Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-05-09 13:37:02

LOGOUT.hu

Ha nem működik az OTA update:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) TODI1111 válasza JockeyEwing (#799) üzenetére


TODI1111
addikt

Pedig ott van.

Nem raktad már le a tálcára amit csúsztatással elérsz?
GaS-
Tényleg előtte az volt :)

[ Szerkesztve ]

(#802) MadMancs válasza JockeyEwing (#799) üzenetére


MadMancs
veterán

Dobd fel a legújabb frissítést.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#803) Sirandrish válasza MadMancs (#802) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én is most vettem észre hogy nincs fent a legfrissebb :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#804) Teal'C válasza ollie (#778) üzenetére


Teal'C
addikt

De senkinek nincs napi fél vagy egy órája mert pl ha hazaér nem öltözik át nem csinál semmit úgy ahogy hazaért úgy megy el sörözni, vagy a haverhoz, csajához, rokonokhoz a boltba stb...

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#805) Teal'C válasza syIex (#785) üzenetére


Teal'C
addikt

Nem függővel van tele hanem szolgáltatóssal ami nem függő henem esetleg részletre vásárolt és azt tilthatják ha az eredeti tulaj nem fizeti.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#806) Sirandrish válasza Teal'C (#805) üzenetére


Sirandrish
legenda

Megveszi részletre, majd 2 nap után eladja? Ez aztán a taktika :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#807) szenesember válasza adamklark (#792) üzenetére


szenesember
aktív tag

Egy akkumulátorokkal foglalkozó tanulmányból merítve, igen, van hatása x év alatt. Mégpedig pozitív! Az akkucellák a legnagyobb káros terhelést ~85-100% tartományban szenvedik el. Amikor az akkumulátor ún. csepptöltésen van, nagyon alacsony feszültségen tölt bele bizonyos időközönként, tartva amaximális kapacitást anélkül, hogy hőtermelés történne. Ez kvázi azt jelenti, h ha folyamatosan töltőn használnád a telefonodat, 10 év alatt alig degradálódna az akkumulátor. Tehát, amíg éjszaka töltőn lóg, addig nem használódik a cella, nem számolódik a ciklusa sem. Viszont érdemes lassú töltésen tölteni éjszaka, ha a legjobbat akarjuk az akkunak. Ráadásként van még egy pozitív hozadéka, ha 100% elérése után töltőn marad, ekkor ugyanis kalibrálódnak a cellák, és nem lesz benne "gyönge láncszem", ami gyorsabban degradálná a többit. (Amit még hozzá lehet tenni, 20% alatti töltöttség is fokozottan degradálja a cellákat. Illetve ~60% körül érzi magát legjobban az akku, ha már ennyire törődünk vele :D )

(#808) Teal'C válasza szenesember (#807) üzenetére


Teal'C
addikt

Mindenki tegye a szivére a kezét és mondja meg hogy 4 évnél többre tervez még a mai mobilok közül. Egy töltési ciklus ugye 0-100% vahy 2x 50-100% stb...
Na most a jelenlegi akkuk ha nem gyári hibás(mondjuk ez hamar kiderül) akkor különösebb amortizáció nélkül 1400-1500 ciklust bír ki ezt most fejben ossza el 365 tel. Kérdem én miröl is beszélünk?
Ez az időintervallum bőven túlmutat az itteni felhasználókon bármilyen idióta vagy helyes módon tölti a telefont.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#809) Teal'C válasza Sirandrish (#806) üzenetére


Teal'C
addikt

Ez nem taktika ez hülyeség de gyors pénz. Nem olvastad még az aláírásom?

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#810) Sirandrish válasza Teal'C (#809) üzenetére


Sirandrish
legenda

De olvastam :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#811) JockeyEwing válasza GaS- (#800) üzenetére


JockeyEwing
aktív tag

És tényleg. Álló mód.... azt aki kitalálta? :C

(#812) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Elég jól vizsgázott. [link]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#813) GreenGoblin válasza Tiger. (#812) üzenetére


GreenGoblin
tag

Ezt pont akartam linkelni. Hogy őszinte legyek nem tudnám megmondani melyik a legjobb. Mindegyiknek van erőssége és gyengéje. Ezen a szinten már nem fog mellé az ember.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#814) jacis válasza Teal'C (#808) üzenetére


jacis
nagyúr

Teljesen igazad van!

