Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6851) Risard válasza SütiGTi (#6849) üzenetére


Risard
aktív tag

Az nem lehet hogy inkább szolgáltató probléma? Dehát majd kiderül! Tokon meg vacilálok de kezdetnek szerintem olyan lesz mint a Tiéd!

(#6852) bulikavagyok válasza SütiGTi (#6839) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Milyen régóta van meg Neked? Én szinte egyáltalán nem használok tokokat (se fóliát), de az S6-hoz kaptam anno egy ugyanilyet, és egy-két hétre feltettem rá. Elképesztően könnyen karcolódott, az S6 topikba tettem is fel róla képeket. Lehet, h azóta már javítottak az anyagminőségen, lett volna min.. :D ;]

[ Szerkesztve ]

(#6854) leslien válasza nuri (#6853) üzenetére


leslien
nagyúr

Snapdragon 820 verza....

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#6855) Vincent-Vega válasza nuri (#6853) üzenetére


Vincent-Vega
tag

Már megint..Na mielőtt elkezdődne az FM rádió őrület. Ez a link a főként amerikába készült snapdragon 820-as galaxy s7-ről ír. Mert azokban van fm rádió chip. Az Európai, Exynososokban NINCS,és nem is fog vele tudni semmilyen update-el fm rádiót hallgatni!

(#6856) majestic válasza Vincent-Vega (#6855) üzenetére


majestic
őstag

Hát akkor menjenek a pics@ba...

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#6857) MartOOn válasza Vincent-Vega (#6850) üzenetére


MartOOn
addikt

Ennek meg csak ott van ragasztocsik ahol a színes rész fedi... Mashol nem tapad a kijelzőhoz. Egy fillert sem ér... De majd meglatod.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#6858) Totheground


Totheground
addikt

Egy gyors kérdés: mindennapi használatban a nem Samsung appokat mennyire "zavarja be" a kijelző íve? Olyasmire gondolok, hogy a képernyő szélén lévő elemek "lelógnak", torzulnak, stb.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#6859) laci0530 válasza Totheground (#6858) üzenetére


laci0530
senior tag

Nem zavaró az ívelt rész szerintem, hozzászokik az ember szeme.

Az alkalmazások ugyanúgy futnak, mint a nem ívelt szélű telefonokon, nincs "lelógás", szerintem torzulás sem.

[ Szerkesztve ]

(#6860) madgie válasza Totheground (#6858) üzenetére


madgie
titán

Böngészőnél furcsa volt egy kicsit nekem elsőre, de hozzá lehet szokni. Viszont az elmúlt napokban volt pár magánakciós elnyomkodásom (fb emoji posztolása random helyen, ph-n privát üzenetek ablaka, ilyesmi), ez tök fura, mert eleinte semmi ilyet nem csináltam. Most vagy fáradtabb vagyok, mint általában, vagy figyelmetlenebb :)

(#6861) tothl válasza Totheground (#6858) üzenetére


tothl
addikt

Egyaltalan nem para. Nekem azonnal raallt a szemem.

(#6862) kdennis válasza Totheground (#6858) üzenetére


kdennis
aktív tag

Én a billentyűzetet egy icipicit összébb nyomtam hogy ne legyen az íven... ezen kívűl teljesen normális és rohadt szép.

(#6863) Jano_023 válasza Vincent-Vega (#6845) üzenetére


Jano_023
őstag

Ennyiért nagyon nagyon jónak kell lennie az üvegnek...
Várom mi lesz a tapasztalat.

[ Szerkesztve ]

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#6864) SütiGTi válasza Risard (#6851) üzenetére


SütiGTi
senior tag

Hívtam a szolgáltatóm is de azt mondták, ha a sim működött másik telóban akkor próbáljak meg a samsungnál érdeklődni. Előtte a note 4-esben nem csinált nekem egyszer sem ilyet.

(#6852) bulikavagyok : Annyira régóta nincs még meg. Kedden vettem :DD :D Még szerencsére semmit nem látok rajta.
A feleségemnek s6e van ugyanilyen hátlappal:

Rettenetesen karcos, mondjuk neki megvan tavaly október óta, de akkor is nagyon durva egy 30€-os tokhoz.

(#6865) Risard válasza SütiGTi (#6864) üzenetére


Risard
aktív tag

Note 4 hez ezért volt jó a protective cover! Gumis volt semmi karc nem látszott rajta! Ez meg gondolom műanyag!

(#6866) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Ebben az új Samsung internet böngészőben valahogy le lehet tiltani a helyadatok kérését? Az alkalmazás beállításaiban hiába tiltom le, ha valamelyik oldal kéri, akkor bedobja a kis ablakot..

