Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-05-09 13:37:02

LOGOUT.hu

Ha nem működik az OTA update:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) *RLaci* válasza kengyel (#448) üzenetére


*RLaci*
addikt

Hétvégén ha lesz időm hozok majd a fotósba. :)

(#452) Dare2Live válasza ForRedGlory (#446) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Nah ezért írtam vmi gebasz van. Ami 114ht tud annak dual simmel és aodvel a screenshotnál messze jobban kéne teljesítenie. Első napok extra fogyija vagy lehet a dual sim vagy...

De itt nem lehet leírni, hogy vmi gebasz van lehet az első napok beállása miatt ennyi mert jönnek a fanok és nem értek hozzá nem tudok hasonlítani.

szerk: Mint amikor leírtam, hogy nem a night mod miatt jó hanem a fokusztáv nem azonos és ne gondolja senki FF szintű képeklet tud északa... aztán vki leharapta a fejem. :DDD

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#453) MadMancs válasza Dare2Live (#450) üzenetére


MadMancs
veterán

A képen lévőnél azért több mindent használok aktívabban csak nem fért oda.

De őszintén, Normál hétköznapi felhasználás mellett (nem gaming) mire nem elég ez az üzemidő? Amikor az ember alszik, nem elfér töltőn? Sose értettem ezt a mizériát, azért van a telefon hogy használjam, ha lemerült feltöltsem. Szerintem userek 95% ának bőven elég amit tud, a maradék HC user meg vesz mást.

De erre az akksi témára érdemes visszatèrni 1-2 hét múlva. Addigra stabilizálódik a helyzet. Elvileg update is várható pár napon belül.

Nem akartam vitát indítani, csak leírtam tapasztalatom, hogy normal felhasználás mellet most se teljesít rosszul.

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#454) dilajoska1 válasza <Lacy85> (#432) üzenetére


dilajoska1
őstag

De várj. Ha jól értelmezem te kb 48%-nál újra rádugtad töltőre és 85%-ig töltötted és így jött ki 4ó 32p kijelzőidő?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#455) dilajoska1 válasza dilajoska1 (#454) üzenetére


dilajoska1
őstag

És ahogy látom, amíg töltötted nagyrészben be volt kapcsolva a képernyő mivel az írja jogy csak 7 percig volt kikapcsolva.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#456) ForRedGlory válasza Dare2Live (#452) üzenetére


ForRedGlory
félisten

A számok sajnos száraz tényeken alapulnak. Fogadd el.

(#457) BusinessGuy válasza <Lacy85> (#432) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Egy olyan iphone mellett siratod amit akkuidőben lever az S21U? :C

(#458) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Aludni kellene, így nincs kedvem lemeríteni, de 8 óra simán benne lenne.

(#459) <Lacy85> válasza BusinessGuy (#457) üzenetére


<Lacy85>
addikt

????
Még a 12 Pro Max is jobban bírja, pedig az gyengébb, mint a 11.
[link]

(#460) <Lacy85> válasza ForRedGlory (#446) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Köszi, így már a miértet is értem. Ha elsősorban nem rengeteg telefonálásra használod a mobilt, akkor jobban bírja a 11 Pro Max. Köszi az infót. :R

(#461) doooo válasza Dare2Live (#450) üzenetére


doooo
veterán

Játék-laggolás eddig is igaz volt. Az oka is, ami meg lett nevezve.

Szeretsz újra végigmenni mindenen, amin 1800 komment alatt végigmentünk a másik topicban, igaz? Pedig nagyon megható volt, amikor bejelentetted távozásodat onnan (meg a "témától" is), de ha annyi volt az egész, hogy itt folytatod újra és újra, akkor kár volt elbúcsúzni. :DDD Szívesen elcsámcsoghatunk itt róla ismét, miért akkora gusztustalan hulladék ez a mobil, hogy ennyi billentyűzetkoptatást megér neked a folyamatos ismétlése minden jelentéktelen és/vagy kitalált hibájának, gondolom az egyre több tulaj is boldogan vitatkozik majd, csak akkor nehogy megint elbúcsúzz a legizgalmasabb résznél. ;]

[ Szerkesztve ]

