Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-05-09 13:37:02

LOGOUT.hu

Ha nem működik az OTA update:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) BusinessGuy válasza El Diabl0 (#850) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

MIND zörög amiben OIS van, nem véletlenül. [link]
Hagyjuk ezt....

(#852) khorvat válasza doooo (#837) üzenetére


khorvat
senior tag

Simán a kezemben ha tartom és 20-30fokos szögben mozgatom öblös, kotyogós hangja van. Mindenképpen zavaró de lehet ezt így kell elfogadni akkor. S10+ is zörög de halkabban és csak ha a fülemnél rázom, ezért volt fura hogy ez meg ilyen lett az S21 Ultra esetében.

(#853) BusinessGuy válasza khorvat (#852) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Kisebb lencse kisebb hang ugye..
Mind zörög amiben ois van.

(#854) El Diabl0 válasza BusinessGuy (#851) üzenetére


El Diabl0
junior tag

Én nem értek hozzá, de az enyém nem zörög. 12 Pro Maxot is próbáltuk most, abból sem jön semmi hang. Érdekes jelenség.

[ Szerkesztve ]

(#855) Tin válasza khorvat (#852) üzenetére


Tin
veterán

Ha nem tudod megszokni, küldd vissza. Ultraban 3 stabilizált kamera is van ami zöröghet.

(#856) BusinessGuy válasza El Diabl0 (#854) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Kötve hiszem. Mindben zörög amiben optikai képstab van.

(#857) Tin válasza BusinessGuy (#856) üzenetére


Tin
veterán

12 Pro Maxban a szenzor stabilizált.

[ Szerkesztve ]

(#858) El Diabl0 válasza BusinessGuy (#856) üzenetére


El Diabl0
junior tag

Legyen úgy. :R

(#859) cotag válasza cotag (#838) üzenetére


cotag
senior tag

Erre valaki segítséget?
:R

(#860) Tiger. válasza BusinessGuy (#856) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Hiába vitatkozol, nem zörög, 11 pro maxot most néztem meg, nincs hangja, 5s-nek viszont van.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#861) MadMancs válasza cotag (#859) üzenetére


MadMancs
veterán

Ez nem csak a gyorstöltést (15W) hanem a szupergyors töltést (25W) is tudja és használja. Ezt használom én is (S20+ 5G hez adták). Asszony meg az A50 (15W) gyorstöltőjét használja S20+ 5G hez.

Kábelről nem tudok nyilatkozni. Én 2m Samsung USB A/C kábelt vettem anno, azzal gyorstöltéssel nincs baj, szupergyors töltést meg nem tudom kipróbálni USB-A 25W töltőfej hiányában.

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#862) Vismajor01


Vismajor01
addikt

Ugy nezki hiaba rendeltem elo nincs aji.

Aki kap budsot es nem kell neki milyen arat gondolt tovabb adni? Ha esetleg vennem kell mire készüljek.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#863) ollie válasza Vismajor01 (#862) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hol rendelted elő?

Nem lehet utólag számlakorrekciót kérni?

Remélem én nem fogok ilyenbe futni, a Telenornál rendeltem elő az utolsó nap (jan 28), mert akkor kiverem náluk a balhét. Ők ugye még nagy bannerrel reklámozták is, hogy ha előrendelem náluk jan 28-ig, akkor jár az ajándék. Hétfőn jön elvileg a telefon, majd meglátjuk.

Ráadásul most nem is akartam mobilt cserélni, mert annyira jó a Note10+, de ezek győztek meg: toll használható itt is, még jobb az üzemidő, ajándék buds. Ha ezek közül csak egy nincs meg, már nem érdekel a csere.

Ja igen, amúgy az előrendelési ajándékra hivatkozva szerintem jogosan kérhetsz korábbi dátumozású számlát az azt kiállító cégtől, főleg, ha ők is reklámozták az előrendelői ajándékot.