Az előző, korábbi verziókban le lehetett tiltani, hogy ne is kérje.. Ez eléggé zavaró, idegesítő. :(

Pedig nem akarok, de lehet visszatérek Chrome-ra, ha ezt sehogy sem lehet kikapcsolni.. Mert apróság, de zavaró.

@SütiGTi: Az egyik beszállítónknál találtam, és hozattam magamnak. :)

Viszont ami tetszik, hogy van rajta egy fólia pluszban, azon kívül, ami könnyen levehető..

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#6867) bulikavagyok válasza SütiGTi (#6864) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ezek szerint a feleségedé is olyan mint az enyém volt. Lehet, h érdemes lenne befóliáztatnod! :D

(#6868) SütiGTi válasza hackeeeee (#6866) üzenetére


SütiGTi
senior tag

Akkor jól sejtettem, hogy van rajta még egy fólia. :C
Nem mertem beírni merthogy lehet hülye vagyok, de akkor annyira mégse :)

(#6865) Risard: Igen ez egy kicsit merevebb műanyag tok. Gumisat egyszer vettünk még a s6e-re de az nagyon nem tetszett.

(#6869) hackeeeee válasza bulikavagyok (#6867) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az enyémen két fólia volt eleve. Az egyik aminek volt felül kis füle, az so könnyen lejött, és az alatt van még1.

Véleményem szubjektív...

(#6870) bulikavagyok válasza hackeeeee (#6869) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ezek szerint tanultak az előd hibájából, és már dupla fóliát tesztnek rá. Akkor ez így rendben lesz. :K

[ Szerkesztve ]

(#6871) makaaly


makaaly
csendes tag

Sziasztok!

Edigitalban 0% THM-es akció van, gondoltam veszek egy ilyen telefont. A fórumon mintha régebben írtátok volna, hogy az edigitalban szeretik újracsomagolni a hibás készülékeket, úgyhogy szeretném jobban átvizsgálni, amit el akarnak adni nekem.
Meg tudnátok mondani, hogy mik azok az első használatkor is detektálható hibák, amik jellemzőek a készülékre? Hirtelen csak a pixelhibára tudok gondolni, van esetleg még valami lehetséges hibája a képernyőnek? A telefon többi részének?

Előre is köszi.

(#6872) laci0530 válasza makaaly (#6871) üzenetére


laci0530
senior tag

Először nézd meg, hogy a doboz záróragasztása sértetlen-e. Én tőlük vettem (rendeltem), nálam fel volt bontva, utólag azt mondták, hogy a garanciajegy kiállítása miatt. Ennél a készüléknél mondjuk használt példány nemigen lehetett, mert a hivatalos megjelenés előtt, előrendeléssel szállították.

Viszont szintén az edigital.hu-tól rendeltem nemrég egy 10.000 mAh akksitöltőt, az sérült csomagolásban érkezett, ujjlenyomatos és karcos volt (ilyet hazai webshopban eddig soha nem tapasztaltam és az edigital.hu volt eddig számomra az egyik favorit internetes rendelési hely, ezesetben is új, nem használt termékért fizettem) és az S7 edge-et egyszer sem tudta feltölteni. Megreklamáltam, tegnap küldtek egy másikat, annak ép volt a csolmagolása, viszont a kapacitása ugyanolyan gyenge, az sem volt képes feltölteni ennek a telefonnak a 3600 mAh-s akksiját. Ma ment is vissza a cucc.

A készülék fóliázottságának illeszkedését tüzetesen vizsgáld meg, nem csak vissza lett-e hellyel közzel gondosan, de buborékkal, szösszel, porszemmel alatta helyezve, azután nézd meg, nincs-e karcolás, sérülés a telefonon, bekapcsolás után a *#0*# karaktersort add be a telefon tárcsázóban, akkor feljön egy menü, ahol sok tulajdonságot és érzékelőt le tudsz tesztelni. No meg persze alaposan vedd szemügyre a termék papírjait is, egyeznek-e az adatok a telefonban tárolttal.

[ Szerkesztve ]

(#6873) vadászcsiga válasza laci0530 (#6872) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Edigitalt megvette valami del afrikai cég. Esett a színvonal

(#6874) laci0530 válasza vadászcsiga (#6873) üzenetére


laci0530
senior tag

Igen, én is ezt tapasztalom. 2007 óta folyamatosan rendelek tőlük, az összes bolt közül velük voltam a leginkább elégedett, de ez a mostani eset betett ennek. Már hetek óta csak a pénzem áll náluk, de működő, hibátlan terméket nem kaptam, csak a levelezés, bosszúság. Nem értem, miért nem számít elveszíteni egy olyan visszatérő vásárlót, aki sok-sok százezer forintot hagyott eddig és hagyott volna ezután is náluk, szóval csalódás.

