikből.

(#43514) LoGeN90


LoGeN90
aktív tag

Sracok vki hasznalja a Samsung bongeszot? Milyen a chrommal szemben?

(#43515) <Lacy85> válasza LoGeN90 (#43514) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Én ezt használom. Szerintem tök jó.
Kihasználja az egész kijelzőt, gyors is, samsung pass meg asszem csak ezzel megy.
Vannak ehhez is addonok (adblock, stb.). Nekem jobban bejött, mint a chrome.

(#43516) Sankó78 válasza dnelb (#43513) üzenetére


Sankó78
újonc

Nekem azok már túl nagyok. S8 vagy S9 ez a dilemmám. A hivatalos tesztel az a baj, hogy rögtön a kiadás után történt.
Azóta jöhettek ki frissítések amik változtathatnak rajta Üzemidő). Ezért jó lenne egy olyan vélemény hogy valaki használta mind a kettőt huzamosabb ideig és a tapasztalat mit mond.

(#43517) Mo Bill válasza <Lacy85> (#43515) üzenetére


Mo Bill
aktív tag

:K :K :K

Szintén zenész!

Az emberi élet egymilliárd sejtecske szeszélyes összjátéka, amiről azt hiszed, hogy te vagy.

(#43518) LoGeN90 válasza <Lacy85> (#43515) üzenetére


LoGeN90
aktív tag

Koszi. Adok neki egy par napot, am tenyleg van benne jo par dolog, meg gondolom ettol jobban optimalizalt browser nem lehet Samura. :))

(#43519) Mo Bill


Mo Bill
aktív tag

Tényleg nem lehet a gyári kamera esetében megadni a mentési mappát?
Csak sd vagy hd?

Az emberi élet egymilliárd sejtecske szeszélyes összjátéka, amiről azt hiszed, hogy te vagy.

(#43520) Sankó78 válasza dnelb (#43513) üzenetére


Sankó78
újonc

És S6 vs S8 közül melyik bírja tovább? :DD

(#43521) ToBeY válasza Sankó78 (#43520) üzenetére


ToBeY
nagyúr

S8 vagy 1,5ó-val legalább persze ez használhat függő.Nálam az s6 olyan 3-3,5ó tudott ez olyan 4,5 néha 5ó is.
De valakinél elmegy többet is .

(#43522) Sankó78 válasza ToBeY (#43521) üzenetére


Sankó78
újonc

Köszönöm. Biztatóan hangzik.

(#43523) Mr.Silkó válasza Sankó78 (#43510) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Mindkettő remek telefon, nyilván az S9 a nagyobb tudású készülék, viszont amennyire én olvastam és hallottam, valami megcsúszott a legújabb Exynos optimalizálásával kapcsolatban, legalábbis jópár S9 tulaj az S8-nál gyengébb üzemidőre panaszkodik.

Ha olyan tapasztalatokra vágysz, ahol a tulaj mindkét készüléket használta, akkor szerintem inkább az S9 topikban keresgélj ezügyben, valószínűleg felfelé váltottak oda a legtöbben innen és nem fordítva. :)

[ Szerkesztve ]

(#43524) Mr.Silkó válasza Mo Bill (#43519) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Szerintem nem lehet.

(#43525) oba


oba
addikt

Tokot keresek, sima s8ra. A Nillkin frosted shield szokás szerint a sarkoknál már megrepedt.
Olyan kéne ami eléggé slim, ennél a Nillkinnél nem vastagabb, texturált vagy nagyon jól tapadó anyagból van hogy stabil fogása legyen. Ja és az ujjlenyomat olvasónak külön kivágás legyen, hogy könnyebb legyen megtalálni.

Tudtok ajánlani valamit? Mofit nézegettem, ilyen farmer vagy szövet anyagból van a háta, nagyon tetszik csak az ujjlenyomat olvasónál nem jó sajnos a kivágás.

(#43526) mave13 válasza LoGeN90 (#43501) üzenetére


mave13
őstag

Én is ezen agyaltam, de nem jöttem rá, mi a fene lehet az... :D

Icewolf || kósza ||

(#43527) Protezis válasza <Lacy85> (#43515) üzenetére


Protezis
őstag

Hogy szinkronizálod a jelszavakat a desktop chromemal? Gondolom sehogy. Ami megoldást tálaltam erre, az 3rd party jelszókezelő, lastpass és társai. Lastpass már egyszer kiszivárogtatta a jelszavaimat, nem bízok meg benne. A többi meg keményen fizetős.

[ Szerkesztve ]

(#43528) TOZ válasza Mr.Silkó (#43523) üzenetére


TOZ
addikt

S8-nal is gyengebb?! :Y

(#43529) #16695808


#16695808
törölt tag

A telekom bekapcsolta a volte hanghivast. Mivel a telefon tudja szoftveresen. Van valakinek tapasztalata? Hangminőség? Akku fogyasztás?

(#43530) Mr.Silkó válasza TOZ (#43528) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Az elmondások alapján igen.

(#43531) Mr.Silkó válasza #16695808 (#43529) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nem érezni különösebb előnyét vagy hátrányát. Ami pozitívum, hogy telefonálás közben is aktív ilyenkor az LTE kapcsolat.

