Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-05-09 13:37:02

LOGOUT.hu

Ha nem működik az OTA update:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1951) ollie válasza BusinessGuy (#1949) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Miért? Jobb ilyen kis csomagokat kézbesíteni, mint nehezeket. Több csomagot meg így sem tud kivinni.

***

(#1952) Sirandrish válasza SzaboDeGergo (#1950) üzenetére


Sirandrish
legenda

Tőlem egy 500ast kap minden futár, és ha csak minden 10. ember ilyen, akkor napi 2-5K simán bejön csak borravalóból nekik, ami 22 munkanappal számolva már akár 50-80K is simán lehet, ami nem olyan rossz fizetéskiegészítés :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1953) BusinessGuy válasza SzaboDeGergo (#1950) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Futár voltam dpd-nél 1 évig. 10-ből ha 2 ember jattol sokat mondok.
Sajnos ritka. Szarnak nem lesz szar de péntekre sok cím sosem volt a kedvence egy futárnak se.
Mondjuk gls legalább kerületek szerint bont és osztja a futárai között a cuccot.

[ Szerkesztve ]

(#1954) Sirandrish válasza BusinessGuy (#1953) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én mindig minden futárnak adok, viszont a másik oldalt is meg tudom érteni. Végül is a munkájukat végzik, amiért kapnak fizetést. Nekem se ad senki borravalót a melóban :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1955) Teal'C válasza SzaboDeGergo (#1950) üzenetére


Teal'C
addikt

Én is két háromszáz forintot szoktam adni minden futárnak. Karácsonykor többet. Hétfőn jön hozzám is.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1956) MadMancs válasza Sirandrish (#1947) üzenetére


MadMancs
veterán

Nálam is, pont most hívtam hogy nincs otthon délelőtt senki, adja le szomszéd lakásban :DDD

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1957) Zolint


Zolint
tag

És megjött. :))

(#1958) Gee_- válasza SzaboDeGergo (#1950) üzenetére


Gee_-
tag

Meg érkezett a csomagom, hát ez a füles nagyon jól szól a sima budshoz képest. Örülök neki.

Én 500ft adtam neki, megérdemli a futár aki hozzám jár, reggel hívtam mikor jön, mondta hogy egy órán belül, szóltam neki hogy megvárom őt mielőtt melóba indulok, erre mondta hogy sietni fog.

(#1959) HaliGab23 válasza BusinessGuy (#1953) üzenetére


HaliGab23
senior tag

Én is szoktam adni jattot, de miért elvárás ez ne haragudj.

Azért mert valaki elvégez egy munkát, jattolnunk kell Neki???

Nekünk is jattolhatna minden háztartás, mert villanyt adunk...
Na mindegy.

Nekem is hétfőn jön a csomag.

Kezdetek... 1996... Nokia 1610...

(#1960) BusinessGuy válasza HaliGab23 (#1959) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Ki mondta hogy elvárás?

(#1961) Zolint


Zolint
tag

Nekem Buds+ van, öcsém megörökli, van különbség azért rendesen, hangerőben is dinamikában is, szóval király.
SmartTag-et ki mire fogja használni? :D

(#1962) Gee_- válasza Zolint (#1961) üzenetére


Gee_-
tag

Fesztiválokon a blökin lesz hogy lássam melyik bokorban szundizik, hétköznapokon meg a villany kapcsolóként fog működni a szobába. :D

(#1963) Sirandrish válasza Gee_- (#1962) üzenetére


Sirandrish
legenda

Villanykapcsolóként? Azt hogy érted?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1964) Gee_- válasza Sirandrish (#1963) üzenetére


Gee_-
tag

Van rajta egy gomb és be lehet programozni hogy mondjuk valamilyen okos eszközt irányítson.

De igazából lehet a kutyoson hagyom így legalább mindig kéznél lesz a villany kapcsoló. 😅

[ Szerkesztve ]

(#1965) Sirandrish válasza Gee_- (#1964) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah ezt nem is tudtam.
A kutyusos ötlet viszont tetszik nekem :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1966) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah közben meg is érkeztek a motyókák :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1967) wong kok wah


wong kok wah
senior tag

Nekem is meg érkezett. Jól szól, de remélem jövőre valami mást találnak már ki...

(#1968) Gee_- válasza wong kok wah (#1967) üzenetére


Gee_-
tag

Mire gondolsz? milyen más dolgot szeretnél?

(#1969) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Bővült a "család" :DDD :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1970) wong kok wah válasza Gee_- (#1968) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Nem tudom, jöhetne ajándékba mondjuk egy tovább fejlesztett DEX vagy valami hasonló...

(#1971) Ateszpapa válasza wong kok wah (#1970) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Mondjuk egy s-pennek jobban örülnék mint a smart tagnek. Mennyi bajom van. :)

(#1972) Gee_- válasza wong kok wah (#1970) üzenetére


Gee_-
tag

Szerintem DEX-et nem fognak ajándékba adni mert nem biztos hogy sokan használnák, egy fülest meg egy smart taget valószínű többen kihasználják mint a DEX-et.

