Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-05-09 13:37:02

LOGOUT.hu

Ha nem működik az OTA update:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1301) Pythoncobra válasza VIBO (#1299) üzenetére


Pythoncobra
tag

Ha Spigenre gondolsz, két napja Alzánál vettem.

(#1302) MadMancs


MadMancs
veterán

Sziasztok.
Valakinek sikerült már működésre bírni 5G hálón? Nekem nem jött össze. Itt leírtam tapasztalataimat.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1303) TODI1111 válasza MadMancs (#1302) üzenetére


TODI1111
addikt

Éppen feletted kettővel írta kengyel fórumtárs. :)

(#1304) MadMancs válasza TODI1111 (#1303) üzenetére


MadMancs
veterán

Hoppsz, átsiklottam felette.
Köszi. :R
Ebben az esetben viszont nem értem miért nem mászott fel 5G re. A csomag 5G képes. :F

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1305) Heyman válasza MadMancs (#1304) üzenetére


Heyman
aktív tag

Szerintem a szolgáltatónál lesz a hiba, Fehérváron lakok, szintén Voda, a csomagom is 5G-s, és eddig még az én készülékemnek sem sikerült 5G-re találni, pedig a lefedettségi térkép alapján még a munkahelyemen is kellene lennie.

[ Szerkesztve ]

(#1306) kengyel válasza MadMancs (#1304) üzenetére


kengyel
nagyúr

Eddig nekem sem, most voltam olyan területen. Fel is pattant gyorsan, piszok gyors a letöltés. Legalább már tudom, hogy a modem jó benne.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#1307) MadMancs válasza Heyman (#1305) üzenetére


MadMancs
veterán

Voda topicban már kitárgyaltuk (nem tudom melyik szolgáltatónál vagy), hogy lefedettségi térkép 5G nek mutatja 700Mhz es hálót is, de azon még csak 4G aktív, országalmánál jelezték hogy van 3600Mhz es 5G ami valóban 5G. Azért néztem meg itt, S20+ 5G valóban fel is mászott rá, de ultra nem akart. Mindkettő Red Max csomaggal van ami 5G képes. Szóval nem tudom.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1308) TODI1111


TODI1111
addikt

Biztosan én jártam rossz helyeken de én szegeden még 4G+ kijelzést sem láttam telenor hálózaton, pedig elég nagy város.

(#1309) MadMancs


MadMancs
veterán

A két T csak 2x20Mhz CA felett mutat 4G+ -t, voda már 10+5Mhz felett. Érdemes *#0011# menüben ránézni. Lehet megvan CA csak nem éri el a kijelzéshez szükséges minimumot.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1310) Sirandrish válasza TODI1111 (#1308) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nyíregyházán talán kétszer láttam 4G+-t, azt is csak néhány pillanatig.. :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1311) ollie


ollie
MODERÁTOR

Az 5G-hez nem kell SIM kártya csere? A régi 4G-s SIM-ek is ugyanúgy képesek 5G-s hálózatra lépni?

***

(#1312) TODI1111 válasza ollie (#1311) üzenetére


TODI1111
addikt

Állítólag nem.
"Nincs szükség SIM cserére. 5G hálózati képességet biztosító mobilinternet szolgáltatásra, 5G képes eszközre és 5G képes hálózati lefedettségre van szükség."

(#1313) Teal'C


Teal'C
addikt

Mivel ügyeletben vagyok nincs jobb dolgom a szokásos tesztemet végzem ezúttal mobilhálózaton streamelek videót otthonról. Eddig nagyon kecsegtető az eredmény de nem lövöm le előrre. A telefon hangja lenyűgöző élvezetes hallgatni Dr. csontot nézek sok a dialóg és különböző zenék. Azt kell mondjam az eddigi telefonjaim közül még egy sem volt ilyen.
Az eddigi legtöbb mobilhálózati stream Note 10+ on volt kb 7óra ez bőven túl fogja szárnyalni ezt az eredményt.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1314) csakaloki2 válasza GaS- (#1210) üzenetére


csakaloki2
csendes tag

Szia, penteken kaptam frissitest, ez van most. Nem erzem h kevesbe melegedne.
Kozben egy ujabb dolog ami idegel, azon tul hogy az akksim meg se kozeliti azt amiket itt latok, tegnap ota van meg a gyari 25 wattos tolto, 53% nal dugtam fel, 53 perc hatra. Ennyi ido alatt azt hittem kb telerakja, nem azt h a felét se... (super fast charging engedelyezve)

