Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23501) gerner1 válasza NandorHUN (#23500) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Szolgáltatódnál igényelheted. Ez a hivatalos. Minden más, warez.

(#23502) voyi


voyi
aktív tag

Nem tudom volt-e mar: Akit erdekel, hogy lehet jobb hangzast kihozni szoftveresen, ajanlom figyelmetekbe a Jetaudio lejatszot, es azon belul a Bongiovi DPS plugint. Sajnos ezutobbi fizetos, de ki lehet probalni hogy szol. Rengeteg lehetoseg van benne, gyari fuleshez nalam eddig a Beats Headphones beallitas valt be a legjobban. Ossze se lehet az alap hangzassal hasonlitani.

[ Szerkesztve ]

Aláírás

(#23503) NandorHUN válasza gerner1 (#23501) üzenetére


NandorHUN
addikt

Úgy értem arra kód, hogy megnézzem függő e a készülék :)

A készülékemre a feloldókódot nyilván nem itt fórumon fogom kérni :DD

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#23504) gerner1 válasza NandorHUN (#23503) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Régebben le lehetett kérdezni ezzel : *#7465625# . Az újabb készülékenél, mint az S7 -> nem tudom. Esetleg megpróbálhatod ezzel .

[ Szerkesztve ]

(#23505) kengyel válasza NandorHUN (#23503) üzenetére


kengyel
nagyúr

A legbiztosabb, egy másik kártyával kipróbálni. ( Persze ha van rá lehetőség )

kengyel

(#23506) .zSoLTi.


.zSoLTi.
senior tag

Sziasztok! Ha a német független s7-re (nougat) feltolom a magyat t-s romot, hogy legyen VoLTE-em abból lehet valami gubanc?

(#23507) gerner1 válasza .zSoLTi. (#23506) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Knox szempontjából nem.

(#23508) melan válasza Poplacsek (#23481) üzenetére


melan
senior tag

ez az új kamera app miben jobb/tud többet?

(#23509) .zSoLTi. válasza gerner1 (#23507) üzenetére


.zSoLTi.
senior tag

Oké, és egyéb csc verziók nem veszekednek ilyenkor?

(#23510) gerner1 válasza .zSoLTi. (#23509) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nem. A TMH az single CSC, tehát egyértelműen arra fog beállni.

(#23512) gerner1 válasza hematoma1 (#23511) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Igen mert XEO -ra állt be a készülék. Ez egy multi-CSC ROM, és ebben a XEO a default.

[ Szerkesztve ]

(#23514) gerner1 válasza NandorHUN (#23513) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Ezt, csak a szervízben. Vagy olyan helyen, ahol van gyári box. Mert otthon csak úgy lehet, hogy root. Azzal pedig ugrik a garancia.

[ Szerkesztve ]

(#23515) Poplacsek válasza Burt1793 (#23485) üzenetére


Poplacsek
senior tag

Bakker igazad lett, a teló megtalálta az autót, csak fordítva nem. Párosítani is tudtam és ezután már megjelent az autó kijelzőjén a Galaxy S7 és működik minden! :R
Köszi a tippet, nemtom miért vártam azt, hogy fordítva működjön... :B :B

(#23517) csaba17


csaba17
senior tag

sziasztok!

jól olvasom, hogy S7-re nemigazán találni normális tempered glass-t? (ami nem több ezer ft)
rokonnak már rendeltem 2t de még csak a kijelzőt sem fedik be.
full tg-t nem tudom, hogy szeretné e.

(#23518) Burt1793 válasza Poplacsek (#23515) üzenetére


Burt1793
veterán

Szívesen.
Működhet fordítva is, én vw-nel fordrtva csináltam, mert a kocsi rögtön felajánlotta a párosítást, azóta jó. A honda miatt kellett nekem is fordítva próbálkoznom.

(#23519) #54715584 válasza gerner1 (#23501) üzenetére


#54715584
törölt tag

Lehet én szenvedek fogalomzavarban, de nem warez, hanem illegális. :D

(#23520) JozsBiker válasza Fifi (#23497) üzenetére


JozsBiker
aktív tag

Nincs pluszban sajnos.

