Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23551) bsanyoka


bsanyoka
csendes tag

" a hálozati kapcsolodás nem sikerült" nevezetü kijelzést, hogy lehet megszüntetni minden egyes képernyő
bekapcsolásakor, mivel tudom nincs bekapcsolva sem a wifi se az adatforgalom.

(#23552) Meggyi001

Független root-olt / twrp-s telón ezt már próbálta valaki? (Ha van itt olyan egyáltalán....)


[link]

https://gamergep.hu/

(#23553) Taci válasza Hege1234 (#23545) üzenetére


Taci
addikt

Nem, még nem, semmi mást.
6-10 nap szállítási (vagy beszerzési?) időt írtak, ami nyilván munkanap, szóval 2 hét. Nekem abból még 1 hátra van.

(#23554) kumpl


kumpl
aktív tag

A gyenge 4G térerő miatt eddig 2G-n használtam a telefont. A napokban átváltottam 3G-re mert annak szinte 2G minőségű terereje van. Azóta viszont annak ellenére hogy van térerőm, sokszor nem vagyok elérhető. Ez miért van?

(#23555) csaba17 válasza samu74 (#23546) üzenetére


csaba17
senior tag

köszönöm, várom az értékelést.

(#23556) samu74 válasza kumpl (#23554) üzenetére


samu74
addikt

7-es droid van rajta?
Hálózati problémára keress rá nokiauser megoldására, több embernek működik.
A miértet a Samsungnak kellene feltenni, de szerintem ők se nagyon tudnák. :)

-----------

(#23557) bufi01 válasza Hege1234 (#23550) üzenetére


bufi01
tag

sikerült jó részét visszaszerezni a képeknek diskdigger-rel .ennyi, sajnos a legutolsók (gondolom ott sérült a kártya ) azok elvesztek.Bekapcsoltam most már a google fotó-t az majd tárolja most már.Csak szomorú,hogy az ember próbál áldozni jobb drágább kártyára és az is tönkre megy kevés használat után...

Samsung Cloud nem készít biztonsági mentést az adatokról SD-kártyáról.na ezért nem lettek meg ott...

(#23558) fornettisuti válasza samu74 (#23546) üzenetére


fornettisuti
veterán

Turata méretpontosnak tűnik. Hétvégén felrakom.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#23559) samu74 válasza fornettisuti (#23558) üzenetére


samu74
addikt

Nézd már meg hogy kis pici pontok vannak-e az üvegbe?! Mert ha igen,akkor nem is próbálom felrakni...Mert volt olyan üvegem ami csak a széléin volt ragacs, és gondolom azok a pöttyök érzékelés miatt kellenek.De akkor meg a home gombnál olyan szinten alá ment a por, hogy fél nap után leszedtem.

-----------

(#23560) #33253120 válasza Hege1234 (#23550) üzenetére


#33253120
törölt tag

Pc, csináljon az eszközről egy iso-t, (mondjuk valami linux alól dd-vel) és annak a másolatán kisérletezzen.

(#23561) ravebp


ravebp
senior tag

Én képek mentésére bittorrent syncet használok.kényelmes és egyszerű

Rave

(#23562) handrash


handrash
őstag

Frissítettem android 7-re.
Valahogy ügyesen fekete listára raktam a nejem számát. 😁
Van ötletetek hogy vegyem le?

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#23563) johnny82 válasza Hege1234 (#23545) üzenetére


johnny82
őstag

Igen. Vasárnap rendeltem, szerdán éjszaka (23:47) kaptam az emailt, hogy futárnak átadták. A posta előtte írt, 22 körül. Másnap meg is érkezett mindkét telefon.

mod: qi töltőt milyet ajánlotok? Olyat szeretnék, amibe beleállítható a teló. Ebayes vagy Aliexpresses link jöhet, megköszönöm. Nem kell fast charge, kímélném inkább az akksit.

mod: szerintetek ez milyen lehet?

