Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-05-09 13:37:02

LOGOUT.hu

Ha nem működik az OTA update:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) Teal'C válasza Vismajor01 (#1199) üzenetére


Teal'C
addikt

A számlán a rendelés azonosító tartalmazza a rendelés dátumát. A számla dátuma meg a teljesítés.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1202) Tiger. válasza TODI1111 (#1200) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Úgy nálam is jó.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1203) cotag


cotag
senior tag

Megjött végre...
Gyönyörű és brutális bestia!

(#1204) csakaloki2


csakaloki2
csendes tag

Sziasztok,

egy kerdesem lenne, mindenkinek extrem forro a telefon 1 perccel azutan, hogy megnyitja a kamerat? Kis tulzassal maradando egesi sebeket szereztem mar 1 perc videoval. Ugy, hogy egyebkent a telefonra nem jellemzo a melegedes, se jatek se egyeb esetekben.

(#1205) ollie válasza csakaloki2 (#1204) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Most direkt kipróbáltam, másfél perc után is csak egy kicsit volt langyos felvétel közben.

***

(#1206) Teal'C válasza csakaloki2 (#1204) üzenetére


Teal'C
addikt

Nem 5 perc 8k videóval is csak 34,8 fok.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1207) cotag


cotag
senior tag

Srácok, első probléma..
Vettem kábelt, de nem lehet bedugni őket mert a bőrtok vastag és nem ér be a kábel csatlakozó....
Ezzel mit lehet tenni, van valami hosszabbítás akármi amivel megtoldom a töltő kábel csatlakozót?

(#1208) Teal'C válasza cotag (#1207) üzenetére


Teal'C
addikt

Nincs hosszabító vidd vissza a bőrtokot lehet gyári hibás.

A saját kábelét próbáltad?

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1209) gyuri81


gyuri81
veterán

Snapi vs exyons link

(#1210) GaS- válasza csakaloki2 (#1204) üzenetére


GaS-
aktív tag

milyen firmware van rajta?

[ Szerkesztve ]

(#1211) Teal'C válasza gyuri81 (#1209) üzenetére


Teal'C
addikt

Felesleges nézegetni megnézel másik tizet és pont fordítva van néhány dolog. Van erőssége mindkét verziónak. Most végre nem egyértelmű a snapi.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1212) cotag válasza Teal'C (#1208) üzenetére


cotag
senior tag

Saját kábel oké..
De amiket vettem drága kábeleket, nem érnek be ennek a kövér k.rvának... :(((

(#1213) Teal'C válasza cotag (#1212) üzenetére


Teal'C
addikt

Minek vettél drága kábeleket tudnak valami különlegeset vagy hosszabb? És milyet mert hosszabb az engem is érdekelne amúgy.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1214) gyuri81 válasza Teal'C (#1211) üzenetére


gyuri81
veterán

Bevallom én nagyon bízom ezekben az új exyons procikban, végre megoldják a készenléti üzemidőt :)

(#1215) MadMancs válasza Teal'C (#1213) üzenetére


MadMancs
veterán

Samsung kábelt vegyél, az garantáltan tok barát. Anno Huawei P20 telómnál jártam ugyanígy, se a Huawei gyári se egyéb "márkás" kanóc nem ért be rendesen flip tokban. Vettem akkor egy Samsung 2m eset, tökéletes volt, kiszolgálta P20, majd A50, most asszony használja S20+ 5G hez, mindegyik gyári flip tokban.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1216) Teal'C válasza MadMancs (#1215) üzenetére


Teal'C
addikt

Ezt ne nekem írd nem én nem tudom bedugni, nekem ez még jól megy 40 felett is :P

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1217) cotag válasza Teal'C (#1216) üzenetére


cotag
senior tag

Ezt ne vegyétek.... én kettőt vettem.
[link]

(#1218) MadMancs válasza Teal'C (#1216) üzenetére


MadMancs
veterán

Jogos, egybefontam kettőtöknek szóló üzenetet. :DDD Neked az a rész szól hogy írtad érdekelne hosszabb kanóc. Erre írtam hogy van 2m es Samu ami kiváló. :P

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1219) Teal'C válasza MadMancs (#1218) üzenetére


Teal'C
addikt

Samunak van 2m es c-c kábele? Tudsz linket vagy típust?
Közben eszembe jutott hogy van itthon ilyen u-green kábelem. Kb fél fél mm el nagyobb. Megy a szupergyols töltés is vele.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1220) Teal'C válasza cotag (#1217) üzenetére


Teal'C
addikt

En nagyon bumszli látszik a képeken.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1221) MadMancs válasza Teal'C (#1219) üzenetére


MadMancs
veterán

Ó basszus. Na most tényleg én vagyok a hülye. Sorry nemrég keltem :DDD USB A -C van nekem. C-C nem tudom.
:R

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1222) Teal'C válasza MadMancs (#1221) üzenetére


Teal'C
addikt

Mind1 megoldódott ez is.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1223) Tin válasza gyuri81 (#1209) üzenetére


Tin
veterán

Egy újabb videó a nézettségért.