(#462) <Lacy85> válasza dilajoska1 (#455) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Rosszul látod. 24 órás a stat, nem töltés óta számolja. Amúgy nem volt használva, mikor töltöttem. De nem tudom, mi ez a “képernyő kikapcsolva”.
Jelenleg 6 percet ír, csak nem vágom mire. :D

[ Szerkesztve ]

(#463) BusinessGuy válasza <Lacy85> (#459) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Aha. Sajnos nem.
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#464) Sirandrish válasza BusinessGuy (#463) üzenetére


Sirandrish
legenda

És mindezt teszi 120hz-n :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#465) Parallaxis válasza Sirandrish (#464) üzenetére


Parallaxis
addikt

És mindezt teszi 120hz-n

Kár, hogy nem.
A frissítés adaptív, így pl, statikus oldalnál lemegy 45 Hz-re is, videólejátszásnál is a videó fps-t veszi figyelembe, szóval ott is 60 Hz körül megy. A 120 Hz szinte csak scrollozásnál, meg pár játéknál megy, ami képes ezt kihasználni.

Félre ne értsd, ez így a legjobb, de egy aksi tesztnél erre hivatkozni dőreség, hisz a teszt ideje alatt minimális ideig mehetett csak 120 Hz-en.

(#466) Sirandrish válasza Parallaxis (#465) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én nem hivatkozok semmire, csak megemlítettem, de egyébkjént jogos...teljesen igazad van. Bár még így is többet ment 120on mint az alma.. :DDD

Mondjuk azt nem értem miért téma ez még itt mindig, de már komolyan unalmas hogy 2-3 önjelölt megmondóember teleszemeteli állandóan a topikot..
És nem...nem rád céloztam egyáltalán.. :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#467) S e t h válasza Sirandrish (#466) üzenetére


S e t h
nagyúr

De miért nem? :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#468) Sirandrish válasza S e t h (#467) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kéne? Nah majd mindjárt... :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#469) ImpersonatoR

Tok nelkul tok jo kezben fogni. A gyari bőrtoktol nagyon vastag lesz sajnos. Kepernyovedo folia ugye van rajta alapbol, letezik valami matricaszeru hatulra is ami itthon beszerezheto, es nem hagy nyomot de vedi is + jol nez ki :F

(#470) Teal'C válasza ImpersonatoR (#469) üzenetére


Teal'C
addikt

Valami karbonos cuccot reklámoztak de még nem találtam meg itthon.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#471) BusinessGuy válasza Parallaxis (#465) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Videóknál még nem. Sw bug, videó lejátszás közben 120hz. Emiatt van hogy csak videólejátszásban egyik tesztben gyenge. Gsmarena tesztjében olvasható.

(#472) Tin


Tin
veterán

Kicsit tul van misztifikalva ez az akkuido, mintha egy olyan merce lenne, ahol a leghosszabb akkuido a legjobb, es semmi mas nem szamit. Mindezt ugy, hogy a telefon 1 ora alatt feltoltheto a sajat toltojevel maximumra, es fel oraja barkinek lehet napkozben arra, hogy toltse.

Az elektromos autoknal ez a dolog sokkal-sokkal fontosabb es eletbevagobb, megse csak a long range Teslak fogynak. Persze, fontos szempont az ar is, es az S21U csucskategoria, magas arral, de tenyleg mindenkinek kell 8-10 SOT egy nap alatt, ket toltes kozott? El tudom kepzelni, hogy vannak olyan munkak (pl. biztonsagi or konnektortol tavol, es oooo.... nem tudom, biztos van mas hasonlo szakma is). Utazas sem lehet szempont, hisz a kocsiban is lehet tolteni.

Ha abbol indulok ki, hogy az atlagember 8 orat dolgozik, es mondjuk az oda- es visszauton telozik (2x1 ora), meg mondjuk napkozben meg 1 ora, es az ebedszunetben vegig, az 4 ora. Amikor hazaer, biztos van fel oraja tolteni 50%-ot. De ha ez kenyelmetlen is, legyen otthon meg 2 ora netezes, az osszesen 6 ora, ennyit biztosan kibir barmelyik mobil, karcosan meg a sima S20 is.

