Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-05-09 13:37:02

LOGOUT.hu

Ha nem működik az OTA update:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) sub71 válasza GreenGoblin (#342) üzenetére


sub71
aktív tag

Igazad van. Erre való a moderálás. DE, hogy az óvodás példánál maradjunk, arra, hogy két gyerek egymás haját tépi, nem az a megoldás, hogy az óvónéni (topikgazda, moderátor, stb..) ugyan ezt teszi...szerintem... :R

(#352) GaS- válasza sub71 (#351) üzenetére


GaS-
aktív tag

+1

[ Szerkesztve ]

(#353) Bog válasza DonToni (#344) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Hát izé, messzire futottunk ki abból, hogy "én csak kérdezni szeretném".
És valahol az is tanulságos, hogy a két kérdésed ellentmond egymásnak kissé, mert egyrészt azt sérelmezed, hogy miért jelezzük, hogy külön kell megvenni a ceruzát, másrészt pedig azt, hogy miért baj, hogy nem old fel a kijelző a ceruzás koppokra, miközben tényleg az van, hogy ha külön kell megvenni, akkor sokan majd olcsóbb ceruzát vesznek inkább és ott tök hasznos lenne, ha ez a duplakoppos funkció működne.
Jelen állás szerint pedig egy Note20 FE még beeshet, de ősszel már korántsem biztos, hogy lesz Note, inkább a Foldokat tollasítják meg. Ez az összes mértékadó iparági forrás véleménye, megjegyzem nekem is ez, amit már rögtön az S21 bejelentése után publikált videóban elmondtam jóval azelőtt, hogy Ice Universe kirakta volna a Twitterre.
Ugyanakkor a Samsung itt most pont jól mérte fel a dolgokat azzal, hogy a Note-ot a kukába dobják, idén tényleg csak S21+toll lett volna a Note, aminél nyilván egyszerűbb a legdrágább S21-hez tollat adni (mármint ha tényleg adnának), a Fold bazi nagy kijelzőjét pedig felkészíteni a tollra, meg hát abba a szendvicsbe talán még a zsanérba is bele lehet valahogyan ügyeskedni egy S-Pen-t úgy, hogy ne menjen az akkuidő rovására. Még azt a poént is el lehet sütni, hogy recés az S-Pen széle és amikor kihúzod, akkor kirántja magával a port belülről.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#354) Bog válasza Teal'C (#350) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Pedig külön kértük, de nem tudtak küldeni sajnos. Annyi baj legyen, majd ha lesz, akkor elkérjük külön és egy blogbejegyzésben bemutatjuk.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#355) Neck válasza BusinessGuy (#293) üzenetére


Neck
veterán

Én amúgy ezt tényleg nem értem.
Ha nem hiszed el, amit a Mobilarénások tesztelnek, és ide jössz más teszteket linkelni - akkor miért olvasol egyáltalán MA tesztet? Ha a youtube videókból tájékozódsz, ezek szerint te is jobban jársz, és mi is :)

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#356) Bog válasza sub71 (#351) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Hát nem ezt teszi, hanem szól, hogy ne csinálják, mert szankciók jönnek. Ennyi történt, minden más csak interpretáció kérdése.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#357) Dare2Live válasza djnice (#298) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Jól szerepelt a tesztben nem váltogat kamerák közt 4K@60esetén. (És persze a "super steady" se megy.)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#358) Neck válasza Tin (#302) üzenetére


Neck
veterán

Nem azt mondtam. Bizonyos körülmények között van értelme natívon fotózni. Egyre jobbak a telefonok, és némi számítógépes utómunkával túl lehet lépni a telefon JPG-jén is. Ezt elismerem. Maga a telefon JPG-je se szörnyű. Én is használom, ha nincs kéznél a fényképezőgép.

Csak picit talán erőltetett több tesztben is ezt a "falra nyomtatós" dolgot említeni. Hiába jók ezek a telefonok, szerintem egy nagy vászonra kitenni még mindig nem elég, ezért gondoltam, hangot adok a véleményemnek, hogy egy másik kifejezés ide szerencsésebb lenne.

Ha nagy méretre akarunk nyomtatni, arra még mindig egy jó Full Frame kamera az igazi.