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#815) szenesember válasza Teal'C (#808) üzenetére


szenesember
aktív tag

Miről is beszélünk? A fentebb felmerült kérdésről, h mennyire káros/nem káros a töltőn hagyni a telót. A hozzászólásommal ezt a kérdést válaszoltam meg lehetőségem szerint. Állásfoglalás részemről nem történt a témában, és egyébként én sem nagyon figyelek arra, hogyan használom a mostani eszközt (6000 mAh van benne) Csupán csak a felmerült kérdésre válaszoltam :R

(#816) Teal'C válasza szenesember (#815) üzenetére


Teal'C
addikt

Kontkrétan nem neked céloztam csak mellényomtam :R

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#817) mjani1172 válasza doooo (#751) üzenetére


mjani1172
addikt

A valós felhasználói tapasztalatot írtam. Én még nem láttam olyan rendszert ami teleszemetelve gyorsulna. De mindegy, nekem nem oszt-szoroz.

[ Szerkesztve ]

(#818) ollie válasza Teal'C (#804) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De én arról beszéltem, hogy este dugom a töltőre, reggel meg leveszem. Már a Note9-nek is olyan jó volt az akkuideje, hogy sosem kellett este előtt töltenem.

***

(#819) MadMancs válasza mjani1172 (#817) üzenetére


MadMancs
veterán

Olyan nincs ami teleszemetelve gyorsul. Viszont mindegyik olyan hogy dobozból kivéve az akksi nincs csucsformában. Mindegyiknek kell idő, általában pár hét. Ennyi idő alatt az ember még nem szemeteli tele, csak belakja.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#820) Teal'C válasza ollie (#818) üzenetére


Teal'C
addikt

Igen ez így igaz én is így használom, de vannak az űber kemény felhasználók akiknek esetleg délutánra 30-40% ra merül és mikor hazaér nincs lyukas 20-30perce amíg nem nyomkodja a telót. Én ezért nem értem ezt a 25w hajcihőt.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#821) NoahM


NoahM
junior tag

Na sziasztok, van egy véleményem amit szeretnék kifejteni, megint olvastam egy két kommentet ami ebbe vág ezért most teszem :) Kb. 2005-ben kapott el a hév, és azóta megyek ezen a vonaton úgyhogy átértem amit sok itt író kolléga átérez. Sok mindent kipróbáltam, de valahogy őszintén iphone ember lettem. Nem azért mert menő, vagy státusz (habár ez mér eltűnt szerintem) de egyszerűen mert úgy érzem ez a rendszer illik hozzám a legjobban. Sok telefon van, mondják sokan, szerintem nem :B Van android és ios... (RIP windows)
Teljesen megértem azt akik androidod használ de cserébe elvárom hogy ne támadjanak le azért mert iphonom van, mert birka vagyok, vagy barom, stb. Sokan támadják az apple termékeit, hogy ilyen meg olyan, de ha bárki használt az érezte hogy jó minőségű és rendkívül kiforrodt termékekről van szó. Abban egyetértek hogy túlárazott (habár pl hasonló teljesítményű laptop hasonló kacniban, kb hasonló áron van windowsban is) és kezdem úgy érezni hogy egy szektává kezd átalakulni az egész. :Y és nem olyan amihez boldogan csatlakozom...de nekem ez a szintű integrácó és folyamatosságot sajnos más nem adja meg csak ők...
Ezzel egyidőben elismerem, hogy a márkák között a legkevésé innovatívabb márkáról van szó ami erősen épít a már meglévő felhasználókra, de nem mindenki zombi :DDD
Úgy képzeljetek el, mint egy apple felhasználót aki ácsorogva nézi az androidosokat, de amint kipróbálja, előbb utóbb vissza megy, mert hogy az imessage, az airdrop, a facetime, stb. :(( De nem azért mert fanatikus vagyok, hanem mert nekem ezek fontosabbak. De közben ámulattal nézem a AOD-t, különböző widgeteket, brutális testreszabhatóságot, gyorstöltést, USB-c, stb, stb... :F
Minden évben megpróbálok átnyargalni, mert rendkívűl sok dolog tetszik és szeretnék részese lenni.
Ezt ezért írom le, mert már unom olvasni, hogy aki megveszi az iphone 12-pro az hülye és meg is érdemli, hogy ennyi pénzt b/%!on el valamire, stb. Azt szeretném, hogy TI mint android felhasználók lássátok, hogy én pl mit gondolok, és remélem ezért nem fog mindenki digitálisan megkövezni :C
Na ennek tükrében megyek is vissza nézegetni, vajon a távolban melyik teherautón pattog az S21Ultrám :D
Szép estét mindenkinek

"Okos enged, szamár szenved"... Tudom mit? Igazad van...