Ezert nem ertem, miert ennyire fontos az akkuido. Fontos, persze, de evekkel ezelott a legtobb telefon kozel sem birt annyit, mint a mostaniak, es ott valos problema volt, hogy a napot sem birta vegig, de azert ma mar nincs ez igy. Miert kellene 9 ora SOT, ha az ember ugyis tolti? Azert, hogy evente nehanyszor ne kelljen magaval vinnie powerbankot, amikor amugy is vinne?

Mondom, megertem, akinek kell a magas SOT. De nekik nem valok az "atlagos" uzemideju telefonok, van kulon kategoria, tobb gyartotol, amivel 10-15 SOT is siman kihozhato, mert erre vannak kitalalva. Jatszani viszont egyik telefonon sem lehet ennyi ideig.

(#473) ForRedGlory válasza Parallaxis (#465) üzenetére


ForRedGlory
félisten

:U Számít, hogy 120 Hz vagy 60 Hz. Remélem a ProneArenának hiszel... az, hogy mennyit megy belőle 120 Hz-en egészen addig senkit nem érdekel, amíg fluid.

[ Szerkesztve ]

(#474) joey04 válasza Tin (#472) üzenetére


joey04
titán

a telefon 1 ora alatt feltoltheto a sajat toltojevel maximumra, es fel oraja barkinek lehet napkozben arra, hogy toltse.

Ezzel 2 gond van: egyrészt NINCS saját töltője :DDD De a komolyabbik része: Nem feltétlen van pont akkor időd és/vagy lehetőséged tölteni amikor kéne, hiába gyors, plusz macera is.

Szóval nagyon is fontos az üzemidő. A készülék jól szerepel ebben, ezzel nincs is gond.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#475) Tin válasza joey04 (#474) üzenetére


Tin
veterán

Jo, nem adjak hozza a toltot, de megveheted hozza 7e forintert. Eleve akinek nincs olyan toltoje, rendeleskor be is dobja melle.

A masik meg, ha valakinek nincs reggeltol estig fel oraja tolteni a telefont, tehat se autoban, se munkahelyen, se otthon, mikozben napi 6 ora felett bamulja a kijelzot, az szamomra nem igazan eletszeru szituacio.

(#476) El Diabl0 válasza joey04 (#474) üzenetére


El Diabl0
junior tag

Reméljük így is marad. Én nagyon szeretem a Samut, de az Exynos miatt kénytelen voltam váltani anno. Ha Snapis lenne itthon szolgáltatóknál... :U Anno az S7 Edge-re is 8 órákat írtak kijelzőidőben (valakinek 9-10 órás screenshotjai voltak), az alap 6-7 használattól függően meg is volt nekem is. Aztán eltelt egy év, kijött az új Android (Oreo talán, már nem emlékszem) és az üzemidőből lett 4-5 óra... S8 Plusszal ugyanez volt a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#477) Parallaxis válasza ForRedGlory (#473) üzenetére


Parallaxis
addikt

Remélem a ProneArenának hiszel...

Kapaszkodj meg, neked is hiszek... Nem is erről szólt a hozzászólásom :)

Csupán azt jegyeztem meg, hogy a 120 Hz az adaptív, így 10-120-ig bármi lehet, ami egy automatizált teszt esetén nem jelenti azt, hogy valóban 120 Hz-en jár a kijelző (mellesleg a cikket olvasva nekem az jött le, hogy 60 Hz-re nem is lehet már kézzel fixen beállítani, de akkor ebben tévedtem).

(#478) Tin válasza El Diabl0 (#476) üzenetére


Tin
veterán

Csodak nincsenek, a Google elkepesztoen zabalja az eroforrasokat. Meg persze a Samsung szoftverei sincsenek a topon. Raadasul sok szolgaltatasnak a gyakorlati haszna nulla.

