Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-05-09 13:37:02

LOGOUT.hu

Ha nem működik az OTA update:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1901) VIBO válasza doooo (#1900) üzenetére


VIBO
őstag

De a buds a dobozában pihen. Bluetooth meg kell a Watch Active-hoz.....

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#1902) Sirandrish válasza Teal'C (#1878) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkir meg kapják be. :DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1903) Heyman


Heyman
aktív tag

Most kaptam mailt a GLS-től, hogy az MG Cargo Kft / Samsung raktár csomagot adott fel, ami holnap érkezik. Jön a Buds :DD

(#1904) TODI1111


TODI1111
addikt

[ Szerkesztve ]

(#1905) MadMancs


MadMancs
veterán

És jön. :DDD

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1906) Capella válasza Heyman (#1903) üzenetére


Capella
senior tag

:K Igen, nekem is holnap érkezik. 1 héttel hamarabb, mint előzetesen jelezték.

(#1907) gilfoyle


gilfoyle
őstag

A tollas tok mennyire növeli meg a teló méretét?

(#1908) Sirandrish válasza MadMancs (#1905) üzenetére


Sirandrish
legenda

Detto :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1909) Capella válasza gilfoyle (#1907) üzenetére


Capella
senior tag

A gyári Clear View tokról írtam már némi tapasztalatot. [#1262] [#1499]
Fél ujjnyival szélesebb lesz, és 100 grammal nehezebb.
A fél ujjnyi elsőre nem tűnne soknak, de a használatban mégis jelentős.
Kis kezűeknek és hölgyeknek emiatt nem ajánlanám.

(#1910) kengyel válasza TODI1111 (#1904) üzenetére


kengyel
nagyúr

Én is ma kaptam !

kengyel

(#1911) sebijani1982 válasza TODI1111 (#1904) üzenetére


sebijani1982
senior tag

+1!
:))

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#1912) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Mindenkinek +1, de a GLS-től jött már valakinek valami? Mert ha jól látom mindenki ugyanazt az "egyenüzit" kapta :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1913) ollie válasza Sirandrish (#1912) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az S21/21+ topikban már sorban kapják meg az előrendelők, gondolom ők jönnek először.

Mármint megkapják a fülest.

[ Szerkesztve ]

***

(#1914) Sirandrish válasza ollie (#1913) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát reméljük holnap nekünk is ideér, mert már nagyon kíváncsi vagyok hogy milyen :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1915) MadMancs válasza Sirandrish (#1912) üzenetére


MadMancs
veterán

Mert nappal van. GLS éjjel szokta átvenni nem magánszemélyektől a csomagokat, legalábbis mindig éjjel kaptam értesítést hogy átvették. És előértesítés után másnap itt volt a csomag.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1916) PPeti1986


PPeti1986
tag

Sziasztok,

Valaki használja a Telenoros S21 Ultra DS 256GB-os verziót úgy, hogy a SIM1-ben Telenor van a SIM2-ben pedig Vodafone?

Köszönöm előre is válaszokat! :))

(#1917) Teal'C válasza PPeti1986 (#1916) üzenetére


Teal'C
addikt

Nekem vodás van pont fordítva. Ha ez segít.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1918) TODI1111 válasza PPeti1986 (#1916) üzenetére


TODI1111
addikt

Nekem így van benne de a Vodafone éppen ki van kapcsolva. Viszont ha burkoltan arra vagy kíváncsi, hogy a telenoros független-e azt nem tudom mert az enyém ses vásárlás. Tudomásom szerint a dualsimes készülékek függetlenek a telenornál.

[ Szerkesztve ]

(#1919) Sirandrish válasza MadMancs (#1915) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah ezt mondjuk nem tudtam, pedig elég sok csomagot kapok :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1920) BusinessGuy


BusinessGuy
senior tag

Szerintem megnyugodhattok egyrészt ahogy írták GLS éjjel szállít, másrészt lakás címére kértem de itt csak 17 után vagyok így nyomtam egy változtatást ahol felkínálta az esti szállítást is péntekre. :)

(#1921) PPeti1986 válasza TODI1111 (#1918) üzenetére


PPeti1986
tag

OK, köszönöm a válaszokat! :R

(#1922) leslien


leslien
nagyúr

Galaxy buds kapcsolatban kérdés.. volt aki 2x adta le a regisztrációt és mind2 visszaigazolták ?!
mert nálam az elsőnek engedély ok a második nál meg nem vagyok jogosult... :F

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1923) znb


znb
tag

Sziasztok, a Konzolvilágnál az S21U jelenleg 410ezer 3 év garanciával, mindenhol máshol 480. Ez valami forgalmazói garancia bullshit, vagy tényleg best buy lenne onnan?

(#1924) TODI1111 válasza leslien (#1922) üzenetére


TODI1111
addikt

Igen. Nálam ugyan ez volt. A dátum miatt regisztráltam mégegyszer. Két visszaigazolást kaptam én is, igen és nem. A nem azért van mert az elsőt elfogadták és csak egyszer jár. Ma pedig jött [ez].

(#1925) MadMancs válasza leslien (#1922) üzenetére


MadMancs
veterán

Elsőre azt írták nem vagyok jogosult mert egyszer már elbírálták, másodszorra ok. De ugyanabban a percben jött szóval passz melyiket küldték előbb.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1926) leslien válasza TODI1111 (#1924) üzenetére


leslien
nagyúr

ez most jött [kép] már korábban [kép]

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1927) ollie válasza znb (#1923) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Valószínűleg nem hivatalosan importált (szürkeimport), vagyis más régióból van. Ez azt jelenti, hogy csak bolti garanciád lesz (ha EU-s, akkor az első év hivatalos Samsung garancia).