[ Szerkesztve ]

(#23564) Meggyi001 válasza johnny82 (#23563) üzenetére

Én ezt rendeltem, mondjuk a tiéd olcsóbb..... véleményt még nem tudok mondani, még 1-2 hét mire megjön.
[link]

(#23562) handrash: Ha kiszedted, írd át "Ismeretlen szám"-ra, nálam úgy van :)

(#23565) gerner1 : Lehet csak venti nincs benne, majd nemsokára kiderül.

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#23565) gerner1 válasza johnny82 (#23563) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Külső megjelenésében pont ilyan, mint a gyári Samu S7 töltő. Egyébként passz...

(#23566) Kroni1 válasza johnny82 (#23563) üzenetére


Kroni1
veterán

Ezek a töltők az eredeti samsung-ot másolják, gyengébb minőségben. Nekem van egy eredeti és egy ilyen aliexpress-es is: [link]

Azért van különbség a kettő között, a gyári az 170g a fake meg csak 122g körül van, az alsó része nem tapad annyira, és hangosabban cicereg töltés közben. Venti van ebben is, de nagyon halkan megy kisebb hatásfokkal, minden töltési módban. Az eredetiben csak akkor megy, ha gyorstöltesz, viszont ott hangosabb, jól hallható a venti hangja. Hogy milyen hatással van a telóra nem tudom, de szerintem kicsit nagyobb erősséggel tölt az utángyártott mint a gyári, páran raktak fel képet, videót róla, hogy megolvadt nekik az alis töltő az asztalon... :( Úgyhogy én azt mondom majdnem biztosan, hogy egy ilyen hamarabb tönkreteszi a telefon akksiját is, mint a gyári 12ezres samsung. Ettől független műxik, a gyorstöltés is megy vele, kb. ugyanannyi idő alat tölt fel.

Én részemről nem sajnáltam kiadni a 12ezret egy gyáriért, mert egy S6-ot és egy S7-et is töltünk vele itthon, nem kockáztatok két akkucserét, hogy spóroljak 9e Ft-ot, mert az drágább mulatság lenne. Ezt az utángyártottat csak kiváncsiságból vettem. Ha spórolni akarsz, mert a 12k sok egy gyáriért, (szerintem is sok érte) akkor inkább egy megbízható gyártó QI töltőjét venném elsődleges töltőnek, pl ezt a Nillkint.

[ Szerkesztve ]

(#23567) mateus válasza Kroni1 (#23566) üzenetére


mateus
senior tag

Ez a Nillkin Qi jó az S7 edge-hez?
Jól néz ki, és barátibb is az ára mint a gyári Samunak.
Be kéne egyet szerezni.

(#23568) petrson válasza mateus (#23567) üzenetére


petrson
senior tag

Nekem ilyen Nillkin van, feketében.

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#23569) mateus válasza petrson (#23568) üzenetére


mateus
senior tag

És jó az S7-hez, mik a tapasztalatok?

(#23570) petrson válasza mateus (#23569) üzenetére


petrson
senior tag

Persze, hogy jó. Kicsit talán lassan tölt, gyorstöltés nincs benne. Én egy Nillkin sima töltővel használom.

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#23571) gyalak


gyalak
tag

Sziasztok

Létezik olyan kijelzővédő üveglap aminek a szélei is illeszkednek a kijelző széléhez?
Már 2 félét próbáltam és nagyon rosszak. :F

(#23572) Mui


Mui
tag

Sziasztok! Miert nem akar atvaltani a telefon gyorstoltesre? Pedig be van kapcsolva.

(#23573) jeni válasza johnny82 (#23563) üzenetére


jeni
félisten

Amúgy jó a gyári bölcső. Ahogy hogy ne töltse fel gyorsan,ahhoz 2 dolog kell.
A telon kikapcsolod a gyorstoltes vagy sima töltő fejet teszel rá.

Műi

Vagy a kábel vagy a töltődék nem jó.

