Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23801) Poplacsek válasza nokiauser (#23798) üzenetére


Poplacsek
senior tag

OK, köszi szépen a választ! :R

(#23802) Burt1793 válasza mono7806 (#23800) üzenetére


Burt1793
veterán

Én csak pulzust mérek vele.

Lépésméretet beállítottad? Vannak mindenféle célok, azokat paraméterezd be, remélhetőleg szebb statisztikát fog mutatni. :D
Én sport közben nem használok ilyeneket, fiatal vagyok még. :P Amúgy meg motorral járok, nem lépek sokat, persze lehet, hogy leszámolná a motor összes ütemét. ;]

(#23803) mono7806 válasza Burt1793 (#23802) üzenetére


mono7806
tag

Nem én. Ilyet be lehet állítani? Hol? Nem találom sajna :(
Célokat állítottam be, de lépésméretet nem találok...

(#23804) Burt1793 válasza mono7806 (#23803) üzenetére


Burt1793
veterán

Most én se látom, lehet, hogy más app volt.
Viszont azt megtaláltam, hogy mit gondol egészséges lépésnek, gyors léptek, 10 percig. :D Hagyd a fenébe :C
Kíváncsi vagyok, hogy mennyire merít, vagy hogy mennyit lépek egy nap, szóval most én is bekapcsolom.

Kicsit megrázom a telót és naplóz 24 lépést, szinte tökéletes a működés. :B

[ Szerkesztve ]

(#23805) Anulu79


Anulu79
addikt

Sziasztok!

A telefon megjelent a Note 7 féle korall kék változatban? Vagy csak az edge van ebben a színben?

(#23806) mono7806 válasza Burt1793 (#23804) üzenetére


mono7806
tag

Na köszi, most már megtaláltam én is, kellett a segítséged hozzá :) Legalább tíz percig percenként 100 lépés. Ha valakivel gyalogolok, mindenki panaszkodik, hogy nem tudnak lépést tartani velem. Sokszor teszek meg egyben többet is, mint tíz perc, de akkor feltehetően nincs meg a percenkénti 100 lépésem...
Köszönöm még egyszer! :)

Másik, részben kapcsolódó kérdésem is lenne hozzátok.
Hatos Androidban ha bekapcsoltam a helymeghatározást, akkor azt jelezte az értesítési sávban. Most bekapcsoltam hetes Android alatt a "Hely"-et, de ez nem látszik az értesítési sávban. Miért?

Szintén a korábbi S Health-hoz kapcsolódna a kérdésem: a helymeghatározás bekapcsolása segít a gyaloglás pontosabb számításánál? E nélkül számolja a lépést, az tiszta sor. Mellette mutatja azt is, hogy ez mekkora megtett távolságot jelentett. Honnan tudja, valójában mekkora távot tettem meg? Ha bekapcsolom a GPS-t, akkor reálisabb értéket fog adni "magától" a megtett távolságra?

[ Szerkesztve ]

(#23807) Norbi. válasza Anulu79 (#23805) üzenetére


Norbi.
őstag

Csak Edge.

(#23808) Burt1793 válasza mono7806 (#23806) üzenetére


Burt1793
veterán

Mutatja 7esnél is a jelet, csak akkor, ha használja is a gps modult valami.

Szerintem nem sokan használják az shealth-et. Sportoláshoz ott az endomondo és a sportstracker, vagy a locus map, nap közben csak úgy meg nem kell semmi.
Nekem van kb 300 mért pulzus adatom az shealthben, egy évea termés, egy hónap kiesett, nem csináltam backupot. :C

(#23809) #54715584 válasza Burt1793 (#23808) üzenetére


#54715584
törölt tag

SHealth nálam is csak lépésszám mérésre van, viszont most érkezett egy FitBit karkötő, kíváncsi vagyok az miket fog majd mérni.

(#23810) mono7806 válasza Burt1793 (#23808) üzenetére


mono7806
tag

Értem, akkor ezek szerint az S Health nem használja a GPS-t, mivel nem látszik az ikonja?
Az én (legalábbis a jelenleg mérni kívánt) sport tevékenységem kimerül a gyaloglásban :D - viszont erről szeretnék minél pontosabb adatokat gyűjteni. Erre - gondolom - az S Health is bőven elegendő lehet, nem?

(#23811) mono7806 válasza #54715584 (#23809) üzenetére


mono7806
tag

Majd beszámolhatnál a karkötőről, ha lesz vele tapasztalat! Melyik típus?

