Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43251) Mr.Silkó válasza Zoli975 (#43248) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

(#43252) helltp válasza Mr.Silkó (#43242) üzenetére


helltp
aktív tag

Köszönöm a segítséget! :R

Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

(#43253) Mr.Silkó válasza helltp (#43252) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nagyon szívesen! :)

(#43254) DarkDeer


DarkDeer
senior tag

Sziasztok!

OnePlus 3-ról jövök, ott volt egy egyszerű opció, hogy a kiválasztott alkalmazásokat levédhettem, hogy csak az ujjlenyomat olvasás után nyíltak meg. Ezek a programok ugyanúgy kint voltak a kezdőképernyőn és mutatta a kis szám az értesítéseket, de ha meg akartam nézni akkor kérte az ujjlenyomatot. Na most ugyanezt szeretném az S8-on is, de ezen csak valami biztonságos mappa van, amiből az ikonokat nem lehet kitenni a kezdőképernyőre, elég idióta megoldás ez. Nincs olyan lehetőség mint a OnePlus-on?

(#43255) LoGeN90 válasza DarkDeer (#43254) üzenetére


LoGeN90
aktív tag

Mondjuk az, ha a biztonsagi mappat kirakod kezdokepernyore.

(#43256) DefJamHUN


DefJamHUN
aktív tag

Twrp t rakott mar fel valaki? Gari ugrassal jar?

" Vegyetek jót ha tudtok "

(#43257) TOZ válasza DefJamHUN (#43256) üzenetére


TOZ
addikt

Azzal.

(#43258) DefJamHUN válasza TOZ (#43257) üzenetére


DefJamHUN
aktív tag

:(

" Vegyetek jót ha tudtok "

(#43259) Tomiii258 válasza EnterR (#43176) üzenetére


Tomiii258
tag

Biztos úgy megy az SDK generálás mint eddig? Mintha vmi új knox SDK lenne, legacyt meg nem találom hol lehetne újat generálni. Ezt az újat meg nem fogadta el sabs, mondom oké, ennyi volt, de adhell se fogadja el.

Tomiii258

(#43260) Deck válasza Tomiii258 (#43259) üzenetére


Deck
titán

Tuti jó. Öcsém tegnap csinálta :)

PS5

(#43261) Tomiii258 válasza Deck (#43260) üzenetére


Tomiii258
tag

Akkor mit csinálhatok rosszul? Atírtam a package name-t, szereztem új knox keyt, mégis azt mondja adhell 3 amit sabs is: licence activation failed

[ Szerkesztve ]

Tomiii258

(#43262) Deck válasza Tomiii258 (#43261) üzenetére


Deck
titán

Lett ide feltöltve egy kész adhel3 apk abban semmit sem kell átnevezni. Azt felrakod és a knoxos kulcsot megadod neki.

PS5

(#43263) TOZ válasza Deck (#43262) üzenetére


TOZ
addikt

És simán jó a Sabsnal használt kód. Ha benne vagy a három hónapban. Minap tértem át így Adhellre éppen. Nem csináltam új kódot.

(#43264) poli27


poli27
veterán

[link]

Ez a tok milyen lehet szerintetek?

[ Szerkesztve ]

(#43265) Mr.Silkó válasza poli27 (#43264) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Ez egy iPhone X tok.. :)

(#43266) Mo Bill válasza Mr.Silkó (#43265) üzenetére


Mo Bill
aktív tag

Ez a kép igen ipon, de ha megnézed az oldalt, samura is van.
Szerintem nagyon állat!😁
Kérdés:
-mennyire karcolódik?
-mennyite gyűjti a koszt, zsebpiszkot?
-nem utolsó sorban, mennyire védi a telót eséstől, nagyobb kocctól?
Nekem nagyon tetszik, az ára is így akciósan türhető.

[ Szerkesztve ]

Az emberi élet egymilliárd sejtecske szeszélyes összjátéka, amiről azt hiszed, hogy te vagy.