[ Szerkesztve ]

***

(#864) VIBO válasza ollie (#863) üzenetére


VIBO
őstag

Sztem is járnia kell az ajándéknak. Sajna én is Vodafone boltban rendeltem elő. Remélem jövő héten megkapom. De ha nincs aji akkor erősen elgondolkodok elhozom-e. De ha előrendelted akkor sztem kell, hogy járjon.

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#865) leslien válasza ollie (#863) üzenetére


leslien
nagyúr

lesz 14 nap ,ha nem jön az ajándék repül vissza ... belőlem is bohócot csináltak...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#866) ollie válasza leslien (#865) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És már a rendelés után 1 nappal is teljesítés alatt volt a rendelésed állapota?

[ Szerkesztve ]

***

(#867) leslien válasza ollie (#866) üzenetére


leslien
nagyúr

nekem már ez lesz a 3. rendelésem [link] , de kérdésedre a válasz igen...

szerk.

számla ott van a saját fiók >>számlák >>egyéb számlák...

igen lehetett választani a szállítási dátumot

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#868) ollie válasza leslien (#867) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És nálad is ki lehetett választani, hogy mikor szállítsák ki?

Na meg a számlát hogy kaptad? Mert nekem nem jött semmi elektronikus számla.

Amúgy már én is régóta vagyok Telenoros (17-18 éve), de néha már én is úgy érzem, hogy ideje váltanom szolgáltatót. Ha ezt elcseszik, akkor valszeg megyek a Telekomhoz.

[ Szerkesztve ]

***

(#869) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Amúgy valakinek visszajelzett már a Samsung hogy oké fasza, majd küldjük a motyeszt?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#870) TODI1111 válasza cotag (#859) üzenetére


TODI1111
addikt

Töltő szerintem jó. Nekem is ilyen van,nem mértem ,de ha bedugom kiírja a szupergyorstöltést is. Kábelból nem ilyet de baseus kábeleket használok és teljesen jól működnek.

[ Szerkesztve ]

(#871) cotag válasza TODI1111 (#870) üzenetére


cotag
senior tag

Köszi srácok :R

(#872) Teal'C


Teal'C
addikt

Én ezeket a válaszokat kaptam

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#873) ollie válasza Teal'C (#872) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Köszi, ezek szerint nem számít, hogy milyen dátum van a számlán. Így ki tudom exportálni a visszaigazoló emailt PDF-be.

***

(#874) Teal'C válasza ollie (#873) üzenetére


Teal'C
addikt

Van egy elméletem a bolti rendeléses mizériáról: Mivel először én is ott adtam le de erről semmi féle igazolást nem kaptam sőt mikor másodszorra bementem akkor sem. Így még aznap délután lerendeltem online. Viszont mivel én láttam a saját szememmel hogy a saját nevére rendelte elő a srác az üzletben (ezt abból gondolom hogy nem kért semmi adatottőlem és a saját email címével lépett be az előrendelésbe de nem a voda oldalán) arra gondolok hogy ezeket azért tartják vissza mert ők nyúlják le az ajándékot te meg fizesd a telefont mondván nem jár az ajándék. Ha netán valaki találkozik ilyen kinelentéssel bolti rendelés kapcsán jelezze már vissza ide. Meg a fogyasztóvédelemnek is.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#875) FіkuszKukіsz válasza Teal'C (#874) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

A számla a te nevedre fog szólni, nem tudom akkor hogy tudná lenyúlni az ajándékot?

Romanes eunt domus

(#876) adamklark válasza FіkuszKukіsz (#875) üzenetére


adamklark
senior tag

saját nevére rendelte elő a hozzászólás alapján a bolti csávó , bár ez fura főleg hogy az ajándékot tudtommal az új készüléken lehet rendelni alkalmazásban, akkor mi ez az eladó megrendeli nekem történetek? vagy valamit nem olvastam

[ Szerkesztve ]

(#877) ollie válasza Teal'C (#874) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem tudom, hogy ez lehetséges-e, mindenesetre én eleve online rendeltem, nem mentem be semmi üzletbe személyesen.