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#359) Tin válasza Bog (#353) üzenetére


Tin
veterán

Ja, a Note-ert kar, egy jo hardverrel es baromi potens keszulek johetett volna ki. A Note 20 FE meg egy olcsositott valami lesz, ahogy az osszes "e" meg "FE" valtozat, pedig a Note-nal eppenseggel a csucs volt a lenyeg. RIP Note.

Az S21 ceruzat valahol megertem, de inkabb nem. A tokja tulsagosan szelesse teszi, pedig a peklapatokban pont az a lenyeg, hogy ne legyen szeles. A toll onmagaban meg szep dolog, de vagy valaki tart kb mindenhol (munkahely, kocsi, iroasztal, nappali) 1-1 tollat, vagy pedig indulas elott nem csak a kulcsokat, a telefont, hanem a tollat is ellenorzi, hogy elrakta-e. Szoval szamomra ez inkabb egy fancy feature, mint atterelni a Note felhasznalokat az S vonalra.

Foleg, hogy szerintem a Fold-ok fejlesztesebe olt tetemes penzt akarja viszontlatni a gyarto, es szerintem az uj "Note" inkabb a Fold sorozat lesz, abba viszont integralni fogjak a tollat, hogy ertelme igy legyen. Meg a nevet is megtarthatjak, vegulis szetnyithato notesz lesz :)

A cicaharcra meg: nem kene megsertodni szerintem. Eleve kontentgyartonak nem javasolt a kommentek olvasasa, masodsorban pedig (feljebb linkeltem osszehasonlitast) tenyleg kicsit keserure es Samsung-kritikusra sikerult a cikk. Ha feedbacknek fognatok fel a (neha valoban nem teljesen korrekten megfogalmazott) velemenyeket, akkor valoszinuleg mindenki elegedett lenne. Mellesleg pont ez az a SOC-generacio, amit igenis erdemes lesz 3 honap mulva ujratesztelni, a szoftveres optimalizalasok utan. Mert vegulis, hiaba hoztak elore a bemutatot januarra, szoftveresen igy is csak marciusra lesz "vegleges" a sorozat.

(#360) Bog válasza Neck (#358) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Biztos más az elvárásunk minőségügyileg, de én simán nyomtattam mobilos képből falra. Meg még párnahuzatot is csináltattunk az egyikből :D
Meg volt olyan mobilos fotóm, amit az Eyeem-en valami ügynökség megvett (Mijas Pueblo belvárosáról), mondjuk nem tudom, hogy mit kezdtek vele :D

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#361) VIBO


VIBO
őstag

Valaki rendelt Vodafone boltban elő? Kb. 10 napja a Westendben rendeltem így elő, de semmi hír eddig. Telefonon nem lehet elérni őket, nincs telefonszám oda, központ nem tudja. Sztetek? :F

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#362) Tin válasza Neck (#358) üzenetére


Tin
veterán

Fene tudja. Nekem van egy Sony A6000-em egy normalis obival (G 18-105), de nagyjabol sosem hasznalom. Regen volt komolyabb gear is, csak idom nem volt fotozgatni, meg eleg vicces volt ugy kirandulni meg nyaralni, hogy ott a fotostaska 5 obival, es "varjatok, obit cserelek" ment. Ezert lett az egyobis MILC, de meg az is nehez.
A telefon viszont keznel van, meg a hegyi turaknal is, boven megfelelo fotok es videok keszithetok vele, es nagyjabol errol is szol a tobbseg szamara a fotozas, az elmenyek megorokiteserol. Ott meg aztan tokmindegy, hany MP, viszont ha tenyleg nagyon jo a tema, inkabb legyen a maximalis par kep erejeig, mint kesobb azon keseregni, hogy nem adja ki.
Zarojelben: ezt amugy eddig az S7-el oldottam meg, az is boven "eleg", de a Note 20 Ultra komoly elorelepes ahhoz is.

(#363) djnice válasza Dare2Live (#357) üzenetére


djnice
veterán

Oké, a váltást elengedtem, de legalább tudja a HDR10+ felvételt 4K 60p esetén?