(#479) joey04 válasza Tin (#475) üzenetére


joey04
titán

Általában van idő. De képzelj el egy nyaralást, ahol szikrázó napsütés van folyamatosan, használnád a telefont navigálásra, fotózásra, információk keresésére, mindezt az idő miatt 100% fényerőn. Jó kis 4k videók, meg a többi. Elfelejted bedobni a táskába a külső akksit. Egy szarabb üzemidős telefon "meg fog állni" allattad, egy jó üzemidős meg kibírja majd estig. Persze ez ritkán van, de mondjuk pont ilyen esetben, tehát külföldön, ismeretlen helyen fontos, hogy tudj a telefonon kommunikálni, keresni, navigálni, stb.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#480) joey04 válasza <Lacy85> (#459) üzenetére


joey04
titán

A többi tesztben tényleg nyer a samu. Az iPhone-ok kevesebbet fogyasztanak kb mióta világ a világ, ezért van az, hogy nem annyival szarabb a 12 pro max, mint amennyivel kisebb a telepe. Ha hasonló lenne a fogyasztás, akkor az iPhone 12 Pro Max a gsmarena teszten nem 95, hanem csak 84-85 órát tudna. Szóval takarékosabb, de nem annyira, hogy egy jól eltalált droidos rendszeren 26%-os telepméret lemaradást behozzon. Van olyan 4500 mah droid amit lever, van amitől picit kikap, szóval kb mondhatjuk hogy ez kb 3700 mah telep arra elég, amire droid alatt a 4500. Na most ebben 5000 van. Felesleges harcolni ellene, az s21 ultra jobban fogja bírni. Nem annyival mint amennyivel nagyobb a telepe nem is annyival amennyit a lemerítős tesztek mutatnak, mert az idle fogyasztása magasabb, de picivel tovább fogja bírni. Másik oldalról meg a 120hz-et nem kell nagyon emlegetni, mert adaptív, szóval nem eszik annyival többet, mint a régebbi modellek, ahogy csak on/off kapcsoló van. Lényegében a gsmarena számait alapul véve alapvetően kb 84%-át tudja a 12 pro max az s21 ultra üzemidejének, amit felnyomhatunk 90 fölé egy picit, ha nagyon tippelni kéne, akkor 92-93-ra, mert a többi lemerítős videón is olyan 9-12 % a lemaradás. Persze ha valami olyat csinálunk, ami kedvez egyik vagy másik készüléknek, akkor ezek a számok borulnak (Troll on- Vagy ha beragad valami androidon - Troll off ;] ), de alapvetően egy olyan 7-8%-ot ver rá valós üzemidőben az s21 ultra.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#481) Sirandrish válasza joey04 (#474) üzenetére


Sirandrish
legenda

A töltő része magas labda volt, nem csoda hogy lecsaptad... :D
Viszont, akinek van ideje napi 8 órát nyomkodni a telefont, azt gondolom nem futás közben teszi, tehát csak van valahol 30 perc amikor vagy épp nem nyomkodja a telót, vagy mondjuk ül a seggén miközben nyomkodja, és tudja tölteni.

Biztos vagyok benne hogy van aki kifut az akkuidőből, de talán millióból 1...nem hinném hogy ilyen akkuidőkkel ez még létező probléma lenne.

Én az S10+t gyakran használtam úgy hogy hajnal 4kor kelés, akkor ébredés/készülődés mellett nyomkodtam, plusz melóban is nagyon gyakran előveszem, +2x1 óra út Youtube-zás, és még így is van hogy 40%körül van mikor este töltőre rakom..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#482) Tin válasza Parallaxis (#477) üzenetére


Tin
veterán

A valosagban 3 frissitest alkalmaz a kijelzo:
- 120Hz az "olvasos" tartalmaknal, ahol gorgetsz, a menuben, es nagyjabol midenhol
- 60Hz a jatekok egy reszenel, YT videok eseten (teljes kepernyos modban), az AOD-nal, illetve 3 mp "allo" kepernyo eseten is ide valt vissza
- 48Hz videolejatszasnal, ha a forras 24p sebessegu (pl. VLC, illetve bizonyos YT videok)

Egyebkent Android 11-tol a fejlesztesi beallitasokon belul bekapcsolhato, hogy mindig mutassa a frissitest (Show refresh rate).

(#483) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Jött frissítés.

(#484) Tin válasza joey04 (#479) üzenetére


Tin
veterán

Mint fentebb irtam, atlag felhasznalasrol beszeltem, nem extremrol. A nyaralas kivetel, akkor semennyi akkuido nem eleg, hiszen sokkal tobb dologra hasznalod a telefont. Aki elfelejti a powerbankot ilyenkor, az meg is erdemli. Kivetellel peldalozni altalanos esetben nem tul logikus.