(#43267) Mr.Silkó válasza Mo Bill (#43266) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Igaz, a linken átsiklottam. :)

Én személy szerint mondjuk nem kedvelem a kétrészes tokokat, mert nem tartom őket elég masszívnak, de ettől függetlenül a linken szereplő kiegészítőknek a dizájnja elég jó.

[ Szerkesztve ]

(#43268) Mo Bill


Mo Bill
aktív tag

[link]

Szerintem okés a cucc!!
Bár nem tudom tutira ugyan az-e?
Ez ipon, de ugyanúgy védi a samut is.

[ Szerkesztve ]

Az emberi élet egymilliárd sejtecske szeszélyes összjátéka, amiről azt hiszed, hogy te vagy.

(#43269) Tomiii258 válasza Deck (#43262) üzenetére


Tomiii258
tag

Azt telepítettem és első pár alkalommal nem is neveztem át, az átnevezést már csak kínomban csináltam, hátha...
A gond egyébként a kulcs generálás SEAP-ban, mert lejárt a régi, új kulcs kell mindenképp, de Legacy SDK-t nem lehet generálni, vagy én vagyok nagyon vak...
Valaki ránézne a SEAP oldalra, hogy tényleg én vagyok vak, vagy megváltozott és nem lehet Legacy-t generálni, csak sima Knox SDK-t.

Tomiii258

(#43270) thedarkfox válasza Tomiii258 (#43269) üzenetére


thedarkfox
senior tag

Tekerj lejjebb az oldalon. Én 3x más kulcsot generáltam mert az elsőre kattintottam. Igaz ígyse megy mert hibára dobja aktiváláskor. :(

(#43271) EnterR válasza Tomiii258 (#43269) üzenetére


EnterR
veterán

Trükköztek vele pont ezért, mert boldog-boldogtalan is csak kulcsokat generált. :D Knox Tizen SDK-val is fog működni, ugyanaz a keretrendszer.

PSN ID: marquuard

(#43272) Divinity válasza Tomiii258 (#43269) üzenetére


Divinity
őstag

SEAP:
URGENT: We are removing support for our legacy SDKs in July 2019. To ensure your apps continue to work with no disruptions, update your app(s) to use the Knox SDK as soon as possible using our migration guide.

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#43273) EnterR válasza Divinity (#43272) üzenetére


EnterR
veterán

Hát ez nem jó hír, Adhell nem támogatja a developer Knox SDK-t. :(

PSN ID: marquuard

(#43274) Zoli975 válasza Deck (#43249) üzenetére


Zoli975
tag

Köszi a megoldást!

(#43275) Divinity válasza EnterR (#43273) üzenetére


Divinity
őstag

Van egy évük migrálni. :))
Gondolom ezért is tűnt el a Legacy generálása, kivezetik

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#43276) EnterR válasza Divinity (#43275) üzenetére


EnterR
veterán

Igen, de 3 hónap után elévül a kód. :D

PSN ID: marquuard

(#43277) Deck válasza EnterR (#43276) üzenetére


Deck
titán

Utána mi lesz velünk?

PS5

(#43278) tibike8


tibike8
őstag

Sziasztok, Egy számomra érthetetlen jelenséggel kapcsolatban írok. Nem is tudom, hogy melyik topikba tartozik, de talán ide. Szóval S8+ van itthon meg egy Asus RT-AC66U B1 router. 5GHz-en a teló hozta az elvárt 200-250-es le és feltöltést is. Most annyi történt, hogy a routert kivittem az előszobába, hogy a lakás közepén legyen az egyenletesebb jel miatt. Közvetlen a bejövő lan kábelt dugtam a routerre (Digi 500). Idáig is ezen volt, csak meg volt hosszabbítva, hogy beérjen oda ahol idáig volt. Most kiiktattam a hosszabbítást és közvetlen a bejövő kábelt dugtam a routerbe. Innentől kezdeve a telón 5GHz-en olyan tizedére esett vissza a sebesség és 2,4-en meg még kevesebb. A teló újraindítása után a sebesség rendben van a speedtesten majd ha megint mérek a speedtesten, félúton errort ír, hogy nincs net (van amúgy) és mikor rányomok megint a sebsség mérésre, már csak a 10-e van amíg újra nem indítom a telót.
Egy régebbi lumia van még itthon amivel teszteltem és most csak 2,4-en megy a wifi rajta, de azon a szintjéhez képest hozza fixen a kb 50/20-at. Ugyanitt a samu meg olyan 25-30/20-at produkál amíg újra nem indítom, aztán egy mérés erejéig megint jó.
Mi történhetett?

