Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-05-09 13:37:02

LOGOUT.hu

Ha nem működik az OTA update:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) MadMancs válasza ollie (#1096) üzenetére


MadMancs
veterán

Lehet hülye kérdés, de azt hogyan?

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1102) Gee_-


Gee_-
tag

Esetleg lehet a promóció weblapján lévő linken kell elindulni a prémium be regisztrálásához.

Este én is beszeretném aktiválni egy másik fiókra. Remélem sikerül.

(#1103) ForRedGlory válasza Gee_- (#1102) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Arról kattintottam át. Csak az 1 hónapot hozta fel, ami alapból is jár új belépőknek. Miért is menne elsőre...

(#1104) Ateszpapa válasza ForRedGlory (#1103) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Teljesen új Google fiókkal próbálod?

(#1105) Gee_-


Gee_-
tag

Lehet hogy esetleg érzékelte hogy volt már a készüléken prémium fiók, és ezért nem dobja fel az akciót.... Vagy kitudja.

(#1106) Vismajor01 válasza ForRedGlory (#1100) üzenetére


Vismajor01
addikt

Jaja engem is erdekel! Hamae budsrol valszeg lemaradok a hiszekenysegem miatt

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#1107) ollie válasza MadMancs (#1101) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na most megfogtál, mert már én sem találom. Valamelyik android verzióban volt még ilyen opció, most már sehol sem látom.

***

(#1108) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Nem ertem ezt a bixby rutint. Megakartam csinalni, hogy ha feltolt akkor zeneljen, de nincs lehetosegem kivalasztani, hogy mi szoljon. Megadtam neki mi jatsza le, de nincs kivalasztasi lehetoseg.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1109) kengyel


kengyel
nagyúr

Nálatok, ez hogy van ?
Ha gyorstöltőre kapcsolom a csúszkát, nem is írja ki, és nem is tölti gyorsabban. Ha viszont a szupergyors töltést használom, akkor gyorsan feltölt, és ki is írja. Gyári 25W-töltő.
Töltések: 10%-100%- ra a következő.
Sima : 2-óra plusz.....
Gyors : U.A
Szupergyors : Nincs egy óra.

kengyel

(#1110) *RLaci* válasza MadMancs (#1095) üzenetére


*RLaci*
addikt

Én egy ilyennel használom, tökéletesen működik, nem dobálja el. [Q Acoustic BT3]

(#1111) snots válasza Vismajor01 (#1106) üzenetére


snots
tag

Lehet, de csak lehet, de nálam az volt, hogy a Samsung fiókom és a Youtube fiókom ugyanahhoz a Google fiókhoz tartozik. Nekem egyből adta a 4 hónap ingyenest (mármint miután rányomtam, hogy premium előfizetés). Amit sajnos egyből meg is kedveltem, úgyhogy szívhatják a vérem majd a 4 hónap után. Mindenki boldog.

Szóval ötletem nincs, hogy ez-e az összefüggés abban, hogy kapod-e a 4 hónapot vagy sem, de én erre tippelek.

[ Szerkesztve ]

(#1112) snots


snots
tag

Egyébként lenne nekem is egy kérdésem. Az előbb érkezett meg a hiper-szuper UV ragasztós, vagy milyen dome glass a telefonhoz. A második (a titkosat, ami a gyári reklámfólia alatt van :) ) védőfóliát azt vajon le kéne vakarnom a telefonról (nem szívesen tenném, mert az eléggé rajta van) mielőtt aplikálom a dome glass-t, vagy az maradhat?

(#1113) BusinessGuy válasza snots (#1112) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Én biztos leszedném, de biztos hogy van? Itt volt aki írta hogy nem lát másodikat... Nem kaparásztam de én is csak az elsőt látom...

(#1114) Ateszpapa válasza snots (#1111) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Én már majd másfél éve fizetem a családi csomagot.
Úgyhogy nekem nem is jár ez a 4 hónap.
:(

(#1115) ForRedGlory válasza Ateszpapa (#1104) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Meglett a megoldás. :W

Csak akkor dobta fel a 4 hó ingyenességet, ha a youtube alkalmazásban kattintok a prémiumra... ha a Samsung weboldalán lévő linkre kattintok (nyilvn telefonról), akkor csak az 1 hónapot hozza fel.

[ Szerkesztve ]

(#1116) wong kok wah válasza ForRedGlory (#1103) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Nekem is csak 1 hónapot hoz fel egy új fiókra. A régire pedig még azt sem,(ezen régebben volt már premium).