(#1315) kengyel válasza csakaloki2 (#1314) üzenetére


kengyel
nagyúr

Melyik régióban van a telefonod ?

kengyel

(#1316) csakaloki2 válasza kengyel (#1315) üzenetére


csakaloki2
csendes tag

Svájc

(#1317) Teal'C válasza csakaloki2 (#1314) üzenetére


Teal'C
addikt

Én javaslom hogy csinálj egy factory resetet a merülés miatt. Lehet beakadt valami.
Töltés közben nyomkodtad vagy le volt téve az asztalra? Csak kikapcsolt kijelzővel tölt nagyon gyorsan.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1318) csakaloki2 válasza Teal'C (#1317) üzenetére


csakaloki2
csendes tag

Siman leteve, minden app kilove.

(#1319) kengyel válasza csakaloki2 (#1316) üzenetére


kengyel
nagyúr

Hamar ment az update.

kengyel

(#1320) VIBO


VIBO
őstag

[link]

Aqua.hu Liquid Air 3990 most ha érdekel vkit.

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#1321) Teal'C válasza csakaloki2 (#1318) üzenetére


Teal'C
addikt

Ha szoftveresen akadt be valami hiába lövöd ki az appokat. Lehet hogy a töltés is megjavul. A 25wattos töltőd gyári TA800as és mikor rádugod ki is írja hogy szupergyors töltés.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1322) csakaloki2 válasza Teal'C (#1321) üzenetére


csakaloki2
csendes tag

Igenigen, gyari TA800 es ki is irja hogy super fast.

Ja es koszi a valaszokat.

(#1323) Teal'C válasza csakaloki2 (#1322) üzenetére


Teal'C
addikt

Nincs mit. Ha van otthon otg átalakítód vagy egy type-c pendriveod tudsz teljes mentést csinálni (Smart switch) a telóról és még az app beállítások mentések 90%át is lementi, a telefont meg teljesen.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1324) Heyman válasza MadMancs (#1307) üzenetére


Heyman
aktív tag

Valamelyik nap elsétálok akkor az Országalmához, és lecsekkolom, hogy ott mit mutat. Amúgy ugyan úgy Voda Red Max.

(#1325) MadMancs válasza Heyman (#1324) üzenetére


MadMancs
veterán

Köszi, kíváncsi leszek.

Mindenki:
Felkerült ma Ultrára is ClearPlex fólia. Most is bebizonyosodott hogy alaptalan az attól való félelem hogy telenyomják hangszórót ( vagy csak Fehérváron profi a csávó), 1 csepp se került bele, pedig nem tokbarát azaz teljesen széltől szélig verziót kértem. Bár tokot is vettem (Gyári ClearView tok), nem gyűri fel szélét. Ujjlenyomat ugyanolyan pontos. Szóval minden oké. Erre már 9990Ft volt, azaz S20+ hoz képest 1000Ft drágulás.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1326) TODI1111


TODI1111
addikt

Ide is beteszem, mert lehet, hogy sokan ismeritek de lehet, hogy sokan nem. A gesztusvezérléshez [ezt] a programot használom. A végtelenségig testreszabható, jobb és balkézre egyaránt.Rövid és hosszú húzás. Ráadásul szerintem sokkal kényelmesebb mert oldalról érhető el és a magasság is beállítható. Nem is értem miért nem ez az alap hiszen a samsung fejleszti.

(#1327) ImpersonatoR

Ponenbol toltam egy kor Fortnite -ot de nekem igencsak meleg lett a végére.
Igaz 60 fps mode ban (amit nem tudod tartani (40-60)
Ez így mennyire normális más mit tapasztalt ?