[ Szerkesztve ]

(#43279) EnterR válasza Deck (#43277) üzenetére


EnterR
veterán

Itt szerintem nincs net, ide nyugodtan lehet menekülni. :D

PSN ID: marquuard

(#43280) Lacka89


Lacka89
aktív tag

Na sikerult egy ismerosre szert tennem a bartok bela uti cordon eletronicsba 53 bruttoba megcsinaljak a kijelzomet :) beszerzesi ar. Mire nem jo ha taxizik az ember.

(#43281) Tomiii258 válasza EnterR (#43276) üzenetére


Tomiii258
tag

Igen, ez a gond és hogy hiába supportolják jövő nyárig, 3 hónap után lejár és nem találni az oldalon, hogy hol kell újat generálni. Hiába görgetek le, Legacy SDK nincs is a generálás oldalon, ha meg a saját korábbi kulcsaimat nézem, ott ugyan van Legacy rész, de ott sincs új kód generálási link.

Magyarul, ha valakinek lejár, akkor meg van lőve, mert nem tud generálni.

Edit:
Keresgettem a SEAP oldalán, találtam egy ilyet:
Next steps ...
Generate a Development Samsung Knox License. To use the new namespace, you will also need to migrate your app to the Knox SDK. If you would like to generate a legacy license, please contact us.

A please contuct us link pedig egy sima Contact us oldalra visz, ahol írhatok nekik üzenetet :DDD

[ Szerkesztve ]

Tomiii258

(#43282) tibike8 válasza tibike8 (#43278) üzenetére


tibike8
őstag

Na most a szomszéd sima S8-ával teszteltük és azzal jó ergo az én S8+ om wifi vevője vagy mi döglődik...

(#43283) dkovizoli válasza EnterR (#43271) üzenetére


dkovizoli
addikt

Igen, azt hiszem nekem is azt javasoltad nemrég és azzal működik jelenleg az SABS.

(#43284) moco22


moco22
aktív tag

Remélem nem halt meg a töltő csatlakozóm. Rádugom tölteni, glüggyen egyet, ahogy szokott, úgy csinál, mintha töltene, de nem tölt. Megfújkáltam a csatlakozót, hátha belement valami. Mit tudnék még tenni? Nem szeretném, ha behalna.

Samsung S22 Ultra

(#43285) sgeza válasza moco22 (#43284) üzenetére


sgeza
veterán

Ha szösszel ment esetleg tele, akkor az szimplán fújással messze nem biztos, hogy kijön, és nem is feltétlenül tűnik fel, hogy le van tapadva az aljára, ellenben elég nagy mennyiségben képes ott lenni. Hasonlóan egyébként a füles csatlakozóhoz, abban is tud lenni olyan sok az alján, hogy nem marad bent a füles, nem pattan be a helyére, hanem kilöki.
Gondolom más töltővel és kábellel próbáltad már!?

[ Szerkesztve ]

(#43286) Tomiii258 válasza dkovizoli (#43283) üzenetére


Tomiii258
tag

Én most kipróbáltam Tizen kóddal is, eredmény ugyanaz:

Licence activation failed: Unknown

Tomiii258

(#43287) Tomiii258 válasza dkovizoli (#43283) üzenetére


Tomiii258
tag

Ehh, szorri, de letelt a szerkesztési időkorlát.
Szóval az Adhell 3 nem akart menni a Tizen-kulccsal, de visszaraktam a SABS-ot, az valóban ment a Tizen kóddal, szóval most újra a SABS van fent.