(#1973) Teal'C válasza wong kok wah (#1970) üzenetére


Teal'C
addikt

A Dex nek már nincs értelme mikor egy sima c-hdmi vagy usb kábellel vagy vezeték nélkül megtudod valósítani.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1974) MikeWazowski válasza Sirandrish (#1969) üzenetére


MikeWazowski
addikt

NICE!
Azt a fűrészporos tapétát cseréld inkább le. ;) :B

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#1975) ollie válasza wong kok wah (#1967) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Miért nem adod el a régieket? Némi pénz abból is bejön, a polcon meg előbb utóbb tönkremegy az akkujuk, ha nem töltöd.

***

(#1976) Sirandrish válasza MikeWazowski (#1974) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hónapokig vitáztam az asszonnyal, és NYERTEM! (Én akartam), szóval ez marad örökre! :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1977) Vismajor01


Vismajor01
addikt

Durva, hogy az ajándék buds liveokat ilyen 30-40-ért rakják fel apróra, miközben újonnan 40-45 ezer rendes garival, számlával.

Én pontosan ezért vettem meg a buds prot már 2 hete 50-ért garanciával számlával, sejtettem h pro-val is ez lesz, látok is fent 70-ért is :D Persze ha kaptam volna ingyen használnám, de h azt gondolják egyesek h annyit ér mint a bolti...

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#1978) Dr V


Dr V
őstag

Sziaztok!

A 3 év garancia regisztrálásnál mennyi idő alatt jön meg a visszajelzés a regisztráció sikerességéről?

(#1979) wong kok wah válasza ollie (#1975) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Lehet ezt fogom tenni...

(#1980) Ateszpapa válasza Dr V (#1978) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Milyen regisztráció?
Hol?

(#1981) Sirandrish válasza Dr V (#1978) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az ára miatt nem kapásból 3 év jár ?
Nekem telefonon az előrendeléskor azt mondták, és emlékeim szerint a szerződésemen is az szerepel..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1982) cotag válasza Vismajor01 (#1977) üzenetére


cotag
senior tag

A bolti 90.000Ft.
Garanciával hol vetted 50-ért? Becsaptak....

(#1983) MikeWazowski válasza Sirandrish (#1976) üzenetére


MikeWazowski
addikt

:C :B látom akkor nálatok is "rend" van :) :)

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#1984) Sirandrish válasza cotag (#1982) üzenetére


Sirandrish
legenda

Bőven kapni már 90 alatt boltból!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1985) Sirandrish válasza MikeWazowski (#1983) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát itt én hordom a nadrágot, és én vagyok a főnök!!4!!4!

...már amikor az asszony engedi! :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1986) MikeWazowski válasza Sirandrish (#1985) üzenetére


MikeWazowski
addikt

:C ;] :DDD

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#1987) ollie válasza Sirandrish (#1985) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez nálunk is így van. :DDD

***

(#1988) HaliGab23


HaliGab23
senior tag

Azt tapasztalom, hogy amikor LTEről vált a telefon hívás közben 3Gre, akkor 10ből 5ször megszakad a hívás...
Másnál nem jelentkezik ez? (Telenor előfizu.)

Kezdetek... 1996... Nokia 1610...

(#1989) Teal'C válasza Dr V (#1978) üzenetére


Teal'C
addikt

Milyen garancia regisztráció, azt eltörölték már vagy 4 éve. Azóta alapból 2 év illetve mostmár 3 év. Persze ettől még tudod regisztrálni a Samsung készülékeid de felesleges kb mert semmi nem származik belőle max látják mennyi cuccot vásárolsz tőlük.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1990) leslien válasza HaliGab23 (#1988) üzenetére


leslien
nagyúr

mindezd hol tapasztalod?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1991) brazor


brazor
tag


Update xeh

[ Szerkesztve ]

"Have you ever seen a man this rich? This broke? This lost in the smoke? Please pray for me"

(#1992) HaliGab23 válasza leslien (#1990) üzenetére


HaliGab23
senior tag

A város az Paks, és van egy rész a házban, ahol váltogat.

Illetve volt, hogy M6oson Bpről Paksra jövet, vagy bárhol ahol mozgás közben váltott LTEről...

Kezdetek... 1996... Nokia 1610...

(#1993) wong kok wah válasza brazor (#1991) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Elég sűrűn van update...

(#1994) Teal'C válasza wong kok wah (#1993) üzenetére


Teal'C
addikt

Az sosem baj. Legalább foglalkoznak vele és nem elsunnyogják. :R

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1995) MadMancs válasza wong kok wah (#1993) üzenetére


MadMancs
veterán

Februárban ez már a 3. De nem baj. Inkább mint hogy le...ják a hibákat.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1996) kengyel válasza MadMancs (#1995) üzenetére


kengyel
nagyúr

Tényleg sok van, már nem tudom követni. :)

kengyel

(#1997) MadMancs válasza kengyel (#1996) üzenetére


MadMancs
veterán

Vasárnap lesz 1 hónapja nálam telefon de kapott 5 frissítést eddig. :DDD

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1998) kengyel válasza MadMancs (#1997) üzenetére


kengyel
nagyúr

Mindegy feldobom, majd meglátjuk. :)

kengyel

(#1999) Gee_-


Gee_-
tag

Jó szokása szerint a Telekom le van maradva.... Telefon megjelenésekor kaptam utoljára update-et, azt is smart switchen keresztül.

(#2000) Dr V válasza Teal'C (#1989) üzenetére


Dr V
őstag

Köszi, ezt nem tudtam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.