[ Szerkesztve ]

(#23574) gerner1 válasza Mui (#23572) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Lehet, hogy nem tud gyorstölteni. Gyári töltőpad?

(#23575) mateus válasza petrson (#23570) üzenetére


mateus
senior tag

Ha a linken szereplő Nillkin Qi Magic III-ra gondolsz, annak a hivatalos oldalán azt írják tudja a gyorstöltést.
Bár lehet nem is baj ha normál sebességgel tölti az ember, és nem melegszik túl pl éjszaka.

(#23576) Mui


Mui
tag

Gyári maga a tolto. A kabel mar nem de eddig mukodott.

(#23577) jeni válasza Mui (#23576) üzenetére


jeni
félisten

A gyorstoltes nem 5V-n működik hanem 9V-n
Sima töltésre jó ezért nem tűnt hibának. Ellenben ha átkapcsol akkor már hiba lesz és villog kéken

(#23578) Mui válasza jeni (#23577) üzenetére


Mui
tag

Bocsi hogy ertetlenkedek de ezt most nem ertem. :D

(#23579) Meggyi001

Ezt próbálta már valaki?: Double tap on app icon placed on Always On Display to wake your Galaxy S8/S8+, S7 edge/S7, A3/A5/A7 2017 phone

(#23580) enemi + (#23581) Burt1793: Ahha...hát még csak 6-8 hete van meg a kicsike, még nem tudok minden trükköt. Köszi.

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#23580) enemi válasza Meggyi001 (#23579) üzenetére


enemi
senior tag

Hetesen nem is kell semmi külső app...alapból tudja.

[̲̅̅P̲̅][̲̅̅s][̲̅̅y][̲̅̅T̲̅][̲̅̅r][̲̅̅a][̲̅̅n][̲̅̅C̲̲̅̅][̲̅̅e]

(#23581) Burt1793 válasza Meggyi001 (#23579) üzenetére


Burt1793
veterán

Ez természetesen működik, nem újdonság. Számváltás is működik az aod felületen, ott is duplán kell érinteni.

(#23582) Mui


Mui
tag

Sot most akarhogy dugdosom 5 es fel orat ir toltesi idonek. :(

(#23583) samu74 válasza Mui (#23582) üzenetére


samu74
addikt

Nem te vagy az első aki nem az S7 töltőjével és kábelével akarja tölteni gyorsan . Próbáld azzal .

-----------

(#23584) Burt1793 válasza Mui (#23582) üzenetére


Burt1793
veterán

Ha nagyon húzogatod a telefon bajszát, akkor megmakacsolja magát. Szedd le a töltőről, várj egy kicsit és észhez tér, 9V-tal csak a gyári adaptív gyorstöltővel tudod tölteni, ha adott minden feltétel.

(#23585) Mui válasza samu74 (#23583) üzenetére


Mui
tag

A gyari toltojevel toltom. Nincs is masik itthon. A kabel nem gyari mert azt 1 hetesen szetragta a macska. Nagyon komoly masik kabelem van hozza es honapok ota azt hasznalom es eddig jo volt a gyorstoltes. Azert ennyire nem vagyok bena hogy mivel toltom eppen. ;)

(#23586) samu74 válasza Mui (#23585) üzenetére


samu74
addikt

Indítsd újra, hátha segít.
A macskát ne hanyagold el! :)

-----------

(#23587) Burt1793 válasza Mui (#23585) üzenetére


Burt1793
veterán

Elvileg a másik kábel sem jó, bár ez elég vicces.

(#23588) SybenX


SybenX
őstag

Sziasztok!
Miért nem tudok témát beállítani? Ezt írja ki amikor le akarnák egy témát tölteni: Egyszerű üzemmódban nem lehet témát letölteni.
Valamint a game launchert hol találom?

(#23589) jeni válasza Mui (#23578) üzenetére


jeni
félisten

Nézd meg a gyári töltő fejet. Két értéket fogsz ott látni.