***

(#1928) znb válasza ollie (#1927) üzenetére


znb
tag

Gondoltam, köszönöm. Azért megkérdezem az ügyfélszolgálattól, hátha valamilyen csoda folytán 3 év gyártói garanciás lenne. (Mert az oldalukon azt írják hogy mobilokra 24 hónap gyártói jótállás vonatkozik.)

(#1929) ollie válasza znb (#1928) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Teljesen mindegy, hogy mit mondanak. Én most vettem tőlük egy Samsung okosórát, amihez az volt írva, hogy magyar régiós, és nem az volt.

***

(#1930) TODI1111 válasza znb (#1923) üzenetére


TODI1111
addikt

128GB-os verzió. Úgy látom, hogy gyárilag annyiba kerül náluk mint például [itt] . Ha jól látom még 1 hétig akciós. Ráadásul hivatalos [viszonteladó].

(#1931) Ateszpapa válasza leslien (#1926) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Ugyanezeket kaptam én is.
Kétszer regeltem a dátum hiba miatt.
Holnap jönnek a cuccok is.

Neked?

[ Szerkesztve ]

(#1932) leslien válasza Ateszpapa (#1931) üzenetére


leslien
nagyúr

és mikorra várható a szállítás?
én még nem kaptam GLS emailt....

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1933) TODI1111 válasza leslien (#1926) üzenetére


TODI1111
addikt

Ezeket kaptam én is.

(#1934) ollie válasza TODI1111 (#1930) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az sem számít, hogy valaki hivatalos viszonteladó, mert attól még árulhat szürkeimportos terméket is, és erre elég sok példa is van.

***

(#1935) nokia3650365


nokia3650365
aktív tag

Én is 2x adtam le az igénylést, mivel 2db S21 ultrát vettem, egyszerre jött mail, elsőnél hogy még ellenőrzik a partnernél a másodiknál hogy már elutasítva mert már korábban elbírálásra került. Kíváncsi leszek kettőt fognak e küldeni.

(#1936) Ateszpapa válasza leslien (#1932) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Megvan még a telefon, vagy eláltál tőle?

(#1937) brazor válasza znb (#1923) üzenetére


brazor
tag

Vodánál 435 a 256gbs, kártyafüggetlen.

"Have you ever seen a man this rich? This broke? This lost in the smoke? Please pray for me"

(#1938) znb válasza TODI1111 (#1930) üzenetére


znb
tag

Akkor alapvetően az is lehet hogy tényleg megéri innen venni? A régió számít a garancián kívül bármi másban? Hivatalos forgalmazóként is lehet náluk szürkeimport?

(#1939) znb válasza brazor (#1937) üzenetére


znb
tag

Oh, köszi, na ez nem jött volna szembe. Akkor ez viszont biztosan stabil garis és valószínűleg jobb deal is?

(#1940) Ateszpapa válasza TODI1111 (#1930) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Telekomnál 120 Forinttal olcsóbb listaáron. :D

(#1941) brazor válasza znb (#1939) üzenetére


brazor
tag

Igen. 3 év gari, és stock rendszerrel, nincs előtelepítve vodás app.

"Have you ever seen a man this rich? This broke? This lost in the smoke? Please pray for me"

(#1942) TODI1111 válasza znb (#1939) üzenetére


TODI1111
addikt

Akkor brazor fórumtárs által ajánlott vodafone jobb lehet, ráadásul az 256GB-os.

(#1943) znb válasza brazor (#1941) üzenetére


znb
tag

Tökéletes, köszi! Lényegében a legkisebb feltöltőkártyás csomaggal kell rendelnem? Sehol nem látok arról infót hogy kártyafüggetlen lenne.

Edit: ahogy látom a Vodafone FB posztjai alapján, "Minden Dual SIM-es Samsung készülékünk független, így az S20+ is.", és csak az iPhone-ok lennének lockoltak?

[ Szerkesztve ]

(#1944) brazor válasza znb (#1943) üzenetére


brazor
tag

Igen, azzal. Én is úgy vettem onnan és telekomos kártyával használom.

"Have you ever seen a man this rich? This broke? This lost in the smoke? Please pray for me"

(#1945) znb válasza brazor (#1944) üzenetére


znb
tag

brazor neve legyen áldott, nagyon köszi a segítséget! :R

(#1946) MadMancs válasza leslien (#1932) üzenetére


MadMancs
veterán

Második emailt nem kaptam még, de csomagkövetés már azt írja úton depóba. Szóval aki ma kapott előértesítést GLS től az holnap mwgjapja nyugalom. :)

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1947) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah jött mail a GLS-től is.. 9-12 között jön a motyó :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1948) kengyel válasza Sirandrish (#1947) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nálam is, abban az időben. :)

kengyel

(#1949) BusinessGuy


BusinessGuy
senior tag

Ma azért nem lennék a gls futárok helyében, nagy dobozok és kevés cím helyett sok kis "szirszar" rengeteg címre... :C

(#1950) SzaboDeGergo válasza BusinessGuy (#1949) üzenetére


SzaboDeGergo
csendes tag

A kis szirszarért amit ingyen küldenek azért én raktam le a melohelyem portáján 200 forintot borravalonak neki. És gondolom nem csak én vagyok ezzel így. Ha csak az emberek 10%-a ilyen, akkor azért nem lesz nekik egy szar nap.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.