***

(#878) leslien


leslien
nagyúr

kérdésem volt kollégákhoz(rlaci71,kengyel) lakásban este lámpa fényénél milyen a kamera arc,szem....pl itt van a S20 FE 5G + Gcam + Sony Xperia 5 II [link]
látható ,h a Gcam a győztes...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#879) NoahM


NoahM
junior tag

Na mit találtam :) úgy néz ki végre beérte az Exynos :C
Ezen lehet vacsora mellett csámcsogni :R

[link]

"Okos enged, szamár szenved"... Tudom mit? Igazad van...

(#880) Fuxosbömis válasza leslien (#878) üzenetére


Fuxosbömis
tag

Be is jelentkeztem a szemészetre. Nem látok különbséget a három kép között.....pedig gúvadtak a szemeim, úgy néztem. :Y :F ;)

(#881) MadMancs válasza adamklark (#876) üzenetére


MadMancs
veterán

Új készüléken, de mindegy melyiken Csak S21/+/U legyen. És 1 ember max 10 darabot igényelhet. Szóval simán benyelhető eladó által így. Az más kérdés hogy szinte elképzelhetetlennek tartom hogy ezt meglépné bármelyik eladó vodánál. Azt elképzelhetőbbnek tartom hogy saját névre (mint vállalkozó/voda partner) berendeli üzletbe központi raktárból és neked értékesíti ha mész érte.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#882) Mono25


Mono25
csendes tag

Telenoros előrendelésről írnék. 22-én rendeltem meg online, akkor jött is egy automata levél. Aztán 27-én jött reggel az email a számláról és 10 óra környékén a futár csengetett, hogy meghozta a csomagot. Viszont addig semmi. A számlán 26. szerepel mint kiállítási dátum.

(#883) leslien válasza Fuxosbömis (#880) üzenetére


leslien
nagyúr

Be is jelentkeztem a szemészetre.

remélhetőleg nincs gond a szemeddel... ;)
Gcam nézd , szemeit a fiamnak...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#884) ollie válasza leslien (#878) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A GCamon van a legtöbb részlet, meg a legélesebb, legkevésbé elmosott.

***

(#885) Teal'C válasza FіkuszKukіsz (#875) üzenetére


Teal'C
addikt

Ha ő bemásolja aszámlát és meg ad egy lakcímet? Nem nagy kunszt. Kiderül a boltban rendelők visszajelzéseiből, én remélem hogy nincs igazam :R

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#886) Teal'C válasza adamklark (#876) üzenetére


Teal'C
addikt

Bár melyik s21u ról meg lehet rendelni nem kell konkrét telefon. Megreklamáltam a vodánál hogy nem kaptem semmi igazolást a leadott rendelésről, akkor mutatom mit írtak vissza. Elég vicces egy cégnél ahol a segglyukadba is belenéznek ha kell.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#887) Tiger. válasza NoahM (#879) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ezt láttam, azért még nem, gpu az nincs olyan erős, mint az adreno, de nincs már akkora különbség, mint az s20-nal.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#888) bigdigit


bigdigit
addikt

Nem igazán ide kapcsolódik de egy kérdés hátha van tapasztalat.Az én ultrám és az asszony sima S21-e is elég sűrűn rögtön kilép facebook illetve messenger alkalmazásból.Előző telefonjainkon ilyen nem volt.Mondjuk lehet csak véletlen egybe esés pont most lett valami bug de ki tudja.

(#889) leslien válasza ollie (#884) üzenetére


leslien
nagyúr

jól látod... pont ezért van a SD 865 Samu, itt van lehetőség választani...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#890) MadMancs válasza bigdigit (#888) üzenetére


MadMancs
veterán

Messengernél nálam is elofordul, Facebook appnál még nem tapasztaltam.
De ez nem teló hiba, Face sose tudott normális appot csinálni.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#891) bigdigit válasza MadMancs (#890) üzenetére


bigdigit
addikt

Most meg a játéka is kídobta. Megnyitja és egyből bezár. Nem az alkalmazás áll le. Aztán második próbálkozás működik. Lehet valami szoftveres dolog lesz ez...túl agresszív program kezelés.