(#23521) gerner1 válasza #54715584 (#23519) üzenetére


gerner1
Topikgazda

No fene... Legyen. Elvégre a warez "legális" ... :DDD

(#23522) Fifi válasza JozsBiker (#23520) üzenetére


Fifi
őstag

Semmi gond, másnak volt és már le is boltoltuk, így nem kell 2 hetet várnom.

(#23523) #54715584


#54715584
törölt tag

Kérdés: használ vki Fitbit trackert? Együttműködik a Samsung Health applikációkkal?

(#23524) NandorHUN válasza gerner1 (#23514) üzenetére


NandorHUN
addikt

??
Hozzászolasom miért lett törölve?

Eszem ágában nincs warezolni se függetleníteni a telefonom, másodszorra ra is:
Nem tudom másik simmel kipróbálni ,mert nincs. Erre kérdeztem kódot van e olyan ami kiírja ha lock olt a telefon.
P8nal volt olyan service kod Ami kiírta a sim lock státuszt.
Nem akarom függetleníteni ha az. Csak kíváncsi vagyok.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#23525) terra052 válasza #54715584 (#23523) üzenetére


terra052
őstag

Nem működik együtt vele, a Fitbit szerint a Samsung nem ad API-t. Talán majd egy frissítésnél. A saját appja nem jó?

werkmania.hu

(#23526) makrar válasza tween (#23277) üzenetére


makrar
csendes tag

Szia, ne aggódj a gyár és közted mindenképp újranyitják a telókat. Gondolj bele, a kis kóreai Kínában hogy is tudná felrakni a szolgáltatós magyar cuccot.

(#23527) ShadowLac


ShadowLac
addikt

Ha gyári visszaállítást csinálok mivel tudnám az SMS és viber üzeneteket visszarakni. és hogy?

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#23528) hematoma1


hematoma1
aktív tag

Hogy tudom kivenni download modból?

(#23529) Burt1793 válasza hematoma1 (#23528) üzenetére


Burt1793
veterán

Nyomd hosszan a bekapcsológombot.

(#23530) hematoma1 válasza Burt1793 (#23529) üzenetére


hematoma1
aktív tag

Úgy nem ment.Úgy kellett kivenni mint ahogy beraktam download módba.

(#23531) Weihe2


Weihe2
csendes újonc

Üdv Mindenkinek,

Muszáj leírnom az S7-es/samsung/mobilteledonokkal kapcsolatos tapasztalataimat. Rövid leszek. S5 mini után váltottam S7-re, azért, hogy az "abszolút" csúcsmodellt válasszam, az s5 mini problémái után. 2016 márciusában vettem az S7-et, és egy évig meg voltam győződve arról, hogy jól döntöttem. Stabil, villámgyors minden OK, valódi flagship.
Aztán eltelt az egy év, szinte napra pontosan, és a telefon hirtelen megváltozott. Ez is elkezdett "brekegni" (telefonálás helyett) mint az s5 mini, időnként dobja a térerőt; hívás kezdeményezéskor néha nem hallok semmit, de a hívott fél később jelzi, hogy ő fel is vette, stb. Egyik napról a másikra. Ezt tetézte az Android 7.0. Minden Gmail-os levélről kvázi dupla értesítés jön, a bluetooth sem működik rendesen, szintén stb. Ezek után le kellett vonnom a tanulságot, hogy a "csúcsmodell" is csak 1 évig csúcsmodell, utána lehet kidobni. Teljesen felesleges egy-egy ilyen kütyüért ennyi pénzt kiadni.