De hálistennek nem monopóliumon ülnek, majd hasonló ajánlatok közötti dilemmánál legfeljebb nem őket választom a jövőben sem én, sem a családom. :)

(#6875) Ákkk válasza makaaly (#6871) üzenetére


Ákkk
addikt

Ha a személyes átvételt választod elviekben előtted kell kibontaniuk ez nemrég tv esetén is így volt. Ha küldik előtte átvizsgálják és a papirok miatt is ki fogják bontani.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#6876) csutizs


csutizs
tag

Fura ez az android rendszer szívja az akkut hiba.
Tegnap botrány volt a helyzet, hiába indítottam újra, vagy bármi. Ma reggel kikapcsoltam a hely funkciót úgy ahogy van. Világbajnok az üzemidő. Nem értem....

[ Szerkesztve ]

(#6877) Risard válasza csutizs (#6876) üzenetére


Risard
aktív tag

Az lehet valami program is! Amúgy érdekes dolgokat tud produkálni tényleg! Nexuson is van hogy az vezeti a statot azt utána jön pár google app frissítés azt vissza minden a régi kerékvágásba

(#6878) taranis válasza madgie (#6860) üzenetére


taranis
addikt

Vagy a lekerekítés egy mutatós designba bújtatott gőzölgő szarkupac. Én már nem hitegetem magam, hogy biztos én csinálom rosszul, többször voltam földhözvágás közeli állapotban. Kár, hogy ezt leszámítva még mindig ez tetszik a legjobban a piacon, nincs mire lecserélni.

colorizer.net

(#6879) Vincent-Vega válasza Vincent-Vega (#6845) üzenetére


Vincent-Vega
tag

Na megjött a fólia,hát röviden összegezve egy kalap sz*r,senki ne rendeljen ilyet,mert forintot nem ér.
Nagyon valószínű még csak nem is üveg,hanem valami hajlított gagyi hatású műanyag.
A ragasztó nem egész felületen van,szóval szinte csak oldalt tapad a kijelzőhőz.
Nem buborékos,de ha megnyomkodom néhány részen akkor hallani ahogy kattog a fólia,pedig nagyon precízen raktam fel.
Pk-val együtt 12E volt,óriási lehúzás,de ez volt az utolsó hogy ilyen noname szarokat rendeltem.

Ja azt kifelejtettem,hogy állítólag Anti-fingerprint(tehát nem gyűjti az ujjlenyomatokat) ahhoz képest akár jósolni is lehetne a tenyér és ujjlenyomatokból amik azonnal összemaszatolják a fóliát.

[ Szerkesztve ]

(#6880) zombinyul


zombinyul
addikt

Ha érdekel valakit, mi már találtunk megoldást az Android rendszer éhségére. Töröljétek a "Google Szolgáltatások" frissítéseit, többünknek bejött. Azóta újra tud aktiválódni a Doze, nem melegszik indokolatlanul a telefon, az üzemidő is hozza a régi szintet, nem tartja ébren állandóan a telefont, szóval úgy fest működik.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#6881) mocsyzozi válasza Ákkk (#6841) üzenetére


mocsyzozi
tag

Nem az lesz a baj,most is lejott a halozatrol pedig atallitottam 3g-re....
Ötlet????

Mocsyzozi

(#6882) Vincent-Vega válasza zombinyul (#6880) üzenetére


Vincent-Vega
tag

Ez az akkuzabálás melyik frissítés óta van? Nekem független a teló,G935FXXU1APD1 frissítéssel. Ez már a bugos vagy függetlenre később fog jönni? Mert akkor tuti nem frissítem le.

(#6883) zombinyul válasza Vincent-Vega (#6882) üzenetére


zombinyul
addikt

Bocsi, rosszul mondtam a cucc nevét. Erről van szó:

Nem tudom melyik frissítés lehetett a hibás, -2 hete kezdődött el "globálisan" a probléma.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#6884) Silent77 válasza Vincent-Vega (#6879) üzenetére


Silent77
veterán

Küld vissza, ne dobj ki ennyi pénzt az ablakon.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#6885) wong kok wah válasza makaaly (#6871) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Edigital... Vettem 1 éve egy routert a doboza nyitva volt. Az eladó azt mondta, hogy csak megnézte vki... Hazavittem és a configba benne voltak az előző tulaj wifi hálozata , jelszava, etc....