(#485) joey04 válasza Sirandrish (#481) üzenetére


joey04
titán

Ez az üzemidő nagyon jó, nem hiszem, hogy sokan kifutnak belőle, ebben egyetértünk. Én csak azelvre reagáltam, hogy fölösleges ennyit rugózni az üzemidőn. Nagyon nem az. Fontos, hogy jó legyen, de itt szerencsére. A konkurenciával való méregetés meg csak a megszokott hobby itt a fórumon.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#486) petymeg


petymeg
addikt

"Az Ultra elképesztően kitüremkedő Krakatau vulkánja nem tagadja kamerafókuszát, viszont a fémlappal zárt természeti formát olyan élesen csapták le a széleken, hogy konkrétan karcolja a kezet játék közben."

Kevés ember van, aki egy ilyen drága készüléket tok nélkül használ. Látszik ezen is meg a 20-as szérián is, hogy tokban hordásra tervezték, azért engedték meg maguknak a kitüremkedést (persze attól még ocsmány).
Bele kell rakni egy gyári bumperba, vagy kickstand tokba, aztán se nem vág, se nem billeg.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#487) Sirandrish válasza joey04 (#485) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem alapesetben akkor van értelme ezekről beszélni, ha az egyik mondjuk átlagfelhasználásra sem elég. Amikor mondjuk kétszer is meg kell gondolni hogy el merj-e indítani egy videót, mert még 1 óra mire hazaérsz, de már csak pár% aksid van.

Viszont úgy vélem hogy tökmindegy hogy 35 vagy 39 %on van-e az aksi mikor rárakom a töltőre :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#488) joey04 válasza Tin (#484) üzenetére


joey04
titán

az alapvető felvetés az volt, hogy túl van misztifikálva. Nincs. A top 3-ban benne van, ha fontossági listát álítunk. Erre világítottam rá, mire te hoztad az átlagos napot. Erre reagáltam én, hogy, de van nem átlagos nap is, és akkor hirtelen nagyon fontos lesz. btw van akinek a munkája is ilyen, az meg átlagos napon is szophat power bank nélkül. Szóval igenis fontos. Nagyon.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#489) joey04 válasza Sirandrish (#487) üzenetére


joey04
titán

Ez így van, itt most csak a faszméregetés megy egy ideje ezt jól látod. Én csak az elvet mondtam, hogy nagyon fontos az üzemidő. Más kérdés, hogy ha nincs a faszméregetés, akkor annyi lenne csak a téma, hogy hm, nagyon jó, ez biztos elég lesz. Vagyis nem, mert ebben a félresikerült tesztben eléggé sután és támadható módon írtak az üzemidőről, de a teszttel más baj is van, de ezen a témán már túlvagyunk :DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#490) Tin válasza joey04 (#489) üzenetére


Tin
veterán

Rengeteg idot es helyet megsporolhatnank, ha mindenki ertoen, a megfelelo szandekot feltetelezve olvasna a hozzaszolasokat, es nem arra hasznalna ki, hogy az o velemenye fontosabb lehessen a masikenal. Sirandrish siman megertette a mondanivalot.

De segitek neked: azt allitottam, hogy tul van misztifikalva az akkupara, mert a mai osszes csucstelefon eleg az atlag embernek atlagfelhasznalasra, magyarul kibirja reggeltol estig. Talan az SE2-nek vagy az i12 Mininel lehetnek gondok, esetleg az S20-nal is, de sokan meg azokkal is elvannak problemamentesen. Direkt kiemeltem a nyaralast, mint extremalis esetet, amikor kb ugyis mindenki visz magaval powerbankot, ha van esze, hiszen a taskaban elfer, es mindegy, hogy naponta egyszer vagy ketszer kell radugni a telot.

Kulon felhivnam a figyelmed az utolso bekezdesemre, ami azokra vonatkozott, akiknek elengedhetetlen az extrem magas akkuido, erre leteznek remek telefonok (Samsung is), a vilagbol kimegy.