He took a duck in the face at 250 knots

(#23532) Kroni1


Kroni1
veterán

Másnak csinált már olyat az S7 hogy beakad valami és onnantól baromi gyorsan merül? Nekem most volt egy ilyen, egy nap alatt merült szépen 60%-ra edzés előttig, viszont edzés végén kb. 2 órával később megfogom, meleg a telefon és 15%-on áll! Az akkumlátorhasználatnál sejtelmesen csak annyit árult el a telefon, hogy az Android rendszer szívta le az akkut. Köszi! Egy ujraindítás megoldotta, de nem vágom mitől volt ez?!
Szinte semmi app nem fut, nincs teleszemetelve a telefon, 2-3 napja egy full wipe-al inditottam a belakást. Ez csak azért is idegesítő, mert a sima A3-on, meg az A3 2016-on is használtam azt amiket most, sőt még többmindent is, de azokon egyszer sem találkoztam ilyesmivel, itt meg már pár nap után... Ahogy az előttem szóló is mondta, én is csalódott vagyok kicsit most. Nem csodát vártam a váltástól, de egy középkategóriás telefonnal megegyező szintű stabilitást azért igen... :W :F

[ Szerkesztve ]

(#23533) Burt1793 válasza Weihe2 (#23531) üzenetére


Burt1793
veterán

Szia!

Sajnálom, hogy ez a véleményed, én is jó egy éve használom a telót, ugyanolyan hibátlanul működik egyelőre, nougaton vagyok, még az aksi se romlott le teljesítményben. Esetleg csinálj egy FR-t.

(#23530) hematoma1: Bocs, lehet, hogy igazad van, bár nekem úgy rémlik, hogy sima bekapcsológomb hosszan nyomással (8-10 sec) is sikerült kikapcsolni.

(#23532) Kroni1: Azt hiszem, hogy nem volt még ilyenem, bár nem emlékszem már mindenre, korábbi a5-ösömön volt nagyon ritkán. Android. :D Biztos jók az A széria telefonjai is, van a családban, én azért nem szívesen használnám azokat. Azt tudom mondani, hogy 7-es androiddal nem volt 3 hónap alatt stabilitási gond. Hiba bárminél előfordulhat, nálam nincs hálózati gond se (bár hatossal se nagyon tapasztaltam augusztus óta), bluetooth gond sincs, napi szinten használom, 2-3 óra zenehallgatásra, kocsiban, zenedobozzal, hifin, illetve fájlküldésre, bár arra ott a wifi-direct. Ilyen flame-et kelteni, hogy egy év után hirtelen, fentről jött a fuvallat, ami miatt csereérett lett a teló, a legfeleslegesebb dolog. Ezt egyszer már felhozta valaki. :D

[ Szerkesztve ]

(#23534) Weihe2 válasza Burt1793 (#23533) üzenetére


Weihe2
csendes újonc

Köszi az együttérzést, az FR jó ötlet, megpróbálom.

He took a duck in the face at 250 knots

(#23535) SybenX


SybenX
őstag

Sziasztok!
Van valami különös dolog amire oda kell figyelni használt s7 vásárlásakor? Vannak hibái a telefonnak?

(#23536) Kroni1 válasza Burt1793 (#23533) üzenetére


Kroni1
veterán

Persze én se gondolom, hogy egy szar lenne, csak fura volt nekem ez a gyors merülés, egyik telóm se csinált még ilyet, asszonykám S6-osa sem, pedig az se mai darab.. Pont ettől nem vártam volna, de elképzelhető, h csak egy egyszeri eset volt, remélem többet nem jön elő. Amugy nekem térerő, stb. eddig minden rendben van.

Leginkább a QI töltés, meg a jó kamera hiányzott az A3-asaimból, amugy a mérete miatt azokkal sokkal szivesebben tudnék együtt élni. A többi tulajdonsága nekem megfelelt, persze van egy rakat extra amit az S7 tud, ezt nem vitatom..

MÁS: A mai felhős esős időben is maximumra csavart fényerőt állított be auto-n, nem értettem, hogy miért. Viszont nem tűnt olyan túl erősnek a fényerő, sőt ha manuálon lejebb vettem, az tényleg kevésnek tűnt. Ez nálatok is így működik? Szadad térben gyakran huzza fel maximumra? Az A3 ebben is más volt, elsőre ez is furcsa volt kicsit.

(#23537) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Igen

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#23538) Seraph 16 válasza Kroni1 (#23536) üzenetére


Seraph 16
őstag

Korábbi telefonjaimnál előfordult ez a beragadó app,de utoljára még a 4.1-es rendszeren fordult elő.