(#364) Bog válasza Tin (#359) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Feedbacknek fogtuk fel, a cikk végét kicsit át is írtuk. A korrekt visszajelzések továbbra is hasznosak.
Kommenteket meg egyrészt pont ezért olvasunk, másrészt azért, mert még mindig ott tartunk, hogy a nagyságához képest a PH-fórum Magyarország leginkább kulturált vitaplatformja.
A sértett ámokfutást viszont pont ezért szeretném távol tartani ettől a felülettől, már csak azért is, mert nekem tényleg elég érthetetlen, hogy valaki ennyire beleéli magát egy általa valósnak vélt problémába egy telefon kapcsán, hogy aztán itt pörögjön rajta napokig.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#365) Bog válasza Tin (#362) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Can not agree more.
Egy Olympus EPL6 volt sokáig az útitársam, aztán egyszer csak volt egy három hetes USA, amikor elő sem vettem, mert a telefon sokkal inkább kéznél volt. És nem bánom, így is bőven elég sok és jó képem lett, amit amúgy is az otthoni NAS-ra töltök fel és évente egyszer átnézegetem a tévén.

És volt még egy fordulat, amikor először mentünk MWC-re konkrét fényképezőgép nélkül és minden megjelent tudósításban telefonos fotók/videók voltak. És ez nem is tűnt fel senkinek, vagy ha esetleg mégis, akkor annyira lényegtelen volt, hogy szóvá sem tette senki.

[ Szerkesztve ]

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#366) Teal'C válasza VIBO (#361) üzenetére


Teal'C
addikt

Ugyan ez, Aréna voda. Vasárnap. Központ semmi tel szám nincs.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#367) DonToni válasza Bog (#353) üzenetére


DonToni
aktív tag

Szerintem félre értettél.... én azt "sérelmeztem" de igazából csak egy megjegyzés volt, hogy "meg kell venni" miközben egyáltalán nem kötelező... tökéletesen működik a készülék az S-pen nélkül is... töltőt viszont kell venned hozzá, mert gyárilag nem kapsz....! de ezt nem szeretném tovább ragozni. Feltételezem egy gyári S-pennel ugyan úgy működik a képernyő felébresztés, ezért aki szeretne minden funkciót kihasználni, annak gyári S-pent kell majd vennie hozzá...! Ehhez lett fejlesztve, terezve, írva, stb... eleve a gyárin levő gombbal van egy rakás funkció, tehát aki gomb nélkülit vesz, kapásból lemond jó pár lehetőségről...!

Meglátjuk mi jön még idén, részemről elengedtem ezt a topikot.

-Anti-

(#368) GaS- válasza VIBO (#361) üzenetére


GaS-
aktív tag

Az a tapasztalat, hogy az online előrendeléseket előrébb veszik a személyesnél. (Kolleganőm előttem rendelte 1 nappal személyesen mint én és még mindig nem hívták, nekem pedig múlthét csütörtökön hozta a futár)

UI: Nekem volt már személyes rendelésnél, hogy csak bementem érdeklődni az üzletbe és pont tudtak adni (persze nem hívtak)...

[ Szerkesztve ]

(#369) BusinessGuy válasza Bog (#364) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Nem pörögtem rajta "napokig" lévén alig 1 napos a topik...
Nem volt sértett ámokfutás sem, nem is fogok ámokfutni szimplán megjegyeztem hogy a tesztek színe javának ellentmond amit ti írtok az akkuval kapcsolatban. Kérésedre elengedtem a témát, ennyi ha sok volt elnézést.
Mindazonáltal azt tartom hogy teljesen kultúrált mederben ment végig a beszélgetés, te voltál kvázi az egyetlen aki kifogásolta hogy többször leírtam az akksis dolgot. Legközelebb személyes tapasztalatot írok. De nem feszegetem mint írtam kérésedre befe.
Szimplán sok volt hogy a sokadik topikban futok össze az arccal aki konkrétan azt teszi amit te írsz, személyeskedve ámokfutás.

Nálam az akksi fontos, ha nem jó megy majd vissza 14 bapon belül.

[ Szerkesztve ]

(#370) VIBO válasza GaS- (#368) üzenetére


VIBO
őstag

Komoly. Legalább sorrendben vehetnék. Szted megéri bemennem? :F

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#371) GaS- válasza VIBO (#370) üzenetére


GaS-
aktív tag

Mindenképpen! Amikor személyesen rendeltem semmi infót nem kaptam, ezért bementem érdkelődni hogy mi a helyzet. A második alkalomnál oda is adták a készüléket, de persze nem hívtak hogy mehetek...

