Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44501) Mr.Silkó válasza pendre54 (#44496) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

A kiálló tárgy a maradék 5%. :)

Maga a tok úgy van kialakítva, hogy a négy sarkánál jócskán túlnyúlik a képernyő síkján, így az esetek nagy többségében valóban megvédi a komplett telefont ez a tok. Ha meg éles/kiálló tárgyra esik a mobil, azt semmilyen edzett üvegfólia nem fogja megvédeni, az a véleményem.

icemad kollégához csatlakozva megfontolandónak tartom az esetedben a készülékbiztosítás megkötését is, amennyiben olyan helyről szerzed be az S8-at, ahol van rá lehetőség, illetve ha van már lakásbiztosításod, amibe bizonyos cégeknél bevonható a mobil is.

[ Szerkesztve ]

(#44502) pendre54 válasza EnterR (#44497) üzenetére


pendre54
addikt

Neked is köszönöm a véleményed, és csak úgy félhangosan gondolkodva, azt nem értem, hogy a tok, meg üveg gyártók, miért nem hangolják össze a cuccaikat, azaz egy adott tokhoz, elkészíthetnék, az ahhoz passzoló üveget is, így megadva a lehetőséget a delikvensnek, hogy igény szerint, akár párban megvegye a cuccokat.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#44503) ToBeY válasza pendre54 (#44502) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Hogy pár havonta kidobd az üveget amit felnyom a tok,és újravedd x ezer forintért :U business...

Ezért sokan hanyagolják az üveget,inkább valami brutál tokot raknak rá.

[ Szerkesztve ]

(#44504) EnterR válasza pendre54 (#44502) üzenetére


EnterR
veterán

Biztos van olyan gyártó, aki mindkét terméket gyártja és forgalmazza is, bár a legbővebb ismeretem annyi, hogy egyre több üvegre ráírják, hogy case friendly, aztán a részükről letudva a szükséges marketing. :D Részemről az egész üveg-mizéria arról szól, hogy fenntartunk egy alapvető félelmet a fogyasztóban, hogy bizony ezt betöröd és szükség lesz egy üvegre. :D A toknak már bőven nagyobb létjogosultsága van a védelemben, pláne az általad kiválasztottnak, mint említettem. Aztán azt senki sem garantálja a pénztártól való távozás után, hogy az fent is marad, vagy nem fogja felgyűrni a tok egy idővel.

PSN ID: marquuard

(#44505) Mr.Silkó válasza EnterR (#44497) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

"A pláza közepére kiállított plázababákkal promótált NASA-certified folyadék (...)" – Made my day! :C

(#44506) EnterR válasza Mr.Silkó (#44505) üzenetére


EnterR
veterán

Ez pedig sajnos rendszeres tapasztalat. :D

PSN ID: marquuard

(#44507) goldister


goldister
tag

Ha már tokokról van szó. Alcantara tok mennyire jó védelemre? Most Nillkin Frosted van, de nem szeretnék rá jobb védelmet, mivel nem nyúlik a tok a kijelző fölé, de nem akarom hogy nagyon megnövekedjen a méret. Még néztem spigen is, de nem tudom. Whitestone üvegfóliával kompatibilis? :)

[ Szerkesztve ]

(#44508) dkovizoli válasza pendre54 (#44494) üzenetére


dkovizoli
addikt

Üdv. Én használtam crystallusiont. Az tuti, hogy törés ellen nem véd. Talán egy darabig a hajszálkarcok ellen. Néhány hétig max. Szóval nem nagy durranás. Üvegből létezik olyan is ami nem hajlik a széleire és teljes felületen tapad. Én anno ebay-ről rendeltem hozzá ilyet. Talán az, az általad választott tokkal azért adna némi biztonságot és a kijelző nagy részét a karcoktól is védné.

(#44509) dkovizoli válasza goldister (#44507) üzenetére


dkovizoli
addikt

Szerintem a Nillkin frosted kompatibilis a whitestone üveggel.