(#43532) Sankó78 válasza Mr.Silkó (#43523) üzenetére


Sankó78
újonc

Jogos a felvetés. :)

(#43533) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Ha messengeren ír valaki és megnézem asztali gépen,akkor a telón miért villog még mindig led?Mindig azt hiszem hogy új üzenet,de aztán mégsem. :U

(#43534) Tujmos


Tujmos
tag

ja egyébként gond nélkül cserélték a fülhallgatómat, csak egy kicsit várni kellett :C

(#43535) LoGeN90


LoGeN90
aktív tag

Azt meg lehet csinalni, h navigacios sav csak bizonyos appoknal (pl.bongeszo) tunjon el?

(#43536) UfoZoli válasza oba (#43525) üzenetére


UfoZoli
aktív tag

[link]

Ami az előnye hogy teljesen körbe ér, vagyis alul és felül is védi az éleket.
A sima is jó tapintású, a sandstone meg érdesített. (mondjuk az kikezdheti egy idő után a zsebed anyagát.
Ennél vékonyabb, fajább tok nem nagyon van.

HTC Desire S => Galaxy S4 mini => Galaxy Alpha => Galaxy S7 => Galaxy S8 => Galaxy S10+ => Galaxy S23 Ultra

(#43537) EnterR válasza ToBeY (#43533) üzenetére


EnterR
veterán

Mert úgy hulladék az egész messenger platform, ahogy van. Engem is sokszor felkúr, hogy hol eltűnik, hol ott marad a LED.

PSN ID: marquuard

(#43538) LoGeN90


LoGeN90
aktív tag

Sracok, melyik ad blockert javasoljatok a Samsung browserhez?

(#43539) ToBeY válasza EnterR (#43537) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Pedig illene már normálisan megcsinálni,ha már több százmillióan használják...Mindig foltozgatják,de állítom ez csak szarabb lesz nem jobb!

(#43540) Chamoro


Chamoro
tag

Tegnap este olyan tortent a telefonommal, hogy azthittem szerviz.. kileptem a pubg jatekbol (Eleg eroforras igenyes, melegszik a telefon, nagyon merul) es a naptarban latszodott, mert vilagos a hattere, hogy fuggoleges csikok vannak a kijelzon vegig, kb fel centinkent. Amikor a honapok kozott valtogattam, akkor mozgott az osszes csik is. Mitol lehetett ez? Lehult a telefon es eltunt a problema. Remelem erthetoen irtam :/

(#43541) STC Speed


STC Speed
őstag

Sziasztok,

Telefont csak a szolgáltató tud függetleníteni ugye?
Eladnám telenoros telefonom, telenor szerint csak én tudom függetleníteni
ameddig hűségidőm van rá, de félek,hogy a következő tulaj, ha függetleníti akkor kötbért kapok.

Köszi:)

(#43542) Zsozsoka 74 válasza Mr.Silkó (#43531) üzenetére


Zsozsoka 74
senior tag

Az hülyeség ha alapból be van kapcsolva a Volte akkor a térerőre is hatással lehet (rosszabb vétel)...?

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#43543) EnterR válasza ToBeY (#43539) üzenetére


EnterR
veterán

Bétát napjában kétszer frissítik, de abszolút nulla kompetenciájuk van hozzá, mindig más csesződik el.

PSN ID: marquuard

(#43544) viktorhu válasza ToBeY (#43533) üzenetére


viktorhu
veterán

Nekem az emailekkel is sokszor így van. Szerintem a google push szolgáltatás hibája lehet., vagy simán csak az android üzenetközponté (egyszer kidobja az üzenetet, utána nem veszi vissza, ha változás van).

(#43545) Mr.Silkó válasza LoGeN90 (#43535) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nem.

AdBlockernek pedig a lista talán utolsó tagját, a Disconnectet (vagy mi volt a neve) ajánlanám.

[ Szerkesztve ]

(#43546) telefonmágus válasza STC Speed (#43541) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Bárki tud függetleníteni

Ehhez csak a 8 számból álló NCK kód kell,nyilván hűségidő alatt nem a telenortól kell kérni

Ettől nem lesz hátrányod a telenornál

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#43547) Mr.Silkó válasza STC Speed (#43541) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Hivatalosan, hűségidő alatt csak a szolgáltató, de szerintem a GSM boltoknak ez nem lenne akadály, nyilván ők is meg tudják csinálni, csak ennek kérdéses a legálissága.

[ Szerkesztve ]

(#43548) Mr.Silkó válasza Zsozsoka 74 (#43542) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Huh, ez jó kérdés, szerintem nincs rá hatással. Esetleg próbáld ezt a kérdést a szolgáltatódnak megfelelő mobilarénás topikban felvetni, hátha a témában jártasabb kollégák ott tudnak ebben neked relevánsabb segítséget nyújtani. :)

[ Szerkesztve ]

(#43549) degec


degec
senior tag

Mr.Silkó Bá... :) Mondj már nekem olyan fólia és tok kombót ami hátlap tok és ezen tokhoz tartozó tokbarát előlapi műanyag fólia.. és jól elvannak egymással és feltapad és oké minőség, mert a spiegen hátlap tokom szétszakadt 1 év után....
Ja és magyar boltból beszerezhető nem ibéj meg dzsunka balra webshop. meg alikaka webshop.

Kösziszépen ! :R

(#43550) Mr.Silkó válasza degec (#43549) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Én ugyan nem használtam fóliát az S8-on, de a gyári Samsung fóliát ár/érték arányban elég jónak tartják a legtöbben, ahhoz pedig szinte bármelyik tok passzol. A Samu fóliája itthon SES-ből és MM-ből is beszerezhető például.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.