Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-05-09 13:37:02

LOGOUT.hu

Ha nem működik az OTA update:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1152) snots


snots
tag

Most egyébként 2 olyan dolgot is fogok említeni egy mondatban, aminek már az egyikéért is sokaknál azonnali halál jár, mármint nekem, szóval ha érzékenyebb vagy, akkor ne olvasd tovább.

Tud valaki ajánlani olyat tokot ami ilyen fedeles, vagy mi és van rajta ilyen csuklópánthoz lyuk?

Most a Samsung gyári van, ami fedeles, de nincs rajta csuklópánt lyuk és engem pedig az totál boldoggá tenne, de tényleg. Éppen azon gondolkozom, hogy milyen tokra cseréljem le, csak addig vettem azt, amíg nem találok egy "jobbat".

Vagy ha azt nem, akkor esetleg valami olyat, ami nem fedeles, de van rajta csuklópánthoz lyuk?

Köszönöm és elnézést, ha felzaklattam valakit.

(#1153) BusinessGuy


BusinessGuy
senior tag

Mielött feleslegesen kihajítotok közel 20-25ezret az ablakon, tessék T-Max kerettel 6 pénzért, és gyakorlatilag ugyan azt nyújtja ugyan ott gyártják csak whitestone mocskosúl túlárazta magát mióta samsung partner lett....
[link]

(#1154) doooo válasza Tiger. (#1135) üzenetére


doooo
veterán

Lehet, hogy nincsenek szinkronizálva. iPhone-on keresztül keress olyan lehetőséget.

(#1155) MadMancs


MadMancs
veterán

Sziasztok.
Erre van valakinek ötlete? 2 napja mindig ezt kapom sim váltáskor, csak digiről telekomra, fordítva sose. Leokézás után látszólag eSIM aktív, valójában továbbra is digi. Ilyenkor eSIM ki majd be utána észhez tér.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1156) mjani1172 válasza Tin (#475) üzenetére


mjani1172
addikt

Jo, nem adjak hozza a toltot, de megveheted hozza
Nagyon kevés olyan dolog van a világon amire ez nem vonatkozik.
:)

[ Szerkesztve ]

(#1157) Gajho válasza kengyel (#1134) üzenetére


Gajho
csendes tag

Most vettem a 25Wos töltőt. Csak sima és szupergyors töltést tud nálam is.

De van itthon olyan töltőm ami meg csak a gyorsat támogatja és akkor a gyorsat írja a telo. De a 25Wos eredeti samsung töltővel nekem se sikerült csak gyorsra állìtanom (beállításokba csak a gyorstoltes kapott kikát, de akkor simán (lassan) tölti.

(#1158) kengyel válasza Gajho (#1157) üzenetére


kengyel
nagyúr

Akkor nincs gond, nem nálam a hiba.
Köszönöm !

kengyel

(#1159) NoahM válasza Gajho (#1157) üzenetére


NoahM
junior tag

Mennyi idő alatt tölti fel 0-100-ra?
Én a macbookom töltött használom ahol kibírhatatlan gyorstoltes és ott kb 80perc.

"Okos enged, szamár szenved"... Tudom mit? Igazad van...

(#1160) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Na gyerekek sikerült kellemes melyt varázsolni egy app segítségével, mindennel használja.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1161) ollie válasza Tiger. (#1160) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Milyen app? Amúgy a mély hangra gondolsz? :)

***

(#1162) Tiger. válasza ollie (#1161) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Igen. Bass boost a neve, de be kell allitani. Nem tudom mennyire hallod a különbséget, de eloben érezhető. [link]

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1163) Vismajor01 válasza Tiger. (#1162) üzenetére


Vismajor01
addikt

Pontosan melyik app? Marketen van vagy 50

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#1164) ollie válasza Tiger. (#1162) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Jó, de van több tucat ilyen nevű app a play store-ban. Melyik a jó? Linked tehetnél be.

***

(#1165) Gajho válasza NoahM (#1159) üzenetére


Gajho
csendes tag

15%on raktam fel és kb 45-50perc lehetett. Nem tudom pontosan. és még csak 1x supergyors töltőztem. Próbáltam volna azt elkerülni és csak a gyorstöltést és a sima töltést használni,. de remélem valami szoftverfrissítés megoldja ezt is.

[ Szerkesztve ]

(#1166) Tiger. válasza ollie (#1164) üzenetére


Tiger.
nagyúr

link
link
link

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1167) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Hasznalja valaki a gsambatteryt? Ha 1% merul a telo, ez a buzi ertesit hangal, nagyon idegesito, pedig csak a melegedes miatt kene jeleznie.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1168) dkovizoli válasza snots (#1151) üzenetére


dkovizoli
addikt

Köszi és
BusinessGuy szintén köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

(#1169) MadMancs válasza Capella (#1000) üzenetére


MadMancs
veterán

Szia.
Hogy sikerült előrendelni? Nem látok ilyen opciót.
Vagy ezt is csak x ideig lehetett?