Szoval, mit is akarsz mondani azon kivul, hogy neked van igazad valamiben, amit nem kerdeztem toled, hiszen en allitottam, nem mond ellent annak amit eredetileg leirtam, es azon tul, hogy vitat generalsz, nulla tanulsag es informaciotartalom keletkezik belole?

(#491) doooo válasza ForRedGlory (#483) üzenetére


doooo
veterán

Micsoda meglepetés... a kamerát javítják... és még mindig van 2 nap a globális startig. Na de szarkazmust félretéve, tényleg rá is fér, és tényleg jó, hogy még időben cselekednek.

[ Szerkesztve ]

(#492) El Diabl0 válasza Tin (#478) üzenetére


El Diabl0
junior tag

Én sem értettem soha, miért van, hogy többet fogyaszt a Google Services mint a hatalmas WQHD kijelző. :) Ez az Exynos 2100 nagyon biztató, és talán jövőre már jöhetnek az AMD GPU-s Samsungok, eldobják végre a Malit.

(#493) HThomas válasza Tin (#484) üzenetére


HThomas
senior tag

Azért egy nyaralás (vagy bármilyen utazás) nehogy már kivételes legyen.... ráadásul egy csúcsmodellnél, ami lehetőleg mindenben a legjobbat nyújtja nem elég az, hogy az "átlagnak" jó. Az átlag igényekre ott az átlagtelefon... Szerintem teljesen természetes, hogy egy ilyen telefonnál kukacoskodnak a userek, ha valami szerintük nem a legjobb.

(#494) syIex


syIex
veterán

Én most tettem bele a második SIM-et aztán kíváncsi vagyok, hogy ez mennyit fog befolyásolni az üzemidőn.
Eddig tökéletesen megvagyok vele elégedve.
Amit a Pro Max hozott ez is tudja szerintem.

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#495) Gempas 70 válasza HThomas (#493) üzenetére


Gempas 70
aktív tag

Én 2 évente megyek nyaralni.... Nekem kivételes.
Utazás pedig mennyi idő is? Be lehet osztani, legyen az bármelyik csúcs telefon.
A kérdés pedig az? Ha pl ez az üzemidő nem elég akkor mennyi hiányzik az eléghez?
Na az ottani diferenciát egy felnőtt simán tudja kezelni. Szerintem.
Amúgy mindig a több a jobb.

(#496) bulikavagyok válasza <Lacy85> (#460) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

No offense, de ez kezd kicsit kínossá válni. :B

[ Szerkesztve ]

(#497) Tiger. válasza syIex (#494) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Milyennek találod a hangjat a pro maxhoz képest?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#498) Sirandrish válasza HThomas (#493) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mert te milyen gyakran jársz nyaralni? :D
Amúgy én minden nap utazom 2 órát, de még sosem merült le a telefonom :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#499) syIex válasza Tiger. (#497) üzenetére


syIex
veterán

Halk... :DDD
Meg nem tudom mit csinálok folyamatosan, de "hosszabb" telefonálás közben már kétszer is sikerült vagy letennem vagys simán megszakadt a kapcsolat erre még nem jöttem rá.

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#500) HThomas válasza Gempas 70 (#495) üzenetére


HThomas
senior tag

Én 2 évente megyek nyaralni.... Nekem kivételes.
Másnak meg nem az... de nem ez a lényeg. Van akinek ez fontos, van akinek nem, nyilván nincs kőbe vésett érték, hogy x óra még szar, x+n már jó. De láthatóan sok embernek fontos ez, különben nem lenne ennyi vita belőle a fórumokon.
A baj az, hogy a) akinek nem fontos, az leoltja azt, akinek igen, ahelyett, hogy elfogadná, b) akinek fontos, az meg jól leszólja a telefont, amin meg a másik oldal felkapja a vizet. És jön az értelmetlen vita...

#498 Sirandrish: változó, párévente azért befigyel kb 1 hónapos távoli út, 1-2 hetesek meg évente 2-3-szor simán. Üzleti utakat nem számolva, bár abból most kevesebb van. De ha évente egyszer mennék akkor is fontos lenne az üzemidő. Nyilván túlélhető, ha épp lemerül, és ott van a powerbank is, de kényelmesebb, ha nem kell azzal szívni. Pl hogy fotózol normáisan, ha épp powerbanken lóg a teló? :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.