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#23539) #33253120 válasza Kroni1 (#23532) üzenetére


#33253120
törölt tag

Igen.

(#23540) appel válasza Kroni1 (#23536) üzenetére


appel
őstag

Ha adott fényviszonyok között több alkalommal is módosítasz az automatikus fényerőn, akkor megtanulja és máskor már úgy állítja be. Pl. éjjeli lámpa mellett sokszor lentebb húztam a fényerőt, és most ha bemegyek a sötétebb folyosóról a szobába, akkor is lentebb megy a fényerő, hiába világosabb a szoba. (remélem érthető voltam)

(#23541) gerner1 válasza appel (#23540) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Ez így van. Jól megfogalmaztad.

(#23542) csaba17


csaba17
senior tag

a tg-s kérdésemre valaki?
köszi :)

(#23543) ACE- válasza appel (#23540) üzenetére


ACE-
addikt

Tényleg? Ilyet megjegyez? És hogy lehet ezt "reset"-elni? Mert akkor erre odafigyelek...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#23544) appel válasza ACE- (#23543) üzenetére


appel
őstag

Azt nem tudom, de ha nem tetszik, akkor többször átállítod a kívánt fényerőre és egy idő után már magától is arra fog állni.

(#23545) Hege1234


Hege1234
addikt

aki rendelt mm-ból telefont az 1 email-en kívül kapott már másodikat ?
vagy valamelyik futártól hogy mikor szállítják ki ?

(#23546) samu74 válasza Kroni1 (#23536) üzenetére


samu74
addikt

Néha előfordul nálam is,de a következő 1-2 töltés után helyreáll. Valószínű hogy a 7-es rendszerre még sok app nincs rendesen megírva.
Pedig elég jól működik az optimalizálás ,meg egy idő után tanulja hogy mit lehet kilőni.

csaba17 sok bóvli üveg van,kb. 6-7 félét próbáltam én is, de tökéletes nincs.A kijelző szélei hajlanak lefelé, és az üvegek csak a addig érnek. Vagy ha szélesebb, akkor meg a tok nyomja fel.
Most nemrég itt ajánlotta valaki az Aliexpressen a Turata üveget, rendeltem én is, de nem ért még ide.Ha megjön, akkor tudok véleményt mondani arról.

[ Szerkesztve ]

-----------

(#23547) bufi01


bufi01
tag

Sziasztok.NAgy gondom van kamerázás közben elszállt a 32gb Samsung EVO kártyám és sem a telo sem az asztali nem ismeri fel,utóbbi formatálni akarja.több száz kép van rajta.a dropbox nem szinkronizált mostanában a cloud elméletileg müködik,de onnan nem tudom megnézni vagy visszanyerni a képeket ,mert a beállításnál nem látok olyan lehetőséget,van-e valakinek erre ötlete.köszönöm

(#23548) samu74 válasza bufi01 (#23547) üzenetére


samu74
addikt

Ha a kártya elszállt, azzal sokat már nem tudsz mit csinálni.
A Cloud ha szinkronizálta akkor ott látnod kellene hogy pl. 1-2 gb foglalva van,mert akkor azok a képek lesznek.Ha 30 mb foglaltat ír, akkor ott nem lesznek.
A Google Fotók a legjobb erre a célra, azt tudom legközelebbi esetre ajánlani.

-----------

(#23549) Burt1793 válasza ACE- (#23543) üzenetére


Burt1793
veterán

Ha kikapcsolod majd vissza az automata fényerő opciót, akkor resetelődik, én legalább is így vettem észre. Kint nekem is feltolja, de mindig jól látható, amikor telibe süti a nap, még akkor is jó, persze azért kicsit jobban kell koncentrálni a kijelzőre.
Én régebben állítgattam a csúszkát, most max este veszem lejjebb (persze ilyenkor az egész skálát lejjebb veszi, így napon kevesebbet állít.

[ Szerkesztve ]

(#23550) Hege1234 válasza bufi01 (#23547) üzenetére


Hege1234
addikt

kösd a pc-re és valamelyik adat visszahozóval
nyerd ki az adataidat
mást nagyon nem tudsz csinálni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.