(#44510) goldister válasza dkovizoli (#44509) üzenetére


goldister
tag

Most olvasom milyen hülyeséget írtam :)
*Most Nillkin Frosted van, de szeretnék rá jobb védelmet, mivel ez nem nyúlik a kijelző fölé, de nem akarom hogy nagyon megnövekedjen a telefon mérete.
Tehát le szeretném cserélni :) ezért is kérnék javaslatot

(#44511) klampfer válasza goldister (#44510) üzenetére


klampfer
tag

Ezt a "shield" tokot maximálisan ajánlom. Olcsó és nagyon meggyőző!

https://www.google.hu/amp/s/m.aliexpress.com/item/32869393431.html#ampf=undefined

Udv, G.

(#44512) w333 válasza goldister (#44510) üzenetére


w333
félisten

Spigen Liquid Air :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#44513) goldister válasza w333 (#44512) üzenetére


goldister
tag

Nem is rossz, tetszetős. Ha rámegy az üveg akkor vajon mennyire fog kiemelkedni? Alcantara-t használ valaki amúgy?

(#44514) petya2012


petya2012
őstag

sziasztok

mennyibe mennek el mostanság ezek a telók használtan??1,5 éves az enyém
a telekomtól vásárolt az kártyafüggetlen?

[ Szerkesztve ]

(#44515) Mr.Silkó válasza petya2012 (#44514) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Szia!

Ezzel a kérdéssel kérlek fáradj át ebbe a topikba!

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#44516) petya2012 válasza Mr.Silkó (#44515) üzenetére


petya2012
őstag

oké,bocsi

[ Szerkesztve ]

(#44517) Reinkz


Reinkz
senior tag

Sziasztok

Felraktam az adhell 3-mat, domain rules be van kapcsolva, youtubon még is bejott 2 whises reklám, es nehany weblapon is latok alzas reklámokat, valamit nem allitottam be?

(#44518) EnterR válasza Reinkz (#44517) üzenetére


EnterR
veterán

Próbáld meg a Youtube Vanced-et, ebben nincsenek hirdetések. Legfrissebb APK-t lent találod, szokták gyakran frissíteni.

PSN ID: marquuard

(#44519) Mr.Silkó válasza petya2012 (#44516) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Semmi gond. :)

(#44520) Unbaised-Ben


Unbaised-Ben
senior tag

Mi a legjobb hely törött kijelző cserére Budapesten?

(#44521) sgeza válasza Unbaised-Ben (#44520) üzenetére


sgeza
veterán

Én a Váci úti szervizt javasolom.

(#44522) Gee_-


Gee_-
tag

Sziasztok

Abban szeretném a segítségetek kérni hogy még nagyon rég amikor az oreo megjelent és még OTA keresztül nem volt elérhető a frissítés akkor feltelepítettem Odinal az oreot a telefonomra itt ezen a forumon talált leírás szerintem, tökéletesen működik azóta is viszont azóta nem érkezett semmi frissítés a telefonomra.

A kérdésem az lenne hogy hogyan tudnák vissza térni arra a rendszerre ami a telefonomra való és rendszeres frissítés is érkezik hozzá. A telefonom t-mobilba vásárolt sima S8.

Előre is köszönöm a segítségetek.

(#44523) dkovizoli válasza Gee_- (#44522) üzenetére


dkovizoli
addikt

Letöltöd az odin 3.13.1 verzióját. Letöltöd a samfirm nevű programot. Avval letöltöd a telefonodnak (950f) megfelelő XEH firmware-t. Persze mindezt pc-n. Kicsomagolod és odinnal ugyanúgy feltelepíted mint anno. Odinba mindent a saját helyére tallózol, ha nem akarsz újra belakni, akkor a home csc-t teszed a sima csc helyett a helyére.

[ Szerkesztve ]

(#44524) dkovizoli válasza Gee_- (#44522) üzenetére


dkovizoli
addikt

Bocsánat! Te ne XEH-t tölts le, hanem TMH-t!!!

(#44525) Warpig


Warpig
aktív tag

Üdv!

A gyári samu-s üvegfólia a szélein is normálisan ragad, nem lesz levegős?

Idő vagyok, világok hatalmas pusztítója. Azért jöttem, hogy megsemmisítsek minden embert.