(#822) Teal'C válasza NoahM (#821) üzenetére


Teal'C
addikt

Szerintem ezért most senki nem fog megkövezni. Én pont fordítva vagyok ezeket az előnyöket amit a droid ad nem adnám fel semmiért. Azt kéne kb felfogni hogy ezekben az árkategóriákban már nincs szar (a gyári hibáktól mosttekinsünk el) és a különbségek nem feltétlenül hátrányt jelentenek. Kinek ez tetszik kinek az, mindben vannak jó megoldások.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#823) Tin


Tin
veterán

Legközelebb légyszi a topikban kérjétek meg a csajotok kezét is...

(#824) MadMancs válasza NoahM (#821) üzenetére


MadMancs
veterán

Végre valaki aki leírta a lényeget. Ezért senki(értrlmes)től nem fogsz kapni. Kinek ez kinek az. Nem vagyunk egyformák. A 2 tábor folyamatos szapulása ami idegesítő. Vélemény formálással semmi baj. Főleg ha tapasztalat is van mögötte. :R

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#825) dkovizoli válasza NoahM (#821) üzenetére


dkovizoli
addikt

Szerintem vannak itt többen is, akiknek van mindkettöből. Nem biztos, hogy mindkét márkából a legújabb, de van. Nekem is van egy 2 és fél éves se-em. Megpróbálnám az újabbakat is, akár a legnagyobb , legmodernebb változatot is. De az már valóban túlzás lenne. Anyagilag is. Főleg, hogy egy kipróbálás nem egy hét, hiszen lakva ismeri meg a társát az emberfia. Egyébként bejött a kis se is.

(#826) khorvat


khorvat
senior tag

Sziasztok!

S21 ultra 256gb telóval tapasztal más is wifi problémát? Konkrétan wifi6-on teljesen beáll a net olyan 5-10perc után, le-fel csatlakozás után azonnal jó majd egy idő után megáll a net a routerrel a kapcsolat látszólag rendben nem szakad meg!? Ugyanebben az időben és környezetben egy S10+ tökéletesen megy semmi leszakadás semmi net beállás. Ez alapján a router és az internetszolgáltatás nem lehet okozója. Kifogtam egy sz@r példányt vagy ez típus hiba lesz szerintetek?
1 naposan szép lesz ha gariba kell máris küldeni 🤪

Ha felveszitek asztalról vagy megrázzátok kicsit a kamera irányából jönnek kotyogó hangok? Rendesen zörög mozog benne több dolog is kb. mintha az összes lencse produkálná!

[ Szerkesztve ]

(#827) doooo válasza JockeyEwing (#799) üzenetére


doooo
veterán

Akkor "álló"... mekkora hülyeség már így hívni... :DDD na de az, látszik a kis ikonból is. ;)

(#828) doooo válasza mjani1172 (#817) üzenetére


doooo
veterán

Most gyorsaságról beszélünk, vagy üzemidőről...? :F Ne hülyéskedj már.

(#829) *RLaci* válasza khorvat (#826) üzenetére


*RLaci*
addikt

Nálam hibátlanul működik wifiről itthon is, munkahelyen is. UPC 5 ghz.

[ Szerkesztve ]

(#830) khorvat válasza *RLaci* (#829) üzenetére


khorvat
senior tag

Akkor ezzel a telóval lesz a bibi úgy tűnik!
Mondjuk a UPC 5ghz alatt a modemjüket érted az szerintem nem tud wifi6 szabványt. Felső állapot sorban a wifijel jobb felső sarkában látsz írva egy "6"-ost?

A kamerád ad ki mozgó, zörgő hangot csak egy sima előre-hátra billentéstől a kézben? Ez egy ipari selejt azt érzem lassan, amit kaptam.

[ Szerkesztve ]

(#831) *RLaci* válasza khorvat (#830) üzenetére


*RLaci*
addikt

Nincs 6-os, ez nem tudja. Nekem is ad ki hangot, az az ois. Minden telóban zörög, már amelyikben van. :)

[ Szerkesztve ]

(#832) ollie válasza Tin (#823) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Megtenném, de már 15 éve házasok vagyunk. ;]

***

(#833) ollie válasza khorvat (#830) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A kamerazörgés normális, kb minden telefon ezt csinálja, amiben van OIS.