CPU fronton az Exynosnak sikerült felzárkóznia, sőt túl is teljesíti a Snapdragont. Az NPU-ja szintén erősebb. Fogyasztásban pariban van az Exynos. Hőtermelésben szintén. Egyedül GPU-ban sokkal szarabb a Mali, mint az Adreno, plusz ugye Snapdragonra sokkal inkább optimalizált minden, mint Exynosra.

Ha az Exynos megkapja az AMD mobil GPU-ját, könnyen lehet, hogy verni fogja a Snapdragont. Akkor viszont hirtelen azt fogják szerelni a telókba, és arra fognak optimalizálni mindent, amivel még tovább javul a teljesítménye.

(#1224) cotag válasza Teal'C (#1219) üzenetére


cotag
senior tag

Tudsz erre egy linket ami a képeken van?
Neked is bőrtok van, és amit mutattál az jó hozzá akkor?

Más. A Pitaka tok kapható már?
Szerintem eladom bőrtokot és arra váltok. Annak ki van vágva az alja...

(#1225) Teal'C válasza cotag (#1224) üzenetére


Teal'C
addikt

Nekem spigen thin fit van rajta. Ebay: [link]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1226) VIBO


VIBO
őstag

Na megszereztem én is az ultrát ma. Már több mint 2 hete előrendeltem Vodafone boltban. 2x jártam arra és már a sorszám húzásnál elküldtek, hogy majd hívnak.
Mondom ma bemegyek. Ha most sincs veszek egy 12 pro maxot :DDD Direkt nem mondtam, hogy előrendeltem, csak hogy vásárolni akarok. Pont egy db volt a Westendben. Kérdeztem miért nem hívtak. Nem tudja.
Kérdeztem hogy így is jár-e az ajándék. Azt mondta hogy a rendszerben samsungéknál látszik, hogy előrendeltem. (Én nem kaptam semmit erről) Szóval regisztráljak be és kérjem az ajándékokat. Kíváncsi leszek.
Másik érdekesség, hogy tarifa váltás is volt. Azóta nincs netem :DDD Újra indítottam a tellát már. 5let?

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#1227) ollie válasza VIBO (#1226) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csak mobilnet nincs?

***

(#1228) TODI1111 válasza Teal'C (#1219) üzenetére


TODI1111
addikt

Samsung 2m-es kábelt nem találtam én sem. Én [ilyen] Baseus kábelt használok már régóta. Tökéletesen megy vele a szupergyorstöltés is.

(#1229) VIBO válasza ollie (#1227) üzenetére


VIBO
őstag

Jaja. Mire gondolsz?

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#1230) sebijani1982 válasza kengyel (#1190) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Üdv!

Pont emiatt akartam hozzászólást írni!
Például:
Daruban ülve, ahol a Mate 10 Pro-val nem volt probléma, ott most 2 egységnyi a térerő és alig lehet pl. netezni! (Telenor hálózat.) A telefon nem a Telenortól van.

Valakinek valami ötlet?

SIM csere megoldhatja? Bár csak 1-2 éves a kártya. De ennyi embernél nem hinném, hogy a SIMmel lenne gond.

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#1231) Teal'C válasza sebijani1982 (#1230) üzenetére


Teal'C
addikt

Telenorral van valami gáz, az egész cég telenoros és sok a panasz főleg a hívásra de netre is. Mindenkinél ugyan azok a tünetek elég széles telefon választékkal.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1232) VIBO


VIBO
őstag

Kijelzőn 1 fólia van csak ugye? Nektek is zavaró ha pl az edge panelt akarjátok behúzni?

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#1233) NoahM válasza Teal'C (#1231) üzenetére


NoahM
junior tag

Ne is mondd, és most rendeltem meg 3 számot a telenortól :Y Szóval remélem velünk nem lesz baj... Habár nem otthon élek, itt tudom nekik van a legtöbb tornyuk.

"Okos enged, szamár szenved"... Tudom mit? Igazad van...

(#1234) HaliGab23 válasza sebijani1982 (#1230) üzenetére


HaliGab23
senior tag

Nekem pl. ma több hívás is megszakadt, vagy elment a hangom, én hallottam a másik felet, Ő engem nem.
Illetve szaggatott, de tegnap is, meg úgy elszórtan a napokban.
Sőt a net is megszűnt párszor, vissza kellett állítanom többször is a hozzáférési pontot, mire megjavult.

Remélem gatyába rázzák magukat, mert ez így nagyon gáz.