(#372) El Diabl0 válasza ForRedGlory (#316) üzenetére


El Diabl0
junior tag

GPU benchmark teszt (Unity) konkrétan lassított felvétel Exynoson, ezek után nem csoda, hogy akad az Asphalt 9 és inkább 30 fps-re van korlátozva.

(#373) FіkuszKukіsz válasza El Diabl0 (#372) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Már megint repülőüzemmódba rakott snapis tesztel jön valaki.

Romanes eunt domus

(#374) Neck válasza Bog (#360) üzenetére


Neck
veterán

Ezek szerint mások. :) És ezzel nem azt akarom mondani, hogy nem jók a mobilos fotók alapból. Közel sem így értem. Mobil képernyőjére, monitorra, háttérképnek, dolgokat megörökíteni tökéletes. Szerintem riportanyagnak is jó, mivel a cikkbe ágyazott fotók nem valami nagyok.

De mondjuk egy 120x80-as fali képen nem adja ki. Nekem legalábbis nem.
Persze nem tudom, hogy a "...falra nyomtassunk a felvételekből..." mit jelent a Ti olvasatotokban!

Én szeretek portrékat fotózni, és durván kijön, mennyire nem elég még erre egy mobilos kamera. :) Sőt, továbbmegyek, ha egy hetvenes évekbeli vintage manuális lencsét rakok a vázra, az is lekörözi a mobilos fotókat.

Még óriási szenzorméret mellett is probléma a pixelsűrűség, egyszerűen baromi nehéz olyan lencsét csinálni, aminek ilyen pici méretre ekkora a felbontása. És ehhez nem kell low light (ahol egy normális géphez képest még mindig a fasorban sincs a mobil, hiába okos az AI).
Világosban, a modell haján is látszik. Vagy ha mindenáron tájképezni akarunk, akkor a fű, az erdő, stb. Egy cserélhető obis gép esetében is szembetűnő, ha átrakod ugyanazt az (amúgy jól teljesítő) obit egy 24MP-es vázról (a7III) egy 61MP-es vázra (a7RIV), akkor bizony már látszik, ha gyenge a cucc.

És ez a pixelsűrűség még sehol sincs a mobilokhoz képest - a mobilok töredék területre zsúfolnak be majd' kétszer annyi pixelt. És mindezt zsebpiszoknyi optikával kell "felbontani".
Nehéz ügy.

Az ügynökségek akkor is vesznek fotókat, ha mobilos. ha olyanról készül, amiről nem nagyon van fotó, vagy ha van is, már drága és jogdíjas. Ettől még biztos jó lett a képed! :R

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#375) Dare2Live válasza El Diabl0 (#372) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

hu ez csúnyán beszaggat. És unityt nagyon sok game használ.

@Neck
Sokkal-sokkal rosszabb lesz a kéminősége mobilos képnek egy FF géphez képest? Igen. De egy APSC+zoomobjektívhez képest is.
Ettől még lehet mobillal "fotos" versenyt nyerni, átjön a képen az amit meg akartál örökíteni? Detto igen a válasz. Igen a minőség nem fogja közelíteni az FF gépét, de a mobil arra van, hogy amikor nincs nálad az FF gép akkor is ott van nálad.

Aztán: Az S21 Ultrat nem FF géppel kéne összelőni hanem kompaktal. Elmarad egy jó kompaktól? Igen. De hozza egy olcsobb szintjét.

Ami nekem plusz lenne jelenlegi mobilomhoz képest az a sok zoom + OIS mindenhol van (ahol kell).
Csak ebbe belerondít az, hogy video 4K60 esetén nem cserél "zoom" közben szenzort, a bitráta alacsony artifactos, ráadásul ez fotok közben is megvan. Ezek ha nem lennének egyszerübb lenne a döntés. Azért 500Kt kiadni úgy hogy a fentieket nem tuti javítják nem mókás.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#376) MadMancs válasza djnice (#347) üzenetére


MadMancs
veterán

Szia.
Megnéztem. Nem lehet ebben az üzemmódban.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#377) GreenGoblin válasza Dare2Live (#375) üzenetére


GreenGoblin
tag

Ez a téma mindig előjön, hogy telefon sosem éri el a fényképezőgépek szintjét.
:)

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#378) Dare2Live válasza MadMancs (#376) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Ez nem örömteli. 4K30ban is megnéznéd?

