Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-05-09 13:37:02

LOGOUT.hu

Ha nem működik az OTA update:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8001) szabochris


szabochris
aktív tag

Sziasztok!
Poco f2pro telefonomat cserélném le.
Akksiidő elég fontos nálam. Mostani poco f2pro-m 6-7 óra kijelzőidőt tud. Az S21 ultránál ez hogy alakul??

(#8002) ToomyC


ToomyC
aktív tag

Biztos volt már, ki milyen felbontáson használja a készüléket?

[ Szerkesztve ]

(#8003) szabeska válasza ToomyC (#8002) üzenetére


szabeska
addikt

Max.

F1

(#8004) dnelb válasza ToomyC (#8002) üzenetére


dnelb
veterán

ha akkuido miatt érdekel, akkor nincs diffi kb, ami eszi az a 120hz

(#8005) ToomyC válasza dnelb (#8004) üzenetére


ToomyC
aktív tag

Persze h.az akku idő miatt érdekel...120hz-t nem szeretném kikapcsolni.

(#8006) MadMancs válasza ToomyC (#8002) üzenetére


MadMancs
veterán

WQHD+

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#8007) dnelb válasza ToomyC (#8005) üzenetére


dnelb
veterán

1-2% diffi tesztek alapján, a 60 vs 120 meg kb 15%.

[ Szerkesztve ]

(#8008) doooo válasza Maxxy10 (#7995) üzenetére


doooo
veterán

Schuler888 ( [link] ) váltott Flipre S21U-ról. Most épp pihenőn van, ahogy látom :DDD , de szerintem írhatsz neki, kérdezd meg mik a tapasztalatai.

Mondjuk a kamerák meg az akku azok a dolgok, amik rosszabbak a hajlíthatóak esetén (természetesen nem használhatatlanok, de egyiktől sem lehet annyit várni, mint az Ultráktól). Illetve Flip-en nincs Dex, meg nem támogat tollat. Ezek, amik lényegesebbek (meg amik hirtelenjében eszembe jutottak).
Nekem nagyon szimpatikusak, de amíg a kamerák nem fognak ilyen szinten lenni, mint az S21U-ban, addig esély sincs arra, hogy elcsábuljak (gondolom 1-2 generáció múlva már ez sem lesz akadály).

[ Szerkesztve ]

(#8009) Tin


Tin
veterán

Skacok új firmware-t felrakta valaki? Annyira jó a mostani, nem merem :)

(#8010) ollie válasza Tin (#8009) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

XEH-t még nem jelez.

***

(#8011) Taci válasza Tin (#8009) üzenetére


Taci
addikt

Valaminek a javítását majd bele kell rakni a következőbe is. ;]

(#8012) Tin válasza ollie (#8010) üzenetére


Tin
veterán

Az lehet, ez DBT, és csak biztonsági frissítés, viszont nincs downgrade, ezért inkább várnék vele. Ami most van, az mindenben tökéletes, remélem nem piszkálják.

#8011 Taci: :D

[ Szerkesztve ]

(#8013) dnelb válasza Tin (#8009) üzenetére


dnelb
veterán

én tartom magam az évi 2 frissítéshez :D

[ Szerkesztve ]

(#8014) kchris78 válasza Tin (#8009) üzenetére


kchris78
veterán

biztos csak kicserélték minden modulban a verziószámot :D .

(#8015) Zsoleszhun válasza rolandg (#7985) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Én egy Galaxy watch-ot használok a 21U mellett, tudja kezelni a telefon ébresztőjét, a dnd módot is és több kamera app is van hozzá, de az alap gyári is tud kioldót.

¯\_(ツ)_/¯

(#8016) rolandg válasza Zsoleszhun (#8015) üzenetére


rolandg
tag

Mennyi időnként töltöd? Nagyon rossz üzemidőkről írtak.
A Huawei telefonnal a Honor is tudta. Tudom, másik rendszer. Olyan órát keresek, amely tud legalább 5...6 napot, és közben ezt a feature-t is.