(#1328) Teal'C válasza Teal'C (#1313) üzenetére


Teal'C
addikt

Nos elkészült hibátlan teljesítmény minden eddigi telefonomat veri ugyan abban a tesztben.
2sim wifi,bt,helyadatok, full fény 6%ig merítve. AUB3 febr 1.

A Note20 ultra wifivel tudott ennyit 11:05

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1329) NoahM válasza Teal'C (#1328) üzenetére


NoahM
junior tag

Teljesen jó :) köszi a megosztást. Lehet buta kérdés de az AOD nem számít bekapcsolt képernyőnek ugye? :C

"Okos enged, szamár szenved"... Tudom mit? Igazad van...

(#1330) Teal'C válasza NoahM (#1329) üzenetére


Teal'C
addikt

Nem, csak a fogyasztást jeleníti meg.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1331) Tin válasza Teal'C (#1328) üzenetére


Tin
veterán

Az N20U idejébe beleszámolja az éjfél utáni 1 óra nézést is?

(#1332) Teal'C válasza Tin (#1331) üzenetére


Teal'C
addikt

Igen ott még úgy volt a10 ben hogy 24 óránként mért. Pont ezért nem olyan fényes a szereplése ez elég nagy csalódás volt egyébként mert s10+ wifin 17óra 10percet tudott, mivel feltöltöttem 100%ra és onnan ment 9ó40percet a többi a hajnali. Mindezt wifi hálózaton.
Viszont az S21u mobilneten (vodafone 4g) simán hozta ezt az eredményt ha nincs a viber hívás 0% ig kijött volna majdnem 11óra.
Ha lesz időm megcsinálom ezen is a wifis tesztet.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1333) Tin válasza Teal'C (#1332) üzenetére


Tin
veterán

Ja, de a N20U-val ez a teszt szeptember elején ment le, amikor még nem volt meg a jól fogyasztó firmware. De mindegy is, ha szerinted jó az S21U ideje, én elhiszem neked. Én max pár óra SOT-ot csinálok egy nap alatt.

(#1334) Teal'C válasza Tin (#1333) üzenetére


Teal'C
addikt

Bár javítottak de annyit nem hogy behozza pl az s10+ 17+ órás sotját. Vagy bármelyik eddig tesztelt telefonét.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1335) Tomi881


Tomi881
tag

Nekem is volt kb. 2 napig szerencsém ehhez a jószághoz, de elállás címén vissza kellett vinnem a Telenorhoz.

Mértéktelen melegedést (majdnem forró volt a telefon) és igen gyors akku merülést (2 perc / %) tapasztaltam normál használat során, csak Chrome-ban böngésztem, Facebook, TikTok, és Instagram alkalmazásokat használtam, semmi egyebet. 100%-ról 15%-ra merítettem 3X, és a legjobb statisztika nálam csak 3 óra 20 perc SoT volt. A kamera minősége esti fényviszonyoknál elég zajos. Az ujjlenyomatolvasó hibázott elég gyakran, volt hogy a beregisztrált ujjamra akárhogy tartottam oda, azt jelezte, hogy nincs találat.

Azért bevallom, nem ezt vártam el egy közel fél millió Ft-os telefontól, bár lehet, hogy inkább csak gyári hibás lehetett.

(#1336) TODI1111 válasza Tomi881 (#1335) üzenetére


TODI1111
addikt

Szerintem, sajnos te kifogtál egy gyári hibás darabot.

(#1337) Tiger. válasza Tomi881 (#1335) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Én is vissza vittem. Bár nálam az indok az volt, hogy nem tudok vele Visa kártyával fizetni, éjszakai képek bizonyos körülmények közt valóban zajosak volt, I 11 pro maxhoz képest rosszabb volt. A super macro leginkább mozdulatlan dologra való, mert amikor egy hangyat akartam, abból nem sok jó sült ki, ezt is hozta a 11 pro max kétszeres optikai zoomjaval. Ezeket leszamitva jó készülék, érződik, hogy ez már nem exynos, már mint a CPU ugyan azok a magok vannak benne, mint a sd888-ban. Mortal Kombat nagyon smooth volt, és gyorsabban töltötte be a játékot. Hangzása nem rossz egy kis programmal kellemessé tudtam varázsolni, filmeknel jobban tetszett, mint az iPhone

Két kép közül melyik melyik? .