(#6886) jose999 válasza bulikavagyok (#6870) üzenetére


jose999
senior tag

Vettem pár hete, írtam is, két nap alatt indokolatlanul karcos. Nagyon nem vagyok vele megelégedve...

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#6887) Totheground válasza wong kok wah (#6885) üzenetére


Totheground
addikt

Jól elbizonytalanítottatok most az edigital-al kapcsolatban... Mondjuk ott a 14 napos elállási jog, de ilyen céges gyakorlatot nem biztos, hogy akarnék támogatni a vásárlással.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#6888) madgie válasza Totheground (#6887) üzenetére


madgie
titán

Magyarországról beszélünk, minden nagyobb cégnél ez van sajnos :( Nézd meg az eMAG-ot, ott amit visszavittek, az már bontott csomagként, olcsóbban kerül fel a honlapra. Na, egy itthoni ED-nél, iPon-nál, PCX-nél, Aqua-nál nem nagyon látok ilyet.

(#6889) csutizs válasza Totheground (#6887) üzenetére


csutizs
tag

Medim marktnál is így megy. Tapasztaltam!

[ Szerkesztve ]

(#6890) laci0530 válasza madgie (#6888) üzenetére


laci0530
senior tag

Igen, az emag.hu jelzi külön, ha más már visszaküldte a cuccot és olcsóbban megvehető. Mondom, amikor kinyitottam az edigital.hu-s csomagolást, a doboz sérült volt, a termék benne csupa karc, ujjlenyomat, mintha már hónapokig használta volna valaki, csak időközben annyira elhasználódott, hogy a 10.000 mAh töredékét sem tudta a külső akksi, aztán garanciában visszakerült a forgalmazóhoz, nekem meg kiküldték egy új termék árán. Sok éves bizalmat játszottak el ezzel az ócska húzással.

A külső akkumulátor merülési sebességéről készítettem egy rövid videót, látható rajta, hogy egy perc alatt 3 százalékot esett a töltöttsége, miközben a telefon alig vett fel belőle energiát:

[link]

[ Szerkesztve ]

(#6891) Risard válasza jose999 (#6886) üzenetére


Risard
aktív tag

Tehát tok karcolódik mint a veszedelem! Elbizonytalanítottál

(#6892) wong kok wah válasza madgie (#6888) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Én is újként vettem, nem olcsobban mert visszavitte valaki...

(#6893) vadászcsiga válasza zombinyul (#6883) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Töröltem, kiváncsi leszek.

(#6894) heidrich válasza zombinyul (#6883) üzenetére


heidrich
senior tag

Én tiltottam is próbanak, amúgy se nagyon használom a Google Asszisztenst..

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#6895) laci0530 válasza vadászcsiga (#6893) üzenetére


laci0530
senior tag

Én is töröltem a frissítéseket, a kijelző után a második fogyasztó volt az android rendszer.

(#6896) zombinyul válasza heidrich (#6894) üzenetére


zombinyul
addikt

Én se használom sokat. De míg a frissítés törlése előtt 1 óra készenlétből minimum 55 percet dolgoztatta az "Android operációs rendszer" a telefont, most 5l6 és fél óra alatt csak negyed órát. A telefonom sokkal jobban bírja, kb. 2x-es a javulás, a melegedésnek meg nyoma sincs. Így számomra egyértelművé vált mi volt a probléma forrása.

laci0530: csak második? Könnyen megúsztad. :D

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#6897) laci0530 válasza zombinyul (#6896) üzenetére


laci0530
senior tag

Egyelőre csak második, a kijelző überelte. :) Meglátom, a frissítések nélkül milyen lesz az üzemidő, nekem így is 6-7 óra SOT jött össze átlagban.

(#6898) heidrich válasza zombinyul (#6896) üzenetére


heidrich
senior tag

Sajnos nem oldotta meg. 1 órát nem nyúltam a telefonhoz és az Android rendszer ébren tartasa kb. 1 órával nőtt is. 1 óra alatt 3%-ot merült.

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#6899) Risard válasza heidrich (#6898) üzenetére


Risard
aktív tag

Tiltani ne tiltsd mert mindenhez kell! S indulgatna! Tiltani nem jó mert nexuson is ha letiltok valamit utána az android lesz a fő fogyasztó

(#6900) manokaki válasza Risard (#6899) üzenetére


manokaki
őstag

nekem pl le van tiltva és semmi hiányát nem érzem !

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.