(#1117) wong kok wah válasza ForRedGlory (#1115) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Az alkalmazásból próbálom én is.. 1 hónap.. :(

(#1118) oAcido válasza ForRedGlory (#1115) üzenetére


oAcido
aktív tag

Alkalmazásból regisztráltam, előtte még nem volt soha Premium előfizetés.

A lejárat előtt kell inaktiválni 1 nappal? Vagy most is megtehetem és élni fog a lejáratig?

(#1119) snots válasza BusinessGuy (#1113) üzenetére


snots
tag

Remélem normálisan sikerül csatolni a képet, megszenvedtem vele, mire lefotóztam. :)
Itt a selfie kamera körül szépen lehet látni a második fóliát (meg kicsit odébb a peremét is). Az elsőt természetesen leszedtem, miután kikerült a dobozból a telefon.

A tiéden nincs ilyen második fólia? Teljesen síkban van a kamera?

(#1120) Sirandrish válasza snots (#1119) üzenetére


Sirandrish
legenda


snots képe..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1121) snots


snots
tag

Aki lemaradt volna korábban erről a hatalmas talányról, annak itt van ez a korábban linkelt videó:

https://www.youtube.com/watch?v=Y4wrxLVs3eU

1:22-nél szedi az első fóliát a srác
1:47-nél szedi a másodikat

(#1122) MadMancs válasza kengyel (#1109) üzenetére


MadMancs
veterán

Nálam gyorstöltésnél gyorstöltést ír (1ó30p 10-100), szupergyorsnál szupergyors töltést (10-100 1ó9p), simánál sima töltés (2ó23perc).
S20+5G gyári töltője.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1123) MadMancs válasza *RLaci* (#1110) üzenetére


MadMancs
veterán

Akkor végképp nem értem. Ez milyen kodeket használ? H/K AAC.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1124) Vismajor01 válasza snots (#1112) üzenetére


Vismajor01
addikt

En se szedtem le, a videoban az elsot baromi konnyeden lelogo fulnel negragadva szedte le, a masodikat mar kessel kezdte meg.
Megvettem a telefont en is megkapirgaltam a jobb felső sarkanal de nagyon nem akart jonni es ezert nem is eroltettem egyaltalan, arra jutottam h régiónként eltero mennyi folia van rajta, sztem ezen nincs az a vastag bena folia csak a rendes vedo amit nem akarok leszedni nekem tökéletes ami rajta van.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#1125) snots


snots
tag

Mondjuk leszedősnek néz ki, mielőtt felrakom az újat, de azért kiváncsi lennék, hogy akkor ez valami olyan dolog, ami nem mindenki telefonján van? :D

Szerk: Egyébént tényleg nagyon passzentosan rajta van, szerintem csak úgy nem jön le. Na, még alszom rá egyet.

[ Szerkesztve ]

(#1126) ollie válasza snots (#1112) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én nem erőltetném az ilyen ragasztós üvegeket. Befolyhat a hangszóróba, és akkor fizetheted saját pénzből a cserét.

***

(#1127) Vismajor01 válasza ForRedGlory (#1115) üzenetére


Vismajor01
addikt

Meg is találtam, köszi!

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#1128) BusinessGuy válasza snots (#1119) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Még az első fóliát se szedtem le így passz. :D

Ollie adni szoktak hozzájuk gombokra, hangszórókra és egyéb nyílásokra matricát hogy ne menjen bele, de te is le tudod ragasztani. Ha meg probléma lenne saját balfékeskedés miatt, a víz x idő után oldja, puhítja. Sokat raktam már fel sosem volt gond, cserébe a legmegbízhatóbb legjobb fóliák amiket lekerekített telefonokra kaphatsz.

[ Szerkesztve ]

(#1129) snots válasza ollie (#1126) üzenetére


snots
tag

Adnak hozzá ilyen jó erős matricát, amivel le tudod ragasztani az oldalait a telefonnak. Elvileg jókat hallani ezekről a cuccokról, de azért várom a véleményeket.

(#1130) snots


snots
tag

Ezt vettem amúgy, T-max-ot ajánlottak egyel odébb, de ahhoz nem igazán fértem hozzá.

Samsung Galaxy S21 Ultra Whitestone Dome Glass INSTALL & REVIEW

Mondjuk tényleg ilyen műtét kinézete van a dolognak, de elvileg leszedhető viszonylag könnyen, ha gond van vele.

Amennyire ki tudom venni, az arc a videóban simán a második fóliára rakja rá.