(#23812) enemi válasza mono7806 (#23810) üzenetére


enemi
senior tag

valahol be lehet kapcsolni,hogy gps-t is használja és valahogy meg is jeleníti a barangolást

[ Szerkesztve ]

[̲̅̅P̲̅][̲̅̅s][̲̅̅y][̲̅̅T̲̅][̲̅̅r][̲̅̅a][̲̅̅n][̲̅̅C̲̲̅̅][̲̅̅e]

(#23813) Burt1793 válasza mono7806 (#23810) üzenetére


Burt1793
veterán

Erre elég, próbáld az edzést aktiválni.

(#23814) terra052 válasza mono7806 (#23810) üzenetére


terra052
őstag

Használja, nálam csak "körzetet" jelenít meg pl futásnál, ha automatikus a rögzítés. Amúgy meg Runtasticot használok, az Shealth-t csak mert alapból volt😎

werkmania.hu

(#23815) Anulu79 válasza Norbi. (#23807) üzenetére


Anulu79
addikt

Kár! Köszi!

(#23816) zahi07


zahi07
csendes tag

Sziasztok.
Tudnátok mondani olyan képernyővédő fóliát ami befedi az egész előlapot és még tokot is tudok rá rakni, és itthon kapható. Köszi.

(#23817) fornettisuti válasza zahi07 (#23816) üzenetére


fornettisuti
veterán

sima fólia: xprotector
tok: próbálgatni kell

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#23818) Sorgette


Sorgette
csendes tag

ziasztok! Nem tudom jo helyre irok-evan egy samsung s7-m ami tegnap este teljesen meggajdult. Oldottam volna fel a billemtyuzetet es nem sikerult ki akartam kapcsolni h ujra belapcsoljam akkor meg egy ilyen szines pixelekbol allo kepernyo jott fel ami 3 masodpercenket ki be kapcsolt egy rovid rezges mellett. Lattatok mar ilyet?
Probaltam ujraimditani 7 masodpercig nyomva tartani a kikapcsolot meg a hangero le gombot semmi. Reggelre megszunt a kepernyo ki be kapcsolasa most fekete a kepernyő de az ertesitesi led keken vilagit nem reagal semmire. Valaki latott mar ilyet?

(#23819) gerner1 válasza Sorgette (#23818) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Könnyen lehet, hogy ezzel szervízhez kell fordulnod.

(#23820) Ferike81 válasza Hege1234 (#23781) üzenetére


Ferike81
senior tag

Én itt vettem, és itt most is olcsóbb. Bár furcsa, hogy 1 év garit írnak rá. :F
Más
Eddigi legjobb akksiidőm, bár nem volt túl sok kijelző.[kép]1
[kép]2

[ Szerkesztve ]

Nem mindegy, hogy egy okos hülyéskedik, vagy egy H.Ü.L.Y.E. okoskodik.

(#23821) Hege1234 válasza Ferike81 (#23820) üzenetére


Hege1234
addikt

persze mert ez szürke
regelni se lehet samsungnál a +1 évet

szürke importosok vannak már 1300000 ért is....

(#23822) zahi07 válasza fornettisuti (#23817) üzenetére


zahi07
csendes tag

Hello. De én üvegfóliára gondoltam ami rendesen befedi a kijelzőt nincs a széleken es alul felül kimaradás.Köszi.

(#23823) Ferike81 válasza Hege1234 (#23821) üzenetére


Ferike81
senior tag

XEH simán beregisztráltam. A samu is írja a boltkeresőben. Viszont a honlapon valóban 1 év garit írnak.

[ Szerkesztve ]

Nem mindegy, hogy egy okos hülyéskedik, vagy egy H.Ü.L.Y.E. okoskodik.

(#23824) gerner1 válasza zahi07 (#23822) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Sajnos nem igen van olyan védőüveg, amely maradéktalanul megfelelne minden szempontból.

(#23825) Hege1234 válasza Ferike81 (#23823) üzenetére


Hege1234
addikt

akkor ok

de valami biztos van a háttérben különben nem 1 év garit írnak...

(#23826) Taci válasza Hege1234 (#23825) üzenetére


Taci
addikt

Szürkeimportos, szóval Európa országaiból "szedték össze" a készletet. Ha szerencséd van, magyar piacra szánt (XEH, tehát magyarországi gyári független) készüléket kapsz, amit minden gond nélkül regisztrálhatsz a Samsung oldalán a +1 év garanciáért.
De vásárlás előtt kérd meg őket, hogy kifejezetten ilyen készüléket küldjenek (ha tudnak). Nekem tavaly novemberben sikerült a Black Friday keretében az eMagtól egy ilyen készüléket kérnem (és kapnom), amit sikerült is a Samsung oldalán regisztrálnom, és a biztonság kedvéért fel is hívtam őket telefonon, hogy le tudjam ellenőrizni, valóban jár-e a +1 év. (Mondjuk az eMag alapból 2 év garanciát adott, viszont valamilyen külföldi szervizben szervizelték volna csak az ügyfélszolgálatuk szerint, így gondoltam, megpróbálok XEH-készüléket kérni - sikerült.)
Próbáld meg te is: "Nincs hülye kérdés, csak fel nem tett kérdés!" ;)

(#23827) pcnet válasza zahi07 (#23816) üzenetére


pcnet
addikt

Full face fólia. Hibátlan.