(#892) MadMancs válasza bigdigit (#891) üzenetére


MadMancs
veterán

Erről már nem.tudok nyilatkozni.
Messenger és Facebook minden telómon hulladék. Játszani nagyon nem játszok. Kapcsold ki adaptív kezelést, hátha. De mondom én ilyet nem tapasztalok.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#893) Sirandrish válasza bigdigit (#891) üzenetére


Sirandrish
legenda

Messengerrel már nekem is volt vagy kétszer, de játékoknál még nem tapasztaltam hasonlót. :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#894) ShadowLac válasza leslien (#889) üzenetére


ShadowLac
addikt

Most láttam. Igen g cam ok.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#895) mjani1172 válasza doooo (#841) üzenetére


mjani1172
addikt

Szerintem direkt csinálod. Vagy trollkodsz.
Szerintem világosan leírtam.
Tényleg ennyire nehéz megérteni hogy a hosszabb időről beszélek? :F

(#896) Tin válasza NoahM (#879) üzenetére


Tin
veterán

Ez a teszt már sokkal inkább mutatja a valóságot, hiszen mindkét telefon "forró" volt a tesztek alatt, és esélyük sem volt a tesztek közöt visszahűlni. Így ez mutatja jól, hogy mi a "minimum" teljesítménye ezeknek a telefonoknak.

De teljesítményre összehasonlítani így azért elég nehéz őket. A Wildlife stressz teszt eredménye is csak azért konzisztens az Exynoson, mert ez a "padló" állapot, az SD változat az első körben megpróbált azért kipréselni magából valami teljesítményt, de aztán az is elmelegedett. Az egykörös "sima" tesztbő előtte jól látszik a különbség (5148/3311), de ez sem valós eredmény, hiszen csak annyit mutat, hogy az Exynos meg se próbálta kihozni a "max" teljesítményt, ez már a throttlingos. És ezek az eredmények amúgy gyalázatosan szarok, ez a saját Exynos 990-em eredménye stressz teszt alatt: [kép]

A Geekbench eredménye hasonlóan vacak. Egyedül az Antutu volt "hideg" futás, az mutatta meg nagyjából a két SOC közötti valós eredményt.

A videóból az látszik, hogy az Exynost kevésbé engedik melegedni, a GPU-ja észrevehetően gyengébb, viszont akkuba pariban van a kettő, úgyhogy a merülés problémát végre megoldották, talán ez volt a legfontosabb. Az SD888 viszont jobban melegszik, ezért is engedi a Samsung feljebb a hőmérsékletet, úgyhogy ez a generáció nem lett annyira fényes.

Remélem csinálnak hasonló videókat még, de úgy, hogy az egyes tesztek között mindkettőt lehűtik szobahőmérsékletre, vagy akár az alá, hogy az is kiderüljön, mit tudnak throttling nélkül. Mert azért impulzus-teljesítménynél az is fontos. Meg jó lenne egy 4K videórögzítés teszt is, folyamatos hőmérőzéssel.

(#897) doooo válasza khorvat (#852) üzenetére


doooo
veterán

Több kamera, több és nagyobb lencse, mindegyik stabilizált, stb. ennek így kell lennie.

(#898) doooo válasza mjani1172 (#895) üzenetére


doooo
veterán

Azt nehéz megérteni, hogy ha üzemidőről meg SoT-ről van szó, akkor hogy a pokolba lesz hirtelen rendszersebesség a téma?! :F Az nem világos, és aligha tudnál épkézláb indokot mondani rá, szóval pár hónapig ücsörögj nyugodtan. Csak majd akkor amikor visszatérsz a témára, normálisan tedd fel a kérdéseidet, ne így, mert megint csak káosz lesz a vége.

[ Szerkesztve ]

(#899) MikeWazowski válasza Fuxosbömis (#880) üzenetére


MikeWazowski
addikt

"Be is jelentkeztem a szemészetre. Nem látok különbséget a három kép között.....pedig gúvadtak a szemeim, úgy néztem." Hát akkor tényleg irány a szemészet....

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#900) adamklark


adamklark
senior tag

teljesen jók a képek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.