[ Szerkesztve ]

(#1131) ollie válasza snots (#1129) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ja értem. Mondjuk a felső beszédhangszóró még mindig kérdéses, mert az a keret és kijelző között van egy vékony csíkban, nem pedig a keret felső részén.

***

(#1132) snots válasza ollie (#1131) üzenetére


snots
tag

Azt is leragasztja 2:35 körül, a videóban. Hétvége előtt szerintem úgy sem állok neki, akármi is van.

[ Szerkesztve ]

(#1133) Sirandrish válasza ollie (#1126) üzenetére


Sirandrish
legenda

S10+ra raktam ilyen, és az asszony P30 projára is. Mindenfele szijjelfojt..még órák múlva is törölgettük a "ragasztót", de a hanszorónak semmi baja sem lett egyik alkalommal sem. UV fényre "köt" meg hossszúúúúúú percek alatt...értelemszerüen a hangszorónál nem UV-zol és kb ennyi :)

Szerk: Megnéztem a videót...az enyémhez nem volt ilyen JIG :N

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1134) kengyel válasza MadMancs (#1122) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nálam, egyedül a gyorstöltést nem írja. Nem értem, a többi oké.

kengyel

(#1135) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Tudja valaki miért nem látom az újabb névjegyeket? Ugyan azt a fiókot használom iphonnal is Gmail, de csak a régebbi látja a Samsung.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1136) Teal'C válasza kengyel (#1109) üzenetére


Teal'C
addikt

Ez mind be van kapcsolva alsó 3 csúszka?

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1137) Teal'C


Teal'C
addikt

Én a vodától vettem csak 1 fólia van rajta!

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1138) torrente777


torrente777
tag

Csatlakozom hozzátok kárnak mentem be a samsungba megnézni meg is vettem Galaxy z fold 2 őt vált ha jól szerepel teszt indul :W

(#1139) Sirandrish válasza torrente777 (#1138) üzenetére


Sirandrish
legenda

Némi tagolás nem ártana abba a mondatba. Bár harmadszorra sikerült megértenem :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1140) ImpersonatoR

Vezetekes Dex et használ valaki a teloval?
Csak type-c hdmi kábellal fog problémamentesen működni igaz ? (type -c DP al nagyon nem jó a felbontás + ki is írja ,hogy nem fog megfelelően működni)

[ Szerkesztve ]

(#1141) ollie válasza ImpersonatoR (#1140) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

HDMI kell Dexhez.

***

(#1142) ollie


ollie
MODERÁTOR

Tényleg, nem kell új SIM az 5G-hez, ugye?

***

(#1143) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Google payel lehet itthon fizetni?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1144) NoahM válasza Tiger. (#1143) üzenetére


NoahM
junior tag

Ezt találtam remelem segít.
Google Pay fizetés Magyarországon.
[link]

"Okos enged, szamár szenved"... Tudom mit? Igazad van...

(#1145) NoahM válasza Sirandrish (#1139) üzenetére


NoahM
junior tag

Láttad a Torrentét? :DD
Amúgy nekem is többszöri átolvasással sikerült meg értenem.
De lényeg hogy üdvözlünk a klubban :C

"Okos enged, szamár szenved"... Tudom mit? Igazad van...

(#1146) Tiger. válasza NoahM (#1144) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ezek szerint en nem tudok vele fizetni, az alkalmazast nem tudom letolteni, a simple nem tudja hasznalni a visat.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1147) ollie válasza Tiger. (#1146) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Simple miért nem tudja használni a Visát? Nem OTP-s a kártya? Akkro használd a saját bankod mobilfizetés appját (persze ha nincs, az probléma).

***

(#1148) kengyel válasza Teal'C (#1136) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ha a gyorstöltés funkciót akarom használni, akkor csak azt kapcsoltam be, a többit nem.
Ott a gond ?

kengyel

(#1149) Teal'C válasza kengyel (#1148) üzenetére


Teal'C
addikt

Elvileg elég csak azt bekapcsolni de mindjárt letesztelem egy gyári tőltőn.

Nekem is ilyen n10+-on működött a 3 féle töltés. Valami szoftveres bug lehet.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1150) dkovizoli válasza snots (#1130) üzenetére


dkovizoli
addikt

Linket tudsz felrakni, hogy honnan rendelted? Amúgy így sokkal egyszerűbb felrakni, mint mindenféle keret meg egyebek nélkül. Már az s8-aknál is igényes volt a whitestone.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.