Ja, hogy üveg. Akkor talán az amFilm.

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#23828) Taci


Taci
addikt

Április 24-i Media Marktos rendelésről most jött infó levélben:

Megrendelésével kapcsolatban keressük.

Tájékoztatjuk, hogy a rendelésében található SAMSUNG SM-G930 Galaxy S7 32GB fekete kártyafüggetlen okostelefonnal kapcsolatosan beszállítónk jelezte, hogy beérkezése várhatóan jövőhéten lesz esedékes.

További szíves türelmét kérjük. Amint a termék megérkezik webáruházunk raktárába, úgy rendelését egy rövid adminisztrációt követően átadjuk azt szállítópartnerünk részére, majd ezt követően várható a kézbesítés.

(#23830) Fifi válasza nokiauser (#23798) üzenetére


Fifi
őstag

Akkor amit a #23247-ben írtál, az sem vált be?

(#23831) Dyingsoul válasza Taci (#23828) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Köszönet az infóért! :R
Én 28-án rendeltem az utolsók között. Visszaigazoláson felül más emailt nem kaptam, ilyet sem, mint amit bemásoltál. Kíváncsi leszek mennyivel kell többet várnom ha egyáltalán kell, bár én nem sietek sehová csak remélem jut még belőle nekem is és nem mondják vissza a rendelésem. :U

Szerintetek XEH-t kapunk vagy MM-ben előfordulhatnak más régiós mobilok is? Kellene az a plusz 1 év gari...

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#23832) kerxy válasza Dyingsoul (#23831) üzenetére


kerxy
senior tag

Nincs más régiós, biztos hogy be fogod tudni regisztrálni :)

(#23833) Taci válasza Dyingsoul (#23831) üzenetére


Taci
addikt

A MM eleve 24 hónap garanciát ad, de ettől függetlenül is teljesen biztos vagyok benne, hogy XEH-s telefont fogunk kapni. A Samsungnál regisztrált +1 év garancia pedig ha jól tudom a 2. évre vonatkozik, szóval nem hiszem, hogy MM 2 év + Samsung 1 év garancia lenne a készülékre.

(#23834) Anulu79 válasza Taci (#23833) üzenetére


Anulu79
addikt

A MM 1 év garanciát ad. Neked kell a készüléket beregelni a 2. évre.

(#23835) Sorgette válasza gerner1 (#23819) üzenetére


Sorgette
csendes tag

Azt tervezem de csak hetvegen leszek magyarorszagon gondoltam hathavan valami ötlet addig is.

(#23836) jeni


jeni
félisten

Ha kifut az S7 és az S7 Edge akkor mit adnak majd helyette cserénél?

(#23837) gerner1 válasza Anulu79 (#23834) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Így van.

(#23838) gerner1 válasza jeni (#23836) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Ezt hogy érted? Javítás idejére milyen csere készüléket "kaphatunk", vagy végleges kártalanítás címén mit ajánlhatnak ?

(#23839) Fifi válasza Burt1793 (#10961) üzenetére


Fifi
őstag

Megvan már a dbrand bőrhatású fólia is az S7-re hála Tesco Value-nek. :R
Mivel most csak 1db-om van jó lenne nem elrontanom, még életemben nem raktam fel ilyet.

Hogy is van ez a vizes felrakás a dbrandos videóban szárazon nyomatják, de mint tudjuk nedvesen biztos jobb. :DDD
Mivel érdemes nedvesíteni és hogyan?

(#23840) Dyingsoul válasza gerner1 (#23838) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Köszönöm a válaszokat!

"...végleges kártalanítás címén mit ajánlhatnak ?"

Ez a része engem is érdekelne. :)
Egyébként mikorra várható, hogy "kifut"? S6-ot is lehet még kapni sok helyen, még MM-ban is.