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1170) khorvat


khorvat
senior tag

Nektek szinkronizálja a onedrive a telóval készített képeket? Nekem eddig nem sikerült egyetlen képet se feltölteni így a felhőbe, mi lehet a gond?

(#1171) Teal'C válasza dkovizoli (#1150) üzenetére


Teal'C
addikt

Nekem szinkronizál csak nem a fájlok mappába ahová eddig hanem a fényképek mappába. Alul lehet váltani.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1172) TODI1111 válasza khorvat (#1170) üzenetére


TODI1111
addikt

Éppen tegnap érdeklődtem én is mert nekem sem szinkronizál. Már mindent ki be kapcsoltam, alkalmazás adatokat töröltem....... Semmi. Úgy döntöttem le..arom. Régebben megvettem [ezt] az alkalmazást, beállítottam és tökéletesen működik.

(#1173) TODI1111 válasza Tiger. (#1167) üzenetére


TODI1111
addikt

Én használom, de nem tapasztalom ezt a hibát.

(#1174) JockeyEwing


JockeyEwing
aktív tag

Sziasztok

Szeretnék egyszerre tölteni S21 ultrát illetve Watch 3-at. Milyen töltőt javasolnátok? Nézegettem a gyári Samsung dual wireless chargert, a Belkin-t, illetve a Baseus-t. Illetve még az a kérdés, hogy az S20 Ultra 25W-os töltője megfelelő lenne e valamelyik dual padhoz?

(#1175) Tin válasza JockeyEwing (#1174) üzenetére


Tin
veterán

Karácsony előtt valami 20 euróért vettem 2db-os Anker vezeték nélküli töltő padot, aztán még egy ESR-t, az meg 8 euró volt. Töltő meg van jó pár itthon. De a IKEA-ban is vehetsz töltőállomást.

(#1176) Vismajor01


Vismajor01
addikt

[link]

Telo a viz alatt 6 napja :D

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#1177) NoahM válasza Il Dottore (#1056) üzenetére


NoahM
junior tag

Megkérdezhetem, hogy nálad mennyi memória marad szabadon átlag használat alatt? Nálam kb. 5-5,5Gb marad meg, merem feltételezni nálad ez nem 9 :) De mégis kiváncsi vagyok, előre is köszi :)

"Okos enged, szamár szenved"... Tudom mit? Igazad van...

(#1178) ForRedGlory válasza Vismajor01 (#1176) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Csalás. Már beleégtek a számok. Így ki fog bírni 100 évet. ;]

(#1179) HaliGab23 válasza JockeyEwing (#1174) üzenetére


HaliGab23
senior tag

Én az alábbit vettem:

"Vezeték nélküli töltő, TRIO, fekete EP-P6300TBEGEU"

Viszont gyorstöltésnél szerintem nem egészséges szintre melegszik a teló, sőt sima töltésnél is meleg lesz. A kábeles szupergyorstöltés alatt nem melegszik fel ennyire.. mint a vezetéknélküli sima töltés alatt..

[ Szerkesztve ]

Kezdetek... 1996... Nokia 1610...

(#1180) Capella válasza MadMancs (#1169) üzenetére


Capella
senior tag

Előrendeltem még 01.21-én, amikor a telót a Vodánál. Ahogy rákerestem a neten, a sestore.hu oldalon fenn volt az összes gyári tok az S21U-hoz.
A vásárlás helyett az előrendelés gomb volt a kosárba rakáshoz. A penes Clear View-t előrendeltem, jött is e-mail a megrendelés visszaigazolására.
Csak tok nincs azóta sem. :O Viszont tolják többször is a mailt, hogy értékeljem a vásárlást. ;] Úgy látszik azt nem követi a rendszerük, hogy a vásárlás tényleg megtörtént-e. :U
Elképzelhető, hogy időközben levették az előrendelés gombot a weboldalon, vagy esetleg az is csak a telefon előrendelés idejéig volt érvényben.