(#8017) Zsoleszhun válasza rolandg (#8016) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Nekem minden be van kapcsolva, állandó kapcsolatban van, így 2 munkanap, ha ki kapcsolom akkor 3 nap. Az üzemidő relatív, jobb mint az Apple Watch de rosszabb mint a Watch GT2 pro :DDD a töltés is csak megszokás kérdése.
(a szépség is relatív engem a lünettával megvettek)

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#8018) rolandg válasza Zsoleszhun (#8017) üzenetére


rolandg
tag

Autót sem külleme alapján veszek :D .
Igazából meglep az a zártság, amivel az S21 U-nál találkoztam. Korábban nem volt Samsungom, szinte minden más igen. És most be vagyok szorulva ebbe a helyzetbe, mert bár a mostani aktivitáskövetőm mindent tud, amire szükségem van, viszont pont az a plusz hiányzik...

Mit jelent az, hogy minden be van kapcsolva? Állandó vérnyomásmérés, meg EKG? Vagy csak aktivitáskövetés SpO2, pulzus?

(#8019) Pistike1985 válasza rolandg (#7985) üzenetére


Pistike1985
aktív tag

Xiaomi Amazfit GTR 3, GTR 3 pro, GTS 3 elvileg tudja ami neked kell, bár az ébresztő "távirányítás" nem biztos. 🤔

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Watch 4 Classic

(#8020) rolandg válasza Pistike1985 (#8019) üzenetére


rolandg
tag

Köszi, de a többit bármelyik tudja :-).

(#8021) ImpersonatoR

S21 Ultran az kivitelezhető, hogy aktív wifi mellett is egy adott alkalmazás (pl Firefox vagy FB) ne a wifi-t hanem a mobilinternetet használja (sim2) ?

(#8022) ScourgeA válasza ImpersonatoR (#8021) üzenetére


ScourgeA
tag

Kapcsolatok\ Adathasznalat\Csak mobilnetet hasznaló alkalmazások\Firefox vagy FB

(#8023) Monstersnake válasza rolandg (#7985) üzenetére


Monstersnake
tag

Távirányítónak Joby-t (Joby impulse mely a legtöbb Joby pod tartozéka de külön is rendelhető ) használok órának Fenix6-ot..
Előbbi simán bt-n kapcsolodik és távexponálóként fotózáshoz kiváló, valamiért a videó nem az erőssége 12-n. A Garmin Fenix appja viszont tökéletesen használható ébresztőfunkciókkal bír.

[ Szerkesztve ]

KRB

(#8024) nagyj74


nagyj74
senior tag

Megjött az április biztonsági frissítés XEH-re.

(#8025) rolandg válasza Monstersnake (#8023) üzenetére


rolandg
tag

Nagyon köszönöm!

(#8026) -Maci-


-Maci-
addikt

Sziasztok,

Egy picit off topik leszek, de nem tudom hol máshol kellene feltennem a kérdésemet.
Nemrég kaptam a cégnél egy új laptopot és a korábbi "becsattintós" dokkoló helyett már egy [ilyen] type C dokkolót kaptam.
Felmerült bennem a gondolat, hogy ha ilyen egyszerű a dokkolás(csak egy TypeC-t kell bedugni), akkor veszek otthonra is dokkolót, hogy az S21U-t és a Tab S8U-t is tudjam dokkolni.
Nem olcsó egy ilyen eszköz, használtan nézelődtem, de elakadtam és nem értem miért.
A fentebb linkelt HP dokkolóval működik a kivetítés, csak nem találtam jó áron.
Alkalmam volt kipróbálni 2 féle Dell dokkolót. [Ezt] és [Ezt]
Abban a hitben voltam, hogy univerzális Type C mindkettő, simán menni fog. De nem. Nem működik egyikkel sem. A laptopot kivetítik, a telefon és a tablet hibaüzenetet dob. Olyan mint ha kontakt hibás lenne: USB csatlakoztatva->USB lecsatlakoztatva. Folyamatosan ezt írja ki mindkét eszköz, miközben még egy figyelmeztetés feljön, mi szerint ellenőrizzem a csatlakozást.
Először arra gondoltam, hogy a nagyobbik Dell dokkoló "Thunderbolt" -os (ami számomra egy új szó és még nem látom tisztán mit jelent) és azt nem szeretik az androidos eszközeim.
Ezért próbáltam ki a másodikat, gondolván az nem thunderbolt, működni kell. Ismét tévedtem, nem működik.