(#44526) sgeza válasza Gee_- (#44522) üzenetére


sgeza
veterán

Melyik verzió van fenn most neked? Először is ezt kéne tisztázni!
De ha jól sejtem, egy független verziót tettél fel (crap végűt).

[ Szerkesztve ]

(#44527) goldister


goldister
tag

Nyaraláskor próbáltam filmet nézni melopow segítségével. Olyan problémám van, hogy random időnként eldobja a jelet. Tv azt írja hogy nincs jel, de a telefon marad dex üzemmódban. Valaki tapasztalt hasonlót? Illetve csak kíváncsiságból, a képernyőtükrözésnél a teló kijelzőjét ki lehet kapcsolni valahogy?

(#44528) Tomiii258 válasza EnterR (#44518) üzenetére


Tomiii258
tag

Ehhez melyik microG kell, mert kettő is van a mappában:
microG_for_iYTBP_Vanced_v2.4.0-105.apk
microG_for_YouTube_Vanced_0.2.4.apk

A név különbözőség miatt nem vagyok benne biztos, hogy az egyik csak frissebb vagy van vmi más difi is.

Tomiii258

(#44529) dkovizoli válasza Warpig (#44525) üzenetére


dkovizoli
addikt

Az milyen? Mert eddig csak sima fóliát hallottam samsung gyáriból.

(#44530) Astery válasza Warpig (#44525) üzenetére


Astery
senior tag

Ha jól van feltéve akkor nem. Én SES-ben vettem és fel is rakattam - kb. 4 hónapja rajta van és azóta is tökéletes. Ja ... természetesen ez nem üveg ... szerintem az nincs gyári.

[ Szerkesztve ]

(#44531) Warpig válasza dkovizoli (#44529) üzenetére


Warpig
aktív tag

Bocs, rosszul írtam, a gyári fóliára gondoltam. Ajánlottabb bármilyen üveg megoldás?

Idő vagyok, világok hatalmas pusztítója. Azért jöttem, hogy megsemmisítsek minden embert.

(#44532) EnterR válasza Tomiii258 (#44528) üzenetére


EnterR
veterán

0.2.4 kell, az van nekem is a kezdetek óta.

PSN ID: marquuard

(#44533) WaterWave


WaterWave
veterán

Tegnap sikerült vásárolnom egy s8+-t. Sajnos éjszaka szeretett Note2-esem se kép se hang, nem bootolt be, aztán download módban odinnal se tudtam rátenni egy gyári romot, mert a végén FAIL hibaüzenettel lerohadt.. Tehát az nagy valószínűséggel kuka.

Nagyon tetszik a telefon, még csak barátkozom vele, de fényévekkel jobb mint a note volt:)

[ Szerkesztve ]

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#44534) EnterR válasza WaterWave (#44533) üzenetére


EnterR
veterán

Üdv itt. :R

PSN ID: marquuard

(#44535) Gee_- válasza sgeza (#44526) üzenetére


Gee_-
tag

Ez a verzió van most fent.

(#44536) WaterWave válasza Gee_- (#44535) üzenetére


WaterWave
veterán

Ez a legújabb. Nekem is ez van fent

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#44537) sgeza válasza WaterWave (#44536) üzenetére


sgeza
veterán

Ez nem a legújabb.

(#44538) sgeza válasza Gee_- (#44535) üzenetére


sgeza
veterán

Rátolhatod a legfrissebb függetlent akár törlés nélkül (home_csc), mivel ez egy régebbi független verzió.

[ Szerkesztve ]

(#44539) WaterWave válasza sgeza (#44537) üzenetére


WaterWave
veterán

ezt ajánlja fel, akkor miért nem ez a legújabb? mármint értem, van 8.1 is már, de a telefon ezt engedi csak

[ Szerkesztve ]

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#44540) OCTAMD válasza WaterWave (#44536) üzenetére


OCTAMD
őstag

build száma CRAP

Ez az első Oreo volt,magyarországon nem lett kiadva

Azóta volt 4-5 frissítés kb

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#44541) w333 válasza Gee_- (#44535) üzenetére


w333
félisten

Keress rá a frissítésekre ... egyből letölti a CRG1 -t ami a legfrissebb ! :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#44542) OCTAMD válasza w333 (#44541) üzenetére


OCTAMD
őstag

Hogy tudná letölteni???