Kezdetek... 1996... Nokia 1610...

(#1235) Teal'C válasza VIBO (#1232) üzenetére


Teal'C
addikt

Egy van, nem zavaró. A tok felér szintbe a képernyőver így nem akad.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1236) sebijani1982 válasza Teal'C (#1231) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Teal'C és HaliGab23:
Köszi!

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#1237) Jadro válasza HaliGab23 (#1234) üzenetére


Jadro
veterán

Sajnos a készülék hákózatkezelésével lehet valami gebasz. Sima S21 topikban is panaszkodnak hasonlókra. Ott inkább Telekomosok, de van Telenoros is.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#1238) TODI1111 válasza Jadro (#1237) üzenetére


TODI1111
addikt

Éppen tegnap írtam valakinek, hogy nálam, telenornál (szeged) nem jelentkeznek ilyen problémák. A pálcikák nálam is ugrálnak, mondjuk én azt nem nagyon szoktam figyelni. 22-én vettem a készüléket azóta tökéletesen üzemel. Mindig tudtam telefonálni, értesítést nem kaptam, hogy hívni próbáltak volna, tisztán hallottam a másik felet és engem is tisztán hallottak. Az emailek, viber, sms rendben megérkeznek és a net is működik rendesen. Ráadásul építőiparban dolgozom, tehát nem egyhelyben vagyok egy irodában ezért lehet, hogy naponta sokkal többet vált tornyot is a készülék mint másnál. Január 12-én gyártották a készüléket.

(#1239) kakuk100


kakuk100
őstag

Sziasztok! Tudna segíteni valaki? Az SMS-hez szeretnék egy külön hangot beállítani. Már régen használom ezt a hangot, de nem találom sehol, hogy hol tudom beállítani. :F
Nagyon köszönöm előre is a segítséget! :R

(#1240) Teal'C válasza kakuk100 (#1239) üzenetére


Teal'C
addikt

Hangok és rezgés - értesítési hang
Előtte másold a fájlt a Notifications mappába a fájlkezelővel.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1241) NoahM válasza Teal'C (#1240) üzenetére


NoahM
junior tag

Na én mint ős iphoneos ilyet álmodni sem mernék :P

"Okos enged, szamár szenved"... Tudom mit? Igazad van...

(#1242) Teal'C válasza NoahM (#1241) üzenetére


Teal'C
addikt

Miért a szifon még mindig nem tud ilyent :F :Y
;]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1243) TODI1111 válasza Teal'C (#1242) üzenetére


TODI1111
addikt

Hát ott még mindig elég körülményes egyedi csengő és jelzőhangot beállítani.

(#1244) Tiger. válasza NoahM (#1241) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Pedig az SMS hangot meglehet változtatni.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1245) Teal'C válasza Tiger. (#1244) üzenetére


Teal'C
addikt

De tetszőleges hangra vagy csak arra amit beletettek gyárilag? És ha igen akkor kell mókolni vagy egyszerű mint droidon?

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1246) NoahM válasza Teal'C (#1242) üzenetére


NoahM
junior tag

Nagyon sok embernek van a környezetemben iphoneja de érdekes mindenkinek a gyári csengőhang van. Ebből arra következtetek, hogy nekik ez nem fontos. Inkább csak egy érdekes észrevétel :D De most rendeltem egy 512-es S21U-át mert a másik visszament mert félrement a rendelés.

"Okos enged, szamár szenved"... Tudom mit? Igazad van...

(#1247) Tiger. válasza Teal'C (#1245) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Csengohangot tudod tetszőlegesre is csak kell a 3 utools, de kB 1 perc alatt megvagy. Sms-nel is lehet működik ez a lehetőség, azt még nem néztem.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1248) Teal'C válasza Tiger. (#1247) üzenetére


Teal'C
addikt

Ez az? Mert ha fel kell törni a telót hogy csengőhangot állítsak be az elég rossz vicc! Ráadásul csak csengőhangot ír. Samsungon már szinte mindent meg tudok csinálni testreszabásban úgy hogy nem kell rootolni sem.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1249) Tiger. válasza Teal'C (#1248) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Igen ez, de nem kell feltorni.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1250) thamasz válasza Teal'C (#1194) üzenetére


thamasz
senior tag

Nekem egyelőre S10 van, de Android 11 frissítés óta néha hasonló dolgokat csinál, hogy csörög, felveszem, de nem halljuk egymást. Újra hívás után viszont igen. Olyan is volt hogy asszonnyal 5 percig hivogattuk egymást de senki semmit nem hallott, nem kicsit volt rám kiakadva hogy szar a telóm vagy miért nem szólok bele. Most vagy hálózati hiba vagy Samsung szoftver hiba. Nekem Telekom amúgy.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.