Tomiii258

(#43288) Mr.Silkó válasza tibike8 (#43282) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Próbáld meg kitörölni a mentett hálózatot a te készülékedről, majd újra hozzáadni.

(#43289) MárkyMárk


MárkyMárk
tag

Egyszerűen nem értem! Sikerült nekem is a Sabs-ot elindítani...minden frankó! Engedélyezve van a Bixby a Sabs-ban, engedélyezve van a Bixby buttons is a kisegítő lehetőségéknél....és mégis hiába nyomom bal oldalon a Bixby gombot semmi! Valamint tekerem a képernyőt teljesen balra a Bixbyre és rá is megy ... kb 1 másodperc alatt előugrik a Google képernyő és ennyi...mit rontok el? Valakinek ötlet? Már szétvet az ideg...😔

(#43290) Mr.Silkó válasza moco22 (#43284) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Fogpiszkálóval próbáld meg óvatosan kitakarítani a csatlakozórést!

(#43291) tibike8 válasza Mr.Silkó (#43288) üzenetére


tibike8
őstag

Próbáltam már. Elfelejttettem a telóval a kapcsolatot. meg váltogattam a 2,4 és 5 GHz közt meg repülőbe meg vissza meg csatornákat váltottam. Most tartok ott, hogy gyárizom, hátha, de előtte láttam, hogy van olyan is, hogy hálózatbeállítások visszaállítása. ezt megcsináltam és most már a 6. körben hozta ismét az 'elképzelhetetlen sebességet' :D De még tesztelem.

(#43292) EnterR válasza MárkyMárk (#43289) üzenetére


EnterR
veterán

Azt szeretnéd, hogy újra menjen a Bixby?

PSN ID: marquuard

(#43293) manokaki válasza MárkyMárk (#43289) üzenetére


manokaki
őstag

Csak azzal tudod visszahozni amivel törölted az alkalmazást, ha az alkalmazás pl ( package disabler, stb ) nem megy már , akkor csak a hard reset fog sgiteni ,de azt is Download ban ..

(#43294) OCTAMD válasza manokaki (#43293) üzenetére


OCTAMD
őstag

Nevezd inkább recoverynek

Download másra használd

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#43295) manokaki válasza OCTAMD (#43294) üzenetére


manokaki
őstag

:R :R

(#43296) MárkyMárk válasza EnterR (#43292) üzenetére


MárkyMárk
tag

Igen jó lenne....idegesít hogy miért nem müködik!

(#43297) hunluigi válasza MárkyMárk (#43296) üzenetére


hunluigi
senior tag

...az'tán rájösz, hogy semmire nem jó, és akkor idegesíteni kezd, hogy ott van. :D

A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

(#43298) sgeza válasza MárkyMárk (#43296) üzenetére


sgeza
veterán

Szerintem is addig örülj, amíg tiltva van! :-D

Egyébként én nem vagyok benne biztos, hogy csak azzal tudod visszaállítani, amivel tiltottad.
Biztos az összes bixby cucc engedélyezve van?

[ Szerkesztve ]

(#43299) EnterR válasza MárkyMárk (#43296) üzenetére


EnterR
veterán

Szedd le a Nova Launchert, hosszú tapi főképernyőre, widgeteknél válaszd ki, hogy tevékenység létrehozása, a listából Bixby Home kiválaszt, kikerül a Bixby főképernyőre majd a beállításain belül kapcsold vissza.

PSN ID: marquuard

(#43300) MárkyMárk válasza EnterR (#43299) üzenetére


MárkyMárk
tag

Sajnos igy is ugyanazt csinálja, kb 1 másodpercre felugrik a Bixby majd kidob a google hirekhez a böngészőbe! Én még ilyet nem láttam!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.