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#379) Sirandrish válasza GreenGoblin (#377) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez valaha cél lesz? Szerintem sose :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#380) kengyel


kengyel
nagyúr

Ezt nem tudom hogy csináltam, de 1-nap készenlét, 7.5-óra Sot idő, és maradt 25%-az aksiban. Több mint jó !

kengyel

(#381) Tiger. válasza ForRedGlory (#316) üzenetére


Tiger.
nagyúr

S21 ultra 30fps, de ott teljesen jó.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#382) Neck válasza Dare2Live (#375) üzenetére


Neck
veterán

Én is fotózok mobillal, ha az van kéznél.
Sok mindenre elég a mobil.

Ha visszaolvasol, az volt a szempontom, hogy falra nyomtatni elég-e. Szerintem nem.

De mivel már kifejtettem a véleményem, itt ennyiben is hagyom a dolgot.

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#383) mjani1172 válasza DonToni (#344) üzenetére


mjani1172
addikt

Ami számomra érdekes, hogy ez már többször felmerült és én biztosra vettem hogy irónia ( le is írtam, talán reggel ?).
Hihetetlen, hogy mennyire nincs humorérzéke egyeseknek.(talán a fiatalabbakból inkább hiányzik).

(#384) djnice válasza MadMancs (#376) üzenetére


djnice
veterán

Köszi, szomorú :(

(#385) MadMancs válasza Dare2Live (#378) üzenetére


MadMancs
veterán

4K@30 ban már bekapcsolható HDR10+

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#386) VIBO válasza GaS- (#371) üzenetére


VIBO
őstag

Mikor adták oda?

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#387) MikeWazowski válasza kengyel (#380) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Nekem is lett 8 óra SOT-om S20+ telefonon, mikor két filmet megnéztem az éjjel :)

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#388) GaS- válasza VIBO (#386) üzenetére


GaS-
aktív tag

Tavaly rendeltem személyesen. Idén online intézem és elég gyorsan megérkezett.

(#389) ForRedGlory válasza El Diabl0 (#372) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Hiába erőlködsz, az Asphaltról volt szó. :W

(#390) kengyel válasza MikeWazowski (#387) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ok, én sosem filmezek rajta. Nekem is volt 20+-, az 5+órát hoztam vele. Nyilván itt nagyobb az aksi.

kengyel

(#391) MadMancs válasza kengyel (#390) üzenetére


MadMancs
veterán

S20+5G lazán hozott 6 és 7 óra között vegyes normál használattal.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#392) Pythoncobra


Pythoncobra
tag

Én spec pénteken neten rendeltem Samsungnál, egy óra múlva visszahívtak, hogy melyik boltban akarom átvenni, mondtam, erre mondták hogy akár indulhatok is érte.

(#393) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Pedig most nem is nyomogattam nagyon.

[ Szerkesztve ]

(#394) sub71 válasza Bog (#334) üzenetére


sub71
aktív tag

Igen gáz, nincs erre szükség és szerintem sincs rendben. Azonban ez nem mentesít Téged a válaszod stílusától. Meg egyszer mondom, Te nem a gyerek vagy ebben az óvodában, hanem az óvónéni és úgy is kéne viselkedni...befejeztem :R ... Amúgy én nem találtam elfogultnak a cikkedet, egyszerűen csak nem kaptam kedvet tőle a vásárláshoz...

(#395) Teal'C válasza VIBO (#370) üzenetére


Teal'C
addikt

Ha változik valami azért írd meg

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#396) leslien


leslien
nagyúr

Telenor tól mindenkinek kiszállították?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#397) Sirandrish válasza leslien (#396) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem igen..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#398) maximilian4 válasza sub71 (#394) üzenetére


maximilian4
addikt

De mi az hogy nem kaptál kedvet a vásárláshoz? Há nem szégyelled magad?! ;]

Maxi

(#399) Bog válasza sub71 (#394) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Akkor jó, mert nem is én írtam :D

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#400) sub71 válasza Bog (#399) üzenetére


sub71
aktív tag

Hááát ezt benéztem :D :D :D Van olyan, aki Note 20 Ultráról váltott erre? Nekem az a formája miatt jobban bejön. Sebesség nem szempont, az S10-em is elég ezen a téren, inkább az akkutól tartok kicsit. Ha nincs nagy különbség fénykép minőségben és merülésben akkor inkább a Note felé hajlanék.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.