OXM XEH/CRAP

egy nem létező párosítása van

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#44543) sebgutkopf válasza goldister (#44513) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Igen nekem van gyári alcantara tok. A 4 saroknál a kijelző főlé ér, tehát aral lefelé a kijelző nem érintkezik semmivel. Belül is alcantara bevonatos, aminek előnye, hogy az nem karcolja össze a hátlapot. Az anyagból következik, hogy a tapintása kimondottan kellemes, kézben fogvan nem lesz tőle drasztikusan vastagabb a telefon. Ennek ellenére, amikor tehetem én csupaszon használom (az az igazi élmény) és akkor teszem rá a tokot, ha olyan helyre megyek, ahol nem biztos, hogy tudok, vagy akarok rá annyira vigyázni.
Egy negítavuma van, ha szűk zsebbe teszed vele a telefont, aminek szintén tapadósabb az anyaga, akkor nem az a besiklik a zsebbe dolog, hanem be kell tömködni és ki kell huzigálni. Cserébe nem valószínű, hogy csak úgy véletlen kirántanád és leejtenéd a telefont.

(#44544) spider23


spider23
aktív tag

Üdv. Olaszban vagyok még mindig és olyan problémám van hogy hiába van 7gb netem, ráadásul most a hónap elejével újból kezdte a számolást mégis alig megy a net. Próbáltam hálózatot váltani I Wind vagy I TIM de szinte nulla. Kiírja hogy 4G de a net meg sem mozdul. Majd kézzel visszaváltom 3G re akkor van egy kis net de harmat gyenge. 1 hétig nem volt gond, elég jól ment és a sebesség is megfelelő volt. Mi lehet a hiba? Próbáltam wipe cache - t, többször újraindítottam de nem lett jobb. Automata vagy kézi hálózat keresésnél is ez a helyzet. Pl I vodafone hálózaton teljes térerőnél nincs egyáltalán net. Ahogy láttam csak mintha I Wind-en menne, máshol semmi. Ha ez számít t mobilos vagyok. Segítség!!!

(#44545) sebgutkopf válasza spider23 (#44544) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Van rá esély, hogy szándékosan lassítja a "barangoló" EU polgárt az olasz szolgáltató egy bizonyos idő elteltével. Ha már nem lehet méreg drága, akkor a helyieket priorizálja.

(#44546) Gee_- válasza dkovizoli (#44523) üzenetére


Gee_-
tag

samfirm programot honnan tudom letölteni biztonságosan?

(#44547) sgeza válasza Gee_- (#44546) üzenetére


sgeza
veterán

Szerintem működik a saját oldala, úgy rémlik, hogy onnan egyébként letölthető annak ellenére, hogy erőlteti az updato oldalt.

Meg is van:

https://forum.xda-developers.com/galaxy-tab-s/general/tool-samfirm-samsung-firmware-t2988647

A 0.3.6 a legfrissebb.

[ Szerkesztve ]

(#44548) reechyke válasza sebgutkopf (#44545) üzenetére


reechyke
tag

Az olasz miert lassitsnä? Kap 6euro+äfät gigabyotonkent. Mi az ha nem aranyär? Inkäbb a magyar szolgältato a ludas, ö ällja a cehhet!

(#44549) bigdady válasza reechyke (#44548) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nekem ugyanez volt Cipruson, hiába a 4g meg a 10gb külföldi net edge szintű adatsebesseg volt. De ők horvátban hibátlan volt

[ Szerkesztve ]

(#44550) oba


oba
addikt

Független, XEH/XEH/SEB - es (Baltic) S8am van, amin jelenleg van twrp és egy custom gyári rom van ami még nem oreo. Szeretnék Odinnal egy olyan gyári oreot felrakni, ami majd később OTA -n tudna frissülni. Melyiket ajánlott rá felrakni? Illetve a twrp miatt odinnál kell valami különleges beállítás vagy mehet minden a szokásos módon és vissza kerül a gyári recovery?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.