(#1181) Sirandrish válasza JockeyEwing (#1174) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem ugyan csak az első generációs Galaxxy Watch van az S21U mellé, de a Samsung EP-N6100-m gyönyörűen tölti őket akár egyszerre is :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1182) MadMancs válasza Capella (#1180) üzenetére


MadMancs
veterán

Akkor erről lecsúsztam, már csak részletek gomb van. Még pár napot várok, azt veszek egyenlőre egy sima Clear View tokot pen nélkül. Úgyis be kell mennem MediaMarkt ClearPlexet feltetetni. Valahogy nem érzem biztonságba tok nélkül gyári fóliával. :DDD

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1183) Tiger. válasza TODI1111 (#1173) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Folyamatosan az értesítési sávban van? Mikor lehuzod az ablakot ott van?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1184) ktgeri


ktgeri
tag

Valaki már kapott értesítést az előrendeléshez járó, fülhallgatóról és TAG-ről?
Még 28.-án leadtam az előrendelési igényt és az ahhoz szükséges dokumentumokat a members app-on keresztül, de az azt követő visszaigazoló e-mail óta, nem jött semmi . . .

Az app-ban meg van adva egy telefonszám, velük már beszéltem 2x is.
Semmi érdemlegeset nem tudnak mondani.

(#1185) Teal'C válasza ktgeri (#1184) üzenetére


Teal'C
addikt

Nem, szerintem 14 napot kivárják hogy ne legyen kamu igénylés és majd utánna kezdik feldolgozni.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1186) TODI1111 válasza Tiger. (#1183) üzenetére


TODI1111
addikt

Kapcsold ki.

(#1187) Sirandrish válasza ktgeri (#1184) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én már kétszer is leadtam az igénylésemet...remélem kétszer is megkapom :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1188) Ateszpapa válasza Sirandrish (#1187) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Én is. :D

Amúgy szerintem jövő héten kezdik kiküldeni a leveleket.

[ Szerkesztve ]

(#1189) thamasz


thamasz
senior tag

Sziasztok, S21 topikot elárasztotta a térerő hiányára vonatkozó panasz, nagyon sokan elégedetlenek a hálózat kezeléssel, 14 napon belüli elálláson gondolkodnak. Ultra esetében mi a helyzet?

(#1190) kengyel válasza thamasz (#1189) üzenetére


kengyel
nagyúr

Igen sokat olvasni róla, ebből semmit nem tapasztalok. Vodafone rendelés, és kártya használata. Budapesten használva, teljesen rendben van.

kengyel

(#1191) Sirandrish válasza thamasz (#1189) üzenetére


Sirandrish
legenda

Vonattal mentem tegnap, és több kilóméternyi puszta kellős közepén is tudtam mobilnetezni Telenor és Telekom hálózaton is, illetve a pálcikáim száma sem ment 3 alá (amikor néztem).

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1192) Sirandrish válasza Ateszpapa (#1188) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor hátha két külön színben is megkapjuk :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1193) Gajho válasza thamasz (#1189) üzenetére


Gajho
csendes tag

Ugyanaz. Nekem pl a net megy el allandoan a metróban. A térerő pálcikákból sokszor csak 2 csík van a belvárosban.
De az utóbbi két napban mintha minden megváltozott volna. Azóta sokkal ritkábbak ezek a gondok pedig nem jött frissítés telora

[ Szerkesztve ]

(#1194) Teal'C válasza thamasz (#1189) üzenetére


Teal'C
addikt

Nekem vodás, voda és telenor kártya. Tegnap és ma előfordult hogy a telenorost hívták és nem hallok nem hallanak leteszem újrahívnak és minden jó.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1195) Tiger. válasza TODI1111 (#1186) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ez már ki van kapcsolva. Viszont így nincs az értesítési sávban.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1196) *RLaci* válasza thamasz (#1189) üzenetére


*RLaci*
addikt

Nálam Telekom, Budapesten minden rendben vele.

(#1197) TODI1111 válasza thamasz (#1189) üzenetére


TODI1111
addikt

Telenor. Szegeden még nem tapasztaltam térerő vesztést.

(#1198) Tiger. válasza TODI1111 (#1197) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Pedig nálam sem viszi túlzásba 2,3 palca van.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1199) Vismajor01 válasza Sirandrish (#1187) üzenetére


Vismajor01
addikt

Nekem VF-s csávó azt mondta nem tudnak segiteni, de irjam át a számlán a dátumot photoshopban... Hát mondom kösz, ezzel előrébb vagyok. Bár lehet átmennék kamikázébe és megcsinálnám ha már nem töltöttem volna fel a számlát 30.-ai dátummal, fenébe h tisztességes vagyok :D Egyből csalni kellett volna és akkor le van a gond, de sajna nem vagyok született *hárombetűs*lovag

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#1200) TODI1111 válasza Tiger. (#1198) üzenetére


TODI1111
addikt

Én nem a pálcikákat nézem hanem, hogy tudom-e használni a telefont. Nem kaptam még sms-t ,hogy hívásom lett volna, amikor kellett mindig tudtam telefonálni, email, viber rendben megérkeznek. Most éppen Budán vagyok két pálcika van de simán hasít a net.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.