A Wifi6 bug meg lehet szoftveres is. Keress rá a neten, hogy mások is panaszkodnak-e erre.

***

(#834) Tin válasza ollie (#832) üzenetére


Tin
veterán

Akkor nem tudom, valaki coming out esetleg? :D

Bocs, befejezem de néha :W

(#835) Tin válasza khorvat (#826) üzenetére


Tin
veterán

Korai teló, ezer oka lehet. Akár ez is: [link]

3 hónapos koráig bármi lehet ezekkel, és főverzió váltás után is. A szoftverek sajnos egyik eszközön sem a minőség csúcsai. Sajnos az új telefon vásárló egyben béta teszter is.

Ha megoldódott valahogy, légyszi írd meg a topikban.

[ Szerkesztve ]

(#836) Dare2Live válasza Teal'C (#820) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

"Én ezért nem értem ezt a 25w hajcihőt."

Engem se érdekel, de ha 2021ben a 45W/60W vagy több teljesen jellemző máshol akkor a csúcs samsung mért csak 25öt tud?

"4 évnél többre tervez még a mai mobilok közül"
Az a 4év az 1év.

90%ra töltésnél töredékére csökken az aksi degradáció. Egy 4000mahs 100%ra tölve 1év alatt kb 10%ot 400maht elveszt a kapacitásából. Egy 90%ra belött meg 50-100maht. Innen a két aksi úgy hogy az egyik csak 90%ra van töltve kb uannyit tud kapacitásban. Viszont a 2.év végére ami 100%ra van töltve veszít egy újabb 10%ot ~350maht. Ami meg 90%ra az 50-80maht. A 2.év végén már egyértelműen jobb aksi ideje lesz annak aki csak 90%ra töltötte.
Ez egy trade és mindenkinek magának kell eldöntenie. Viszont szerintem a jelenlegi SOTok mellett amikor 15h standby + 6-7h SOT, teethering mellett este még van benne 25% nem nagy áldozat az, hogy az első évben az ember veszít 10%ot. Tegye fel a kezét akinek ez nagy gond? Senki? Esetleg egy power gamer vhol?

És ami a fontos lenne a lehetőség. Had döntse el a vásárló. pl az én esetemben az ideális ilyesmi lenne: Ha nappal rádugom mert éjjel elfelejtettem rádugni akkor menjen 25/45Wal. Amúgy 99%ban éjjel dugom rá. Ekkor tök fölös 25Wal is kínozni az aksit menjen 5Wal. Töltse így fel 80%ra reggel 6ig. Aztán reggel 6->7ig 80%->ról 90%ra amolyan iphonesan.
Téged vagy a gamer power usert meg nem érdekel az egész töltse mindig 25/45...Wal 100%ra.

más: sztem mobiloknál az "értelmes" fejlődés nagyon lelassult. Nem olyan hüde nagy veszteség már az ha az ember nem évente cserél. Feleségem S7e egy 5éves készülék. Októberi az utolsó sec upgrade rajta szóval friss is. Feleségem napi xh meetingel, webex, naptár, ajánlat jön, megosztás és persze napi szinten foto, videok gyerekről, viber mamával... és amikor megkéredezem, hogy nem e akar cserélni itt az S21 tök szuper... rávágja hogy minek. Jövőre nem fogom megkérdezni veszek neki egy vszeg S22t. :)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#837) doooo válasza khorvat (#830) üzenetére


doooo
veterán

"A kamerád ad ki mozgó, zörgő hangot csak egy sima előre-hátra billentéstől a kézben? Ez egy ipari selejt azt érzem lassan, amit kaptam."

Ez teljesen normális. A stabilizált lencsék ilyenek (de néha még a nem-stabilizáltak is; minden mobil esetén). Viszont aligha észrevehető, hacsak nem a füled mellett rázod a mobilt.

(#838) cotag


cotag
senior tag

Ezek jók lehetnek az S21 Ultrához?
Tudni fogja valóban a 25wattos gyorstöltést?
[link]
Illetve ezeket venném kábelnek, mert kell a 1.5 méter hosszúság. [link]
Vélemény??

(#839) Tin válasza Dare2Live (#836) üzenetére


Tin
veterán

A 25W Samsung módra elég gyors, az 50W-osok sem töltik feleannyi idő alatt fel a telefont, mert csak a közepén tudják izomból tölteni. Amúgy meg, azoknál 2 db akkut töltenek párhuzamosan 30W-al, és melegszenek is jobban. Ezek csak számok.