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1338) NoahM válasza Tomi881 (#1335) üzenetére


NoahM
junior tag

Szerintem is gyári hibás lehetett mert az enyém egy álom. Bőven megvan a 24 óra készenlét és meg langyos sem volt.
Nem tudsz esetleg egy újat megpróbálni? :F

"Okos enged, szamár szenved"... Tudom mit? Igazad van...

(#1339) ollie válasza Tiger. (#1337) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én tudok vele Visa kártyával (meg Mastercarddal is) fizetni, te miért nem? Komolyan érdekel, mert kb fél perc volt beállítani a bankom mobilfizetés appjában.

[ Szerkesztve ]

***

(#1340) Tiger. válasza ollie (#1339) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Simple nem tudja, Google pay nálam nincs.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1341) ollie válasza Tiger. (#1340) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Simple az OTP Bank appja. Ha neked OTP-s Visa-d van, em hiszem el, hogy nem lehet Simple-be regisztrálni. Ha meg nem OTP-s kártyád van, akkor a bankod appját kell használnod.

***

(#1342) Heyman válasza MadMancs (#1325) üzenetére


Heyman
aktív tag

Reggel elsétáltam én is az országalmához, és ugyan az a szitu mint neked. Nem, hogy 5G, még 4G+ sincs, ami azért érdekes mert előtte kb. 50 méterrel, illetve a romkert felé sétálva már talál 4G+ -t.

(#1343) MadMancs válasza ollie (#1341) üzenetére


MadMancs
veterán

Pedig hidd el. Visa nem támogatott. Otp Mastercard vagy Maestro kell hozzá. De ugyanúgy K&H se ,anno (~3 éve) azért kellett lecseréltetnem Visa kártyám Mastercardra mert Visat nem támogatta K&H Mobilfizerés.
Az mondjuk tény hogy ezekről nem telo tehet.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1344) ollie válasza MadMancs (#1343) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mondjuk nem értem miért van még bárki is az OTP-nél, a legszarabb bank az országban.

***

(#1345) Tiger. válasza ollie (#1341) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Takarekbankos visam van.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1346) Teal'C válasza Tiger. (#1345) üzenetére


Teal'C
addikt

Nekem Cib visa-m van és ahányszor fizetek felkínálja hogy regisztráljam a simplebe.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1347) pixelblondie válasza Tiger. (#1337) üzenetére


pixelblondie
aktív tag

Egy pillanatra megörültem, hogy létezik olyan, hogy elállás, de kiderült, csak online vásárolt készüléknél. Legszívesebben visszavinném, de nem tudom.
Nagy reményeket fűztem a kamerájához, de ez a jószág még a p30-am szintjét sem képes hozni.
Ha valakinek kell egy független, kps jószág, sikítson. Én megyek vissza a huaweihez.
:(

as good as it gets

(#1348) MadMancs válasza Teal'C (#1346) üzenetére


MadMancs
veterán

Simple app és simple fiók nem ugyanaz. Simple fiókban regisztrálhatod a kártyád, onnantól csak bejelentkezel és fizetsz. De attól még nem lesz alkalmas a kártya nfc fizetésre simple appban. Sőt ott mwg sem jelenik csak otp kártyái.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1349) *RLaci* válasza pixelblondie (#1347) üzenetére


*RLaci*
addikt

Tudsz pár képet mutatni amit ezzel a jószággal lőttél, csakhogy lássuk mennyire nem jó.

(#1350) Tiger. válasza Teal'C (#1346) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Regisztrálva van, de csak a MasterCardal tudok fizetni.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.