(#23590) Mui


Mui
tag

Ilyen a kabel. Pont azert ilyen mert a macska ezt nem tudja ragni, meg a pici fiam sem. :D Bar akkor meg mindketto ici pici volt mikor ez volt a legjobb szorakozas. A cica is kb 1 hete volt nalunk mikor az eset tortent. :)
[link]
Ujrainditottam de semmi valtozas. Se gyorstoltes, es 5 orat ir a sima toltes is.
Ezzel a kabellel ment a gyorstoltes, honapokig jo volt. Nem ertem mi lehet most a baj.

[ Szerkesztve ]

(#23591) Burt1793 válasza SybenX (#23588) üzenetére


Burt1793
veterán

Lépj be a beállításokba, írd be a keresőbe, hogy egyszerű üzemmód és kapcsold ki. A játék üzemmódot is megtalálod a keresőben.

(#23592) samu74: Rajta van a telón alapból, az üzemmódoknál, én már találkoztam vele, nem használom.

[ Szerkesztve ]

(#23592) samu74 válasza SybenX (#23588) üzenetére


samu74
addikt

Galaxy apps,lehet samsung fiók kell hozzá.

Mui a recovery menübe be tudsz lépni?
Wipe cache partitions -yes.
A hangerő le+ home gomb+ power gomb kikapcsolt telefonnál.
A hangerő gomb fel/ le nyomkodásával tudsz lépkedni a menüben, a power gomb az OK(kiválasztás).Ha végzet, reboot phone.

[ Szerkesztve ]

-----------

(#23593) kerxy válasza SybenX (#23588) üzenetére


kerxy
senior tag

És nem vagy egyszerű üzemmódban? :)

(#23594) mono7806 válasza ravebp (#23561) üzenetére


mono7806
tag

Erről tudnál mesélni kicsit bővebben? Mire történik a mentés? Titkosított csatornán keresztül megy a mentés? Ingyenes a dolog, vagy fizetős? Beállítható, hogy csak wifin szinkronizáljon? Ha a "cél helyet" felveszem pl. egy laptopra is és a laptopról törlök egy képet, akkor az törlődni fog a telefonról is?

(#23595) Fifi


Fifi
őstag

Ma mi is ellátogattunk az MM-be és gyarapítottuk az S7-ek számát a családban kettővel. Fiam S4-ről én meg S5-ről váltok majd.

Ha lesz időm és lesz rá fólia, akkor át is költözök az új telefonra, de egyelőre ráér. :U

Tud valaki olyan normális méretű qi töltőt ajánlani, amire félálomban is rá tudom tenni a telefont az éjjeliszekrényen? Ez a Samsung döntött tetszik, de szerintem hajnalban, ha valami miatt megébredek és kézbe veszem a telefont vissza már nem raknám úgy is hogy töltsön. :B

Egy ilyen NORDMÄRKE 3-as vezeték nélküli töltőegységet találtam hirtelen, ami esetleg jó lehet. Van valakinek ezzel tapasztalata?

Bye, Fifi

(#23596) jeni válasza Mui (#23590) üzenetére


jeni
félisten

Ez a hivatalos S7 tartozék

(#23597) petrson válasza mateus (#23575) üzenetére


petrson
senior tag

Ja igen, de nekem nem fast charge edition van, csak sima.

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#23598) samu74 válasza samu74 (#23592) üzenetére


samu74
addikt

Na meg 1x...Rosszul írtam.
Recovery menü
Hangerő fel+ Home gomb+ Power gomb .

-----------

(#23599) dussy válasza HaliGab23 (#23432) üzenetére


dussy
őstag

Ez már több, mint jó ár! :U

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#23600) Mui válasza samu74 (#23598) üzenetére


Mui
tag

Megcsinaltam de nincs valtozas. Lehet itt vmi elromlott. :( Vagy a kabel vagy a tolto.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.