Fel tudna valaki világosítani, hogy miért működik a HP dokk és a másik 2 miért nem? Esetleg valaki használ dokkolót a telójához? Ha igen, milyet?

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#8027) -Maci- válasza -Maci- (#8026) üzenetére


-Maci-
addikt

Az első linket valahogy elrontottam. Szóval ez a [HP G5] dokk van az irodában és ezzel működik a dolog.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#8028) iceQ! válasza -Maci- (#8027) üzenetére


iceQ!
addikt

HP G5 dokkolót 2 éve kb.: 120 ezer Ft-ért vettük a céghez. Jól felszaladt az ára :Y

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#8029) ollie válasza iceQ! (#8028) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

2 év alatt simán romlott annyit a forint.

***

(#8030) Tin válasza -Maci- (#8026) üzenetére


Tin
veterán

Usb c hdmi kábel plusz bt Bill és egér?

(#8031) -Maci- válasza Tin (#8030) üzenetére


-Maci-
addikt

Az a baj vele, hogy akkor nincs töltés. Ez a kisebbik baj.
A nagyobbik pedig az, hogy a melós laptopot is ugyanazon a dokkon szeretném használni, nem akarok semmit dugdosni, csak a type C-t.
Márpedig lenne pár dolog:
-Billentyűzet
-egér
-3D egér
-Headset
-Monitor(HDMI)
Igen, a billentyűzet, egér, headset lehetne BT. Akkor is még ott van a monitor meg a táp. :U

Pillanatnyilag egy Microsoft travel hub-ról megy a laptop, de így is a headsetet és a tápot külön kell adni neki, nincs nekik több hely.

[ Szerkesztve ]

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#8032) iceQ! válasza ollie (#8029) üzenetére


iceQ!
addikt

Simán, persze. Azért is csodálkozik rá az ember, hogy "szóval így állunk..."

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#8033) Tin válasza -Maci- (#8031) üzenetére


Tin
veterán

Usb c monitor?

Ennyiért már 4k-t kapsz ami tudja.

[ Szerkesztve ]

(#8034) -Maci- válasza Tin (#8033) üzenetére


-Maci-
addikt

Jó ötlet, megnézem. Köszönöm.
Viszont ezeket a dokkolókat én használtan néztem. 30-40K Huf magasságában. Nem szeretnék nagy pénzeket költeni erre a dologra, csak gondoltam össze fogom az otthoni eszközöket. Úgy látszik nem egyszerű.
Viszont továbbra is érdekelne, hogy miért nem működött a dolog a 2 Dell dokkolóval? :F

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#8035) Indian74


Indian74
senior tag

Sziasztok!!
Tudna valaki abba segiteni hogy hol lehetne lefoliáztatni a telefonom,vagy jó fóliát venni valahol a telefonra????
Nem kell üveg sima fólia is jó lenne,és ha lehet ne legyen nagyon drága,köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

NAGYPAPA

(#8036) -Maci- válasza Indian74 (#8035) üzenetére


-Maci-
addikt

Szia,

Media Markt
Mobile outfitters
Gizmo

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#8037) Taci


Taci
addikt

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani USB 3-as (3.1, 3.2?) sebességű USB-C-to-USB-A adatkábelt a telefonhoz? Adatmásoláshoz kellene, és mellékelt kábel nem jó, mert nincs Type-C portom. Annyira nem sürgős, kérek kölcsön addig egyet, szóval jöhet Aliról (pl. ez?), de ha épp itthon van jó áron, az is tökéletes.