(#23839) Fifi: Szerintem nézz róla előtte pár YT videót. A DBrand saját csatornáján is vannak erről anyagok.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#23841) Taci válasza Fifi (#23839) üzenetére


Taci
addikt

Honnan, miféle? :) Kapunk linket és képet? :R

(#23842) melan válasza Fifi (#23839) üzenetére


melan
senior tag

Most tetem fel hétvégén, nem kell nedvesíteni. Leszeded a papírról a fóliát, és "felcdsúsztatod", hogy az egyik széle lelógjon a lapról. Odailleszted, teljesen a széléig. Lehúzod a lapot róla, majd keresztben alárakod, és illeszted a fólia szabaddá került részét szintén teljesen a széléig. Eközben ne simítsd rá a ragasztott részeket, csak illeszd! Ezután húzd ki a lapot alóla, és középen hosszanti irányban simítsd rá a fóliát, majd ezután oldalirányú mozdulatokkal simísd a teljes felületen. Ezután a széleket enyhén hajszárítóval megmelegítve "puhísd" meg a fóliát (ettől jobban hajlik), majd erősen nyomva a kedővel simítsd hosszú mozdulatokkal rá teljesen.
Nyugodj meg, teljesen passzentos, teljesen szélekig illesztve tökéletes lesz!
Ha mágis sikerülne elrontani, óvatosan húzd vissza - elég erős az anyag, újra rá fogod tudni tenni, csak arra ügyelj, hogy ne kerüljön rá szennyeződés.
Szóval hajrá bátran :)

(#23843) UfoZoli válasza Dyingsoul (#23840) üzenetére


UfoZoli
aktív tag

Végleges kártalanítás esetében a telefon számlán szereplő összegét kapod meg utalvány formájában. Ergo aki hűséggel vette szolgáltatónál az rápacsált.
Persze arra is volt példa hogy valakinek a Galaxy Alpha-ja fuccsolt be végleg amit a vodafone-nál vett. Csereutalványt kapott s azért cserébe egy 2017-es A3-ast vagy A5-öst ajánlott neki a vodafone.
Ha kártyafüggetlenül vetted akkor egyszerűbb a képlet.
Bemész a vásárlás helyére és azt választasz amit szeretnél. A teljes utalványon lévő összeget is visszakérheted, s egy napon belül elutalja részedre a bolt.

[ Szerkesztve ]

HTC Desire S => Galaxy S4 mini => Galaxy Alpha => Galaxy S7 => Galaxy S8 => Galaxy S10+ => Galaxy S23 Ultra

(#23844) gerner1 válasza UfoZoli (#23843) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Így van.

(#23845) Kroni1 válasza UfoZoli (#23843) üzenetére


Kroni1
veterán

Nekem mikor a Sony Z1C-m javithatatlan lett, (Telekomos, 50-ért vettem) adtak helyette egy Z3C-t, ami akkor ért vagy 100-120k felett! Igaz az is tönkrement, (kijelző az üveg alatt belül elrepedt magától, leejtés nélkül) így az érte kapott újabb cseredarabot eladtam 90-ért és átpártoltam a Samsung telefonokra. De nem is ez a lényeg, hanem hogy sokszor a szolgáltatók is igen korrektül állnak a dologhoz, nekem a Telekommal csak pozitívak az ilyen tapasztalataim.

(#23846) Fifi válasza Taci (#23841) üzenetére


Fifi
őstag

Mint írtam egy itteni fórumtagtól van, mert számára feleslegessé vált.

(#23842) melan Akkor megpróbálom majd így, ahogy írtad és a honlapon található videó alapján és nem nedvesítek. :D

[ Szerkesztve ]

(#23847) Taci válasza Fifi (#23846) üzenetére


Taci
addikt

Jaaaaaa, ezek szerint "Tesco Value" egy fórumtárs? :DDD :DDD :DDD
Simán azt hittem, hogy valami akcióban vetted valahol, hovatovább, talán hogy pont a Tesco-ban... :B :DDD

(#23848) Norbi. válasza Taci (#23847) üzenetére


Norbi.
őstag

Olcsón, akcióba vette, tőlem. :D Én meg Burt1973-tól, de mire felraktam volna, tönkrement a teló. De már neki se volt több, ha jól emlékszek, csak egy narancs színű.

Fifi: Én se nedvesítettem, simán letakarítottam, mint egy kijelzőfóliát, és ráillesztettem. Nem olyan nehéz, ha remeg a kezed igyál előtte meg egy pálinkát. :D

[ Szerkesztve ]

(#23849) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Sikeresen megidéztük a Tesco szellemét! :DDD

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#23850) Poplacsek válasza nokiauser (#23798) üzenetére


Poplacsek
senior tag

Feltettem a QD7-est + a BPJJ verziót is, de sajnos nem változott semmi. Most már használhatatlan a telefon, nem lehet hívást kezdeményezni, mert amint megnyitom a telefon alkalmazást megszűnik a hálózati térerő...
Mivel lehet legegyszerűbben lementeni a beállításaimat PC-re, mert nyomnék egy factory resetet... A smart switch ha jól sejtem csak két készülék között működik.?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.