Degradáció: szerintem ha nem figyelsz a töltésre, akkor is csak 2 év múlva érzed, hogy csökkent, de használhatóak ezek akár 3-4 évig is. Akku csere mennyi is, 10e? Legyen 20e gyári szervizben. Fél millás telónál.

Én is inkább lassan töltöm, mert van időm rá, de ha nagyon kell, 25W-on fél óra alatt 50%-ot beletol. És nem nulláról indítod.

S7 állandóan a vezeték nélküli töltő padon van, amikor itthon vagyok és nincs a kezemben. Szinte állandóan tölti. Degradáció biztos van, de 3 év alatt mennyi, 10%, esetleg 20? Maximum... És?

(#840) mjani1172 válasza doooo (#828) üzenetére


mjani1172
addikt

Pár hónap múlva.
Itt.
Addig nem érdekel mit írnak.

(#841) doooo válasza mjani1172 (#840) üzenetére


doooo
veterán

Nagyszerű, akkor az sem érdekelt, amit az az egy hetes tulaj írt fentebb. Jó tudni, hogy felesleges volt ez az egész.

(#842) El Diabl0 válasza *RLaci* (#831) üzenetére


El Diabl0
junior tag

Ez nem teljesen igaz. Nem minden telefonban zörög, a szifonokban pl. nem.

(#843) Teal'C válasza Dare2Live (#836) üzenetére


Teal'C
addikt

És nem merül le neki mert amit leírtál meg amit ő tesz a telefonnal naponta az kb 2 töltést jelentene. Akkor hol is tartunk degradációban :F
Maradjunk annyiban hogy 1400 töltési ciklust simán kibír egy minőségi li-ion akku mindenféle gond nélkül. Ezeket a %-os dolgaidat meg eleve nem értem mikor amit te látsz a telefonon kijelezve az eleve nem az akku 0-100% a.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#844) MadMancs válasza khorvat (#826) üzenetére


MadMancs
veterán

S10 is AX vagy ő AC kapcsolódik?
Egyébként simán lehet router gond is.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#845) Tiger. válasza El Diabl0 (#842) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Az 5s-ben igen.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#846) Vismajor01


Vismajor01
addikt

Üdv,

Valaki kapott infót arról, hogyha elter a rendeles ideje es a szamlan lathato datum? Mármint az ajandekhoz.

En telefonon rendeltem, de nem tudtuk a kartyaval kifizetni de mondta nembaj, kitudom fizetni kpval boltba.

Viszont tegnap atvettem es a szamlan 30-a szerepel, es a rendeles datuma sincs rajta. Az elorendelesrol csak smst kaptam emailt nem. 30-a meg ugye kivul esik az ajandekozas zonan... :(

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#847) Teal'C válasza Vismajor01 (#846) üzenetére


Teal'C
addikt

Csinálj az sms ről egy képernyőmentést ezt a számlával együtt tedd egy pdf-be. És ezt töltsd fel az igényléskor.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#848) Vismajor01 válasza Teal'C (#847) üzenetére


Vismajor01
addikt

Mar elinditottam az igenylest sajna csak utana olvastam el a topikot. Smsben csak ennyit kaptam "Udvozolunk! A(z) 1112926402 szamu rendelesed varhatoan 01.25.-i napon kerul kiszallitasra futarszolgalat altal."

Csakugye nekem boltba vittek 25en de csak 30an tudtam atvenni.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#849) TODI1111 válasza El Diabl0 (#842) üzenetére


TODI1111
addikt

Én úgy tudom, hogy ott is "zörög".

"A készülék kamera körüli kocogtatásakor hallható zörej nem más, mint hogy a lencserendszer mozog a rugalmas felfüggesztés miatt. Ez tehát nem hiba, hanem a kameramodul felépítéséből adódik. Így emiatt kicserélni sem fogják az iPhone-t, csak ha a kamera egyébként is hibásan működik, vagy eleve nem fókuszál, vagy bármi más hibát produkál."

(#850) El Diabl0 válasza TODI1111 (#849) üzenetére


El Diabl0
junior tag

11-esem van és nem zörög. Direkt kipróbáltam, mert pl. az S8-am és P20 Prom olyan volt mint egy baba csörgő. :D Lehet, hogy csak akkor működik iPhone-on, ha elindítom a kamerát, alap állapotban nem tud megmozdulni. Nem értek hozzá. :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.