Köszönöm.

(#8038) MadMancs válasza Taci (#8037) üzenetére


MadMancs
veterán

Ha alin nézelődsz tényleg ráér.😁
Aliról vagy azt kapod amit a képen látsz, vagy nem. Náluk előfordul hogy 3.2 nek hirdetnek azt kiderül csak 2.0. 😓
De én a helyedben belföldön vennék eredeti samsungot. Az biztos hogy jó.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#8039) Tin válasza Taci (#8037) üzenetére


Tin
veterán

A mellékelt kábel amúgy is csak USB 2.0. Igen, szánalmas. Jól nézd meg, mit veszel!

(#8040) Taci válasza Tin (#8039) üzenetére


Taci
addikt

Köszönöm mindkettőtöknek, megfogadom. Akkor inkább bemegyek a Samsunghoz vagy a MM-ba. (Emagon drágább a szállítás, mint a termék maga. :D )

(#8041) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Frissült az expert raw 1.0.01.1-re.

¯\_(ツ)_/¯

(#8042) Chamoro válasza Tin (#8039) üzenetére


Chamoro
tag

Azt honnan tudom kideríteni, hogy melyik milyen kábel?

Eladó 3 db. tok S23+ hoz, egy Pitaka Overture színben, Spigen Liquid Air és egy gyári Clear Case.

(#8043) Tin válasza Chamoro (#8042) üzenetére


Tin
veterán

Ja hát hogy olyat veszel, ami biztosan az, pl valamilyen márkás kábel, ahol az értékelésnél vagy kommenteknél leírják, és megbízható helyről, mert mindent hamisítanak. Tehát nem Aliról rendelni valamit okosba, mert akkor ki tudja, mit kapsz. A Samsung töltőkábelei mind 2.0-ásak, tehát lassúak. Nem tudok most neked mondani, mert én Amazonról szoktam ilyeneket rendelni, ott meg elég sok a komment, szóval elég tiszta, hogy mi jó és mi nem.

(#8044) Taci válasza Chamoro (#8042) üzenetére


Taci
addikt


Ha látod azt az 5 db tűt, akkor USB 3-as.

(#8045) Chamoro


Chamoro
tag

Tin és Taci köszi a választ! Megnézem holnap a kábeleket.

Eladó 3 db. tok S23+ hoz, egy Pitaka Overture színben, Spigen Liquid Air és egy gyári Clear Case.

(#8046) kingoftailor


kingoftailor
csendes tag

Fejlesztek egy olyan funkciót a weboldalamba, ami a mikrofont használja és elég érdekes dolgot tapasztaltam a chrome böngészőben.
Az s21 ultrán hiába engedélyezem a mikrofont, azonnal kikapcsol (android 12).
Az s10-en (szintén android 12) teljesen jól működik.
A note 4-en is jól működik (android 10).

A webhely beállításokban a mikrofon-nál a weboldal neve ott van, mint engedélyezett.

Van valami speckó beállítás az s21 ultrán, vagy szoftverhiba?

(#8047) kingoftailor válasza kingoftailor (#8046) üzenetére


kingoftailor
csendes tag

Ha megtennétek, hogy letesztelitek, hogy nálatok működik-e.

A megveszlak.hu mobil oldalán fent van egy mikrofonos mező. A mikrofonra rákattintva engedélyezni kell a használatot és utána újra rákattintva rá kellene mondani, hogy eladó ház. Ha működik, akkor be kell jöjjön az oldal.

Eddig 6 telefonból 4-nél működött.

(#8048) Dr V válasza kingoftailor (#8047) üzenetére


Dr V
őstag

Samsung böngészővel hibátlan.

(#8049) iceQ! válasza kingoftailor (#8047) üzenetére


iceQ!
addikt

S21U megy Chrome alatt.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#8050) kingoftailor


kingoftailor
csendes tag

Köszönöm mindenkinek. Nem értem az én s21 ultrámon miért nem működik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.